• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Evísku: :grinning: :grinning: :grinning: a co když tě manža překvapí?? :grinning: týý jo Vašík jede s těma zoubkama :confused: mluvení nehrotím,nočník rovněž,t'apkat začíná :slight_smile: jdeme páček :slight_smile: :sunglasses:
18. čer 2009 v 09:41  • Odpověz
hanip, manža a překvapit něčím jako zájezdem? :grinning: :grinning: :grinning: to nehrozí.-D na dovču jedem, do Itálie a tam mně stačí OP :grinning: zoubky se vyrojily cca během posledního měsíce :wink:
18. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
prosím prosím, jak jste dávkovaly tu chamomillu na zoubky? kamarádka předem děkuje za opdpověď :wink:
18. čer 2009 v 10:36  • Odpověz
Evčo, já dávala myslím 3 ty kuličky rozpustit v trošce vody na lžičku, ale navím v jakých rozestupech se to může nejčastěji dávat, ale je to homeopatikum, tak bych se nebála třeba po 4 hodinách.
18. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
Peti dík :dizzy_face: ona právě neví, jak moc často může :slight_smile: taky si říkám, že po těch 4 hodinách by to vadit nemělo :wink:
18. čer 2009 v 11:16  • Odpověz
MI82: zrovna jsem včera odstrojovala Nanny...takže otočíš to tělo dollů a to zaoblení máš jakoby od sebe. Veprostřed je zásobník na baterky, je tuším vroubkatý, to poznáš. Pravým palcem přitlač na ten zásobník ale v pravém rohu, co je blíž k tobě a hned potom ho vytlač od sebe. Jde to blbě, musíš použít sílu, taky jsme museli koukat na návod.
ZUby: chybí nám čtyři stoličky a jedna trojka. Ani nevím, kdy asi ty stoličky by měly jít, jestli to mám čekat, nebo si dají zuby pauzu.
A táta je u nás taky Bůh, ale když je nějaká stížnost v noci, tak jde jen ke mě :grinning:
Hezký den, my jdeme po třetí hodině do Žlutých.Papa
18. čer 2009 v 11:23  • Odpověz
bré dopoledne, jééé dneska je krásně

Evíku : my jedeme také do Itálie a pasy jsme nechali udělat všem. Jájinka má svůj a my jsme ty naše při stěhování někam zalomili takže máme nové. Ale vím o dvou známích co jeli do Itálie a chtěli po nich na hranicích pasy, měli by to jít na OP ale znáš to narazíš na nějaké blbce. Naši chtěli taky jet jen na OP ale jak tohle slyšeli radši si je nechali udělat :wink:

Takže jsem už odpověděla HaniP na pasy : Jája má svůj ( kdyby náhodou někam vyrazila sama s našima, třeba s ní chtěli jet sami na den do Rakouska ), Jájinku máme zapsanou oba v OP ale do pasu bych si jí chtěla nechat dopsat

recept na bublaninu dodám do našich receptíků, já mám vše hrnkové abych nemusela vážit :grinning:
18. čer 2009 v 11:35  • Odpověz
Hani, já už na Op v Itálii byla a no problém :grinning: , vím, že je problém se staršíma občankama :wink: a já mám novou :wink:
18. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
ahoj

Aco: díky :slight_smile: jsem právě koupila jahody a meruňky, tak bych mohla něco rychlýho spáchat... muž má volno, malýho si odpo vezme, tak budu mít čas... i když přemejšlím, že bych se spíš mohla jít jen tak projít s volnejma rukama :dizzy_face:

mám hlad jak blázen, dělali mi velkou plombu a nesmím 3 hodiny jíst :stuck_out_tongue_closed_eyes: Matýsek to zvládl u zubaře bravurně, dali mu kelímek, obrázek a pár dalších věcí na hraní a byl šťastnej jak blecha, tak se mi ulevilo :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
Eví : tak to ju, on opravdu by neměl být problém, ale od těch známých vím že oni teda měli, ale je možné že mají právě tu starou OP :wink: :slight_smile: to fakt už nevím. A kdy a kam přesně to vlastně jedete/letíte

Lu : běž se projít a zarelaxovat :wink: ikdyž já relaxuji i pečením, moc mě to baví :slight_smile: No vidíš jak je Matýsek hodnej chlapeček
18. čer 2009 v 11:44  • Odpověz
zubař mně čeká příští týden, bojim, bojim :pensive:
Hani, jedem na konci srpna/začátkem září (zrovinka co je srazík:frowning2:) sem :http://www.benedetto.cz/benedetto/oltremare.html
no snad tam dojedem:grinning:
18. čer 2009 v 11:49  • Odpověz
tak Teru je hranostaj koukám :grinning: Teru, oni se nějak hodně potěj, jo? :grinning:

a Vašík teda se 16 zubama vede????

