• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Miri, bylo tam moc hezky, líbilo se mi tam víc než okolí Adršpašska...skoro každý den jsme se jeli někde podívat - Valdštejn, ML. Boleslav, Gabštejn(možná jsem zkomolila název), Ještěd, ZOO v Liberci, Kost...doma jsme byli akorát v to pondělí...do Jičína jsme jezdili do Tesca nebo do Kauflandu, ale přímo ve městě jsme nebyli :slight_smile:
18. črc 2009 ve 23:24  • Odpověz
Tak to je fajn,že jste si to užili.

A kdyby jste se nudili,stejně jako ostatní únorovky,tak můžete ještě na podzim přijet na Jičín město pohádky
To bude bezva a počítám,že už si to i prťata užijou :wink:
18. črc 2009 ve 23:28  • Odpověz
ještě sem šupnu odkaz.
Sice budete mít po srazu,ale třeba se někomu bude chtít ještě dál cestovat :grinning: :grinning:

http://www.pohadka.cz/
18. črc 2009 ve 23:59  • Odpověz
Tak jsem ted přišel z hospody, zapijeli sme Emily (ale s mírou :sunglasses: )
Dneska odpoledne pojedu za Jancou, takze uz bude mit i internet a napise Vam vic.
porod trval cca. 2Ominut.
Jirka od Janci
19. črc 2009 v 00:09  • Odpověz
Jirko od Janči,pozdravuj holky.A 20 min :astonished: ,to je paráda.Těšíme se na fotky :dizzy_face: .
19. črc 2009 v 00:13  • Odpověz
dobré ránko

huráááááááá gratuluju k Emilce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , u nás v Ústí máme taky čerstvé miminko,to je paráda! nedočítám, prcek vstával v pět,jsem ko,pa
19. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
Ahoj. cO trvalo 20 minut?Druhá doba porodní? Teď se mi to nějak nespojuje s informací, že jeli do porodnice v osm ráno a malá se narodila před poledne. Jsem zvědavá na detaily.
19. črc 2009 v 08:27  • Odpověz
Ahojky,
ta brďo, já už včera slavila Emilku, aniž bych tušila, že se už narodila - na fesťák jsme nakonec jeli :wink:
Jani, gratulujuuuuuuuuuuuuuuu a jsem zvědavá na fotečky :dizzy_face:
19. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
Jé, jsme se vrátily z dovči a hned taková krásná zpráva :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Strašně moc gratulujeme k Emilce a k rychlému porodu, teď už jen ať jsou holky rychle zpátky doma a jsou spolu i s Jiříkem a tatínkem :wink:
19. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
Dobré ráno,
moc moc gratuluju k Emilce :slight_smile: :slight_smile:
dovča byla výborná, krásně jsme si odpočali, ale čtvrtý den jsem bulela, nějak na mě dolehlo, že jsme bez Elí, moc jsme se na ní těšili a týden bez ní byl dlouhý....

zběžně jsem prolítla fotky, prostě parádní i 4D :dizzy_face:
za chvilku vyrážíme do Českého ráje, musím ještě jakž takž pobalit Elí, vyndat nám letní věci a přibalit teplejší, z klimošky mě trochu bolí v krku, tak snad se to nerozjede

krásný den všem
19. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
Veliká gratulace Janince k Emilce!!!!! Ať jsou holky zdravé a moc se jim spolu daří!!!!
Těším se na fotky a další zprávy :wink:
19. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: právě včas :slight_smile: vééééééééééééééééééééééééélikánská gratulace Janince k Emilce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: íky za zprávy Jirkovi a posíláme mooooc pzdravů :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: holky mám dotaz ohledně očka po priorixu,malej má kašel a rýmu ale na to mně Dr.upozornovala a psala to i agátka tak to jsem v klidu ale malej hodně kajdí a srajdu :sweat_smile: myslíte že je to taky po tom,nebo mám zajít k Dr?? :confused: po očku jsme 6 den :confused:
19. črc 2009 v 10:01  • Odpověz
a vítám dovolenkářky :slight_smile: ingridko,teru co fotečky budou? :wink:
19. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
hoooooooooojjj
gratulujuuuuuuuuuu k EMILY od Janiny!!!!to je krááásááááááááááááááááá,teče mi slzáááá od radostíííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pusinka malinkááááá ,tak to mají holky za sebou!!tak posíláme pusinky a hodně zdravíčka oběmáááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

holky dočetla jsem opět stylem dislektika ,ale KEVIN JELEN mě natolik dostal ,že sem málem padla pod klávesnici:slight_smile:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Lůůů77777:zjistím a pak písnu do IP bo ta kamrádka brázdí nějaký hory v zahraničí ,no jo ,hold svobodááá :sunglasses:

ještě ad jména: pravda,jak se to týká ted nás ,tak vůbec nevím!!!Jinak bych radila až bych měla pocit ,že krásných jmen je hodně!!Jak psala Petrolejka, taky bychom brali druhou Aduš :wink: no ,my hlavně ještě nevíme jestli to nebude ten " Kevin" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: holky, já padááámmmm

jdu dočíst a jdu juknout na LAbellky v bazénu :wink: :slight_smile:
19. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
Pétrolejka: kráásný fotečky mamutkýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tý jo ,to je ták kráásně vidět!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

kurá ale Labellky v bazénu nemůžu najít!!!Tetá ,hoď adresu ja???

