• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ahojky, hlásím se po delší době, celou dobu vegetíme na chajdě, jsem tady jenom na otočku a zase se vracíme, sice tam nejsem online, ale má to své výhody, protože je víc času na ostatní věci :grinning:

Tomík je teˇd mamánek,dost často začně brečet jakmile se někam pohnu a nevidí mě, ale krásně si pamatuje říkanky, vždycky mu předříkávám a on doplní slovo, třeba řeknu "mámo, táto v komoře je"... a Tomík zařve "myš" je to fakt moc roztomilý :dizzy_face: chtěla jsem to natočit a dát sem odkaz, ale tatínek rozbil foˇták takže máme smůlu :confounded:

stihla jsem dočíst jen poslední stránku...

Ejana, držíme palce aby Vojtíkovi už bylo dobře :wink:

Lu, no jo s chlapama to fakt někdy není jednoduchý, snad se ti ho podaří přesvědčit aby to řešil s odborníkem a nebude třeba řešit to nějak radikálně :sweat_smile:

Danamatus, u nás uzlinky nijak výrazně hmatatelné nejsou, kam s tím jít nevím, ale pediatrička ti určitě poradí, neboj určitě to bude v pořádku :slight_smile:

jinak doufám že jste všichni v pořádku a užíváte si léto :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
pááááááááááááááá
17. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
zdravíme,
tak dneska je tak krásné datum, že to musí prostě vyjít :grinning:
a možná opravdu vyjde, myslím že mi odešla hlenová zátka, ale nechci to zakriknout :slight_smile:
tady je moje včerejší bříško: http://kratochvilovi08.rajce.idnes.cz/05_-_Jirik_od_roku_a_pul_a_mimisek/#P7167134.JPG
a Jiřík včera ošklivě spadl venku na dlažbu, na čele má modřinu a bouli pořádnou, chudinka, někdy ho neuhlídají ani 4 páry očí....
tak hezký slunečný den všem :slight_smile:
17. črc 2009 v 09:24  • Odpověz
krásný den všem.
jani, tak dneska, jo? :slight_smile: bříško super

Jsem ráda, že to Vojtíškovi polevilo! Takovýhle horečky a pomoc nikde! bléé..

Amelkovic suepr! Že chutná! :slight_smile:.

zelenina- jí syrovou (moc nechce papriku a okurku - po požvejká a vyplivne) i vařenou. Bez problémů..
ovoce - miluje všechno!

agi-že nemá tvrdobobek bych se nevzrušovala! Jeslti hodně pije nebo jí hodně ovoce a zeleniny (což jí), tak bych řekla, že je to normál. Tom taky nemá tuhoně..aspon mu to jde dobře..:slight_smile:
a kadí tak 4x denně..

Patriček Pelíšků je krásnej! ty vlásky! :slight_smile:. a teda musím říct, že takhle si náš Tom snad nikdy nesedl...

Mariannka v těch růžovech šatičkách je k unuchnání! :slight_smile:..Deny je taky fešák...A mamce to tam moc sluší!..Těhukila všechny dole, že jo, Míško? :slight_smile:
17. črc 2009 v 10:05  • Odpověz
Kuk :slight_smile: děkujeme za pochvalu našeho dráčka :slight_smile: Ejani:fajn že je Vojtíškovi líp :slight_smile: agátko:dnes si Ondrášek přispal vid?bezva :dizzy_face: :dizzy_face: Janinko:že by dnes??držím palečky dnes je tááááák krásně :dizzy_face: no a mně zase bolí hlava,já už fakt nevím,a k tomu bolest v krku,ještě se z toho může vyklubat angína a asi mně trefí :slight_smile: hm,takže na koupák nejdeme,já bych to nedala,a já se tak těšila,myslela jsem že pojede i kámoška s broučínem a je na chatě ale to je fuk,my bychom klidně i sami :slight_smile: užívejte sluníčka a kásný den :sunglasses: zítra se počasí má pokazit :unamused:
17. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
ohojík nakukuji po očku

Všechny mocinky zdravíme a doufáme, že si užíváte sluníčko tak jako my :slight_smile:

fotečky dětiček supeeeer :dizzy_face: :zipper_mouth:

Lu : Lído to mě moc mrzí, že máte takové trápení a dusno. Ani nevím co jiného poradit než psychoterapeuta , psychologa. S depresema se člověk sám moc nepopere a pak bohužel trápí jen sám sebe a okolí :frowning2: držím pěsti ať manža poslechne a zajde k tomu psychoterapeutovi a pomůže to. Drž se

Tak já dneska dělám k obědu poprvé kuřací bábovku, tak jsem zvědavá jak se povede :slight_smile:

Holčinky mám na Vás dvě prosbičky
1) sháníme surně na dovču rakev na auto a pořád nemůže sehnat, neměli byste náhodou někdo na půjčení, nebo z vaší rodiny, moc prosím, my bychom si pro ní klíďo dojeli
2) Moc se mi líbí kuchyň v barvě tmavý ořech/ vanilka nebo wenge/bílá a pokud možnu do L, nevíte náhodou a nějaké pěkné a né moc drahé?
17. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
jo, a ještě ad mlíko- dávám Sunar ráno po probuzení -220ml a večer před spaním -+200ml. Po mlíku ráno normálně snídá(celý krajíc chleba,..),večer večeří většinou kaši v 18-30 a v 19-30 má mlíko.

hani, neporadím...
17. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Ahooooooooooj holký
tak my z dovči doma, bohužel jsem se museli vrátit ,páč jdu s prckem nebo prckovou na UTZ :dizzy_face: :dizzy_face: ovšem v tomhle parnu je to na padnutííí a já zrovínka tam mám být kolem dvou ,takže budu brázdit Prágl v tom nejlešímmmm :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: su spocená už ted!!

jukla jsem na Amelky Labellkové albí ,ale nenašla fotky from sea ,ale pobavila se nad ING .Králíkem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: alias kanibal family, ja? :grinning: :grinning:

lůů: holka drž se!!kdyby něco nějaký kontaktík bych dala na psychologa :wink: někdy je to hodně těžkýýý :frowning2: :unamused:

Agi:už jste živý? :grinning: :grinning: :grinning:

ejani: :dizzy_face: taky se držtééé!!!
já ještě musím dočíst ,páč jsem to vzala jako vždy jen meteleskumlbeskum a pak jako zmatek ja?
tož vše, krásný den a určo příjdu prozradit výsledky z UTZ :dizzy_face:
17. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
jo comra já taky ták sunara ,ale ještě dělám mléčné kašiska, bo chleba s máslem jako u nás sájnc sfikšn :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
aco my vybrali podobnou kuchyň v Oresi a vyjde nás bez spotřebičů na 78 tisíc (je do U,je dost velká).

moci jajajajajajaja :grinning: :grinning: ,ale odpo jdem zas umřít na koupák :grinning: :grinning:

hanipelíšků a´t to angína není,chjoooo, v létě být marod je na pytel :frowning2:

romčo díky za názor na hovňajzy :wink: , zatím myslím,že to je opravdu ok
17. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
agátko:snad nebude,užijte si koupák zááááááááááááááááávidím :wink:
17. črc 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahojte,
tak dneska je venku vedro, Byla jsem s Kubíkem na 18m kontrole takže má 85cm a skoro 12kg :grinning:
V neděli jedem do Jizerek na dovču, tak už se moc těším, hlavně aby nepršelo, klidně ať je zima :wink:
Přidala jsem nějaké fotečky http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3034878&vReferer=, tak kdo chcete koukněte :slight_smile:
Jani, tak dnes by to šlo :slight_smile: :slight_smile:
Lu ti chlapi, než aby někam šli, tak kolem toho nadělaj a mučí okolí :angry: Držím palce ať se to brzo vyřeší.
A Maty mě nepřestává udivovat jak mluví a jak mu to pálí :slight_smile: :slight_smile: , je to šikula nepřekoukla si se v roce narození :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 13:15  • Odpověz
ahoj

tak Jani dneska rodí? :slight_smile: bříško pěkný a koukám, že máš fakt jen bříško, jinak štíhlý nožky a všecko, to až porodíš to budeš do měsíce do plavek :slight_smile:

Dani: držím palce, ať tlak moc nestoupá a zvládneš to v pohodě! ad uzlinky: bych se poradila s pediatričkou a předpokládala bych, že vás pošle na imunologii? :confused:

Maxa: Tomík kecá ostošest co :dizzy_face: u nás taky jedou básničky, už si občas říká sám celou sloku, jen si to tak brumlá a občas přeskočí něco, ale ví jak to jde za sebou, dneska třeba jel u svačiny pořád Takový takový je závin makový ňamy ňamy ňamy jen od mojí mámy - jestli to někdo znáte, on to miluje :grinning: akorát že máma má pak chuť na makovej koláč :grinning:

Aco: hodíš recept na tu kuřecí bábovku? :slight_smile:

