• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
a je super,že jsi Lu dostala muže k té psychoterapeutce.Jeho postoj mě teda nepřekvapil,ale chce to čas.Budete k ní chodit dál? třeba ho časem zlomí.On si bude myslet asi dlouho,že je vůči němu předpojatá,ne? Ale určitě to pomůže, hlavně vytrvat !!!

a moc se omlouvám,že reaguju takhle útržkovitě,a na někoho zapomenu.Poslední dobou máme zase vosinoidní období, ondra furt volá mamí mamí,visí mi na noze,nesmím jít ani za roh,i když je doma Petr.včera se dokonce nechtěl nechat pochovat od svého milovaného dědy,furt visel na mě a to už je co říct...nevím,co se děje.Je to hodně únavné, nic za den nestíhám a večer musím jít spát s ním,protože ho uspáváme i dvě hodiny :unamused: a to už tam vytuhnu taky
20. črc 2009 v 07:37  • Odpověz
Ahojda vespolek ..:slight_smile:

tak nejprve veliká gratulace dablmamince Janče k Emilce !! :slight_smile: Je nádherná, fotečky mě rozněžnili, navíc včera se narodilo miminko i mé kamarádce, Nelly, takže jsem nalomená hned 2x... :grinning: :grinning:

a porod zní jako "brnkačka", že bych se toho podruhé nebála?? :wink:

Dočítám tam napřeskáčku, občas jsem šmírovala,t ak sjem celkem v obraze...

Hoky, co blázíte s tou postavou?? A zrovnas vy unovky, co jste fakt kočky a šlank..!! Já taky pořád bekám jak kynu,ale vím,že si za to můžu sama, pořád se cpu sladkostma a na civčení prdím...

Pťo, Mamutka je moc povedená, má krásné jemé rysy !! jsem moc zvěavá jaké jméno nakonec vyhraje..:.)

Zuhav: přidávám se k Ejaně, vyprdni se na Mirku a zační plodit kudrnáče, o Kubíka je už teď taková mela, tak mysli na nás, maminy od holčiček... :grinning: :grinning:

a koukám jak ty těhu týdny letí, Zuu je v půlce, Petrolejak 25 tt, Mocinda už 13 tt...to je mazeeeeec.... :grinning:

Páťovi vlasáčkovi brzké uzdravení !!!

My zápasíme s průjmem, Emm ho má tak už 4 dny, jednou třeba celý den, pak na půl dne zmízí, pak ho zase má...jak vypadá průjem k zubům?? rostou nám ted asi 4 najednou...a je venku jedna stolička, uff...
20. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
bkírýýý rankoo,
Agi:tož táta,dědáá....tož to je prekérka, ja? :frowning2: :unamused: ale zkusila bych to s ním rozebrat, hodnotím podle svého ,jak hovořím s mým tátou ...naštěstí se dycky domluvíme :sweat_smile:

gabcos: u nás průjem taky byl u zubů a i teploty někdy a jestli vylézajů 4 ks najednou ,tak se nedivím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sakra ,chtěla jsem ještě na něco reagovat ,ale Aduš mi začíná bojkotovat moje koníkovánííííí

tož zatím ,ukážu se :dizzy_face:

doufám ,že šicí v pořádkuuuu
20. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
Dobré ráníčko,
holky, jste zlatíčka! Mám slzy na krajíčku (a nahormony už to svádět nemůžu :grinning: ). S Vladíkem jsme si domluvili 2x týdně hlídání a budeme chodit do posilovny.... Aspoň tu postavu trochu vytvarovat...... Dneska nebo zítra skáknu na krev a uvidíme, jak to půjde dál....

My máme po dvou týdnech za sebou noc doma.... Musím říct, že na chatě spala robátka líp - Márinka se budila mezi pátou a šestou na první mlíčko a pak jsem jí kolem desáté budila na další papání :sweat_smile:
20. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
ahoj

teda Agi, koukám, že mladík Ti zas dává co? ti kluci jsou fakt větší mamánci než holky, že? já teĎ zavedla to že se ptám "potřebuješ obejmout?" a on když jo, tak se na mě vrhne, poňuchňáme se, uklidní se a zas dobrý na chvíli... líp pak i snáší, když třeba za chvíli něco chce a já hned nemůžu
ale jsou to chlapi, FURT potřebujou ujišťovat, že je milujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:

