• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
:grinning: :grinning: :grinning:

já to nějak nechápu, večer se vyčural před spaním, já ho chválil a on vůbec nereagoval, to začlo před několika dny
ale včera večer zas začal čurat a pak se na mě podíval a nedočural a doběhli jsme to, snažil se zadržet..
no ale procházela jsem si seznam znaků jak se pozná že dítě je přichystaný a je tak napůl - což odpovídá výsledkům :grinning:
21. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
A jak se to pozná? :confused:
21. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
autor
ahoj,
jé koukám, že holky labellovic jsou marodný..tak snad to nebude nic vážného..

Veru měla včera teplotu celej den 38,5, srazila jsem jí to nurofen sirupem, pak jsem chtěla dát panadol a chudinka se z něj pozvracela, tak jsem dala čípek, dneska už je ok, řádila od rána jak černá ruka..ale ještě úplně fit není, teď už spinká, bez oběda..
taky už má přes týden zácpu, včera se poprvé vykakala sama, jinka jsem jí musela vzít do náručí a s pláčem vykakala pár supertvrdejch bobíků..má úplně nafouklý bříško.. :frowning2: normálně kaká 2x denně..

sylvi, nechci Tě staršit, ale mám od známých potvrzeno, že nespavý děti začnou spát až ve 3 letech.. :confounded:

ad hubnutí, doporučuju začít třeba tím, že od 14hod nebudete jíst žádný cukry(sacharidy), tzn.od dvou žádný ovoce, pečivo, přílohy..fakt to zabírá a nepřijde mi to taková drasťárna jako diety..nebo když už dieta, tak si udělat žolíkovej den, jak psala petrolejka..
ale základ je aby byl výdej větší než příjem..
teorii mám zmáklou dokonale, ale v životě jsem dietu nedodržela..to mi vždycky přijde vtipný, jak radím klientkám a sama prasím.. :sweat_smile:
21. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
autor
jo a mám dotaz, chystám se Veru odstavit, ale jí jen jeden jogurt denně, jinak max.pečivo s máslem, poslední dobou nechce ani tvrdej sýr..myslíte že má zkusit dávat třeba ráno kaši?
21. črc 2009 v 11:42  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

Tak u nás už tři dny vstávačka kolem 10hod, no luxus. Já nevím ale nejspíš na Jájinku působí blahodárně vrtačky za hlavou :grinning: Vůbec jí to nevadí, neprobudí a to je to opravdu silné. Ale zas na druhou stranu nespinká vůbec přes den a chodí spát kolem 20:30hod takže je určo moc unavená a tak spinká dlouho

Agi : tak v letu jsem přečetla Vaše příspěvky a neuniklo mi tvoje trápení s velkým T. Moc mě to mrzí, zcela vím jak se cítíš. Měli jsme tohle s otcem doma s mamkou též, ještě k tomu bití atd... no ani popisovat to nebudu. Naštěstí u nás to pominulo rozvodem a když si mamča znova vdala. Doma najednou byl klid, lahoda, žádné dusno co by se dalo krájet. Bohužel tím že je takový tatínek už dlouho jak píšeš tak je to v něm. Asi k nějakému terapeutovi nepůjde jak znám tyto lidi, neboť oni jsou normální a celé okolí jsou debilové atd... Drž se holka, moc s tebou a tvojí maminkou soucítím :frowning2:

Prami : díky za odkaz na cvičení, vypadá to dobře. Po dovče to také zkouším :wink:

Jinak ještě k tomu cvičení. Já jsem měla dřív pohyb v práci a chodila jsem hodně tancovat. Ve škole jsem zas lítala na praxi, chodila na aerobic a o víkendech na zábavy. Takže jsem měla fakt vylítanou postavu, nebyla jsem štíhlá ale tak akorát. Teď bohužel ikdyž lítám za Jájinkou a moc nejím tak ten pohyb je minimální. Ikdyž se musím pochlubit a jsem z toho fakt nadšená. Mám nové šaty na dovču, které mi pěkně padly a pak když jsem na štítku uviděla velikost docela jsem nechápala, že jsem je oblíkla. Já jsem totiž nějak moc nezhubla na kila ale na cm, je to možné??? Já se v tomhle moc nevyznám, ale zas manža mi říká že je to lepší, než kdybych shodila hodně na kila a na objemu by to nebylo tak vidět. Prý to tak většinou bývá když zhubneš hodně svaloviny nezdravým hladověním atd... tak nevím. Možná kdo o tom ví více tak mi to vysvětlí :slight_smile: :wink: Takže jsem od porodu šla dolů o dvě konfekční velikosti na vršku a teda pouze o jednu na spodku - zatím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ( ten zadek jde holt pořád težko no ) A ty nové šaty jsou dokonce o tři konfekční velikosti. Se omlouvám, že Vám to tady sáhodlouze rozepisuji ale Vy určo pochopíte mojí šílenou radost a zvýšené sebevědomí :wink: :sweat_smile: :grinning:

Jinak Vám ještě musím napsat, jak jsme tuhle s Martíkem koukali na AXN na dokument Nejvíc sexy ženy. A až jsem se divila, že to vyhrávaly většinou ženský krev a mlíko, s pěknýma zaoblenýma křivkama, ba i některé co mají opravdu ,, větší zadeček" jako JLo, Beyonce, Kim Kardaschian, Vida Guerra. A měli tam o nich komentáře jak chlapi i ženy. Všichni je popsali jak jsou nádherné, sexy atd....Takže to co nám na sobě může připadat děsné, pro druhé to může být symbol ženskosti a sexuality. Jako já nesnáším své pozadí a můj manžílek ho miluje :grinning: :slight_smile: Takže podle mého je opravdu vše jen o hlavě. A ikdyž opravdu ta ženská nemá přes metrák, mastné vlasy, ohlodané nechty a nesmrdí a umí se přitom nosit, upravit a ze svého nedostatku dokáže udělat přednost. Je zní krásná sebevědomá žena vyzařující sexeppeal :wink: :slight_smile: Mankote to je zas fylozofie :grinning:

tad ještě hodím fotečky Nejvíc sexy žen :grinning: :wink:

Kim Kardaschian
http://poponthepop.com/images/gallery/kim-kardashian-signature-booty-pose.jpg
http://www.celebritybeautybuzz.com/wp-content/uploads/2008/04/kim_kardashian-bikini.jpg

Vida Guerra
http://www.pulse87.com/common/images/uploaded/news%20pics2/vida.jpg
http://www.vivagoal.com/images/wallpapers/Vida_Guerra_3.jpg

Beyonce
http://image.tvnoviny.sk/media/images/original/May2009/2058266.jpg
http://2.bp.blogspot.com/_IznBbFnKxhI/RzDJd0RQgtI/AAAAAAAABRk/C0R1-H0qfw4/s400/Beyonce%2B-%2BBikini%2B02.jpg

JLo
http://farm2.static.flickr.com/1098/665620513_c4c2b94b31.jpg
http://stupidcelebrities.net/wp-content/42224.jpg
21. črc 2009 v 11:50  • Odpověz
Miško - tady jsou ty znaky:

Fyzické znaky
- dostatečná koordinace chůze i běhu (minimum pádů)
- močí méně častěji a větší množství
- vylučuje pravidelně, v relativně předpovídatelných časech
- má suché období 3 nebo i 4 hodiny, tzn. jeho močový měchýř je už dostatečně vyvinutý

Znaky v chování
- je schopen si sednout na dvě až pět minut a zůstat v klidu
- umí si stáhnout nebo natáhnout kalhoty
- je nerad v mokré plínce
- má zájem o dění na záchodě (sleduje rodiče na záchodě nebo si všimne, že mají spodní prádlo a ne plenku)
- dává najevo potřebu (zvuky, jde do dřepu nebo přímo řekne)
- má zájem dělat věci sám (krmení nebo oblékání apod.)
- je pyšný když něčeho dosáhne
- všeobecně většinou spolupracuje

Vývojové znaky
- je schopen následovat jednoduché instrukce (např. přines mi tu hračku)
- začíná chápat, že dává smysl dávat věci na jejich místo
- chápe signály svého těla, které mu naznačují vylučování a je schopen to rodičům naznačit nebo dokonce zadržet

---
Dítě by mělo být na takovém stupni, že zvládne většinou vyjmenovaných věcí ... většinou mezi 18-24 měsíci, některé děti po 24 měsících
21. črc 2009 ve 12:01  • Odpověz
jéjej koukám že je Amelinka chudinka nemocná, krucinál :frowning2: Tak ať se brzo vymarodí beruška

Lu : my zatím mejeme že přistrčím židličku a přidržuji aby neslítla, ale nějaké stupítko také musíme pořídit :slight_smile:

ad nočník, tak u nás menší pokrok. Nechali jsme ho na stejném místě a Jasmínka si pro něj chodí a sama si na něj sedá. Sice si kalhoty nestáhne ale říká čííí. Když se zeptám jestli chce čííí nebo kakat, tak řekne buď hmmm, nebo zavrtí hlavičkou. No a když si přinese nočníček tak se někdy vyčůrá, jindy ne. Bobek zatím pořád do plínky. Ale už i to mi přijde že je krůček kupředu :slight_smile:

A ještě k tomu hubnutí, já mám vysledováno že u mě zabírá na hubnutí rychlá chůze, tanec a kolo, na posílení plavání a aerobic. Takže mám domluveno že domů si pořídím stepper a pořád ale nemám hlídání pro Jasmínku abych mohla chodit na aerobic. Vypadá to že budu muset chodit o víkendu ráno
21. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
tak Aco tady se sex appealem a já s takovou fekální filozofií :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
Holky mám ojedinělej pásovej opar- protože je oboustranej. Mám podle zákona karanténu.. :rolling_eyes: Všechno vydrbat Savem a začne to bolet.. :unamused:
21. črc 2009 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz
no prosím, tady se jednoznačně píše mezi 18m až 24m, takže naše dítka jsou přímo na začátku. Takže do dvoulet máme všechni časi dost a všichni se to určo v poho naučí. Jája podle znaků není zcela připravená - neumí stáhnout a natáhnout kalhoty, mokrá plínka jí fakt nevadí, a neumí teda sedět na nočníku tak dlouho v klidu pořád by někm odbíhala, takže pokud se hned nevyčůrá tak potom to je už problém a nepřijde mi že by čůrala méně časteji. Jasmínka čůrá dost často a hodně, ale ona i hodně pije. 3 - 4hod v suchu teda není určitě
21. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
Labell :unamused: :unamused: :unamused: :confounded:
dali Ti nějaký léky?
a můžeš se starat o malou?
21. črc 2009 ve 12:12  • Odpověz
jejda Lucí, to mě moc mrzí

Miško teď jsem shlídla fotečky, nádhera. Mariannka je čím dál víc krásnější a taková holčičí, jééé jak já bych si jí chtěla už pochovat sakriš :frowning2: :wink: ale teda se tomu až musím usmívat. Maličká je celá Vládík a Denísek zas ty.
21. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Lu:my stupínek máme,sedím na něm když se V koupe :grinning: :grinning: :grinning:
obvykle ho on používá k samým nebezpečným věcem,třeba aby pěkně viděl co se vaří k obědu.....
na mytí rukou k vaně je akorát
21. črc 2009 ve 12:20  • Odpověz
týý jo labellko at se z toho brzy dostaneš :frowning2: :frowning2:
21. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
autor
label.. :confounded: jak to uděláte s Amelkou? manža si vezme paragraf?

aco, gratulace ke zhubnutí.. :slight_smile: je to jak píšeš, zpevnily se Ti svaly a proto si zhubla na cm, ale ne na kg, protiže svaly váží víc než tuk.. :wink:

veru neumí stáhnout kalhoty a posedí asi tak 20vteřin max, ale na nočníkování to stačí.. :slight_smile:

dočetla jsem..
mi, fotečky nádherný.. :dizzy_face:

lu, jak Tě Matýsek objímá.. :dizzy_face:
mrzí mě že máš trápení s mužem.. :unamused:

agi, Ondra je fakt chlapák.. :slight_smile:
a taťkou mě to taky mrzí.. :unamused:
21. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
zdravím!

teda lu ta fekální filozofie fakt gůůůůůůůůůt ! :grinning: :grinning: .Podle ní teda Ondra není připravený ani omylem a já to jasně vidím.No nic,snad nebude chodit na nočník do 18.ti :grinning: :grinning:

labellko tak to je mi tě moc moc líto.prý to bolí jako prase a ještě to je infekční.kdes to chytla? jen tak ze vzduchu? :frowning2: :frowning2: .Ufajda.........

hani (aco):moc gratuluji k zmenšení objemu a krásným šatičkám! doufám, že hodíš fotečku, třeba i až z dovolené.jsem zvědavá jak opice!

jinak já myslím,že kdybych si na ledničku nalepila nějaký velký plakát v životní velikosti, kde by byla nějaká sexy, šlachovitá kočka,tak by mě to asi odradilo do ní chodit a přestala bych tolik žrát :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
fru, aco:děkuju :slight_smile:
21. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
Je Luci a kde si k tomu přišla,mudr neříkal,
ty teplotky Am s tím ale nesouvisí ne?
21. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
o i Amelčině mudře i mé jsem o tom říkala a žádná v tom nějakej extra problém nevidí...kdyby dostala neštovice, je to pro ni v tomhle věku nejvíc v poho..
21. črc 2009 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz
Chjo holky kde jste to chytli. Teda Luci zní to blbě ale ještě že jste si užili to moře viď. Lucí problém je myslí u pásového oparu, že tvé okolí pokud neprodělali neštovice mohou je prodělat. Ale Amely je už očkovaná že. Jinak přenos jako takového oparu je ojedinělý. Měli bys dostat lék Zovirax který by měl zabránit šíření oparu. Hodně pomáhá na léčbu vit E, jako podpora. Místo kde máš pupínky můžeš chladit studenými obklady, zmírní to svědění a pak bolest. Neměla bys jíst čokoládu, želatinu a ořechy. Vhodný je naopak propolis, pivovarské kvasnice, česnek, paprika a syrové ovoce.
Drž se beruško, to je nepříjemná nemoc. Většinou bohužel trvá dva až tři týdny ale může se i protáhnout. nejhorší je to svědění a ta bolest. Moc mě to mrzí chudinko :frowning2:
21. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Luci spíš asi nesouvisí..lapla sem to zřejmě v Řecku :unamused:
21. črc 2009 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz
Lucí : no s těma neštovice to je fakt, když už prodělat tak teď, není už kojenec a zas velká :wink:
21. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
Hani Amelka očkovaná není..museli jsme dát přednost žloutence kvůli Řecku.. dostala sem prášky Herpesin a tekutej pudr..
21. črc 2009 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz
Luci, teda to je strašné! Moc mě to mrzí! A co říkal o Amelce?