Moci: kontaktík bych brala, ale musel by ten terapeut mluvit anglicky... nejlíp aby to byl chlap, jednou už byl a pak prohlásil, že to byla ženská a kvůli tomu že jí nevěří :sweat_smile: včera ještě prohlásil, že když to bude Čech, tak nebude rozumět kulturním rozdílům a jak vyrostl... holt každá výmluva dobrá.... no a to to má ještě být na pojišťovnu, to nevím jak někoho najdeme...

držím palce na utz :dizzy_face: a ať zvládneš ten pařák
17. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Makulko :grinning: :grinning:

pěkný míry a fotka kluků kráásná :dizzy_face:

my jsme fakt prckové, 10.3 kg a 77-8 cm, dneska jsem ho přeměřila :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
jani bříško máš krásný maličkatý :slight_smile: , já měla mega břicho a ještě skoro u kolen, Když jsem šla k holičce 17.12, tak byla vyděšená, že jí tam porodím :slight_smile: a já rodila až 10.1. a to to vyvolávali :astonished: :astonished: :grinning:
17. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
přidala jsem ještě nějaké fotky z našich výletů :slight_smile: je to ten odkaz co jsem dávala před chvílí(od té fotky dál)
Mlíko Kubík nikdy nepil, jen mateřské do roku a měsíce, od té doby se snažím dávat jogurty a sýry a večer kaši.
17. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
maku tak naháč je výbornej! :grinning: :grinning: ,moc pěkné fotky,vypadáte spolu fakt v pohodě,kluci se maj rádi,viď? :wink:

lu:já bych mužovi dala nůž na krk,buď terapie,nebo nazdar..(se mi to kecá,co?).Ne vážně,něco se sebou dělat musí.Takovou super babu doma má a takovýho šikulínka,tak by si toho měl sakryš vážit!!!!!!!!

pa pěkný den,valíme na koupák (ondra teda ještě chrní,ale ve dvě budim, pacholek nechce vůbec večer usnout......................)
17. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
děkuji za pochvalu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , jo kluci se mají rádi, ale neobejde se to také bez hádek :slight_smile: Bála jsem se až nebude Marťas chodit do školky a bude jen doma, ale je to lepší než když tam chodil, už po Kubíkovi nehučí (héééj Kubikůůů), pořád by spolu jen blbnuli :slight_smile: :slight_smile: , ale pak to stojí za to uklízet, ale hlavně že se baví :grinning: :grinning: :grinning: Nejlepší je když Kubík na Marťase " bi bi, mi mi" v překladu běž běž, moje moje :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
Taky nepochopím jak někdo může ZAPOMENOUT své dítě v autě :angry: :angry: :angry: :frowning2:

Díky za reakce.

Lu brala nám kerv i na toxoplazmozu, ale tu už jednou dělala, tak asi fakt budu muset chtít nějaké vyšetření, docela se toho bojím.

Jsem spala s malým, ale vzbudil mě močák :angry: :angry: tak čumím do PC a malý ještě spinká
17. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
ahoj

teda léto ve městě to je :stuck_out_tongue_closed_eyes:, :stuck_out_tongue_closed_eyes:.Včera jsme se byly s Márinkou aspon vykoupat v Aquacentru,ale dnes to je utrpení.Kde jsem nazatáhla žaluzky,tam je je fakt peklo.

S večerním usínáním ,to máme podobně,kolem desáte večer a ještěě s velkým přemlováním.No jo,ale jsou prázdniny,takže to zatím neřeším,na podzim,zase nastolíme řád.
Taky na nočník zatím ani ťuk.

pochvala fotek sourozenců od Mi a od Makulky- to se vždycky začnu těšit na druhé miminko
:dizzy_face: :dizzy_face: , jo a taky Páťa má fakt super páčo :slight_smile:

bi bi mi mi :grinning: :grinning: :grinning:,taky dobrý

Jani- no dneska je vyloženě luxusní datum,to se bude Emilce dobře pamatovat.A bříško máš fakt krásné :dizzy_face:

Lu- to je trápení,asi si člověk těžko přiznává,že je zapotřebí odborné pomoci,ale zase čím dřív tam půjde,tím líp.Taky Matýsek,až bude starší by ty tatínkovi nálady těžko nesl.Tak držím pěsti,at si muž dá říct.
17. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
tak jsem se dala do zastehování nového potahu na gauč :wink: jsem tady vyhrábla krásnopu pevnou látku z Ikey kterou jsem chtěla na látky a teď jsem zjistila že by se mi délkou hezky hodila na gauč jako přehoz. No a výsledkem jsem nadšená, jsem zvědavá co na to řekne manža. Je v sytě oranžové barvě s větvičkama a na ní ptáci v černé a bílé barvě. Jájince se také moc líbí, pořád ukazuje a říká ptáček, ptáček, píp píp