Lůůů: fotky from UTz nemám ništ, jen měřenííí ...ale asi dostanu u mého gyndaře nějaký pičure tož přidám ja?
19. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
ja, ja, selbstverstandlich, Frau Moci :grinning:
19. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
LAbellká:zvítězila moje inteligence a našla jsem si Vás ,holky!!!bjůti fotky!! :dizzy_face: :dizzy_face:

lůůůů: :grinning: :grinning: das ist v pohodě:slight_smile:)))))))))
19. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
páni, tak Emilka je na světě!!! Jani obrovská gratulace!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a míry teda krásný :slight_smile: :slight_smile:
19. črc 2009 v 11:59  • Odpověz
jůůů tak Emilko vítáme Tě na světě, kočičko malá. Přejeme Ti do života jen vše nej a nej :wink: :slight_smile:
19. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
Zdravíme z porodnice v brně...
všem mooooc děkujem za krásné gratulace k Emilce.je to kus ženské.s kojením máme trošku problémy, ze začátku se na sále krásně přisála, ale ted už mi úplně ožužlala bradavky a dneska odpoledne se nechtěla přisát tak dostala ze stříkačky.dodám fotečky jen co odejdou návštěvy a budu mít čas. :slight_smile:
jo a stím porodem: v pátek večer už mě pobolívalo břicho a tušila jsme že to bude asi ono, ale povedlo se mi usnout. ráno v 6h jsme se vzbudila a bolelo mě břicho docela dost, jak při menstruaci.tak jsme se šla osprchovat a oblíct a vzbudila jsem Jirku. Po osmy hodine jsme jeli směr Brno. při příjmu mi ani dr nechtěla věřit že rodím, chtěla mě poslat dom než mě vyšetřila, strašně se divila že jsem na 3-4 cm otevřená a že rodím.měli dost nácvak na sálech, ale přijmuli mě. a stále jen bolesti břicha.ty pořádný kontrakce s tlakem přišly až v 11h.to už jsme myslela že to nezvladnu.klystýr jsem samo opět nestihla.akorát co mě dost překvapil přístup por.asistentky, že to bude bez nástřihu, takže jsem nakonec měla ještě víc stehů než s jiříkem kde dělali malinkej nástřih.no ale bylo to krásný, tentokrát se vším všudy, manža přestřihl pupečník, a byl u všeho a moc mi pomohl.bylo to super, moc pěknej zážitek. :dizzy_face: ale do třetice do toho nejdu :grinning:
19. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
jůůůůůůůůůůůůůůůůůů Jani oc pěkně napsaný :dizzy_face: :dizzy_face: a s kojením se to určo brzy spraví :wink: tak se mějte krásně a at jste brzy doma,těším se na fotečky :slight_smile: jo a porod teda fofr :slight_smile:
19. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
ahojky! :slight_smile:
moc moc moc gratulujeme k narození Emily :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: těším se na fotečky :slight_smile: s porodem jste šikulky :slight_smile: tak ať jdevšechno jak má a jste brzy doma, zdravé i s bratříčkem Jiříkem :slight_smile:
19. črc 2009 v 15:34  • Odpověz
Jé, krásně jste to zvládli! Už se těším na fotku mailčké, teda veliké :grinning:
19. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
Ahojda, moc vítám Emilku na světě! Ať se jí v životě daří a máte z ní jen radost. :slight_smile:
19. črc 2009 v 16:02  • Odpověz
Ahoj!
Jani moc gratuluju k narození malé Emily!!! Hodně štěstí a zdraví přejeme!!!
19. črc 2009 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj,
Janino moc gratuluju k Emilce :dizzy_face: Ať se Vám holky daří a co nejdřív jdete domů :slight_smile:
19. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
tak a Pát'ovi se přidala i teplota chjo :frowning2: holky nurofen se dává po 6 hod?a když neklesne tak můžu dát paralen čípek po 3 hod?
19. črc 2009 v 17:03  • Odpověz
Haníku : můžeš kombinovat po třech hodinách Nurofen sirup plus Paralen čípky, ať horečka rychle klesne :frowning2:
19. črc 2009 v 17:16  • Odpověz
tak konečně se mi povedlo nasoukat fotečky
http://kratochvilovi08.rajce.idnes.cz/05_-_Jirik_od_roku_a_pul_a_Emily/#album
tak se pokochejte:slight_smile: a ať máme brzo další těhulku, snad to navnadí :slight_smile: :wink:
19. črc 2009 v 17:29  • Odpověz
Ahojky, moc moc gratuluji k Emily, je to kus ženské, ta se se životem popere :wink: , přejem hodně zdravíčka :dizzy_face:
19. črc 2009 v 17:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.