u nás teda 15 (z toho dva maj venku špičky), tak jsem celá blažená po těch hrůzách... :dizzy_face:
18. čer 2009 v 11:50  • Odpověz
Aco: nj, hrozně hodnej chlapeček... u zubaře on je, ale kdybyste ho viděli v tramvaji... :stuck_out_tongue_closed_eyes: já už trnu když zas začne pokřikovat, ono jet třeba deset zastávek dá dost zabrat, furt musím něco ukazovat, říkanky, písničky, na klín, no někdy mám pocit, že mám děti dvě!
nakonec mě zachránilo "leze leze po železe" :grinning:

a taky vás tak pruděj ty lidi, který jen co dítě jednou békne dvě vteřiny, tak už se pohoršeně otáčej s výrazem Co to je za spratka? :rolling_eyes:
18. čer 2009 v 11:53  • Odpověz
Lu, 16 je objevenech:grinning:, ale 4 koukaj jen špičičky :wink: všechno mu vyrosto najednou :grinning:
já moc mhd nejezdím, takže je Venda unešenej z dopr prostředku, takže většinou ani nedutá :grinning: :grinning: :grinning: a já po lidech moc nekoukám...pokaždý mně překvapí sobeckost některejch lidí při výstupu (baby motající se pod kočárkem:wink:)
18. čer 2009 v 11:59  • Odpověz
lu: říkávala to moje kolegyně :wink: a já se jí taky vždycky ptala, proč zrovna hranostaj, že znám i jiná krásně opocená zvířátka :grinning:
18. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz
Evi: ahá, tak že by první byla Mariannka?

u nás teda unešení z MHD nehrozí už moc, my jezdíme furt :sweat_smile: včera dvakrát, dneska dvakrát, zejtra asi taky...
takže už mi říká "metlem" nebo "tlamvaj" a hlavně ukazuje jak se budou točit kola a že tam pán "zídí" (řídí) a tak... ale když jedu tři čtvrtě hoďky, tak má dost... njn, holt tenhle tejden to je samá cesta, když není doktor, tak je nákup nebo jedeme na návštěvu a tak...

o sobeckosti mi vypravuj... dneska jsem horkotěžko chytla někoho na pomoc s kočárkem a dva lidi na plošině, jedna paní jakžtakž uhla když jsem jí požádala, druhá tam stála jak přibitá a koukala... nakonec jsem jí musela říct Tohle je plošina pro kočárek, proto tady je obrázek kočárku, vidíte?
ještě na mě udělala Tssss, nána jedna, od hlavy k patě v růžovým, na vysokejch podpatkách..

ale zase u zubaře byla jedna paní na vozíku a jeden pán, čerstvej dědeček a ty se k malýmu tak měli že jsem jen koukala :slight_smile:
včera mě teda dorazil jeden chlápek v tramvaji, malej mi seděl na klíně a něco si jen tak nesrozumitelně brblal, už byl hrozně unavenej... a chlap najednou řekne: "no jo, jako kdyby Ti někdo rozuměl ty nesmysly" :zipper_mouth:
některý lidi fakt nechápu... muž mi pak doma říkal, že jsme mu měla něco říct, že by to po mě Matýsek určo opakoval :grinning:
18. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz
no já proto,a bych se nemusela dohadovat s lidma, že tohle je místo pro kočárek :sweat_smile: apod. , jezdím, co nejvíc autem :pensive: naposled jsme jeli busem v úterý ..když jsem vystupovala, tak jsem si dovolila chtít projet před paní s holí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: holí jsem dostala do kotníku(aby mně zbrzdila :sweat_smile: ) a ještě si vyslechla dlouhosáhlou litanii o tom, že ty mladý jsou na vše hrrr :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: každopádně jsem jí s kočárkem stála v cestě, takže by bylo jednodušší i rachlejší abych vystoupila první :sweat_smile:
no dneska jedem do centra, tak snad bude vše ok :slight_smile: , ale moc tomu nevěřím, páč zpět pojedem ve špičce :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz
ahoj

terko:do Brný nestíhám,ani plavky kloudný nemám,snad jindy,musíme domluvit návštěvu u nás :wink:

MHD jsem nejela snad 6 let a ani mi to nechybí a podle toho co vyprávíte by mi asi hráblo :wink:
18. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz
simi: tak ju :slight_smile: a MHD jsem naposledy jela když jsem dojížděla v těhu na kontroly, Elí ještě nejela, radší beru auto. Než abych se někoho doprošovala,radši narvu kočár do kufru
18. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz
jo ženy, ono je to super když máte řidičák a k dispozici autí, já nemám ani jedno. Takže MHD jezdíme neustále. Od té doby co mám golfíka tak je to už lepší, je menší tak se vlezeme všude, i projedeme všude a když ho mám vynést do busu tak to taky jde. Ono záleží na lidech. My tady máme hodně důchodců co mají řeči tipu ,, už zase kočár atd" . Nebo i dokonce bohužel mám zkušenosti s jednou holčinou na vozíku která se pohoršovala že lezu na plac pro kočík když je tam ona :frowning2: Také nevím , jetli někteří lidi jsou tak tupý a nebo to dělají naschvál že vidí kočárek a stojí na místě a nepustí nás, nebo nám zastoupí dvěře abychom nemohli vylézt. Někdy jdu radši pešky nebo čekám na další bus, protože nízkopodlažní spoje jsou tady zahlcené kočárky. Ale zas jsou i lidé, co jsou z Jájinky unešený a povídají si sní. Jájinka je v MHD moc hodná, povídá, zpívá a je komunikativní. Takže dobré jízdy převládají nad špatnýma. Me spíš nejvíce sejří, když řidič zastavuje strašně daleko od ostrůvku a vylézt nebo nalézt do busu je děs. Hlavně vylézt to se mi o obrubník zaseknou kolečka a je to, takže stejně u nízkopodlažního busu musím kočárek vynášet. Zkrátka cesta MHD je někdy akce dne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Tak my jdeme obýdkovat a ven, je tam fakt krásně, ale furt u nás fučí studenej vítr. Tohle léto mi přijde že bude docela studené.

