• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
a máme zprávy, jak je vítečkovi? asi má ted nějaký klidový režim? verunko? :confused:
19. črc 2009 ve 21:40  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
lu - četla jsem i tvé trable...musí to vyžadovat teda silnou vůli, zvládat tyto situace...klobouk dolů...pokud jsou tyto stavy u tvého muže častější, neuvažovalas o tom, že ty bys vyhledala odbornou pomoc, jak tyto jeho stavy zvládat?myslím, že to bude důležité zejména pro chvíle, kdy matýsek už bude víc chápat...protože myslím, že svého muže moc miluješ (ráda čtu tvé příspěvky ze společných cest či postřehy z vašeho rodinného života) a je mi jasné, že mávání rozvodovým papírem je jen zoufalou reakcí na danou vypjatou situaci...ale asi ne řešením..snad to není příliš osobní otázka, kdyžtak neodpovídej :wink: já jen něco podobného zažila z pohledu dítěte tak mě ten tvůj problém víc oslovil...ale nechci tě nutit k nějaké hlubší veřejné výpovědi :wink:
19. črc 2009 ve 21:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
ááá, tulačka zuhav se ukázala :wink: Ráda Tě vidím. Díky za pochvalu kluků. Měla bys se na mirku vykašlat a pořídit dalšího kudrnáče :wink: Však umíte krasavečky. Jinak Vojtík už je dobrý. Nemám tušení co se do něj pustilo, ani dva doktoři nám to nedokázali říct. Žádné pupínky se po horečkách neukázaly, takže myslím že to byla viroza.
19. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
Holky moje milovaný, tady je smutnění z tloustnutí? Šup sup pryč s takovým smutněním :wink: :slight_smile: , vždyť jste po porodu a nebo už zase těhulky, uvidíte, že to pak bude zase dobrý :slight_smile: Já mám taky špek a ještě k tomu nohy do ó :grinning: , jsou důležitější jiný věci :wink: Tak honem úsměvy, koukněte se na ty svoje zlatíčka a pár kil navíc hoďte za hlavu :grinning:
19. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
Tož dík :grinning: Asi zruším zrcadla a budu číst koně, abych si připadala hezká. Jen sem prosímvás nikdy nepište, kolik máte dioptrií,ať si nezkazím dojem. Já přísahám, že po šestinedělí na sebe vlítnu jak vosa, cvičení, úprava jídelníčku atd. a půjde to dolů. Takhle fungovat nemůžu. prostě mě mrzí, že to te'd nezvládám pocitově a kazí mi to často náladu a všechny argumenty jsou mi pak na prd, když vidím rozměr kalhot, co na sebe soukám. Víte co ... ještě tři měsíce musím vydržet. Aspoň že od minule vím, že tu celulitidu jsem měla před porodem doslova všude a to já na ni normálně netrpím, mám ji věkem malinko na stehnech, ale jinak nic a v těhu chodící pomeranč. navíc jak se nemůžu opalovat a nechci se mazat samoopalovákem kvůli chemce, tak jsem bílá jak tvaroh a všechno vypadá hrůzostrašněji. Nabobtnalá jak houba, takže sice furt depiluju, ale někde už to ani nejde, jak jsem naducaná, takže i když upravená proti normálnímu stavu si připadám jak z Řáholce. Aspoň že nemám strie - zatím :sunglasses: Teď mi zas trochu začaly padat vlasy a lámat se nehty, tož holky, kdo vymyslet tyhle příznaky jako doplněk tak krásného stavu? :grinning: A pak vidím v novinách fotku Verešové po dvou dětech a su nasraná až na půdu. :grinning: No už tady přestanu blít ty svoje megastarosti a jdu žehlit ... nebo co :wink:
19. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
ejani - chytla jsem u vas inspiraci na věkový rozdíl,ja? :sweat_smile: ..takže ještě chvilku si budu užívat bezstarostného mateřství s jedním kudrnáčem, který je ted totál zlatý....já si říkám, že se mi ted v dobrém oplácí ten rok, kdy výklad slova "spánek" jsem musela hledat ve slovníku, zato význam slova" vykojená" jsem chápala velmi dobře :grinning:
19. črc 2009 ve 21:54  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Martinko! jestli ty máš špek, tak já jsem reklama na masnu. :grinning:
19. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
petrolejando jedna - toně jsem tu chtěla napsat, že dostaneš jednu na tvou těhotnou prdel!! bo se furt užíráš blbostí - kolikrát jsme ti už říkaly,jak jsi kráááásná těhulinda! dvacetpět bych ti hádala! kubouš říkal i mín! (když jsem řekla, že máš víc, tak udělal údivné EEEEE???a hned na to začal kroutit hlavičkou že NE NE NE NE)..ale chápu pocity při pohledu na pomeranče, které jsou místo v míse či týnčině hubičce na tvém prdylce...též jsem v těhu zažívala...no a najednou nevim, kde jim je konec..já je snad vykočárkovala či co...prostě s plodovou vodou odešly i pomeranče....navíc ty s tvou disciplinou, kdy dítě ti poslušně spí a ty u toho gymnastíš...pchá! nemáš na stížnosti nárok! :grinning:
19. črc 2009 ve 21:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Péťo :grinning: , to bys koukala :grinning: Koupila jsem si kalhoty a nevím, jestli už teď mi nejsou malý, když jsem je vyprala :grinning:
19. črc 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ale já bych tenhle týden chtěla jít zase poprvé na spinning a ten mi fakt pomáhá a taky cvičím tu mojžíšovku, takže doufám, že to bude zase dobrý. Jen se cpu tak nějak docela hodně čokoládama, tak to si nejsem jistá, že dělat nebudu :grinning:
19. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
A Pavel bude chodit na spinning se mnou, tak doufám, že ho to taky bude bavit :slight_smile:
19. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
Zuhav: díky za postřehy jseš hodná....
jj, uvažuju o tom.... protože uběhly dva tři dny, jemu je o kousek líp a má pocit, že se vlastně nic neděje... ono to bohužel opisuje kruh, kdy on to "vyhodí" na mě, já se snažím, ale kolikrát se mi nepodaří a jsem z toho pak vysátá a držím si od něj odstup, abych si uchovala zdravej rozum a mohla fungovat pro to dítě (on mě pak obviňuje, že jsem chladná).. a jemu je pak líp, takže on podle sebe problém nemá... už jsem umluvená k smrti :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nemůžu si to dovolit ani proto, že při dlouhodobějším stresu mám arytmii což není moc dobrý (snažím se být v klidu, abych nemusela začít brát nějaký pilule)...
tehdy byl u psychoterapeutky (úžasná ženská) a já pak taky (i s Matýskem, kterej jí tam prakticky rozebral kancelář) a její závěr byl že muž má silnou emoční labilitu a že má chodit na terapii... on na to řekl, že je proti němu zaujatá (nevím proč by měla být, já na sebe vykecala i negativní věci a jeho jsem i dost chválila).....a mně řekla, že ať si dávám bacha, že mu dělám nevědomky psychoterapeuta a mohlo by mě to položit a nebo náš vztah... tehdy jsem si říkala, že přehání, ale vystihla to naprosto přesně!!
dala mi číslo, ať jí zavolám kdyby se to horšilo, zítra jí volám, jak vidím, tak muž buĎ nikam nepůjde a nebo jo a pak s tím hned zas praští... jít tam nemůžu, bo je soukromá a za úhradu a to si teď nemůžeme dovolit, ale třeba někoho na VZP doporučí...
19. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
zuhav, jen užívej. On je opravdu ten druhý rok na užívání nejlepší. Dětičky jsou v tu dobu k sežrání (když se teda zrovna nevztekaj, což u nás dobře známe :sweat_smile: )

