• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
tak jsme byli s Ingridsovýma na hřišti, Marjánka je čím dál tím krásnější ! :dizzy_face: :dizzy_face: a už i povídá, je k sežrání :dizzy_face:
a prásknu na Ingrid že je opálená a musela zhubnout, ačkoli tvrdí opak :wink:

Agi, Peťo, to je nářez :confounded:
u nás to vcelku jde, ovšem dva ze tří sourozenců se mnou nemluví už skoro 4 roky, protože jsou v sektě...
taky jsem dřív nechápala jak je možný, že spolu rodina nemluví, teď jsem v tý situaci a už to chápu...
a musím říct, že když jsem padla na hubu a byla dlouho nemocná, tak kdo mi podal ruku? rodina to nebyla...
tož už si nedělám iluze..

a fakt obdiv jak se snažíte, Agi a Peťo, jste príma ženský! :slight_smile:
20. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
a musím napsat, že malej začal dneska odpoledne sám spojovat slova, jakože už jen neopakuje fráze, ale tvoří vlastní.. samozřejmě to má blbý koncovky a jsou to jen takový útržky, ale když jsem ho nesla po schodech nahoru domů, tak se zlobil a já co se děje a on na to: "chceš sááám, plosím!" a u toho se mu klepala bradička, kočička moje, on chtěl ty schody vyjít sám :slight_smile:
během hodiny takhle spojil několik slov a samý "plosím", no to byl zas doják :pensive: :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
peťo já už tolikrát uvažovala o tom,že se jim prostě nějaký týden neukážu,ale vždycky vyměknu.Já jsem Rak jak vyšitej,jsem fixovaná na rodinu a trápilo by mě to.Mojí mamky je teda taky dost,ale k tý jsem prostě přivázaná,bez ní by mi bylo šíleně smutno, i když je rejpavá až běda :grinning: .Táta to je úplně jiná kapitola.kolikrát mě napadaly úplně šílený myšlenky,psát to sem nebudu.A Petrolvo rodina je jen jeho mamka, táta mu zemřel 14 dní před naším seznámením.Ona je šílená introvertka, pěstitelka a chovatelka a vůbec taková vesničanka,sama pro sebe.Od rozvodu už nežila nikdy s chlapem (cca 25 let) a to jí je teď 55.Rodinným životem nežijí, neslaví narozeniny,svátky,nescházejí se,takže já jako nemám kam utéct.My se zas scházíme hodně,ale je tam ten "táta faktor" :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

lu díky!!! :slight_smile: , víš co se říká?:" hledáš-li pomocnou ruku, najdeš jí na konci svého ramene" :grinning:

ad spojování:nevím,jestli se náhodou trapně neopakuju, ondra říká tohle (bylo mi řečeno,že se to za spojování pokládá):"mimi bééé (miminko pláče), neni spapal (když dojí oběd), táta pa (táta je pryč).víc zatím nic.
teda ale matýsek je vážně borec!!!! :angry:
20. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
teto Lu, díky za komplimenty :slight_smile: :slight_smile: :wink: . to se tááák hezky čte, hlavně o cérce, to že jsem zhubla je umně použitý oděv (jsi viděla ty vytlačený špeky, né :sunglasses: ) a hlavně jsem si v tram vzpoměla, že jsem se ti chtěla omluvit, že jsem přišla totál neupravená v mastných a neobarvených vlasech :angry: A myslím, že nic neprásknu, všechny to tu vědí, jen připomenu...Matýsek je takové maličké něžné miminko, které otevře pusu a padají z něho věci, že si chytám bradu na pupku.Fakt je neuvěřitelný, za chvíli s ním budete rozebírat Dopad prasečí chřipky na ekonomický vývoj v Evropě.. :grinning: . JO a ty prosimtě cvič jen kvůli zádům, bo by ses nám mohla ztratit :wink:
Agi: ještě jsi to nepsala,Ondrášek je koukám další lobista na scéně :grinning:
20. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Ingrid, nech toho, nebo budu muset vytáhnout tvz. čurací ručník!

