• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
aco a proč ne? :grinning: :grinning: :grinning:

sylvi:já bych ho nechala tu hodinu vyspat a pak vstávat a mlíko bych mu v ty čtyři už nedávala.buď mu zkus dát napít jen vody a dát dudlíčka a pokud myslíš,že bude velký řev,tak snížit mlíčko na polovinu,dávat pár dní a pak na další půlku a pak jen tu vodu.mělo by to zabrat.
21. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
Lucí ještě mě napadlo nebyla jsi na dovče hodně unavená nebo pslední dobou vyčerpaná, pásový opar se velmi často aktivuje při hodně zvýšené únavě, vyčerpání. U lidí co prodělají plané neštovice se vir varicela zcela nevyhubí, uloží se v nervových buňkách a pak se v pozdějším věku ( jakkémkoliv ) může aktivovat
21. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
sylvi jojo to sedí,jsou si podobní.akorát ondrášek je teda takový kulaťoulinkatější :grinning:
21. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Fru : aha, děkuji. No mě se moc líbí taneční aerobic, jenže ten bohužel u nás není a ten step jsem si myslela že bych hezky shodila to svoje pozadí a stehna a s tím zadýcháním to je horší, já jsem totiž průduškářka, já se zadýchávám normálně při větší námaze :sweat_smile: a hlídat tepovku si mám jak??? Moc díky za rady

Agi : no třeba nějaké nevinné jo :grinning: :wink:
21. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
tak agátky sexy kočka na lednici mně dostala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
autor
sylvi, to je těžký..veru už naštěstí v noci nedrání, budí se jednou za noc, nakojím a spí se..ale chápu, že ráno si vděčná za každou minutu spánku navíc..
možná bych zkusila to mlíčko odbourat..
no jsem zvědavá na sebe..ale je fakt, že Veru se třeba občas vzbudí znovu, volá meko a já řeknu, že už ho vypila, chvilku si pokope nožičkama a spí dál..

ad nočník, nelámala bych to přes koleno, kamarádky malej měl teď dva a těsně po narozkách mu prostě ze den na den přestala dávat plíny..
21. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
ahojky,
tak si nas tu jeste jeden den nechaji.mala je peknej certik, dela ze saje a pritom nic.v noci se mi nalily prsa a mam mlika dost a mala nechce vzit levy do pusy jak je nality.musime to za dnesek vylepsit.a zloutenka se ji pokazdy trosku zvedne, tak se nasvecuje u okna:slight_smile:
vcera tu byl manza s jirikem, ten dela jak dablik, desny, vubec tu nevydrzel, musel s nim jit ven.
ja se tak strasne moc tesim dom, navic na me lezou zas hormony, furt bulim :slight_smile:
mejte se vsichni krásně
děkujem za gratulace :slight_smile:
21. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
autor
aco, buď by to chtěla sporttester,nebo si prostě průběžně při pauzách na pití měřit tep..
je zóna, kdy se spalujou tuky, ten sporttester Ti to vypočítá sám, podle zadaných údajů..
ty výpočty z hlavy nevím..já mám třeba 145-167 tepů/min., teď už možná míň, s věkem to klesá..zkusím se podívat, jestli to není někde na netu..
21. črc 2009 ve 12:51  • Odpověz
Hani to víš že sem byla unavená, ale kdo byl s těch veder a u vody nebyl..
Peti řekla to tak, že mám mít všechno bokem od sotatních věcí, hlavně ručník a nádobí a všechno vydezinfikovat..že je to hodně infekční, ale bylo by to potřeba spíš u našich..doma su jeden den..
21. črc 2009 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz
autor
http://www.cvicime.cz/cviceni-praha/plan/aerobne/vypocet.html
aco, tady máš výpočty..
jinak já jsem se teda učila, že u ženských se vypočítává maximálka 220-věk-10