Marti, nohy do ó, to nic není. Dají se schovat do sukně :wink: :slight_smile:
19. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
ejani, kdy já sukně nemám ráda :grinning:
19. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
Marti, asi se smrskly po tom vyprání :wink: :grinning:
19. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
No taky bych řekla :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
Mě tady čeká uklízení a nechce se mi nic dělat, tak vám aspoň napíšu, že jsme dneska byli na oslavě prvních narozenin holčičky od Pavlový ségry a bylo to moc fajn, je taková kouzelná :dizzy_face: A hlavně tam byli samé lidi, které mám ráda a všichni jsou moc hodný.
19. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
Ejana: jj, u nás je mladík taky k sežrání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: večer seděl na záchodě, úplně nahej s těma svejma faldíčkama, kudrny okolo hlavy rozčepýřený a musela jsem mu zpívat (jinak nečurá :sweat_smile: ) a nejvíc ho zaujalo moje zoufalý Kva kva kva kvá (jakože stupnice nahoru a pak dolů, nesmějte se, mě už nic po čtvrthoďce nenapadalo!!).... no a pak po x písničkách jak tam seděl a já u něho klečela, tak se nahnul co to dalo, zakřičel "lád, lád ! pochovám" a chytnul mě okolo krku jako klíště :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

tak jsem si říkala, že možná by bylo lepší aby manželovi taky byly tak 2 roky :grinning: :grinning:
19. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
Martinko, to je super, to se člověk dobije, viď? ... a Ty jsi měla v pátek svátek, co? :slight_smile: tak dodatečně všechno NEJ :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
lu, moc děkuju :slight_smile: To je fakt, že jsem se dobila, mám úplně dobrou náladu :slight_smile: a je mi tak nějak prostě dobře.
Lu, jak nedočítám, tak netuším, co máte za problém, zní to docela smutně, ale doufám, že to vyřešíte a bude vám spolu dobře a tohle špatné období bude brzy pryč. Držím palečky.
19. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
No jo no, to je svatá pravda Zuzi, prostě nemá nárok! Co bych měla říkat já?? Mimi žádný nečekám, od porodu 15kg stále nahoře a nedaří se mi je shodit, rozestouplý břišní svaly tak, že vypadám porád jak v pátým měsíci.. :angry: :frowning2: s tím posledním už nic nenadělám, lze to řešit jen operativně, ale prý až po druhém plánovaném mimi, takže se s tím zatím jen velice těžko smiřuju, že holt vypadám jako hroch.. :unamused: a to nemluvím o šatníku, že ho mám plný věcí, které mi stále nejsou a nevím kdy a jestli vůbec budou.. No ale mám hezkou cérečku, tak se vyřádím aspoň na ní, to neva, že matka chodí oblíkaná jako ludra, hlavně když holčinka je načančaná, že? :wink:
Peti já už do zrcadla nekoukám hodně dlouho, páč jinak bych byla v depresi asi pořád.. :wink: :grinning:
19. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
Tak ještě dočítám a hlavně se kochám fotečkama :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jani, Emi je krásná holčička!!! A všechny ty rodinné fota jsou nádherné :dizzy_face: Speciálně ještě vypíchnu tu s tatínkem - jde vidět, že je opravdu hrdý! Ještě jednou gratuluju k tak velikému štěstí!

