• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Hani:díky :slight_smile: Janinko:ta je sladkáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: a jak se k ní Jiříček má božííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face:
19. črc 2009 v 17:36  • Odpověz
Hani: jee, musím na ni pořád koukat :slight_smile: :dizzy_face: jo měla jsme strach co jí Jiřík řekne ale úplně v pohodě.
19. črc 2009 v 17:41  • Odpověz
Emilka je krásnááá :dizzy_face: :dizzy_face: a ta fotka s Tebou a s Jiříkem! až mi vhrkly slzy do očí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jani, moc přeju zdravíčko hlavně a ať vám v rodině všecko klape :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
19. črc 2009 v 17:46  • Odpověz
já když viděla fotky teď na pc tak mě to taky dojalo, hlavně Jiřík s Emi :slight_smile: :dizzy_face:
lu: díky :slight_smile:
19. črc 2009 v 17:47  • Odpověz
není zač, jseš mi moc sympatická Jani.. jsem moc ráda, že porod proběhl v pohodě... :dizzy_face: a obě dvě holky vypadáte jak ze žurnálu! :dizzy_face:
19. črc 2009 v 17:50  • Odpověz
lu: jéé dík, ale já vždycky vybírám ty lepší fotečky, takže ve skutečnosti vypadám jak de... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. črc 2009 v 17:56  • Odpověz
tak to vybírá každej :wink: ale takhle de.... bych hned po porodu chtěla vypadat taky!! :angry: :grinning: :grinning: :wink:
19. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
Jani moc ti to sluší!!!! Emilka je kočenka krásnáá!!!!
19. črc 2009 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz
Jani, no to je tlamička roztomilá a ty vlásky. Jiřík na ni hezky kouká ... já se bojím, že až tu naši raubířku pustím k mimi, tak jí v návalu hry hned něco provede. :grinning:
19. črc 2009 v 18:04  • Odpověz
Janina: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem totál pokochanááááá!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: je to krása ,věř, že nebýt těhu ,tak do toho jdu :grinning: :grinning: :grinning: kuráá a ten porod je radost číst!!!! :sunglasses: :slight_smile: tak holky, hooodně zdravííí a ať jste brzy doma u klukůůů :dizzy_face: :sunglasses:
19. črc 2009 v 19:16  • Odpověz
Ahojky,

janina: moc gratuluju k Emilce :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: . A ten porod, jak psala Moci, to je opravdu radost číst! :slight_smile: . A fotečky nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
19. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
krásný večer :wink:

tak jsem dočetla a moc gratuluju petě k mamuťátku,fotky z 3D jsou nádherné, je moc krásná :slight_smile: :slight_smile:

a skoukla jsem taky kratochvílojc fotky a Emilka je nádherná a jak se hned krásně kouká, to je kočička!!! ještě jednou moc moc gratuluju a vítej na světě!!!! :slight_smile: :slight_smile:

My byli dneska u našich a fakt záhul, přestávám to zvládat s tátou,nejradši bych se s ním zhádala jak koně :angry: :angry: :angry: , uf a bohužel lepší to nebude,je přesná kopie jeho maminky :angry: :angry: .Holky mě tak vysávaj negativní a zlí lidi, nevím co s tím.a je to bohužel můj táta, hodit přes palubu ho nemůžu :frowning2: .Zas mám nervy a žeru kvůli tomu čokoládu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
autor
ahojda,
jani, moc gratuluju a oběma(vám všem) přeju hodně zdraví, Emilka je moc krásná a Jiřík jak se na ní culí.. :dizzy_face:

peťo, mamutka je krásná, fakt podobná Týnečce.. :dizzy_face:
a na výběr jména máte ještě dost času..třeba se Mírovi Berenika zalíbí..

zkoukla jsem nějaký fotky, móc hezký, jako vždy.. :wink:
hani co Páťa, podařilo se ti tu teplotu už trochu srazit? :frowning2:
Agi:a co k se k smrti ujíst čokolády??? :dizzy_face: :grinning: :grinning: :wink: no já bych možná se zkusila pohádat, půjde to z Tebe ven a ušetříš za čoko :wink: :slight_smile:

HAnipeli:was?co PAtriček???já taky střídala Nurofen s Paralenem....báj voko tři až 4hodiny :confounded: :frowning2: myslíme ja?
19. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
moci to je vždycky ale na dlouho,on se strašně urazí a je to křivda na celý život.s ním se prostě nedá normálně konstruktivně mluvit.Je i tak trochu psychicky nemocný,to nejde :frowning2: .Ale k smrti mě to ubíjí.

díky moc,jsi hodná :slight_smile:
19. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
musím jít uspat dráčka,tak dobrou noc a Páťovi posílám pohlazení :slight_smile:
19. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Agi ,mluvíš o manžovi??abych to jako pochopila ja?tož esli psycho k tomu ,tak nějaká terapie??ináč budeš taky za chvíli psycho :frowning2:
na mě taky strašně neg. působí tihle negouši....přesně ,vysají tě a ty tu energiii co pracně nabiješ tak rázem v....
..ale asi by to chtělo najít nějaký řešení.... :confounded: :unamused: :frowning2:
19. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
Emilka je nádherná, takový bucíček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Teď poroste jao z vody, ta naše dračice mi už připadá tak veliká :wink:

Agi, je mi líto, že to je s taťkou takhle. Možná trochu vím, jak ti je... My jsme to měli s tátou asi podobný, ale co máme děti, otočil se o 180 stupňů a je stoprocentní dědeček :slight_smile:

Já mám teď nějaký blbý dny - je mi ze sebe špatně, jak vypadám. Jsem jak hrošice a nemůžu se s tím srovnat. Asi si řeknete, že jsem pitomá, že za děti to stojí, ale já prostě už nemůžu :frowning2: I jsem držela dietu a nešlo to dolu ani o píď. Teď si dokonce myslím, že přibírám.... Chci si dojít na testy na štítku. V těhu jsem měla hraniční hodnoty, tak jestli tam není zakopaný pes. Ach jo :frowning2:
19. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
ahojda, tak mám víc času...
Emily a JIřík...no a Janina teda taky - fakt jste krásná rodinka! Zvládli jste to všechno nádherně :slight_smile: ty fotky...to je doják, já tu slzím též :dizzy_face: :dizzy_face:
Miško: ty a hroch? :confused: :confused: co blázníš? na testy si dojdi, to je důležitý....ale já třeba po skončení koja nabírala taky dost...najednou chyběl výdej energie a ukládalo se... dost to taky bylo tím, že jsem prostě nejedla pravidelně, nebyl čas... :unamused: :wink:
Agi: vyprdni se na čokošku a kup si boxovací pytel... :wink: :grinning: ba ne... chápu, taky mi zkazí náladu každá pitomá výměn názorů, nebo bezmoc...s některýma lidma se prostě nedá mluvit... :unamused: Drž se :slight_smile:
Hani: ať je Páťovi brzy líp...
dočítat nemám moc sílu... dneska jsem 2krát před den spala a půjdu chrnět zase brzy :wink: Týden se 40 dětma to byl záhul :sweat_smile: a v neděli jedeme znova... je to takový výchovný školení :grinning: mazec...některý děti jsou úplně na zabití :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
Miško, já tě CHÁPU! taky mi každej říká, že jsem těhu, že mi to sluší atd., ale já moc dobře vím, jak to je. Dnes jsem si zkoušela halenku v obchodě a v tý kabince jsem taktak zarazila pláč. Jak byla zrcadla ze všech stran, tak jsem viděla, že se mi dělá celulitida fakt i na zádech, mám tam faldy, pod podprsenkou záhyb jak prase. Nepřeháním, se mi udělalo blivno. jsem z toho už delší dobu smutná, možná to zní povrchně, ale mě myšlenky na to, že hlavně ať mimi prospívá, už nepomáhají. Žensky se cítím naprosto katastrofálně. přibírám postupně, není to úplná hrůza, ale asi zadržuju vodu a je to děs. A to už se pár týdnů i pravidelně vážím a hlídám, dieta se držte nedá, ani bych to neuhlídala, mám hlad, ale snažím se jíst hodně ovoce, míň pečiva. Bohužel efekt nevidím, vypadám jak holky, co se bezstrasotně v těhu cpou sladkostma a jí třikrát denně teplý jídlo. Kde je nějaká spravedlnost? Takže k několika jiným důvodům (velikost bytu, finance, můj věk) mi přibyl další důvod, proč nebudu plánovat třetí mimi. Já už potřetí tohle hroší tloustnutí nechci zažít, prsa a bříško - OK, beru, patří k těhu, ale ten zbytek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi je to věkem, přece jen k té čtyřicítce hormony už dělaj s tělem paseku, zvlášť v těhu a nemám dost energie se furt přesvědčovat, že je to v pohodě.
19. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj,
Jani, fotky jsou kouzelný. Oběma dětem a samo i mamince to tam moooc sluší :dizzy_face: U nás se to taky neobešlo bez slzičky.

