• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Hani:Gabriel je hezké jméno :dizzy_face:
16. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
Ahoj holky, včerejší cvičení se mi líbilo. Nejdřív se ptala co a jak, tak jsme povídaly, potom mě prohlédla, ve stoje, v leže ... a pak to začala rovnat, tak mi párkrát prokřuplo v zádech, pánev vyrovnávala, bylo to docela fajn a když jsem odcházela, tak jsem se cítila taková uvolněná. Mám asi pět cviků, že ostatní jsou pro mě zbytečný, ale mám teda chodit určitě na spinning, jako dřív, abych posilovalal i další věci. A jinak prý nemůže říct, jestli to pomůže, to se nedá, ale třeba aspoň trochu ano.
16. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
ahoj :sunglasses:

tak mamka jela domů, Matýsek to obrečel, holt si na ni za skoro měsíc zvyknul dost... ale snad pojedeme k prababičce tak za dva tři týdny, tak uvidí i babičku :slight_smile:

dneska se zase vyčural do záchodu, tak nočník asi u nás nepojede... jen nevím jak to udělám u prababi, tam maj suchej záchod a on chce splachovat za odměnu :grinning: :grinning:

jo a dělala jsem Italský kuře, nevím už kdo vkládal ten recept, ale to je teda úúúžasný! :dizzy_face: rychlý a výborný :slight_smile:

jdu dočíst
16. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
tak koukám, že Vojta je pořád nemocnej :unamused: :unamused: Ejani, máš toho teda dost a hlavně je blbý, že nemáš kam jít k dr... na tý pohotovosti se ale střídají, ne? že by tam mohl být někdo jinej, jestli jsem pochopila správně, že jste tam byli a odbyli vás... držím palce!!!

pobavily mě Petiny "klíče na kladce", to je teda story, já nesnáším když něco nemůžu najít.....
my klíče na hraní nedali nikdy a když jsme byli u manželovy sestry, tak jsme ho přistihly jak se snaží narvat klíče do zámku (už to skoro měl) a zdrhnout z domu a u toho vykřikoval "out, out!!" :astonished: oni sledujou i když si člověk myslí, že ne, jsou to vykutálenci

debata "bez gumy" taky dobrá... můj kolega měl takhle tři neplánované děti :grinning: a pořád věřil, že to funguje :grinning:
já myslím, že je to dobrý, když na tom člověku zas tak hrozně nesejde, třeba jako nám tady teď :wink:
takže sundat letní pneumatiky a jedéééém :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj holky, je tu někdo??? Je mi po vás smutno!!!!! Zase jsem tu jen na skok, jedu s mažou a jeho kolegama na cyklovýlet.... Loni to dopadlo dost divoce :sweat_smile: , tak jsem na to zvědavá... Přivezla jsem foťák, jdu stáhnout fotečky... Musím se vám pochlubit s našima krásnýma dětma :grinning:
16. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
Nikde nikdo... :frowning2: Není divu, když je tak nádherně....
Fotečky zde http://pavlikovi1.rajce.idnes.cz/Nase_slunicka_od_1.6.2009/#P1060248.JPG a dál....

Mějte se krásně, v neděli bych už měla být "koněschopná" :grinning: Týden budeme doma.... Tak pá.
16. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
Ahoj Mišičko :slight_smile: krásně si užijte výlet :slight_smile: a fotečky?nádhera :slight_smile: zdá se mi že se Mariannka trošku změnila?a Denísek s houbama super :slight_smile: :slight_smile:
16. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
16. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
Miško, Hanko: to jsou nádherný fotky! :dizzy_face:

my jsme hotoví, zlítali jsme půl města a ještě Stromovku :slight_smile:
byli jsme na velké kontrole u neuroložky, měla jsem z toho vítr, ale moc Matýska chválila :dizzy_face: prý by mu ta predilekce měla skoro úplně vymizet, i hlavička se už srovnává, takže už není moc slehlá :dizzy_face:
no a byli jsme tam poslední pacient a říkala že to je bonbonek na závěr, byla z malýho hin jak mluví (byl tam i muž, takže přeskakoval z jednoho jazyka do druhýho)... no to nebylo vyšetření, ona se s ním vyloženě mazlila :slight_smile: :slight_smile:
napsala mu tak pěknej papír pro pediatričku, že si to snad okopíruju :grinning:
cvičit ale musíme dál :stuck_out_tongue_closed_eyes: další kontrola za tři měsíce..