Holky - k tomu našemu spaní, tu teď napíšu víc, kdo máte čas, prosím přečtěte si to - budu ráda za každý postřeh.
Režim - myslím si, že docela máme, to za jo, ale rozhodně vyzkouším přitvrdit.
Večer je vždy stejný - večeře (kaše, zelenina, jogurt), koupání, mlíko a spánek. Uspáváme, ležíme s ním.
Noc různá, ale obvykle se budí kolem jedné a čtvrté - a často v jeden nebo druhý z těchto časů zůstane vzhůru. Mezi čtvrtou a pátou dostává mlíko - asi velká chyba, že??? Pozůstatek z minulosti a taky z dob, kdy nejedl. Dostal-li by mlíko až ráno, pomalu do oběda by mi nejedl. A co radíte - odbourat ze dne na den nebo snižovat dávky.
No, a další - natáhnout si budík a vstát stůj co stůj v určitou hodinu, to zvládnu. Horší,že když vstane v ty čtyři, tak v šest, o půl sedmé zas usne. Do oběda nevydrží. Myslíte, že teda ho nechat hodinu vyspat a pak se tvářit,že se jede normálně. A krmit ho mezitím?

A bohužel jsem četla co Fru, že u nespavých dětí se to upravuje kolem třetího roku :rolling_eyes:
21. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
ahoj holky,
dodatečně velká gratulace janince k Emilce .....fotečky jsou nádherný :grinning: :grinning: :grinning: ...já už se tak na to naše mimi těším, když to vidím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

lu: my tento stupínek máme doma, ale zatím to používám jako zarážku u dvěří
:grinning: , ale myslím, že až ten náš drobek trochu povyroste, že to bude fajn, jak píšeš neklouže to a nezabere to moc místa a vypadá to i dobře, jen to opravdu není moc vysoké, takže záleží jak vysoko máte umyvadlo popř. WC.
21. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Fru : moc děkuji za vysvětlení, to je sice pozitivní zpráva, ale já bych potřebovala dát dolů ty tuky. Když zpevním to co mám tak to dolů už nedám že. Co je teda nejlepší na sundání tuků, asi jídelníček že. A ještě jsem se Tě chtěla zeptat jako odbornice u nás je step aerobic nebo Body formiong, co by bylo pro mě lepší? Díky za oodpověď

Agi : není zač, fotečky z dovči určo dodám. Chystáme se s Martíkem na focení večer u moře ale ty jsem asi dávat nebudu :wink: :grinning:
21. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
Luci : no tak to možná Amčinka prodělá ty neštovice ( ale samo že nemusí ), ale zas na druhou stranu by to pro ní bylo lepší jak říkaly Mudry :unamused: jéžiš mě to tak mrzí krucinál a řekly Ti z čeho to můžeš mít, a oboustranej kevšemu, to slyším fakt poprvé :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
No, a jak jsem tak zahleděná do sebe, tak jsem nepochválila Ondráška a Mariannku s Denískem :slight_smile:

Agi, jak jsem kdysi psala, tam mi Ondrášek připomíná Matýska čím dál víc - v těch gestech a postojích a já nevím v čem ještě :wink:

No, a Mišky děti jsou jak z reklamy. Jsou úžasní, ty kukuče, modrá očka - krásní :wink:
21. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
Luci, no ty bláho, to je teda svinstvo. jak dlouho to trvá než se toho zbavíš? A savem, jakože Ti zůstanou ty bakterie v bytě nebo co? No to je peklo... :astonished:
21. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
aco, no tím, že se Ti zmenšil objem, se Ti část těch tuků odbourala a přeměnila na svaly..
lepší bych viděla body forming, to máš formování a aerobní zátěž v jednom..ale hlídat si tepovku, laicky, neměla by ses zadýchat tak, abys nemohla popadnout dech..
ale zas jestli tě třeba baví i step, tak to klidně kombinuj..někdo dělá na konci stepový hodiny i posilování..třeba záda, břicho..
21. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.