Agi, nevím přesně co se u vás děje, ale s těmi negativními lidmi Tě chápu. Je to strašně těžký nenechat se jimi stáhnout. Když jsem chodila do práce, tak ke mně každé ráno chodila na půl hoďky kolegyně (jezdil jí špatně vlak). Na svět se dívá děsně černě, nic a nikdo jí není dobrý, všechno stojí za h...o. Když jsem po ránu poslouchala ty její názory, hned jsem měla stejně špatnou náladu jako ona. Naštěstí se přestěhovala a přestala k nám chodit a hned jsem měla zas zpět svůj pohled na svět. A zvládnout takový nápor od tatínka je o mnoho těžší. Držím palce, ať to zvládneš bez hádek a s nadhledem.
19. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
agátko,moci a zuuu díky za optání,teplota se snížila tedy prozatím :wink: doufám že se to nezhorší,ale jí hrozně málo,a mlíka večer vypil ani ne 60 ml :frowning2: doufám že zítra bude líp,od půl 9 spinká :slight_smile:
19. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahóóój po dlouhé době,
práskl nám blesk do antény, tak jsme byli děsnou dobu bez netu a já bez informacííí! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hrůůůza!

Ale koukám jdu právě včas, Jani moc gratuluji k narození Emilky, už jsem stihla zkouknout fotečky a je tak nádherná a sladoučká, že by mne to hnedky rozhoupalo k dalšímu mimi.. :dizzy_face: :dizzy_face: Ať vám dělá samou radost a provází jí jen zdraví, láska a štěstí..

ahoj Peti, nebuď smutná, jsi mamča co čeká druhé krásné miminko a vypadáš náhodou moc dobře, je to jen tvůj momentální pocit, uvidíš že bude líp! Jsi cílevědomá energická ženská, vím jak jsem tě obdivovala žes po porodu poctivě cvičila a byla brzy zpět na svých kilech, prostě co si naplánuješ, za tím si jdeš. Proto fakt nemám strach, že bys po druhém mimču vypadala nějak hůř.. :wink: Však je to jen jiný stav, ten už brzy pomine a budeš opět mamča k pohledání, takže hlavu vzhůru holka a užívej bříška dokud ho máš!! :wink: :wink:
Jo a mimochodem, fotečky z 4D utz vyšly moc hezky, mamutka je tedy vážně moc kouzelná a fakt hodně podobná Týnce, už se na ní moc těším! :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
No jinak u nás nějak nic nového, nějaký zoubky se nám proklubaly, takže už nejsme čtyřzubej králíček :sweat_smile: Jezdíme na výlety co to jde, pokud nepadáme zrovna vedrem na zahrádce u bazénu.. :wink:
Pan neurolog nás pochválil, VF vypadá že se zmenšuje a je i tužší, sice to prý ještě potrvá než se zatáhne, ale pokud nebudou žádné problémy, tak prý nás vidět už nepotřebuje, takže jupííí!
Byli jsme na moravě, přivezli mraky merunek, takže Áda má teď meruňkové a malinové období, jedla by je pořád, mám co dělat vyndavat jí z meruněk pecky, páč ona jiný nechce než hezky celý.. :grinning:

Hanipeli, jak to vypadá s Páťou? Už je mu líp chuderkovi? Těšíme se na vás, doufám že brzy dorazíte na pískoviště. :wink:
19. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
tak to je dobře Hani... posílám Páťulkovi pusu ať mu je líp :slight_smile:

Agi: koukám, že taky odoláváš negativnímu okolí, co? já beru občas špatnou náladu, to míváme každej, já taky nejsem nějaký vysmátý slunce každej den, ale konstantní negativita, to fakt saje energii :zipper_mouth: blbý je, když se právě člověk nemůže odstřihnout a to od někoho kdo je v rodině moc nejde... chjo :unamused:
držím moc palce!!!

Miško: na ty testy určo jdi, já měla kámošku a ta jedla šíleně málo a nehubla, pak si začla léčit štítku a zhubla v pohodě! za děti to stojí ale taky chápu, že to člověka štve...
a cvičíš? i když ono teda asi není kdy, s dvěma malýma dětma, to je člověk večer odrovnanej, ono i s jedním :sweat_smile:

Peťo: chápu, jak se cítíš, ale teda musím napsat (a bez keců, já na mazání medu okolo huby nejsem), že v ZOO jsi vypadala moc dobře!!
ono samo že bez oblečení nebo makeupu člověk vypadá jinak... a hlavně je nefér, že někdo v těhu nebo po vypadá líp než před... a to nemluvím, že pak projde kolem nějaká dvacítka co o nějakým těhotenství nemá páru a muž komentuje postavu, pleť :angry: posledně jsem ho za to plácla po tom jeho břichu :angry:
mě tehdy po porodu uklidnilo, když jsme jeli do bazénu v LIberci a tam byli takový výjevy :sweat_smile:
za pár měsíců budeš mimčo už mít v náručí a zas budeš pěkná ženská, zvlášť když to nevzdáváš a chceš vypadat dobře - protože vvvvvo tom to je :wink:
19. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Hani, to že Páťa nejí je normální. Důležitý je, aby hodně pil. Snad už mu bude zítra líp, broučkovi.

A váha? Taky chápu vaše pocity, vím jaké to je, když je člověk se svým vzhledem nespokojený. Ale Míšo, Ty jsi krátce po porodu, takže věřím, že se váha ještě srovná. A Péťo, souhlasím že s každým rokem na víc je udržování postavy složitější, ale stejně jako Adina, i já jsem obdivovala jak jsi brzo po porodu začala na sobě pracovat a jak se Ti dařilo. Tak nepochybuju, že i po druhém porodu se s váhou popereš. Navíc když jsem Tě viděla v zoo, tak jsem žádnou hrošici neviděla, ale maminku, které rostoucí bříško moc sluší.
19. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
nějak tu padla blbá nálada

Frau Moci je dycinky taková pozitivní, mohla by nám poradit, jak se odolává negativitě a jak se dobíjí, ja? :wink: :grinning:
19. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
vy jste všechny tak super ženský :slight_smile: :wink: a nesmutněte tu :grinning:
19. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
ahojdá!!!

zas se tu objevuji po menší pauze způsobené naším neustálým prázdninovým pohybem...

..a vidim tu krááásnou novinku: máme tady novou dablmaminku a s ní i eminku :dizzy_face: :dizzy_face: - moc moc gratuluji jani ke krásné zdravé holčičce! :dizzy_face: první rodinné fotky jsou nádherné..dojemné..a nakažlivé - hned bych na to skočila :grinning:, naštěstí mirka stále se mnou :grinning:

a jako vždy jsem se rozněžnila nad bratry ejaňáky - opakuji: naštěstí i zde mirka se mnou :grinning:...ale už se moc těším, až nám po domě bude lítat páreček kudrnáčů :slight_smile:...a je fajn, jani, že je už vojtíškovi líp..už se ví, co to bylo? nějaká viroza?
19. črc 2009 ve 21:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.