jinak ztratit se to asi nehrozí, proti takové Zuuu jsem furt velryba :grinning:
a poslušně hlásím, že tu právě práskám čokošku :grinning:

ježíš, jaký vlasy? já se přiznám, že jsem si vlasů vůbec nevšimla :pensive: :pensive: já byla tak okouzlená Marjánkou a tak dobře se mi s Tebou kecalo :dizzy_face: :dizzy_face:

Agi: výbornej vejšplecht, to si asi vylepím na lednici :grinning:

týjo, Ondra takhle mluví??? a proč nám to tajíš??? :angry: :angry: :astonished: :zipper_mouth: :rolling_eyes: :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
juj koukám jak krásně děti mluví,u nás vůůůůbec nic :frowning2: ad teplota:zase jsem musela dát čípek,Patriček usnul brzy ale asi po půl hodině se vzbudil a 20 min plakal ted usnul zase v ložnici u nás v posteli :confused: áááách jo kdy už to skončí :frowning2: a ja tak koukám musíme se s váma brzy sejít jste fakt bezva tedy aspon z toho co čtu osobně neznám nikoho :sweat_smile: a pomalu domlouvám lymfa masáže ale asi to prej bude až v září bo paní jede pryč,vzale by mně tento víkend ale za 14 dní jedeme na dovču a to by se nestihlo rozpočítát,ale já si počkám,táta mi to prej cálne :slight_smile:
20. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
jééé Peti zrovna koukám na bříško,těhulkování ti sekne :dizzy_face: a zapoměla jsem pochválit mamut'átko nádhera :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
čůs bůůůs, gratulace Janinovejm ke krásné Emilce, jaxi jí tam Jiřík ňuchňá nááádherááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Martince dodatečně vše neeej xvátečku a veeelkou pusééénku :grinning:
tetááá Petrolejkááá je kočkááá, viděla jsem ju minulý týden lajf a stráááášně mooooc jí to slušááá a na to dám kerk, ja?
co moci tetááá na ultrazvučiskůůů, je to chlap bo ženskááá? majte sáááá bájooo
20. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Hani, to je hrozný, už aby bylo Páťulkovi líp :pensive: kolikátý den po očko je?

asi půjdu Matýska vzbudit :dizzy_face: :dizzy_face:
http://www.flickr.com/photos/jerrylida/3740297926/
20. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
lu:Matýsek je božííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :slight_smile: a tobě to sakra sekne :dizzy_face: Pát'ulka je po očkování týden :frowning2:
20. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
20. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Hani: to je mi líto, snad se Páťovi brzy uleví !!
LU: jsi si všimla, jak jsem se tě při odchodu zeptala kolik je hodin? i jsem to okomentovalaUŽ?Jé,, to to uteklo. Prostě mi to taky strašně rychle s váma uteklo, hodně věcí,co jsem chtěla, jsem ti neřekla, vůbec nebyl čas. Musím přiznat, že víc než mojí eM. jsem kontrolovala tvýho eM. Je k uňuchňání, jako děťátko (teda až na ty připomínky ke všemu... :grinning: ). A šmírovala jsem tě zezadu, jak jsi běžela zvedat Matýska zpod autíčka a jsi fakt nudloizní, tak nerob paniku :sweat_smile:
Jdu trochu číst, dobrou, dlouhou noc
20. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Ahoj,
Petí ty hubeňoure jeden!!!!!! Chápu že se každej cítí tak jak se cítí, ale ty jsi štíhlounkáá!!

Holky měla jste některá pásovej opar??
20. črc 2009 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz
ingridko:díky,modlím se at nemusíme v noci zase dávat čípek :frowning2: holky já vás chci taky poznat :frowning2: a já jdu k maličkému před chvíli se zase vzbudil,tak už jsem ho přenesla ke mně :slight_smile: přeji všem dobrou a hlavně klidnou :pensive:
20. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
Hezký večer,
Luci:já měla,vícekrát :frowning2: ted už teda dlouho ne,nebyl důvod
20. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
Verunka: jak je Vítkovi???
20. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
Hani :unamused: :unamused: bobišek malej :pensive: týden po? tak reakce prý bývají do dvou týdnů, snad to brzo ustoupí...

Peti: krásný bříško, se mi líbí jak to fotíš v tmavých šatech, je to pěkná křivka :wink:

Ingrid: jo, nudloizní jsem, ale od pasu nahoru kde o to nemám zájem :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

Hani, tak až bude Páťulkovi dobře, tak se můžeme srazit, ne?