Miško: super, že půjdeš do posilovny!! určo si zlepšíš postavu a taky ty endorfiny zlepšej náladu... :wink:
20. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
Ahoj Lu, teď jsem trochu dočítala... Jak je doma s mužem? Už je to lepší??
20. črc 2009 v 09:49  • Odpověz
ahoj holky,
obr mega gratulace Janince k super porodu a k nádherné Emily! To je takovej krásnej macíček! Nádherná! jsem rozněžněná neuvěřitelně! A popisek porodu spokojenost! :slight_smile:Taková pohoda a klid..:slight_smile: Paráda..
Moc přeji, at jste zdraví a brzy u chlapisků doma! :slight_smile: a těším se na dašlí fotečky..
20. črc 2009 v 09:57  • Odpověz
Miško, na tu štítku si zajdi a pora'd se ve fitku s trenérem. Ono to chce nastartovat i to hubnutí, aby se Ti nestalo, že posílíš a ještě si nabydeš svalovou hmotu ... já právě počítám, že bych chodila na spinning, ale dávala si malou zátěž a spíš se snažila jezdit na rychlost + asi skákání přes švihadlo či jiné spíš potící než posilovací aktivity na začátek prostě v prvním plánu shodit a pak posílit. Dobrej by byl asi běh, ale to já ze srdce nesnáším, takže to u mě nehrozí. Navíc jsem četla články o tom, že v mým věku už je to se spalováním jinak, díky hormonům, takže dřív jsem dělala denně pilates a to te'd není úplně vhodné, potřebuju kombinaci s nějakým aerobním cvičením a jen část posilování. Budu si to muset pořádně nastudovat a připravit si nějakej cvičební plán. Teď se tady koulím na míči a trošku se snažím posilovat, jenže jak jsem hodně unavená, tak to jde ztuha. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2009 v 10:03  • Odpověz
kuk :slight_smile: tak teploty stále pokračují,noc děsná pořád plakal a tulil se :frowning2: ted jsem naměřila 38,holky sráží se až když je 38,5 bez odečtu vidte?krásný den a my musíme bejt doma :frowning2:
20. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
Hani: já bych srážela i 38, je to dopoledne, tzn. k večeru by mu to mohlo vylítnout nahoru...
chuderka Páťa :unamused:

Miško: no hledám toho terapeuta... on jak muž vidí, že mi je veselo, tak to na mě hrne, takže když jsem na něj protivnější a nebo mluvím mnohem míň, tak mi jde z cesty a já mám klíííídek, tož to teď záměrně praktikuju :sweat_smile:
už aby našel nějakou práci, on to míval vždycky, ale věkem a tím jak je doma je to horší.... ono to není jen deprese, ale šílená nestálost, neví ani ve který zemi chce bydlet, natož esli chce druhý dítě... on nevěděl ani u prvního a teď tu roní slzy a tak ob tejden mi za něj děkuje...
totéž s penězma, minulej tejden chtěl jet na týden nebo dva na dovolenou, tenhle týden začal najednou šíleně šetřit, úplně přehnaně, to jsou vlny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: jako on je v jádru supr chlap, ale to je jak žít s totálně rozervaným umělcem... možná by místo IT měl dělat umění!

jinak souhlas s Peťou, že ve fitku si nechat vypracovat i plán tréninkový... já to kdysi měla, stálo to asi 300 Kč, za to se mi tak hodinu a půl věnovala, vysvětlila kolik cvičit, co, jak za sebou, kolikrát za týden, co očekávat atd. atd... doporučuju!!
20. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
Hani: chudák Páťa, posíláme mu z Nuslí velkou pusinku
Petrolejka: jestli nesnášíš běh, tak můžu z vlastní zkušenosti doporučit domů orbitrack (já mám Olpran), šetří klouby, krásně se vypotíš, posílíš i záda, ruce, stehna, zadek, nejsi závislá na tom, jestli ti někdo pohlídá děti (nejlepší když už děti spí). Když jsem ho měla nový, rok před těhu, tak jsem na něm lítala i 5x týdně 30 minut a za měsíc jsem zhubla 7 kilo, teda přiznám, že jsem ještě do toho dělila stravu. Akorát bohužel teď jsem tak hnilá, že na něj vlezu tak 2xtýdně a jen na 20 minut a nic nedělím, ale myslím si, že bez pohybu na něm bych byla daleko rozkydlejší
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lu: nepůjdete dnes po spinkání do Riegráku? bysme se přidaly
20. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
jen reaguju na slovo cvičební plán :wink:,podle těchto stránek se snažím cvičit já,teprve 4 týden,takže výsledky zatím nic moc,ale asi kdybych jedla jak se má,tak to půjde.Třeba vás to inspiruje.
Musíte se zaregistrovat