No a pak jsi večer budu připravovat jak budu dělat mamči dort k narozkám, chtěla bych ve stylu bonboniery, tak to musím pořádně promyslet. V sobotu ho budu dělat :confused:
18. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
ahojky

konečně jsem se dostala k pc,byli jsme na hřišti a teď jsem rychle vařila kuře na paprice, ňam!

s MHD mám taky šílený zkušenosti,většinou mi pomáhají dědečkové nad hrobem, ostatní koukaj jinam a dělaj,že tam nejsou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Ondra je ale hodný,většinou je vyjevený z těch světel a názvů ulic a když si ho vezmu na klín,tak je to úplně v pohodičce.Blbé je,když jedu s golfkama,u nich ka
ždý předpokládá,že jsou lehké,tak se opravdu vůbec nenabízej a mně je hloupé si říkat,ale mám chicco multiway a ty jsou dost těžké,navíc ondra má 14kg,takže záda trpěj :unamused:

lu:užij si volné odpoledne a relaxuj!!! :slight_smile: :slight_smile:

terez:hranostaj mě dostal, hihi :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz
hani: "život je jako bonboniera"...........(Forrest Gump) :wink: ...to je výborný nápad, jsem zvědavá, jaký vymyslíš :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz
Simi-moc krásný fotečka v pase! :grinning:

zuu- a jaký probiotika budeš Katy dávat? a jsou volně dostupný? A na 14 dní!? Docela mne to zajímá, páč máme doma asi všichni oslabenou imunitu a že bychom si to tím spravili :wink:

MHD jezdím velmi málo! radši naložím kočár a Toma, je to rychlejší a pohodlnější!

zuby-má 12 a doufám, že nynější průjem je od dalších..
vlasy-má úplně blondatý, a má je kratoučký. takže vypadá jako bez nich. dole na krku má delší a dělají se mu kudrnky.:slight_smile:. Vypadá mnohem mladší, když má holou hlavinku. Takže ani moc nevadilo, že začal pozdě chodit..:slight_smile: :grinning:
18. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz
Hani díky za reakci :wink: tak jsem nakupovala koupila jsem tuniku a tílko nic jinýho mně nenadchlo :wink: já proč Pát'a tak knourá a už má skoro venku stoličku tááááákže hlásíme 9 zoubek :slight_smile: Evísku:tam to vypadá krásně,já chtěla taky do Itálie ale když plánují rodiče od přítele a chtěj nás s sebou tak do toho nechci kafrat :sweat_smile: jdeme krmit divoučkou zvěř :wink:
18. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz
Simi-a fakty Nikča nechce jezdit v kočárku? Náš Tomouš je pecka, radši sedne do kočíku a pozoruje okolí. Nebo v něm stojí,.ale aby capal sám, to moc nechce..
a pobavilo mne, jak jsi 1/2 roku vybírala kočárek a je na nic.. :grinning:
18. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj holky, nestíhám dočítat, ale chci napsat jednu perličku co mi říkala těhotná kámoška která chodí na předporodní cvičení. Jedna holka z toho kurzu se cvičitelky zeptala, kdy jim budou propichovat bradavky aby pak mohly kojit :grinning: :grinning: :grinning:

ještě jsem se chtěla zeptat, asi nejde vyjet do zahraničí aniž bych měla Tomíka v občance nebo v pasu? Co je podle vás lepší? nebo spíš co trvá kratší dobu? dík
18. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz
hani to je super,že vás chtěj rodiče na dovču, to se máte! určo vám s Páťou pomůžou a ty si krásně odpočineš :wink:

maxo: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , s doklady bohužel neporadím
18. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz
Maxo :confused: :confused: :grinning: :grinning:
Ingrid, zkouším to mordovat, ale nejde to - nechám to na taťkovi. Díííky :wink:
18. čer 2009 ve 13:32  • Odpověz
Maxo- a vám to snad po porodu nepropichovali??????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, jak dlouho budete dětem dávat body a od kdy začnete dávat trička? Já až se víc oteplí, tak bych dala tričko, ale jinak jsem spokojená s body, netáhne jim na záda..:slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz
a už je založené téma -unor2010..jsem z toho celá taková rozněžněná! Před dvěma lety jsem oznamovala manželovi že jsem těhu! Byl to nejhezčí dárek, co prý dostal k narozkám (má je zítra) :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 13:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.