jo a ptala jsem se jí na neurologickou vyzrálost na nočňajs, tak prý 18 měsíců nejdřív, kdo zvládne dřív, je to spíš výjimka, prý okolo 24 měsíců by to dítě mělo mít samo zájem

jdu do vany a na studený pivečkoooo
16. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
tak my jsme ukoupaný k smrti :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .já snad byla za celé odpoledne venku z vody asi pět minut.jsem vyřízená,malej má rudý oči jak angorák,doufám,že bude krásně spinkat :slight_smile: :slight_smile: .Stačila jsem tam trochu prasit,dala jsem dvě vafle se šlehačkou a párek v rohlíku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

veru:v pohodě,já jsem nad těma hovňajzama až zas tak nepřemýšlela,tak mi to divný nepřijde,ale zas na druhou stranu on tvrdý bobky asi ani mít nemůže,dvakrát denně mimimálně celý jogurt,furt se cpe hroznovým vínem a melounem a to mám i já co dělat !!! :grinning: :grinning: :grinning:

peti:s klíčema důvěrně znám, nám je onďas hodil do soundvooferu (nevim jak se to píše).je to skříňka s malým, úzkým otvorem,která je součástí domácího kina.Ruku tam nestrčíš, petr byl pryč a my potřebovali jít ven.Já měla málem infarkt :angry: .Nakonec jsem to rozštípla nůžkama ve sváru,v hraně té krabice a normálně to rozklížila a násilím otevřela !!! ale fakt jsem měla dost .

Miší přeju krásnej cyklovýlet!! Užij si to a načerpej energii :wink: .!Fotečky parádní !!!! :slight_smile:

Martinko nebolelo to napravování pánve? dělá se to přes zadek? já na to asi budu muset jít kvůli zádům :frowning2: , bojim bojim....

lu gratuluju ke kontrole, tak vidíš, Matýsek je ok a ani o tom nebudeš vědět.To o tom nočníku bych měla vytisknout,dát tam kulatý razítko a dát to k povinné četbě mojí a petrovo mámě a všem babičkám !!! :angry:
16. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
dotaz: kde se kupuje pláštěnka na prcka? já byla v několika obchodech s oblečením, ale nesehnala jsem...
16. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
Agi: myslíš kostrč, to napravování? já z toho měla strach, bo mě bolívala, ale řekli mi, že to nepotřebuju, uff :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kámoška na tom byla, prej si pár dní nemohla sednout ale pak prej supr, takže to asi stojí za to :wink:

ukoupaný k smrti :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
lu: zkus nějakej starší textil..kdybys nepochodila, koupím ti ji! U nás mají za 140 tuším.
16. črc 2009 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz
Sem to napsala blbě..něco jako komoušskej textil..
16. črc 2009 ve 20:00  •  2 děti  • Odpověz
jj, já to pochopila :grinning: takovej jak tam mají ty věci, co bych na sebe nekoupila, to myslíš, jo? :grinning:
16. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
No u nás tam mají pěkné věcí, ale příšerně drahý..jsem se tam byla zeptat na tu pláštěnku a byla sem překvapená že chcou tak málo. Jestli chceš koupím ji a nemusíš nikam šmatlat. :grinning: :grinning: Myslím že je v ní Amelka vyfocená v albu..mají žlutou, modrou a červenou. Je teda větší, ale Am je tak po kotníky, takže v poho..
16. črc 2009 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz
lu jojo kostrč a pánev, no třeba se tomu taky nějak vyhnu :slight_smile: .A co jí zkusit sehnat na MMB?
16. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
jé, díky Labell, snad něco najdu, jen mě sejří, že jdu do několika dětskejch obchodů a tam takový věci nemají a člověk aby se zas táhnul s prominutím dál jestli by nebylo, strašně těžko se někdy hádá kde co asi budou mít...
můj muž vždycky říká, že je překvapenej, že tu najde skoro všecko (a on si teda umí navymejšlet), ale že to je parádně schovaný, asi kdyby zas přišli okupanti :sweat_smile: :grinning:

asi bych ho měla i změřit, ani nevím jakou velikost... včera jsem ho zvážila, 10.3 kg, výšku tipuju tak 80 cm rovných, bude si muset hledat nějakou menší cérečku :grinning:
16. črc 2009 ve 20:16  • Odpověz
Agi: jj, na MMB jsem koukala... když já radši zkouším, už kolikrát jsem něco koupila podle velikosti a ono to bylo dlouhý nebo úzký nebo se to blbě zapínalo... prostě není nad to na to mrknout v reálu... zvlášť u pláštěnky, aby ta kapuca taky sedla a nebyla ohromná (jako jsme měli u jedný bundy a tu jsme pak skoro nepoužívali, bo kapucu furt odfoukával vítr)... a aby to byl měkkej igelit, ale ne zas moc, aby se nevytrhli hned ty patenty... možná lepší knoflíky, ne? to je věda :rolling_eyes: :grinning:
16. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
jasan,to chápu.já zas nerada zkouším :grinning: .docela se těším na 18.ti měsíční prohlídku, jsem zvědavá kolik měří a váží :confused:
16. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
labellko nádherný fotečky, téééda Am se moc nelíbilo u kadeřnice,co? taky je super,jak se schovává za tou telkou, hihi.... a králíková taky :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Holky dííky!
agi: no moc nee...a bude muset zase! :grinning:
16. črc 2009 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
ještě jednou děkuju za to, že jste na nás mysleli. Dneska už byl Vojta od rána bez teplot :slight_smile: Včera večer jsme jeli znovu na pohotovost, protože měl zas vysoké horečky a opět na něm neshledali nic zvláštního, kromě toho, že mu naměřili 39,3. Docela mě zarazilo po čem pátrali jako první - jestli správně dávkuju sirupy proti snížení horečky. Ale naštěstí "nemoc" sama odezněla. Teda doufám, že už se nevrátí. V poledne se ptal i po jídle, tak se poprvé za 4 dny trochu najedl. Je neuvěřitelný, jak ty děti rychle zhubnou, když pár dní nejedí.

Míšo, dětem to spolu moc sluší :dizzy_face: a mamince samozřejmě taky :wink: Marianka je čím dál tím víc podobná bráškovi.

Hani, je vidět, že je Páťa venku spokojený. Nedivím se, taky co doma, tam už to zná :wink:

A Am, to sluší jako vždycky. I s taťkou a králíkem :grinning:
16. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Lu, jsem ráda, že jste takhle dobře pochodili na kontrole. Věřím, že byla neuroložka z Matýska celá vedle, je vážně moc šikovný. A teď to máš dokonce i na papíře :slight_smile:
16. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
holky, asi mě zahubí muž, už to nedávám a už mi to začíná bejt jedno :confounded: včera trojčil, dneska zas, večer jsem ho zas prosila, ať jde na psychoterapii, že půjdu s ním, tak jsem si vyslechla asi tak sto výmluv proč to k ničemu není nebo to nejde (neskutečný na co dokázal přijít) a pak hromadu útoků (jako že jsem si to vymyslela a vůbec ho nemám ráda a jsem s ním jen proto, že jsem chtěla dítě atd.) a snahy přehodit téma atd...
nakonec už jsem byla tak vyčerpaná (to už byla xtá diskuse o tomtéž, snažila jsem se nereagovat na útoky, ale fakt se s ním nedá mluvit), že jsem řekla, že buď půjde a aspoň to zkusí nebo podám žádost o rozvod, fakt jsem si řekla, že hned ráno si pohledám co je potřeba a obvolám to a hotovo :zipper_mouth: mě to fakt dlouhodobě vysává, ty výkyvy nálad a deprese, tohle nemám zapotřebí, jako podpora partnera jo, ale nejsem odpadkovej koš... teď má jako argument, že nemá práci, ale když ji měl, tak tvrdil, že to má stres z práce a z toho, že o ni přijde, prostě pořád něco...
včera jsem to řekla všecko mamce, i jsem si pak říkala, že dobře tak, kdybych se náhodou objevila s kuframa a rozvodem, tak aby neměla totální šok a nemyslela si, že jsem jen tak nerozvážně zdrhla po nějakým banálním nedorozumění...
to je neuvěřitelný, dokud se ten člověk sám nerozhodne, tak ho může druhej prosit na kolenou a motivovat a je to na nic :confounded:

no nic, jdu spát, prej někam půjde, ale moc tomu nedávám... si přeju, abych ty depky měla já, aspoň bych s tím mohla něco dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 23:46  • Odpověz
ale hlavně je super, že Vojtovi je líp :dizzy_face: zdraví je hlavní :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 23:50  • Odpověz
dobré ráno :wink:

ondra ještě chrní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Lu asi by to chtělo nějakou podporu psychoterapeuta, držím palce,a´t tam s tebou muž jde a posílám ti hodně síly, drž se! musí ti být fakt hrozně :frowning2: :frowning2: :frowning2:

ejani hurááááááááááááááááá :slight_smile: :slight_smile:
17. črc 2009 v 07:34  • Odpověz
Ahooooooooooj,
tak se hlásím z včerejšího odběru krve, tak mě vysály snad do morku kosti. Nemohla najít žílu, tak na dvakrát. malý se mi věšel po rukách, tak měla sestra radost, ale nakonec se podařilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dostala jsem průkajdu a na Ko jdu už příští týden, protože mám zase vyšší tlak, tak jsem zvědavá, co z toho bude. Minule jsem kvůli tomu ležela 2x v nemocnici, což si teď nedovedu představit, tak budu muset zvolnit, ale já už skoro nic nedělám, doma bordel, nenavařené........... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

LU to je mi líto, že manža má takové výkyvy nálad, já bych to taky asi nedala a už bych byla rozvedená. Držím palečka, ať se umoudří a dojde si k dr pro pomoc :wink:

Ejani, to je dobře, že je Votíkovi líp, je neuvěřitené, po čem pátrají. Asi neumíme napočítat do 5 a nevidíme na stupnici odměrky kolik je tam sirupu :angry:

Fotečky všech úúúúúúúúúžasnéééééééé

A dotaz na konec :grinning: :Mělo některé dítko po očkování priorixem zvětšené uzlinky? Malý neměl žádnou reakci na očko, ale měl zvětšené uzlinky, to má vždycky, když je nemocný, tak jsem si říkal, že je to tím, že to nějak reaguje. Dr mu vzala krev a že má trošilinku zvýšené leukocyty, ale že to u zvětšených zlinek normál a že mu veme krev zase na podzim,a le já jsem z toho nervozní, porotže za tím vidím samo to nejhorší. Je fakt, že má ty uzlinky hmatatelné od narození, ale já mám z toho strach. Mají taky vaše děti hmatatelné uzlinky na krčku? Onďula jich tam má celkem dost a asi jak přijede dr z dovči, tak jí řeknu ať nás někam s tím pošle, ale kam??????? :frowning2:
17. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.