• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
agi:jo,jo já vím že by to bylo fajn ale pořád nevím jestli to Pát'a zvládne tu cestu autem navíc by se jelo přes den :unamused: maxi: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: někde dítko určo bejt zapsaný musí,a co je rychlejší?nevím,m ho napíšeme do pasů :slight_smile: když nepojedeme bude to mít aspon na příště :wink:
18. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
a letos jsem mu koupila k narozkám tepláky.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Romí: já dávám Probian Mimi :slight_smile: je to asi 15 sáčků - míchám do svačinky :wink: Určitě je Tomíkovi dej tak 14 dní po sobě, pomůže to i na ten průjem i by to mělo posílit imunitu :slight_smile:

Ty vado...proto mi to kojení nešlo, dyť mi nikdo neprovrtal bradavky!?! :confused: NO teď už si to pohlídám... :grinning:
18. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
Rom:mně taky ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ad body:budu dávat dokud z něj nevyroste taky se mi líbí že mu netáhne na záda :wink: vše néééj Romi manžovi k zítřejším narozkám,tepláky taky dobrý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a příští rok bude třeba další mimísek :slight_smile: áááá zuuuuzi :wink: :wink: jak se cítíš? :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
Romčo, já dávám body denně. Tričko jsem dávala tak zatím 5x, když byl fakt hic :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:47  • Odpověz
Holky, tak že mně je tentokrát tajně propíchli - už kojím skoro o měsíc dýl než Deníska :grinning:
18. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
Hani: dobře, děkuji :slight_smile: nebliju, jím..ale jiný stavy mám furt...takový blivno omdlivno :sweat_smile: a dneska jsem v tescu u takovýho hracího koutku viděla medvěda - hýbacího - je u klouzačky pro děti, takovej jako hrací ostrůvek...no a když jsem se na něj blíž zakoukala, vidím, že drží v náručí malýho medvídečka...taky se hýbal... a já se rozbrečela! To bylo taaaak hezký! :grinning: :grinning: :grinning: no těhotný hovado na mateřský, no...
18. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz
Romčo já už dávám trička :slight_smile: ,ale asi tak měsíc,dýl ne

hani:neboj,kdyžtak budete stavět,aby se provětral.Má to auto klimatizaci? Budeš muset Páťovi hrát divadlo :wink: , a taky bude chvilku spinkat,ne? Lepší by bylo jet na noc,ale když to jinak nejde

Zuu: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz
Ahoj děvčata :slight_smile:

hádejte, kde mám Robiška????? :sweat_smile:

A mám novou hlavu, heč... :grinning: ale stojí za prd, zkrátila mi to hooooodně, akorát švagrůvka to zachránila barvou, tak to nevypadá tak katastrofálně...kdyby chtěl někdo vidět fotku, tak néé :grinning: :grinning: doufám, že to do srazu doroste :wink:

švíííca, ty mě bavíš :grinning: :grinning: ty seš taková plačka :grinning: ještě že ti nehráli "máš chuť majoránky...."co??? :slight_smile: :wink: a sraženiny teda žádný, jo? Toho se bojím při druhém těhu :frowning2:

Romi, bodýčka stále dávám, fakt jsou praktické...když dávám tričko, tak pod to hodím takový ten...ty vado, slovní zásoba vyčerpaná.. :rolling_eyes: :sweat_smile: no bodýčko bez rukávku..no víš, co myslím...ale zrovna dnes jsem si říkala, že už by to chtělo dávat trička, mám jich tolik krásných, zato bodýček mám sice taky dost, ale většinou bílé z cherokee, na dodělanou (jsou od flíčků)

evcofranků, vybrali ste super, tam jsme byli v roce 2004, jestli máte rádi živo...je tam :slight_smile:
18. čer 2009 ve 14:02  • Odpověz
comro:fakt ten kočár nepotřebuji,mám ho spíš jak pojízdnou kabelku,taky je jak nový :sweat_smile: jo a dávám trička

děkuji za pochvalu fotky v pase :dizzy_face:
18. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz
jéé, simi, ta první fotka Nikči :dizzy_face: :dizzy_face: krásný culíček :dizzy_face: a nová fotečka s rybízem je taky krásná...nezhoustly Niki vlásky, nebo se mi to jen zdá??!!
18. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
dvě fotky,kdo chcete koukněte,jak u nás chutná rybíz :wink: http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2910030#navigator
18. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
simi-Nikolka je krasavice! A vlásky má super!! taky mi přijdou hustší...a taky se mi líbí ta 25(ta první s rybízem):slight_smile:
18. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz
holky dík,to vždycky potěší :dizzy_face:

JDEM VEN
18. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz
Tak než dočtu, novinky z UTZ. Mimi má vše jak má být. Kráně roste a zas čutalo jak o závod. Proběhlo opět šmírování a viděly jsme s Mudrou, že na 99% je to vážně holčička. Tak už to tak beru, jestli v příštích týdnech vykoukne pinďous, tak padnu. :grinning: Mám radost, že i přes nemoc a tak se Agátce daří dobře. :dizzy_face:
18. čer 2009 v 15:00  • Odpověz
:angry: tak mě začal bolet ten zub, nj zubařka mě varovala, že to bylo hluboký vrtání

Comra: já dávám občas probiotika a to Probian Mimi, je to 15 sáčků asi za 150 Kč nebo tak v lékárně... dávala jsem v období chřipek, když někam letíme nebo když je rozhozenej ze zubisek

Maxo: :astonished: :astonished: :grinning: ježíš, ta holka z toho kurzu, to je dobrej magor! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: co jí na to ta paní řekla, prosím Tě? :sweat_smile:

ad body a trička: já bych dávala body ještě rok, on furt někam šplhá a má nahý záda, takže dávám většinou body, ale když oni větší než 86 nebo 92 už skoro nedělaj :angry: jestli někdo víte kde maj větší, tak to sem hoďte síííím!