http://www.cviceni-doma.cz/
20. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
Prami: to vypadá dobře, zkusila jsem hned "Bulharské dřepy" a škubou mi stehna :sunglasses: .Večer budu pokračovat. díky
20. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
Ingrid: to bysme mohli, do toho Riegráku :slight_smile: já se jen musím stavit něco zařídit, tak ve 3 bysme tam mohli být...
20. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
Lu: super, teď mi vstala, za chvíli jí dám jídlo a pomalu vyrazíme. Se těším. :wink:
20. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
uáááá tady se rozjelo cvičící a hubnoucí "šílenství" :grinning: , ale to je dobře,jen ať jsme kočky,což? :wink:

lu:tyjo není tvůj muž blíženec? tolik podob v jedné osobě!!!! to je síla! jak dlouho jste spolu, jestli se smím zeptat? Jinak Ondra se začíná čím dál víc tulit a je na mě hrozně fixovaný, ale já to krom zubů přičítám i tomu,že ho osobně uspávám a mazlím se s ním u toho.Myslím,že mu dávám hrozně moc tělesnýho kontaktu a asi se mu to líbí.Má u mě útočiště a tak to má být :slight_smile:

Páťovi posílám pusu, to očko je hnus,ale bude dobře,neboj.a taky bych teplotu srazila už teď, přecijen má tendenci šplhat k večeru :frowning2:

My jsme byli dopoledne venku a malý byl hrozně hodný,pak jsme skočili jen k McDonaldovi pro latté, maminka potřebovala trochu kofeinu do žil, ňam ňam :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Moci já nějak nemám chuť se s ním bavit ani.Blbý, že jo? :frowning2:
20. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
a spinning je super! hrozně moc mě bavil.Je na hubnutí ideální, hodně energeticky náročný.A pokud si dá člověk pozor na tepovku a může stále mluvit,tak je to ideální na nenabrání svalové hmoty,ale na zeštíhlení.je mi moc líto,že s těma kyčlema nemůžu.Ale dovezu si asi od našich kolo a budu jezdit po rovince lážo plážo,ale trochu déle,to půjde,ne? :wink:
20. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
Agi: muž je Beran, ascendent v Raku... jsme spolu skoro 5 let, známe se asi 8 let

jj, s tím mazlením, oni si na to zvyknou a pak běda když jednou není :grinning:

a s taťkou se Ti ani nedivím, že nemáš chuť s ním mluvit... já už na to taky někdy nemám sílu, vím, že je to špatný, ale prostě nervy mám jen jedny :zipper_mouth:
a přesně s taťkou řešíš?

Ondra je fakt kus chlapa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
lu: aha, tak to nic, hihi...nicméně teda rozervaný umělec,to sedí ! :grinning:
s taťkou nemůžeme najít absolutně společnou řeč, najednou je prostě úplně jinde, jak z jiný planety, nejsem schopná s ním vydržet půl hodinu o samotě, utíkám hned pryč,je mi nepříjemné být s ním.Je hrozně negativní, zlý, každý je debil, já dělám vše špatně, jsem tele nebo pouchle (tak mě nazval minule), filmy a knížky co čtu jsou šit, nic ho nebaví, žádný dárek mu nikdy neudělal radost (a nestydí se to dát najevo), hrát s vnoučaty ho nebaví ( když se chtějí koupat s ním v bazénu,tak řekl,že nikomu nebude dělat šaška).Furt uráží mamku a komanduje jí jak malého haranta.Nejradši by mě kontroloval furt přes Skype,jestli jsem doma,jestli už nejsem doma, jestli jsem on-line,co dělám a když jsem řekla,že speciálně kvůli tomu si ho pořizovat právě nebudu,tak kvůli tomu byla šílená,ublížená hádka :angry: :angry: :angry: .Já jsem prostě pro něj furt malej, nesvéprávnej harant a navíc je teda šíleně negativní.Je toho spousta,nedokážu to popsat.Jezdit tam musím, kvůli mamce,kvůli ondráškovi,ale vydržet to neumím.uf...........................................

