• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
dobré ránko,

tak to spaní je fakt čím dál horší, ondra usnul až ve 22!!!!!! :angry: a v 5:40 budíček.Já si dala včera odpoledne kafe,tak jsem nespala (nechápu,jak to na mě tak šíleně působí teď) a klimbla jsem až okolo třetí ráno,no fakt parádní noc......

ejani jak je Vojtíškovi?

hani tak to je taky paráda :frowning2: :frowning2: :frowning2:

my jedeme k našim a odpo budem na koupališti, jestli teda nebude pršet,ale nemělo by.Pěkný den! :slight_smile:
16. črc 2009 v 06:40  • Odpověz
Dobré ráno,
chudák Vojtíšek..brouček malej..

Dnes ráno se kamarádce narodil Adámek, měla ležet aby se nenarodil dřív, prý je malej..no a narodil se od 3 týdny dřív a má 3.50. A pak jim něco věřte! :grinning:
16. črc 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ráno!

Ejani, tak ať už to Vojtíška pustí! Musíš být strašně vyčerpaná, drž se!!!!!

Zuhav, napsalas to fakt výstižně! Podepsala bych se pod to!

Včerejšek byl tady velmi horký, hektický a lehce bouřlivý - tím nemyslím počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: A zase za to mohla, tak od tch.....
Dneska u nás je zatím pod mrakem, tak uvidíme co bude. Chtěli jsme na koupaliště, ale zatím to nevypadá.
Tak uvidíme.

Nu, pošťák skončil, je třeba nastoupit směnu :grinning:
16. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
Dobré ranko,
u nás to teda zatím na koupání rozhodně nevypadá

Labell:jj já jsem taky měla mít obr dítě,sice se narodil o 3 týdny dřív a měl 2,6kg takže kdyby vydržel do termínu myslím,že by měl normálně kolem 3kg
Adámek je pěkné jméno-to by se nám hodilo,ale Petrovo synovec je Adam,takže nic
jak po dovolené?já byla mimo a nechtělo se mi nic dělat jak jsem byla rozválená

Agat:jak jsi psala,že malej nekadí bobky,to tak má být?ptám se jen orientačně

Hani:tak škoda dveří,to je jasný,ale popadlo to dobře

A co Vojtíšek-snad už teplotky klesly

a Emilka se pořád drží u maminky
16. črc 2009 v 08:51  • Odpověz
bré ráno

tatínek mohl jet o něco dýl do práce tak jsme v rychlosti jeli vyzvednout pasy, teda vypadám na fotce jak emo, no noc no, ale Jájinka je tam moc roztomilá, spadlo jí jedno ramínko od šatiček tak je tam napůl odhalená :sweat_smile:

a jsem naprdlá, je zrovna hezky, celej týden a nám tady od včera dělají zateplování boku, takže máme lešení kolem balkonu a oken. Pořádně nemůžu větrat, protože všechen bordel máme doma, musím mít zatáhlý trochu rolety, nemám ráda když je mi vidět jen tak do bytu a fakt jako čučí chlapi. Jsem se jich včera lekla, jsme tady s Jájou blbly a najednou vidím v okně hlavu, jsem myslela že se mě krve nedořeže a také mě mrzí že nemůže malá na balkon si hrát a cákat se v bazénku, všechen bordel by padal na ní a o sušení prádla nemluvě že. Chjo, to to nemohlo počkat těch pár dní až budeme pryč, já zrovna nagruntovala a teď tady mám pořád šíleně prachu, béééééé, člověk by toho kopl :frowning2:
16. črc 2009 v 08:54  • Odpověz
verunko netuším, zeptám se doktorky na půlroční kontrole.bobky nemá ani omylem,je to taková hustá kaše s kousky jídla (občas).není to řídké.ale tuhý bobek jsem u něj viděla asi třikrát :confused:

sylvi co to??????
16. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
Luci zrovna sem si ráno říkala že su nějaká vyfluslá..od pondělka lítáme po koupákách a to dává zabrat. Na dovče mě nejvíc dávalo zabrat to vedro.
16. črc 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
Labell:a nejsi třeba těhu :grinning: :grinning: :grinning:

Agat:to já tě nechci nijak znepokojovat,jen mě ta napadlo
16. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
agi : já myslím, že když nemá tuhý bobíky tak to neva. Jája také pořád nekajdí tuhoše, občas jo a občas to má takové řidší jak píšeš s jídlem. Nesmí mít totální průjem a příměs hlenů

Lucí : to se máte s tím koupálkem, u nás je myslím jen Vodní Ráj a ten je totál napěchlej, zatím si Jájinka velmi dobře vystačila s bazénkem na balkoně, už jsme i kvůli tomu koupili větši, ale teď máme útrum no. A o víkendu se má už zase ochlazovat
16. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
Koukám, že všude veselo. Tož já už hodinu hledám klíče, jsem včera porušila předsevzetí, nepůjčovat Týnce svoje klíče a trest mě neminul. Klíče jsou v prdeli, prostě je nemůžu najít, tchýně na chatě, Míra mimo domov, vrátí se až zítra, takže nemůžeme ven, no paráda. :rolling_eyes:
16. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Peti:klid,určo se najdou,já včera našla ty naše po hodině hledání všude možně v úložném prostoru náklaďáku :grinning:
16. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
Jé Petí, to znám, také se nám to stává, nebo hledám Jasmínky botičky, mobil atd... furt něco ale klíče jsou nejhorší, jednou jsme kvůli nim šli pozdě ven, našla jsem je až skoro po třech hodinách náhodou v koši na prádlo :wink:
16. črc 2009 v 09:30  • Odpověz
Peti: Amelka je taky Paklíč, zkus pračku, boty, spodek boxů na hračky nebo postel!

Luci nejsu a ty?? :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz
holky kdyby jste uvažovali o divadélku a maňáscích, tak tady je odkaz, není to tak drahé. Jsem chtěla Jájince maňásky ušít, ale furt mi na to nezbývá čas :sweat_smile: Tak přemýšlím že jí po dovče pár zvířátek objednám

http://manascinaruku.wz.cz/o_manascich.html
16. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
Luci:taky ne, a kdy budeš? :grinning: :grinning: :grinning:
možná na podzim by to šlo ne :dizzy_face:
16. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Jojo Míša asi dostane dárek k narozkám v srpnu- konec gumám!! :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: agátko:krásně i to užijte na koupáku :wink: veru,agi sere mn to ale hlavně že se malému nic nestalo :slight_smile: a co Emilka?Emilko dneska y to šlo :slight_smile: tééda koukali jste na předpověd?to počasí nám to léto chce asi vynahradit :confused: maj bejt pořád vedra jen so a ne do 22 st a od pondělí to zase začne :stuck_out_tongue_closed_eyes: jůů já doufám že i my budeme mít na dovolenou krásně :slight_smile: tento rok je nějakej poskákanej máme pořád nějaký moc velký výdaje :sweat_smile: ted ty dveře a odchází lednice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
ááá labellka nco naznačuje :grinning: já abych pravdu řekla tak jsme nikdy gumáka nepouili a ni jsem nikdy nebrala antikoncepci prostě nic a ted zase prostě si dáváme majzla :sweat_smile:
16. črc 2009 v 10:11  • Odpověz
Labell:ten byl dobrej,Petr má nar až v únoru a svátek měl teď,tak se ai pomilujem dřív :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 10:14  • Odpověz
Hani no vzhledem k tomu že s Míšového dávání si pozor je Amelka (za což su strašně moc ráda), tak chápeš že to musí jít jinak :grinning:
16. črc 2009 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz
Hani : týýý jo, ale moje mamina také říkala, že u nich to prostě dřív byla necháno na chlapovi a i teď :slight_smile:, že si musí dávat bacha, jako v manželství žádna ochrana nebyla. Tak to Martík má takové větry že budu těhu, že mi každý večer připomíná antiko :grinning:

no já jsem chtěla pracovat na mimi na podzim, jenomže našeho tatínka nepřesvědčím, zarytě vrtí hlavou. Bohužel :unamused: :angry:
16. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
Ahojky,
tak Emilce se prostě nechce a nechce...akorát včera jsem si říkala aby si to v tý bouřce nerozmyslela.tady to bylo docela hustý, měli jsme tu malou řeku a to teklo jen z louky, takže bahýnko i v bazénu a všude venku na zahradě.naštěstí v baráku nic...i kousek silnice nám to vzalo, tak jsme se modlila aby jsme nemuseli vyjet.
dneska by to klidně šlo, ale dneska ji ještě pošťouchneme a zítra by to bylo krásný datum :grinning: :slight_smile:
bříško už prý mám dole, včera naznala tchýně :slight_smile:
a klíče jsme hledali každou chvilku, většinou byly v odpadkovým koši nebo v některý hračce, a tak jsme mu pořídily jen jeho, vyřazený, nejsou od ničeho takže když je ztratí tk se nic nestane :slight_smile:
16. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Holky kdyby si náš tatínek měl dávat pozor,tak jsem imrvére těhotná a z baráku máme školku a pan Pyskáček je taky 100% jistota :grinning: :grinning: :grinning:
no nic díkto spí,byl protivnější tak jsem to zkusila a po chvilce zabral a já jdu žehlit-se mi teda vůbec nechce,ale odkládám už to dlouho

tip na film- Výměna,Vévodkyně
16. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
Jani : teda ta si dává na čas beruška co, no jo vybírá si krásu :wink: :slight_smile:

No a u nás lilo až večer, takže cejchy mi jakž takž uschly, teď dosychaj na topení
16. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
No u nás by Martíkovo dání si pozor dopadlo stejně jak u Pyskáčků, což mě by teda nevadilo no. Já jsem s Jájou otěhotněla v době kdy se to povede 4% žen ( jinak 4% nejsem :grinning: :wink: ), a hned na poprvé. takže my jsme určo plodná až až :grinning:

Jsem měla jednu kolegyňku co měli pět dětí a ta říkala, že manželovi už radši ani nepere trenky :grinning:

Jinak teda nechápu jak to naše dítko rostě, ale tohle léto, věřte nebo ne, nosí některé kraťásky, šatičky a kšiltovky ve vel 62/68 :sweat_smile: :confused: to co nosila loni, jen to má krapet kratší, vše takové hezky mini
16. črc 2009 v 10:27  • Odpověz
herdekt, tak celou dobu nadávám Martíkovi když vypustí před Jájou sprosté slovo, a teď je tady slyšet pořád samé kua, píp, v perdéli atd... Jája už přílítla a říká pííííííšooooo. No super :angry:
16. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Dík za pochopení, ta oblíbená místa jse prošla hned. nakonec ortáhla i dvěstěkilovou pohovku. Po dvou hodinách už jsem byla hotová a nakonec je našla. Při druhém kole hledání na stejných místech. Strčila je do maňáska Františka a toho o golfáčku. Když s ním prvně jela kolem mě, tak jsem tam koukla, ale klíče nebyly vidět a ve Františkovi jsem je zvenčí neucítila. Až po druhé, kdy jsem fakt koukala i do škvír, kam se klíče vůbec vejít nemůžou, jsem znovu došla k tomu kočárku, zvedla Františka a cosi se blýsklo. No te'd už je vedro, ven půjdeme až v podvečer, hlavně že je mám, ale přísahám, že ta už je do ruky nikdy nedostane! Budou viset na kladce u stropu. :grinning: :grinning:
Vyřazený klíče samozřejmě má, parádní svazek, jenže to je nuda, když to nejsou ty pravý, takže si s nima už nehraje. :sweat_smile:
16. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
labellko,Hani: :grinning: :grinning: :grinning: Hani ale jak mi Dr.řek že nemůžeme mít děti přirozenou cestou tak po porodu se mi gyndař ptal zda chci napsat anti a já mu řekla moji verzi a on se pousmál a řek že po porodu se klidně může vše změnit takže ta jistota 100 % fáákt není :sweat_smile:Hani:a kdy by chtěl mimíska Martík? :slight_smile:
16. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Hani : no manža by pokud možno nechtěl vůbec no, ale já jsem řekla že prostě bude, takže až Jájině bude tak pět let, víc s ním asi nehnu a vynechat prášky a dělat blbou to nechci, byl by to podraz
16. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
Hani : jo a říkala jsem mu že jsem zvědavá jestli dokáže toho klučinu, protže si myslím že umí jen holky :grinning: , tím jsem ho asi nahlodala :wink: :slight_smile: a i jsme se shodli na jméně Gabriel, nakonec zvítězil :slight_smile:
16. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.