Ježíš jako další nebohé dítko umřelo v autě, fuj to je strašný, šílený, já nemůže ani na to pomyslet jak Ti broučky mají šílenou smrt :frowning2: Jako pochopím že toho má člověk někdy hodně, že třeba zapomene dítě vyzvednout např ze školky, ale že nechá dítě v autě když ho zamyká, ho tam musí vidět ne krucinál :angry:

Lu : je to jednoduchý, hodím do našich receptíků ju
17. črc 2009 v 16:47  • Odpověz
háj, jsem zpět!! Tak zvládla jsem to dobře ,ještě jsem utíkala na buss!! :wink: :slight_smile: UTZ v pořádku ,mimi má celých 7cm!! válelo se jak na pláži ,tak jsme v pohodě měřili každou kůstku:slight_smile:)
S Aduš jdu na 18měsíčku až v srpnu ,ale dle mých propočtů má tak 9,5kg a to ještě po snídani :stuck_out_tongue_closed_eyes:

makulko: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsou božííííííí :dizzy_face: :dizzy_face:

lů: zjistím toho mudra, je to určo čech ,ale zjistím jak dalece umí anglánsky, kamarádka k němu chodí a moc si ho chválí ,tož pak víc do Ipka ja? :wink:

jinak u nás nočník taky ani ťuk....akorát tam strká panu a dělá ččččššššš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
17. črc 2009 v 17:11  • Odpověz
Lu : receptík hozen

error : látku jsem chtěla na povlaky na polštářky, už taky píšu kraviny sakriš

Moci : Jaruško gratulejšn k oki kontrole :wink:
17. črc 2009 v 17:18  • Odpověz
aco:HAni ,kuju a plís kam se hážou ty receptý???hoďte aj ke mě něco ja? :wink:
17. črc 2009 v 17:29  • Odpověz
ahoj, tak mě přijde, že teď Kuba nepřibírá, zato roste jako z vody, mimochodem, s jakou velikostí mám asi tak počítat na zimu, když teď má 86/92 - jak co? tak 98 nebo tu 92
17. črc 2009 v 17:39  • Odpověz
tak u nás byl konec světa.zastihlo nás to na koupáku,zmokli jsme jak blázen,pak pro nás naštěstí přijel Petr a fakt lituju ty lidi,co jsme viděli na mostě,jak šli pěšky:přívalák jak prase,kroupy,bílá tma,boční vítr.Ústí je pod vodou,pod mostem to utopilo pár aut (motory) a my málem neprojeli jedním úsekem,no fakt kalamita :frowning2: :frowning2:
17. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
Ahoj,
moci: fotky jsou na Rajčet..odkaz v albu! :wink:
17. črc 2009 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz
Martinkám vše nej k svátku!!!!!!!!!!!

agi: u vás to vypadá jak v Brně v úterý! :unamused:
17. črc 2009 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz
labellko tak to asi přišlo od vás..no je fakt,že zítra má být o 10 stupňů míň,tak se to horko nějak srazit muselo.ale byl to mazec
17. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
dočítám - Agi, nepřechválilas mě nějak? :sweat_smile: :grinning:
no v pondělí zavolám té původní psychoterapeutce u které byl a zeptám se jestli může někoho doporučit a kdyžtak budu hledat na stránce co tu je pro cizince nebo zavolám obvoďačce... musím to udělat já, protože jemu to nevadí, vylije si to na mě a má pocit, že je vlastně v pořádku... dneska si četl dlouhej článek o pozitivním myšlení, to je bohužel ale na nic, protože on to má dlouhodobě a mívá to nahoru dolů, taková maniodeprese lehčí forma si tipnu laicky... ono opravdová deprese není blbá nálada, to vůlí člověk neovlivní !!
ale on to nechápe nebo nechce pochopit... to jsou prostě hormony v mozku a jak chybí, tak se na to musí radikálněji

my byli dnes ve žlutých lázních v bazéně, malej byl bez sebe... akorát jsme nechápali, že ani tam nezůstal ve vodě, furt vylejzal a přelejzal do jiných částí, jednou skočil po hlavě, no jako ve dvou lidech jsme ho měli co hlídat :sweat_smile:

ad nočník: dneska dopoledne i odpo ta samá scénka, chodí nahej, ptám se co tři minuty, vysazuju na záchod, předvádíme jak blbci čurání, dáváme na záchod medvídka atd... sundám ze záchoda, nic, za dvě minuty louže s velkým úsměvem... jemu je to fakt šumák :sweat_smile: no ale za celej dnešek jen jedna plenka, tak aspoň šetříme kasu :grinning:
17. črc 2009 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.