ondra je po mamince kus chlapa !!! :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
koukám téma hubnutí... :unamused: No ono je to hodně o subjektivních pocitech...okolí si vůbec nemusí myslet nic "špatnýho"... to znám, mně furt všichni říkají, že jsem vyžle...no jo...jak ale přiberu 3 kilča, hned se mi vyraší jen na zadku :sweat_smile: jinde nic... do porodu a ještě při kojení jsem mohla jíst, co jsem chtěla....obávám se, že po druhém porodu se budu muset dost hlídat a mít víc vůle k nějakýmu cvičení :sweat_smile:
jinak kdo není zvyklý n větší zátěž, není pro něj spinning dobrý na hubnutí... ideál je začít s rychlou chůzí, to se spaluje nejvíc... :wink: Teorii mám zmáklou skvěle! :grinning: víc ani ťuk :pensive:
Lu: máš můj obdiv za Tvou trpělivost... já jsem příliš slabá než abych byla schopná imrvére něco řešt, strašně mě to ubíjí...proto musím mít doma klid :slight_smile: Ale myslím, že poslední dny, to divný počasí, bouřky...je to depresivní...já teď taky furt bilancuju a strašně se mi stýská po těch, co tu už nejsou :pensive:

k bilancování patří i úklid, že? takže tu bouráme Katy pokojíček a zítra jí přijde ta nová velká postel :dizzy_face: Jsem na to strašně zvědavá, co tomu řekne, kočička :dizzy_face: k tomu tady mám 4 pračky na vyprání...a večer jdeme se Střelečkem na kontrolu :slight_smile: asi ho dneska neuvidím na utz, za to ve středu si ho užijeme...jdeme na genetický utz - minule jsme tam byli přes půl hodiny :slight_smile: (i když možná bych tam radši nešla, zase jsme tam poslaní kvůli špatným triplům)...fakt si myslím, že moje tělo prostě není na mateřství stavěný, brání se, jak může :wink: Ale my se nedáme... :wink:

a mazlení? závidím :slight_smile: my máme doma nemazlící zvířátko...samostatnou jednotku...ale miluju ty chvilky, co spolu ležíme a čteme si knížky, nebo tancujeme ty naše sestavičky :dizzy_face:

Ejani: co ta Štěpánkova alergie na sluníčko? Katy to totiž má taky...pupínky na krku a lehce na ručičce...ale jak nebylo hezky, zmizelo jí to...a teď jsme jí mazala Daylongem a myslím, že je to dobrý :wink: :slight_smile:
20. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
ježíš, Agi, tak to je hrozný ten popis :pensive: to je teda síla, to je určo na léčení :zipper_mouth:
a co mamka, jak to zvládá? :unamused: :unamused:

Zuuu: neobdivuj, já už toho mám taky dost, je to dlouhodobý, žádný momentální výkyv kvůli ztrátě práce nebo počasí, jakýkoli stres ho totálně rozhodí a to i sebemenší, ale místo aby se stresu snažil vyhnout a učil se relaxovat nebo se odreagovat, tak to hromadí... takže já jsem to co ho posílá na pivo, plavat, na tenis...
teď mi nabízel, že zítra by s námi jel celý den na výlet... já ale nemám chuť, mám strach co zas bude mít za náladu a co bude, tak jsem navrhla ať jede s malým sám... takže teĎ je naštvanej, já ale nemám nevyčerpatelnou zásobu trpělivosti s tou ublížeností, hysterií a neschopností se pohnout z místa.. tož tak u nás, asi potřebuju večer vyrazit někam sama... nechcete někdo z Prahy někam zajít? přísahám, že budu jen pozitivní :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
děkujeme že na drobečka myslíte :frowning2: ted už jsem ho ani neměřila a rovnou dala nurofen už je zase jak kamínka :frowning2: agátko:Ondrášek j roztomilej :slight_smile:
20. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
Dík za reakce, stránku o cvíču hned ukládám, nějaký domácí stroj promyslím. Myslím, že by měl Míra radost, kdybych si to přála třeba k Vánocům. Já jsem zvyklá cvičit doma, přinutím se. Dřív jsem držela i dělenou stravu, to se v tehu a při kojení stejně vzhledem k horšímu trávení nedá, ale zas na ni najedu + důležité udělat si jeden "volný den" v týdnu - kdy můžu žrát cokoliv a jen se válet. protože je svatá pravda, že tělo si na určitý jídelníček i druh pohybu zvykne a najede jiný systém, takže už to není tak efektivní. prostě se občas zprasit je pro dobro věci - toť má teorie, doposud fungující. Mně dřív hodně vyhovala kombinace cvičené. Chodila jsem na spinning, břišní tance, plavání, pilates a doma dělala kalanetiku a občas jógu. takže to tělo dostávalo různé druhy sportů a to mi moc vyhovovalo a taky to bylo pestřejší. No jenže te'd se tak často ven na cvíčo nedostanu, to je ten problém a taky m čas vyjde většinou až večer, kdy už sotva pletu nohama, takže to flákám. No uvidíme po šestinedělí.
Agi, táta teda hustej. Já mám taky dost povedenou rodinu, ale kvůli Týnce se snažím. Ovšem o negativní energii, kritizování všech a všeho, neotřesitelném pravdivém názoru na vše, hrabání peněz pod sebe, snobáctví a chování se k rodině jako k cizím - o tom bych mohla vyprávět. Snažím se, ale už vím, že to nejde do nekonečna, takže jsme s rodiči už dvakrát pár let nekomunikovali. Vzešlo to teda z jejich podnětu, páč já su takovej sebestřednej hajzl, víííš! :grinning:
20. črc 2009 v 16:14  • Odpověz
Agi Petrolejko: to je děs. jak to tu čtu, tak si nechám pozlatit rodiče!!! je s podivem, že jste takové suprové baby a mámy, když jste měly doma takto "pěkné" příklady... :unamused:
20. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
peti tos mě dostala, to nemáš lehký.jak vydržíš tak dlouho nemluvit s rodinou? mně by to asi umučilo.ale každej chlap,se kterým jsem kdy něco měla říkal,abych se od našich trochu odstřihla :slight_smile: .Jenže to by bylo teda megadusno.Ať se s nima budu bavit,nebo ne,oboje je špatně :grinning: :grinning: :grinning:

Začíná se mi zamlouvat orbitrak, jenže ho nemám kam dát :grinning: :grinning: :grinning: .
20. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
ingrid víš co, já si pamatuju takových věcí z dětství.všechno to ve mě zůstalo, mám paměť jako slon a nezapomínám.a setsakra se snažím,abych nebyla jako moje rodiče.a ty si těch svých teda važ !!! :slight_smile:
20. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
Agi: to jsem chtěla teď dopsat...buď to člověka hodí stejným směrem, nebo si řeknou, že přesně takovými rodiči nebudou. to je asi jak s alkoholikama. Ale naštěstí, já to znám jen z vyprávění. si často říkám, že to s některými rodiči není možný, proč blázněj! vždyť děti mají mít šťastné a krásné dětství, ne si trápit hlavinky kvůli vlastní rodině. Když vidím v tv co jsou někteří schopni svým dětem udělat, tak mě mrazí :rolling_eyes:
jdu koupat
20. črc 2009 v 19:35  • Odpověz
20. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
Agi, já jsem se bohužel dostala do fáze, že je mi to jedno. Jsou to moji rodiče, ale citově jsem odstřižená, to jinak nešlo, furt jsem se trápila kvůli něčemu, co stejně nemůžu ovlivnit. Dost mi pomohlo, že Míra má skvělou rodinu, která se ke mně chová jako k "vlastní", je to paradox, ale tihle "cizí" lidi pro mě udělali v mnoha směrech víc a vnímám jejich opravdový zájem o svou osobu. Poučení je, abych se já chovala ke svým dětem jinak a myslím, že to dělám. Ale to je dlouhá story ... nakonec mi v době, kdy jsme se nestýkali bylo paradoxně líp, te'd se musím ovládat, filtrovat co říkají a nevšímat si podivných hodnocení a názorů na vše. Žijí v jiném světě, který nechápu a nejen já.
Týnka si tu te'd se mnou hrála a v návalu radosti mě kopla patou do oka takovou silou, že jsem málem omdlela. Oko lehce slzí, jsem zvědavá, jestli tam budu mít moncla. :sweat_smile:
20. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.