Nikolce to slůší :dizzy_face: :dizzy_face:

asi si na ten zub jdu něco vzít... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 15:02  • Odpověz
Peťo takže Agátka? :dizzy_face: :dizzy_face: super, že je v pořádku a i Tobě je určo už líp, zvlášť když jsi ji viděla :dizzy_face:
18. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
zuuuzi: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nikolka je rozkošná :dizzy_face: :dizzy_face: petisko:neostýchej se a ukaž :wink: agi:jo,jo klimošku máme,spát určo bude ale né tak dlouho,kdyžtak budou přestávky no :wink:
18. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
Zuuu: medvídek s medvíďátkem :dizzy_face: já jsem hrozná od tý doby co máme Matýska, nikdy jsem nebyla dojímací typ, ani teď většinou neslzím, ale dojímám se :dizzy_face:
jste mě měli vidět když Brouček v pohádce byl nemocnej a maminka ho objímala :pensive: :pensive: :sweat_smile:
18. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
lu:at zub přestane bolet :frowning2: tak dnes je tak krásně a od zítřka zase jen do 20 st a oblačno a i celej příští týden?co to jééééé?? :unamused:
18. čer 2009 v 15:18  • Odpověz
koukám do receptů a koukám že Gábi a Haní už tam napsali bublaninky mn'ááááám,obě vypadaj skvěle :slight_smile:
18. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
Maxo, výborný :grinning: :grinning: :grinning: Asi chtěla piercing zadarmo
18. čer 2009 v 15:21  • Odpověz
Tak mi beruška usnula, jak je venku nádherně tak jsme se na prochajdě fakt smažili, šli jsme radši na balkon kde se Jájinka ráchala hezky do teď v bazénku a já se smažila :sunglasses:

Jééé a záhada je vyřšena, proto jsem také u nás nekojili, při našem porodu akce kulový blesk jsme na propíchnutí prsou zapomněli :confused: :grinning: :grinning:

Romí : tak já dávám také ráda bodýnka, ono to hezky drží plínku, netáhne na zádíčka, ale co začalo hezky tak dávám už i trička. Budu to s bodýnky střídat. Jasmínka právě nejradši když je teplo lítá jen v body nebo letním overalu. A také moc nejezdíme kočíkem, jen když jedme na nákupy a k Dokině

Petí : gratuluji ke 100% Agátce, to je super že je v pořádku a nemoc s ní nezatočila. No však jste holky do pogody ne :grinning: :grinning:

Zuzí : to je krásný a nemysli si i mě by to rozněžnilo a nejsem těhulinka :dizzy_face:

Já slzým i když se nakloním nad kočárek s miminkem. Dokonce jak jsem byla na té modní přehlídce tak tam byl na molu cca 2letý klučínek, no fakt roztomilej a jak se hezky procházel s tou jednou modelkou. No a já jsem samozřejmě řvala dojetím

Simi : Nikinka je mazlinka, opravdu

Ad vlásky my jsme je jednou vzaly strojkem a teď nám hezky rovnomečně rostou a přijde mi že je má jakoby silnější. Te´d už nechám dlouhé vlásky

Eví : tak to my jedeme v půlce července kousínek od Rimini
18. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
mankote, se omlouvám za ty moje hrozný překlepy, bléééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 15:32  • Odpověz
děkuji za soucit nade mnou :grinning:

ty větší bodýčka...v HM mají myslím 92, ale je to o dost větší...taková pevná bavlna...sice stojí jedno snad 150, ale mají hezký barvy celkem :wink: . Myslím, že tam Katy nakoupím ještě na zimu bodýčka...teď mi nosí velikosti 2-3 roky, ale tyhle jí, myslím, ještě budou :slight_smile:

jen pro info...válím se doma a žeru pepřenky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 16:06  • Odpověz
pepřenky? co to je, Zuu?? já to neznám, těhotenství jsem prožila na Nuridrinkách a čínských bylinách, normální jídlo se moc nekonalo :sweat_smile:
18. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
zuuuzi Pát'a nosí 98,tak to by mu myslíš taky bylo?to je myslím max co dělaj co? :sweat_smile: mn'áááám pepřenky si dáváš :wink: já se cpu třešněma,milkou a sušenkama bebe :stuck_out_tongue_closed_eyes: jůůů holky to je ta krásný jak se Pát'ulka snaží t'apkat čímdál tím víc sám,to už by mhl do dovolené chodit ne? :slight_smile:
18. čer 2009 v 16:10  • Odpověz
Lu: pepřenky jsou mňamózní prasárnička :grinning: nakládaný ryby v kyselym nálevu, v tom zelí a papriky...a pepř :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já je teda jím i normálně...
Hani, na ty bodýčka v HM mrkni, jsou fakt takový jakoby delší přes tělíčko mi přijde :wink: Jinak mají ještě v CA i 98, myslím, ty jsou taky fajn :slight_smile:
18. čer 2009 v 16:18  • Odpověz
Zuu: no jo, už si vzpomínám! hele, nejseš Ty těhotná? :grinning:

dvě bodýčka z HM máme, drahý jsou, ale dobrá kvalita ... ovšem některý barvy nebyly nic moc, docela mi trvalo něco vybrat... ovšem já mám kluka a na ty dělaj většinu věcí dost děsnejch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
Lu: zítra jdu na gyndu, tak se zeptám :wink: :grinning:
18. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.