• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Peťo: njn, chlapi nevěděj co chtěj a nedaj pokoj dokud to nedostanou! :grinning:
18. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Petí : já už jsem házela jaké se mi líbí jméno pro holčičku, tak už jsem dávat nebudu a Berenika neprošla to je škoda. Jsi pamatuju jak Míra tenkrát byl nadšenej z jména Jasmína že má nějaký ten kamarád :wink: :slight_smile: určo nějaké pěkné vyberete, jako pro Týnečku, to jste se také shodli

Lu : No Pomněnka, Sněženka je už fakt asi moc, i na mě :grinning: :wink:
18. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
na mě taky, ale zní to pěkně! :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
Lu : no to zní, ale nevím jak bych těm dětem říkala, my jsme se s Martíkem už na 95% rozhodli pro tyto jména - Glorie, Gabriel
18. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Hani, Jasmína se Mírovi líbí, má ji mezi těmi, která mi opakuje. Mně se líbí taky, ale nějak mám pocit, že se pro naše mimčo nehodí, neumím to vysvětlit, ale u některých prostě vím, že to ne, i když zní hezky a u některých, že by to bylo to pravé (Berenika, proto mě to štve, vím, že by se k ní hodilo, prostě instinkt). No u nás to bohužel kvůli Mírovi zůstane v kategorii těch běžnějších, když mu i Berenika připadá neobvyklá, to si přitom myslím, že je velká řada mnohem exotičtějších jmen, tak jestli na mě zas vyrukuje s nějakou Toničkou nebo Alenkou, tak už začnu řvát! :grinning: Teď nemám ani páru o jménu, ale na 4D UTZ byla zas vidět pipka, takže se aspoň fakt nemusíme hádat kvůli klučičím jménům, to bych měla dvojí stres.
Jo a kámošce se včera narodil chlapeček a dostal dvě křestní jména Oliver Neptun. To je jízda, co? :sweat_smile:
18. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
Aco: no přece Pomněnko nebo Sněženko! :wink: :grinning:

Neptun mi teda připadá větší jízda, je to takový exotický.. ale zas lepší než když jsem chodila do školy já a z deseti kluků byli tři Honzové, tři Petrové atp. ... pokud to není něco hanlivýho nebo fakt divnýho, tak já s tím nemám problém...
my jsme za exoty i proto, že Matýsek má vlastně dvě jména, ale nikdo nic moc neříkal bo pochopili, že jsme oba starý a tvrdohlaví :grinning:
18. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Petí : ten pocit zcela chápu, jako já u jména Jasmína jsem věděla a cítila že je to ONO :wink: a musím říct že Jájince vyloženě sedí :slight_smile: A Berenika mu přijde běžné, jééé to je promiň za to slovou ťuňťa :sweat_smile: Vždyť se dá tak hezky říkat a přitom není tak časté, a zase není přehnaně exotické.
No mě se třeba líbil Jeremiáš a Martíkovi moc ne, až pak jsem vyslovila Gabriel a bylo jasno :wink: :slight_smile: Takže se nějaké určo najde. Máš tu knížku Knappový??? Tam je takových jmen a hezkých, určo byste tam našli nějaké co by se líbilo Vám oboum :wink:
18. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jééé a Neptun je hustýýýýýýýýýý
18. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Hani, mám odkaz na stránky, kde je několik tisíc jmen a už jsme to tu procházeli, ale s chlapama je to těžký, jak psala Lu, to je přesný ... Ještě jsme se bavili o Rebece, což se mi líbí, ale pak mě najednou napadlo, že na ni budou děti pokřikovat Rebečka bečka a bylo po poezii. Mně tyhle hanlivý pokřiky napadají hrozně rychle a už to nemůžu dát, třeba Lucka-Prcka, Linda-Pinda a tak. No peklo :grinning:
18. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
Kámoška vedla ve školce chlapečka, co se jmenoval Kevin Jelen. :sweat_smile:
18. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ale zas na druhou stranu má to jako druhé jméno. Moje kamarádka má chlapečka jménem Matyáš Dairo ( druhé je Japonské ) a prvním jménem mu vůbec neříkaj. Je to prostě Daísek :wink: :slight_smile: a také mu to moc sedí

Lído : také jsme chtěla dát nejdřív Jasmína Hannah, nebo Jasmína Hana ale pak jsem si vzpomněla na to jak jsem byla ráda ve škole že nemám dlouhý jméno a nemusím se dlouho podepisovat a zůstalo jen u jednoho jména. Pro kluka jsem měla připraveno nejdřív také dvě - Mikuláš Alan
18. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Kevin Jelen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
tak teďs mě Peťo teda fakt rozesmála!
18. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Aco: to druhý jméno ale nemusíš vypisovat :wink:

já mám třeba zas dvě příjmení :grinning:
18. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Petí : no to se najde na každé jméno pokřik. Já byla Hanička utržená tkanička, nebo Hanice palice :grinning: Rebecca je také moc hezké. Já jsem měla ve škole spolužáka jménem Samuel, jeho sestry se jmenovali Eunika a Rachel, tenkrát nám to všem dětem přišlo strašně moc divné. Dnes se mi ta jména líbí. Dneska děcka už jsou na exotická jména mezi sebou zvyklá, takže podle mého to tak neřeší jako my tenkrát. A co třeba Leontýna, tady má paní holčičku a zní to tak moc hezky, také patří mezi jedny top jména u mě.