ahoj jani, to je super, že už máš mlíčko, přeju ať se malá co nejdřív naučí správně sát a aŤ jdete co nejdřív domu za klukama.. :slight_smile:
21. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
Sylvi: mlíko v noci bych určo odbourala... spíš postupně, ono je to o jeho zvyku, my třeba snižovali každý 3. den o 30 ml až jsme došli k nějakým 30 ml na konci a to se pak dvě noci asi půl hoďky vztekal a hotovo... zavedla jsem pravidlo, že pokud se nají, tak se vstává.... postupně vstával později až jsme docílili tak 6.30 ráno a to už jsem vydýchala :sweat_smile:
občas zkoušel třeba v 5, ale když zvládnul mlíko, tak další pravidlo bylo, že jsem před 6. nevyndala z postýlky.. takže když se vzbudil dřív, tak prostě sám čumákoval v postýlce, jídlo nikde, tož za tak týden přišel na to, že když se vzbudí brzy, tak to nemá cenu a prostě breknul a zalomil to ještě tak na hoďku i dvě... dodneška to tak má a i v noci to většinou zvládá v pohodě, jen při zubech, bouřce nebo noční můře tak jdeme a uklidňujeme...
je to díky tomu, že mě nevidí, nejsme s ním v pokojíčku, jinak by nám asi pěkně skákal po hlavách, já bych byla nevyspalá a vzteká až na půdu :zipper_mouth:

pokud dostane mlíko a do oběda nejí, je to problém? jakože by hubnul? :confused: kolik toho mlíka má? já dávám 150 ml a za dvě hoďky chce svačinu, ale my máme jedlíka, že

holky díky za reakce na stupátko, takže jak vidím tak je to fakt nízký... my máme umyvadlo dost vysoko takže tohle mi je asi k ničemu v tuhle chvíli
21. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
Sylvi: v kolik chodí Matýsek spát? dala bych mu 11 hodin na noční spánek (čili pokud usíná v 8, v 7 ráno bych ho vzbudila)... bez ohledu na to, jak v noci řádil... a nevím...asi bych zkusila rovnou i bez mlíka (až v těch 7 - pokud dostane večeři i mlíko večer, nemůže mít hlad)... Denní spánek se vyladí - třeba 12-14... ale víc jak 2 hodiny bych zpočátku nenechala... ale chce to plné rozhodnutí a Tvé odhodlání, pokud o tom nebudeš sama plně přesvědčena, i Jindra, oni to cítí... Chce to strašně moc trpělivosti a pořád klidný hlas a odhodlání... Kdyby to člověk vydržel (já sama nevím, jak bych to dala, ale na druhou stranu jsi už vyřízená, tak má cenu to zkusit...), myslím, že by se to mělo do 14 dní upravit...
21. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
Lu: stupátko jsem chvíli používala k umyvadlu až mi z při své neposednosti z něho slítla rovnou hlavou na hranu pračky, takže ruce myjeme u vany a stupátko slouží na chodbě jako židlička na zouvání botiček.
21. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
Fru, to je zajémavé info, cosi jsem o tom tušila, ale přesně o tom spalování nevím a asi je dost sůležité to hlídat. Si musím najít info, já mám ráda přehled a když si z toho udělám plán a budu to sledovat "vědecky", tak se mi to podaří dodržet líp než bez disciplíny. jsem v tomhle trošku blázen :grinning: Jo ty sacharidy odpoledne, to je taky dobrej tip, pro mě k večeru si nedat chleba je teda dost těžký, ale dobře vím, že přibírám právě díky pečivu, jenže v těhu ho vynechávat nechci. Tak po porodu, nějak to sladím s kojem, už se na to hubnutí začínám hrozně těšit. :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
přesně jak píše Zuuu, já dokud jsem se vnitřně neodhodlala, tak to nešlo... jakmile jsem se zasekla a rozhodla opravdu, tak to hned vycítil a podřídil se... a to si nemyslím, že jsem se navenek chovala jinak, ale asi to prostě cítí, když je člověk nejistý nebo nervozní, to je z toho pak boj o moc...
prostě nasadit rozbitou gramofonovou desku, tzn. v klidu opakovat pořád totéž, nakonec padne a bude spát a naučí se, jde prostě o to odbourat zlozvyk...
já jela podle knížky odborníka na spánek a tam psali, že do 14 dnů... týden hrůza, pak se to trošku zlepšilo a bylo to asi 2 týdny a den když normoš usnul a prospal celou noc a přes den se mi přestal vztekat (to bylo asi únavou)....
byl to setsakra vzteklík když byl malej a režim mu hrozně pomohl... dr. mi přímo řekla, že čím nervoznější dítě, tím víc potřebuje pevnej režim
21. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Co to? Tady je dnes nějaká účast :grinning: Super!

Lucko, co tooooooooo??? :frowning2: Zvládněte to doma!!! Nevezme si Míša OČR?

