• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ahoj!

No jasně Peti! Kde seš? Sme si včera říkaly jestli sis to nepopletla!! :confused:
13. črc 2009 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz
..kurec drát...tak to abych rychle zabalila :confused:

:grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 12:18  • Odpověz
no, aspoň jedna živá duše tady :wink: Luci, co opálení, máš???? A na fotkách ti to sluší, neshodilas?
13. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
tak oběd hotový a bobik spí...od 10:40...byli jsme u mudry na ko, tak je prej ok..ale náladu stále nemá, vzteká se jak hrom...zubiska posraný..

a jak u vás? Zatahuje se taky? Dopo svítilo slunko a teď je pod mrakem
13. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
a co nová těhule? Nebyla by pro tento měsíc? Že jo.... :wink: :sunglasses:
13. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
čauvec

u nás jsou opravdu tropy,vedro jako prase, huráááá...odpoledne jdem na přírodní koupaliště, zítra do ZOO a ve středu zase na koupaliště,ale jinam.Oba dva dny tam budem už od rádna,tak doufám,že prcek usne v kočárku po obědě a nebude čumákovat do čtyř jako v praze :grinning: :grinning:

peti to je super,že je robiškovi líp.ty zubany jsou teda fakt prevít,vztekaj se pak šíleně,uf...už aby je měli všechny co?

ahoj miško :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahooooooj!

Jsme taky zpátky :sunglasses:

Petisko, když jsi tu - máš se jak dostat na sraz? Bychom možná mohli mít větší auto a přibrat vás. Ale zas je docela možná, že sraz o den zkrátíme, ale aspoň jednu cestu

A teď ostatní, co jsem dočetla :slight_smile:

Labell, nádherné fotky .... moře, bazén, minibazén, hotel, prostředí ..... fakt krása :dizzy_face: A moc vám to sluší !

Verunko, doufám, že Vítek je už relativně v pořádku. Jsem z toho by tak vyděšená, že se mi o tom i zdálo :pensive:

Lu, Řím je krásný a paráda, že sis to užila :wink:

Ještě mi utkvěla kouzelná blondýnka Nikolka :wink:

Teru, dodatečně pěknou dovolenou!

Petrolejce gratulace k potvrzení Mamutky!

A víc teď už nevím ................ uf
13. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
A Agatce dodatečně vše nejlepší k narozeninám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
sylvi děkuju,jak jste se měli? :wink:
13. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Ahoj Sylvi, kaj si se smýkala???!! :slight_smile: :wink: a díky za nabídku, rozhodně zvážím :dizzy_face: akorát jsem ostuda, stále jsem tam nevolala :zipper_mouth: :zipper_mouth:

agatko, jak budou všechny zuby venku, tak se fakt asi ožeru (a to fakt nepiju) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Petis: ty jsi táák hodná!! A bohužel sem nezhubla..max. tak o nějaké 3 kila, což je na tu váhu zanedbatelné číslo. Tady je 26 stupňu celkem pod mrakem, takže parádička! :wink:
13. črc 2009 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz
My jsme si chalupu užili - stihli jsme několik koupání, Zoo, minizoo, spoustu hřiští, kraviček, oveček, pejsků a tak :sunglasses:

jen se nám jednou pokazilo auto :angry: , zdechlo na křižovatce .... dvě hodiny nervů, ale při tom všem (byl státní svátek) při nás stálo štěstí a na benzince Jindru oslovil nějaký mechanik a do pěti minut to bylo ok :wink:

Fotky
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=406289&vReferer=&vRotatedImageID=3017756
13. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
labell, tři kila je náhodou hezké!!!!! Každé kilčo se počítá!! Tak pokud hubneš dietkou, tak ať se stále daří!!

holky, poraďte, chci koupit kamarádce lehátko a jak je u mě zvykem, nemůžu se rozhodnout, které je hezčí - lepší:

1) http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24064471&tab=0
2) http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15273742&tab=0

čeká holčičku...
13. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Sylvi, fotky fajňácké, moc se mi líbí, jak ste tam vy dva s Matýskem, jak ho máš v tom nosítku a on tě zezadu objímá :dizzy_face:
13. črc 2009 ve 13:01  • Odpověz
Peti, mě se víc líbí to chipolino - pro holčičku v kombinaci a oranžovou

A díky! Ta se mi taky moc líbí :wink:
13. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
ahoj

Peti: mně se líbí oboje, ale to první má i houpání...