Kila :rolling_eyes: - začala jsem brát prášky a zdá se mi, že to jde nahoru. Ani předtím jsem nebyla nadšená, ale teď mi už bylo ze sebe fakt zle. Nastolila jsem lehčí dietu, na drasťárny nemám sil - a malinko se to hýblo. Ale od září chci hlavně cvičit - s Jindrou jsme se vsadili, tak jakousi motivaci mám :grinning:

Martinko, taky dodatečně gratuluju k svátku!
19. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
Ahoj Marti :slight_smile: ahoj adinko :slight_smile: Pát'ovi už je snad líp :slight_smile: uvidíme ráno a v noci :wink: ejanko:taky myslím že je to normoš,prostě mu nechutná :unamused: lu:díky :slight_smile: a já jdu žehlit a pak na kutě,brou :pensive: jooooooooooo adinko písek bude,neboooj,slibuju :wink:
19. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
brou Hani a ať je Paťulkovi už dobře.. :wink:
19. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz
sylvinko, taky moc děkuju :slight_smile:
19. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
Marti, takže máš nejen úžasného mužského vedle sebe, ale i super zázemí v jeho rodině. Taky se přidávám s dodatečnou gratulací, když se tu vidíme osobně :wink: :grinning:

Lu, Matýsek je fakt kouzelnej :dizzy_face: :dizzy_face: Úplně mě to tu dojalo.
19. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
ejani, i tobě děkuji :slight_smile: Je fakt, že Pavlova rodina je prostě super, snad nikdy jsem nezažila, že jsou na sebe lidi tak moc hodný a pomáhají si. Mám je všechny strašně moc ráda :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
Holky, taky mizím směr koupelna. Přeju dobrou klidnou noc všem
19. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz
Jani : fotečky jsou krásné, Jiříček bude super velkej brácha :wink: Moc Vám to všem sluší a moc gratulujeme ke krásné a hlavně zdravé holčičce :slight_smile: :dizzy_face:

Miško, Péťo : holky, nesmutněte. Já chápu jak se cítíte, ale opravdu se nemáte za co stydět. Jste obě hezké maminky. A postavově, jééé berušky co já bych za to dala mít aspoň z poloviny postavičku jako Vy :wink: :slight_smile: a to opravdu. Vy ikdyž jste jedna těhulka a druhá po porodu pořád jste štíhlé. Máte vážně hezké postavičky. Miško jsi strašně krástce po porodu, postavička se Ti ještě upraví a vše shodíš uvidíš. Neházej flintu do žita. A Petí, jsi těhulinka a jak jsem Tě viděla v Zoo, opravdu jsem si říkala jak ti to moc sluší a fakt tiše záviděla postavičku. A to neříkám opravdu jen pro povzbuzení, to je holý fakt. Ty to po porodu určo rychle shodíš, budeš mít více pohybu kolem dvou dětí. Tak nesmutni. A celulitida, to je sica sviňa, ale myslím že jí z nás tady má určo každá :wink: :slight_smile:
19. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz
dobré ránko

my budíček zase v 5, chjooo :frowning2:

Miško,Moci:mluvím o mém tátovi.Ani narození vnoučka bohužel nepomohlo,navíc je to jeho druhý vnouček,tak už to není ani takové

Miško s tou váhou tě opravdu chápu.Mě to taky děsně štve.Vím,že to není nic strašného,ale mě to trápí.Já byla vždycky hodně štíhlá a teď co mám kolem břicha,to je hnus velebnosti.V oblečení to vidět moc není,ale v plavkách vypadám fakt hrozně.Mám šílený převis :frowning2: :frowning2: :frowning2: .Nemluvě o tom,že mi 3/4 mého šatníku není a nový si kupovat nebudu

Peti ty jsi teď těhulka,tak se na váhu opravdu vyprdni,vypadáš velice dobře!!! vím,že oblečení hodně skryje,ale to je přece jedno.Po porodu se do toho opřeš,neboj :wink:

a všem děkuju za podporu kvůli tátovi :slight_smile:
20. črc 2009 v 07:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.