Labell: proboha kdo má pásovej opar? :zipper_mouth:
20. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz
Jani: i já vítám Emily na světě a do života jen to nej

Hanina:tak snad už bude ráno malému líp

myslím,že v každé rodině je něco - náš postoj k tomu znás dělá o to lepší rodiče
20. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz
lu: možná já..zítra jedu k mudr. Měla sem slušnou depku..mám na zádech puchýřky a strašně to svědí, ale teda nebolí, jak se všude píše..
Amelka má teplotu, tak se bojím že to lapla..no hrozný..
20. črc 2009 ve 22:35  •  2 děti  • Odpověz
Vitek je v pohodě,ještě 1x musíme ráno k mudře na otisk prdky-nesmí být umytý a ani otřený-paraziti prý kladou vajíčka přes noc-je to sranda,ve čtvrtek se pokakal těsně před odchodem z bytu,jinak čekám ne kompletní propuštěcí zpravu z těch Vinohrad,tak se snad dozvíme víc
20. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz
Luci:a už jsi to před tím někdy měla?
já to měla na páteři velikosti 5ti koruny,bolest jak spálený třeba o koberec,horký tak uvidíš
z čeho depku?něco doma???
20. črc 2009 ve 22:43  • Odpověz
To je dobře, tak snad je všechno v pořádku. Držím palce. Odteď každý ráno myju zadek!
dobrou
20. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz
Labell :astonished: no to snad ne! :confounded: držím palce, ať to není opar a ať jste holky co nejdřív v pořádku!
20. črc 2009 ve 22:44  • Odpověz
Luci: nee depku že já mám opar a nakazila sem nějak Amelku.. nevím jestli si četla příběh Milenky..které se vrazil pásovej opar na mozek..ale byla teda beruška oslabená očkováním..
A nikdy sem pásák neměla, ale opary na puse mám hodně často...
Lu: já taky doufám že nee..chjo..
20. črc 2009 ve 22:51  •  2 děti  • Odpověz
Luci:četla,ale tobě na něco takového zakazuji pomýšlet,to je to nejhorší co můžeš udělat i když vím,že je to těžké,klid to bude v pohodě
teplotka může mít mnoho příčin přeci
hned ráno napiš co u mudry a nezapomeň že na nic nejsi sama,jsme tu pro Tebe - včechny
20. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz
Kočky, co to?? Lucinky??? :confused: Držím palečky, ať jsou nemoci pryč!!

Já jsme dneska vyřízená, v každý volný chvilce jsem dělala fotky pro babi a dědečky - v sobotu odjíždíme na Slovensko, tak jim je tam chci vzít... To je hrozná práce sedět na židli :grinning: Boleji mne záda jak prase...
20. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz
http://pavlikovi1.rajce.idnes.cz/Denisek_rok_a_pul_a_Marinka_tri_a_pul_mesice_o/#album
Jestli chcete, můžete juknout... Asi nic světobornýho (jako co se nápadů týče), ale jsou to naše sluníčka, takže ty fotky jsou pro mne krásný :dizzy_face: :wink:
20. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz
Miško - fotečky jsou moc krásné :grinning:

mažu spát
dobrou
20. črc 2009 ve 23:25  • Odpověz
dobré ráno :wink:

dnes jsme spali do 7, jůů chci každý den takhle spát !!! :slight_smile:

Peti bříško moc krásné,sluší ti to :wink:

Labellko co Amelka???????????????

Verunko držím palce na dnešní kontrolu,snad bude Víteček v pořádku!

lu:ondra nemluví,to jsou fakt jen fragmenty, huba mu teda doma jede,to jo,ale je to čínština !!! :grinning:

Miško fotky nádherný,moc se mi líbí ta na tom hrnci s kloboukem a pak jak Denísek drží Máju, krása ! :slight_smile:

hanipelíšků: co Páťa?,jak jste přežili noc?, má teplotu?
21. črc 2009 v 07:32  • Odpověz
Dobré ráníčko,
jak je marůdkům?? :frowning2:
Lucko, Barčo, díky :slight_smile:
21. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.