• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Moci: gratulka k Mocinďátkovu utz :dizzy_face: fotečka by nebyla? :dizzy_face:
díky za info o dr. :wink:

Aco: jdu očíhnout recepis, díky!

Agi: ježíši, to byl u vás takovej slejvanec? :astonished:
17. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
Ahoj,
jak jste přežili to horko a v zápětí déšť? Doufám, že všichni v pohodě. Co naše těhulky. Tohle počasí je úmorný normálně, natožpak když je bříško.
Moci, gratuluju k úspěšné kontrole. Obdivuju, že jsi se pustila ještě do honičky s autobusem.
A Jani, těším se na miminko. Jsem vážně zvědavá, jestli se ten dnešní datum líbil i Emilce.

Aco, kde sehnat rakev a kuchyň podle vašich představ bohužel nevím. Nevejdete se do auta? Jedete jedním?

Makulkovic klucííí jsou krásní :dizzy_face:

Taky jsem přidávala fotky, kdo chcete, jukněte. Z koupálka bohužel nejsou, protože v hezkém počasí se u nás marodilo :frowning2:
http://soukupjana.rajce.idnes.cz/Muj_bracha_ma_prima_brachu_cervenec-zari09/#album
17. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
Aco: a ta forma je vysypaná čím? hrubou moukou nebo strouhankou?

jo, kdo z Prahy sháníte gumový /plastový botičky, tak prej je mají v Mothercare na Příkopě..
17. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
ahojky :wink:

agi:u nás nespadla ani kapka :astonished:

fotečky makulky labellky a ejani jsou mooooc krásné :dizzy_face: ty děti jsou boží,co :dizzy_face:

lu:ať ti to s mužem dobře dopadne

mějte krásnou noc
17. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
dobré ránko :wink:

my jsme vzhůru od 6 :slight_smile: :slight_smile: , už peču rybu :grinning: :grinning: , petr si krásně chrní po hospodě....

simčo:to teda zírám, koukala jsi na TV?
18. črc 2009 v 07:03  • Odpověz
ránko

teda Agi Tobě je od 6 takhle do smíchu? :grinning:

my jsme vzhůru od 7, malej tu běhá s krtkem v náručí, houpe ho a pořád mu říká: "pochovám, pochovám" :sweat_smile:

tady byly v noci dvě bouřky, slejvanec jak hrom ve 3 ráno takovej, že se malej budil :angry:

Ejana má boží fotky, nevím jestli se mi líbí víc Štěpánek nebo Vojtíšek :dizzy_face:

hezkou sobotu
18. črc 2009 v 07:42  • Odpověz
lu:neni,ale kdybych byla ještě nasraná,tak to by bylo na prd :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
Dobré ráno!

My jsme vzhůru od 4:30 :grinning: :grinning: :grinning: Vstal s ním Jindra :dizzy_face: :grinning: :grinning: Od necelých sedmi zase spí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Tady stále bouřková vlna nedorazila, takže jsme už několik dní bez deště a ve vedrech. I teď je tu 23 stupňů, absolutně modro .... tak uvidíme, kdy k nám dorazí.

Jinak poslední dny jsme byli po koupalištích nebo u našich v bazénu .... konečně pravé léto :sunglasses:

Lu, s mužem mě to mrzí, ale je super, že aspoň ty se snažíš hledat řešení! Moc držím pěsti!

Ejanky kluci jsou úžasní! To už jsme psala mockrát - mám jejich fotky hrozně moc ráda :slight_smile:
18. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
holky chtěla bych zapéct těstoviny s rajčaty a tuňákem.poradíte,jak to udělat,aby byly hodně šťavnaté,mokré,měkké,aby mi to jedl i prcek? děkuji

na fotečky ejany jdu teprve teď, malej si hraje docela sám,koukám jak blázen
18. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
tak fotky moc moc pěkné, na tom traktůrku to muselo být super,to by se líbilo i mně a poslední tři vysmáté jsou parádní !!! :slight_smile:
18. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
Agi: já koupu všecko v oliv. oleji nebo v másle, to se mi po tom pak oba chlapi sápou :wink:
18. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
tak to mám promíchat třeba se smetanou a navrch dát plátky másla? já fakt nejsem kuchařka,tak nevím :sweat_smile:
18. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
Kuk :slight_smile: agátko:já bych ty těstovinky udělala jak říkáš,ale já s tun'ákem nedělám tak nevím :unamused: já už se dlouho chystám na ty od Lidušky s tím pestem :slight_smile: agátko:týý jo ještě že pro vás manža přijel na koupák vid?? :confused: tady byla průtrž o půl 5,pak o půl 6 jsem šla do práce a skoro nic,zato pak večer a v noci to byl hukot :confused: ejanky dětičky roztomilí :slight_smile: mějte bezva den i přesto že je deštivo :slight_smile:
18. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahojky,
tak jak Janča???? :confused: Už se rodí?
Jdeme fotit křtiny, pak vyrážíme na Rockovou Lipnici - festival. Děti jsou na "prázdniných" s našima na chatě :slight_smile:
Děkujeme za reakce na fotky. Romčo, kila dole nejsou! Právě že jsem z toho poslední dobou dost špatná, nejde to dolu a nejde a mně se ze sebe chce brečet.. Ale co, pak si řeknu, že za děti to stojí....
18. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
hani děkuju,zkusím :slight_smile:

miší jé užij si fesťák, závidím :slight_smile: .my jezdili každý rok na Benátskou noc,moc se mi to líbilo .Kila neřeš,dyk je brzo
18. črc 2009 ve 12:31  • Odpověz
ahojky

tak my jsme chtěli dneska vyrazit do Dvora Králové na zvířátka a bohužel je teda hnus, tady šíleně leje a je tu zima, chjo :frowning2: :angry:

Tak jsme aspoň Jájince trochu předělali pokojíček. Furt jsme řešili novou postel aby se nám tam vešla a nakonec jsme na zkoušku sundali z postýlky bočnici a dala pod ní matračku kdyby v noci slítla :slight_smile: Tak uvidíme jestli tam bude chtít spát, když si navykla teď s námi v ložnici. Jinak je z postýlky nadšená, natahala jsi na ní hračky a hraje si tam. Miňonce jsme dali vedle postýlky pelíšek ať holky můžou spinkat spolu :slight_smile: No a udělali jsme místo na budoucí stoleček se židličkou :slight_smile:

Jinak my včera náhodou slečinka vyšmelila ve skříni Barbínku co mám pro ní schovanou až bude větší, tak už jsem jí jí dala. Hraje si sní hezky. Tak musím zasednout k tomu stroji a našít nějaké hadýrky :slight_smile:

Přejeme všem hezký víkend, ikdyž bude upršený :slight_smile: papa
18. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jo jsem zapomněla :slight_smile:

Lído formu já vysypávám strouhankou :wink: mám to napsaný v receptu. No a když dělám sladkou bábovku tak vysypávám kokosem, udělá to dobrou chuť :wink: :slight_smile:
18. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Tak nikam nejedem.... V jednom kuse prší :frowning2: Vracíme se zpět na chatu. Zítra přijedem a týden budem doma. tak pa zítra :slight_smile:
18. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
díky, Aco :slight_smile:

Miško: to je na pytel, co? jeden den vedro, teď leje jak v říjnu...
já už od rána čekám, kdy déšť aspoň poleví, abych vyběhla na nákup, ale furt leje..

a vypadáš fakt dobře! jen počkej až začne malá lézt, to to shodíš ani nebudeš vědět jak!!

dneska mě malej fakt dojal, přišel ke mně, vylezl si na klín a najednou "maminko, maminko" :dizzy_face: :dizzy_face:
vůbec nechápu odkud to má, já vždycky říkám jen máma a muž na mě mluví anglicky, tak to snad musel pochytit z Broučka :slight_smile:
a vzápětí si sám pro sebe odříkal celý Houpy houpy kočky snědly kroupy

Agi: tuňáka máš čerstvýho, mraženýho nebo v konzervě? já dělala jednou z konzervovanýho a bylo to takový jídlo na úrovni špagety s kečupem, tak s tím bych neporadila.. já prostě rybu vždycky citronuju a dávám pokud možno čerstvý bylinky a máslo..
18. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
18. črc 2009 v 18:45  • Odpověz
Petí : jůůů fotečky krásné, teda obrysama mi to přijde jako kdybych koukala na Týnečku :wink: :dizzy_face: :zipper_mouth:
18. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
Peťo, nádherná!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Jsem zavolala i Jindru ať se jde podívat a taky chválil :slight_smile: A jak to probíhalo? A co jméno - už ho Míra přijal?
18. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
Aco, Peťo - mám stejný postřeh, jen jsem si myslela, že si to namlouvám - rysy má jako Týnka :wink:
18. črc 2009 v 18:56  • Odpověz
Holky, nou koment. Berenika to nebude, Míra je zas v opozici. Te'd to nehodlám řešit, už na to nemám nervy. Zatí vůbec nevíme. Nejraději bychom Kristýnku 2.
Je Týnce hodně podobná, jen nosík jinej, taky jsme si říkali, že budou podobný a jsem za to ráda. myslím, že Týnečka je pohledná a bude fešanda a bála jsem se, aby třeba Mamutka nebyla míň hezká a holky pak nějak nesoupeřily, chápete ...
18. črc 2009 v 19:12  • Odpověz
Ahoj, holky přidávám se k vám. Hned na titulní stránce jsem zahlédla album maličké mamutky a taky jsem si všimla podoby s Týnkou. Vážně je krásná :dizzy_face:

A děkuju za pochvalu našich dráčat :wink:
18. črc 2009 v 19:19  • Odpověz
Peťo, to jsou nádherný fotky z toho utz!! :dizzy_face: :dizzy_face: a jak jsou jasný, to je krásný, že ji takhle můžeš vidět :dizzy_face: :dizzy_face:
18. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
a jaký máš kritéria na to jméno? kromě teda svátku někde dál od narozenin?
chceš český nebo zahraniční styl?

co třeba Klaudinka? nebo Josefínka? Světla? Matylda? Justýna? Zlata?
18. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
Lu, já už žádný kritéria nemám a nevymýšlím. Míra je rád v opozici. te'd o tom nechci ani slyšet. Čekám, že příjde sám s několika návrhy a snad se mi něco z toho bude líbit. V kurzu je pořád Veronika, Markétka a nově i Ema, ale vůbec se na to neupínám, páč je to chlap bláznivá a je schopnej mi za měsíc říct, že se mu ani jedno z těch jmen nelíbí. Počítám, že až tak v září otevřeme debatu znovu. :wink:
18. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
ahojky :wink:

petrolejko:ty fotky jsou kouzelné :dizzy_face: a nestresuj se se jmény,nakonec určitě něco vymyslíte,času máte dosti :wink:
18. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
registrovaný jméno je i Pomněnka :slight_smile: nebo Sněženka :slight_smile:
z těch obvyklejších se mně třeba líbí ještě Ria, Stázinka nebo třeba Zorka

to je zajímavý, když nepotřebuju vybrat jméno pro svoje dítě, tak se mi toho najednou líbí hafo :grinning:
18. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.