A asi už jsem to tady dříve psala ale já na praxi zažila na sále holčičky jménem Esmeralda a Chanel, kluka chtěli Vinettou a k tomu totál blbý český příjmení :wink: :grinning: My jsme teda také Čechovi, ale zas si myslím že Jasmína Čechová není jako pěst na oko :sweat_smile:
18. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Lído : no vidíš, to jsem nevěděla, no to už je jedno :wink: :slight_smile:
18. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Petí : prosím hoď mi odkaz na ty stránky se jménama, se také juknu, moc děkuji :wink: :slight_smile:
18. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
18. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Nšoči, ta by byla dobrá s tím příjmením Peťo :grinning:

to je právě ono, musí to jít s příjmením taky... mě dorazil pán co měl společnost Vocásek - and Sons... :sweat_smile: :sweat_smile:
18. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
my chtěli původně Liama dost... ale jak mu říkat česky, jako Liámku zní divně :sweat_smile:
18. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
A co třeba Ribanna :grinning: nebo také není špatná Apolena, Bianka. Jééé ono těch jmen je dost hezkých, jenže jakmile má dojít k tomu že máš vybrat jedno svému dítku na celý život, tak to je pak už problém

Lu : no právě, mě se líbí také tolik jmen ale jak dítěti pak říkat např Agnes, Olivie ( u nás by z ní hned udělali Olinu ). Nebo je plno pěkných cizích jmen, které u nás zní blbě jako ,, Žozefín - Pepina, Frančeska - Fanynka, Ričrd - Richard, Džouzef - Pepa atd...
18. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
No nic, jdu hopnout do vany a pak k manžílkovi

Tak pěknou dobrou noc
18. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
dobrou, Aco :slight_smile:
já mám muže u kámoše, jsem vcelku ráda, si připadám už jako psychoterapeutik laik, včera jsem ho tu dvě hodiny rozveselovala a uklidňovala... takže dneska si užívám, že jsem sama a můžu vypnout.. jen Matýsek se nějak budí, jak byly ty bouřky, tak byl kolikrát vzhůru a je z toho nějak mimo ještě dneska
18. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
zpráva od Janiny, tak se nezlobte že sem lezu:

dnes se narodila Emily, 11.25 hodin, 3750 g, 51 cm
18. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz
Jupííííííí. Gratulace Janine k Emilce, to je teda pořádnej kus ženské! :grinning:
18. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz
do porodnic jeli ráno v osm hodin, tak to ani moc netrvalo dlouho, více nevím, pěkný večer všem
18. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz
Díky Bambulik. Janina to zvládla skvěle. Nakonec tři dny před termínem, že? Tak to je paráda, hlavně že nemusela rodit v tom pekelným vedru, dnes to bylo mnohem lepší
18. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

právě včas, abych mohla pogratulovat další dablmámě :dizzy_face: :dizzy_face: Jani, těšíme se na foto holčičky!!! :slight_smile: mimochodem, bambulík - díky za zprávu :wink:

Peťajs, foto z ULZ dost dobré, Mamutka se krásně vystavila, obličejíček krásný :dizzy_face:

fotky kluků makulkových a ejanovic jsem také ráda shlédla :wink:

lu, tak ať krize brzo pomine :frowning2:

danamatus, tobě ať tlak brzo klesne!! :confused:

teďko nevím, jestli už Romča psala, jestli už je fit...??!!

A já příští týden k porodu :confused: :sweat_smile: to uletělo jak hrom
18. črc 2009 ve 22:40  • Odpověz
Jé, šla jsem vypnout počítač a tady ta velká novina. Jani, gratuluju k maličké :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz
gratulace Janince k Emily :dizzy_face:
18. črc 2009 ve 22:45  • Odpověz
Huráá,Emilka je na světě :dizzy_face: :dizzy_face: ,gratulace Janince.

Peti- ty fotky z UTZ jsou vážně nádherné.My s Márinkou žádné takové nemáme,ale u druhého si je nechám udělat.Fakt je to nádherné,dojemné :dizzy_face:
Taky si pamatuju,jak mi spadl kámen ze srdce,když jsme vybrali jméno,které se líbilo oběma.
Mimochodem,Ribannu znám,bydlela ve vedlejší vesnici :wink: ,ale na Kevina Jelena teda fakt nemá :grinning: :grinning:

Petisko- jak se Vám líbilo v Českém ráji? byli jste i přímo v Jičíně?
18. črc 2009 ve 23:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.