Labell: 3 kila dolů je super!! :slight_smile: :slight_smile:

koukám jak si všecky děti užívají zoo, koupaliště, zvířátka :dizzy_face:

Sylvi: supr fotky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nosíte v krosničce koukám, teda asi spíš tatínek, viď?
13. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
peti já se ožeru klidně s tebou! :grinning: :grinning:

sylvi krásné fotky,mně se krom té objímací v krosničce, líbí i ta:"olízla mi prst" :grinning: :grinning: :grinning:

ad lehátka:mně se líbí to červeno-oranžové, nebo i to modro-oranžové (co vybrala sylvi)
13. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
díky moc za tipy, večer musím cosik objednat :slight_smile:

Robišek taky, jak jsme byli v Liberecké zoo, byl nadšený...ale musím říct, že zoo nic moc, stokrát hezčí je v Ostravě nebo ve Dvoře Králové..
13. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
jo holky, chodí vám teď prdolové taky pozdějc spát??? No mě by prdlo...včera jsme ho museli "násilím" uspat po deváté hodině...mě to tak neba, žádný čas pro sebe...a to o víkendu chodil o půl desáté!! Jindy byla osmá jeho konečná...nechápu
13. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ahoj holky,
Luci,fotky od mooořa jsou super a celá rodinka jste bájo a Amelka nemá chybu. :slight_smile:

Sylvi:krásné fotos,kde je to super hřiště?Já stará Šumperačka a neznám ho!!! :grinning:

Jak se Vám tam líbilo,kde jste bydleli?My tam letos jedem taky na dovču,berem tam kamarády,ukázat jim krásy Jeseníků,tak bych mohla zamachorvat se super hřišťátkem!!!

:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

Jinak všechny moc zdravíme!!!
13. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
Luci, je tam prý nové :slight_smile: Radila jsem se z holkama v diskuzi regiony Šumperk a okolí. Je v centru kousek od Komerční banky - přes cestu do uhlopříčky.
Bydleli jsme v mini vesničce Benkov. A v Šumperku je ještě nádherné nové koupaliště - Bratrušov. Spousta prostoru, průlezky, tři bazény, tobogán .... a doproti Vsetínu, kde je houby, lidová cena 50Kč
Pak jsme byli v tom Rapotíně, ale to mě až tak moc zase nenadchlo - ale dětský koutek je tam skvělý .... zbytek už tak ne.
No, Šumperk celkově mě nadchl :dizzy_face:

Holky z té diskuze ještě zmiňovali hrad Sovinec - ten jsme nezařadili a Rešovské vodopády - tam jsme byli před dvěma lety - velice pěkná procházka, nádherná příroda.

Lu, no, pořídili jsme ji, protože Vsetín má kolem sebe spoustu kopečků na třeba jen hodinové výlety. Pak ale Jindru chytl ten krk, tak to bylo pasé a vyzkoušeli jsme ji až teď. A jak jsi viděla Jindrovi to dobře neudělalo a nosila jsem já. Ale nebyla to až taková hrůza, jak jsem si myslela. Vcelku pohoda :wink:
13. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jasně,tak jsme to odhadli s manželem dobře.To tam musí být fakt chvilku.Bratrušák známe dobře,ten je super!!!
Do Rapotína jsme jezdili často,ale v Zoo jsme nebyli nikdy.jsem ráda,že se Šumperk líbil,já ho taky žeru. :grinning:

Ty vodopády jsou za Libinou?
:sunglasses:
13. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
Tak jsem vytáhla mapu - Z Libiny by se jelo na Tvrdkov a odtud na Rešov :wink:
13. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
Kde jste všichni??? :confused: :confused: :confused: :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 18:48  • Odpověz
Já nakukuju, ale nevím co psát, žádné novinky, vedro mě ničí, jinak OK, Týnka OK, beruška kope o stopéro. Tož tolik od nás.
13. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
ahoj holky,
tak my dneska měli hroznej den. Jsem ráda, že už se schyluje ke konci. Vojta měl od včerejška vysoké teploty. Jinak bez jakýchkoliv jiných příznaků. Když měl hned ráno měl 38,7, viděla jsem že je zle. Byl úplně hotovej, pořád chtěl abych seděla u postele a vyprávěla mu. Jenže to jde, když má člověk jen jedno dítě. Takhle jsem lítala od jednoho k druhému, a nespokojený byli oba. Navíc Štěpán je zvyklý, že trávíme většinu času venku, takže pořád volal boty a nosil je do obyváku. Když viděl, že se nic neděje, tak se i vztekal. Kolem pátý hodiny se mi zdálo, že už je Vojtovi líp, i on sám to říkal, tak jsme znovu změřili. Naměřili jsme 39,7. Myslela jsem, že máme rozbitý teploměr, jenže druhý ukazoval to samé. V tom přijel Honza z práce a tak jsme odvedli Štěpána k babičce a jeli s Vojtou na pohotovost. Tam nám neřekli v podstatě nic nového, ještě mě zarazil přístup sestry, která viděla vyřízený dítě, které se neudrží ani na nohou a šla nejdřív odvést špinavé prádlo než zavolala doktorku. Po příjezdu domů jsem do něj dostala další sirup a namočila ponožky do octové vody a podařilo se nám poprvé za celý den dostat teplotu lehce přes 37. Doufám, že v noci a zítra už nikam šplhat nebude. Ale je mi záhadou k čemu byla taková teplota.

petise, u nás se posunuje nejen usínání, ale i ranní vstávání. Bohužel ne že by se vstávalo dýl, ale dřív, tzn. kolem 5:30 nám začíná den.

Sylvi, fotky z dovolené jsou úžasné. Moc vám to tam sluší.
13. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Jani, myslím na vás! Hlavně ať je Vojtíškovi už lépe! Přeju co nejklidnější noc a zítra už veselejší den.
13. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
ahooooooj holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
na chvilku jsem se pripojila na mistni internet. :wink:

ydravim vas z daleke Fuerteventury.mooooooc si to tu uzivame s manzou,strasnej relax,nic nedelame..... :sunglasses: :sunglasses: teda par veci jooo :grinning: :grinning: :grinning:

nedocitam,to az prijedu.vsechny se opatrujte. :dizzy_face: paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
13. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
Ahoj baru!! Kde že to jste?? :grinning:
13. črc 2009 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky,
tak po dnešní kontrole nic moc nového, natočila křivku, prej je to nějaký divoký, takže ve středu v 7h ráno naklusat znova na křivku.
Noo dneska mám pocit že by to šlo....už jsem manžovi navrhla že bysme to tam trochu proš´touchli, třeba by se začalo něco dít.uvidíme :slight_smile:
a naštvali nás v jihlavě, ptal se manža dr na tu pupečníkovou krev, a že prý ani když budem mít podepsanou smlouvu s tou firmou tak ji neodeberou, no takže už tomu vážně nerozumím...takže to vypadá že nakonec pojedem směr brno, kde to normálně odebírají, akorát to bude divný když na kontroly jsem jezdila do jihlavy, asi kdyžtak řeknem že jsme byli v brně....
tak dobrou noc :slight_smile:
13. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.