Hani, to je paráda, žes shodila. Nemůžu di pomoct, ale tobě to prostě sluší i takhle! Jsi vždycky strašně krásně upravená a kočka!!! Já mám na kila možná m íň, ale vypadám jak socka :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
Holky, hrozně moc děkuju!!!!
Ale ještě jsem zapomněla jednu věc - Matýsek je hrozně fixovaný na vlasy, než usne, tak si je žmoulá a v noci ho taky často uklidní, že nás pohladí- když už nemůže zabrat, tak za ně škube
21. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
já se úplně děsím odnaučovat spaní bez dudlíku.párkrát jsem to zkusila a horor,vůbec se bez něj neuklidnil,skákal,chtěl si hrát a pak když zjisitil,že se má jako spát a že budu přísná,tak i šílenej řev.to bude fakt horor :frowning2:
21. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
jsem to omylem odklikla :frowning2:
Zkrátka se těmi vlasy uklidňuje, to by asi chtělo taky odbourat, co? Z toho mám ale hrůzu úplně největší :pensive:
21. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
sylvi a na jeho vlasy,nebo tvoje? co mu pořídit nějakou panenku/panáčka usínáčka s vláskama? a navonit ho trošičku tvojí vůní?
21. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
Sylvi: máš knížku Každé dieťa sa vie naučit spať? tam je i o takovýchhle zvycích a zlozvycích..
jestli ne, tak mi písni do IP email a já Ti to pošlu v el. formě

takže koukám, že tady se bude hromadně makat na postavách... a pak si uděláme vlastní modní přehlídku, Aco nás nalíčí a budeme vypadat asi takle :dizzy_face: :grinning:
http://www.novinky.cz/zena/styl/174057-trendy-plavky-pro-leto-2010-predstavili-navrhari-na-tydnu-mody-v-miami.html

jen teda my budeme samozřejmě VÍC sexy, ale to dá rozum, že jo :wink:
21. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
lu:tak až takhle budu vypadat tak si budu hvízdat :grinning: Janinko:fajn že mlíčko je,a neboj Emilka sát začne :slight_smile:fajn že jdete zítra domů :slight_smile:
21. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
Míšo to teda nevypadáš!! Moc ti to sluší!!!
Míša být doma nemůže, je placenej od prodeje..když bude doma, bude mít výplatu tak 8 litrů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 ve 13:42  •  2 děti  • Odpověz
Agi, moje nebo Jindrovy .... nebo babičky, to je fuk, prostě vlasy. Panenku jsme nezkusili, jen plenku a plyšáka usínáčka
21. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
ahoj holky,
vy teda dneska jedete. Nestíhám dočítat. Teda stihla jsem, ale myslím, že jsem si nestihla všechno důležitý zapamatovat :sweat_smile:

Labell, je mi líto, žes chytla ten pásovej opar :frowning2: Držím palce, ať je brzo pryč.

Lu, stupínek doma máme a je pravda, že je opravdu nízký. Vojta ho používal, když začal chodit sám na záchod, aby tam mohl vyskočit. Teď ho nepoužívám při mytí rukou, protože i tak by Štěpán k vodě nedosáhl. A že není žádný prcek.

U nás se nenočníkuje. Párkrát jsem ho vyzkoušela, ale okamžitě z něj vyskakuje. Zatím mi příjde zbytečný ho nějak nutit. Vím že není připravený a já v podstatě taky ne. Nemám na to, abych ho dva měsíce (možná i víc) nutila. Raděj si ještě pár týdnů počkám a pak věřím, že to půjde snáz. Tuším, že budeme mezi šikovnými unorovčátky poslední, ale co, jednou se to taky naučí :wink:

A se spánkem si radit netroufám. U nás se sice spí celou noc, ale budíček je v 5:30, což mi teda taky nevyhovuje. Pak je za 2-3 hodiny utahatej tak, že odpadne i za chůze a spí. Ale třeba dneska jsem ho u sebe v posteli nechala víc jak hodinu se točit až se unavil a spal skoro do osmi hodin. Což je náš rekord.

Míšo, fotky dětí jsou krásný. Moc jim to tam sluší :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
autor
sylvi, teď si mi připomněla, můj bratranec neusnul bez indiánka, měl vlásky a těma si furt šmrdlal potváři, no teď je mu skoro 14, indiánka má furt, ale už je úplně plešatej..tak třeba by nějaká taková náhražka pomohla..
21. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
teď jsem si představila jak Sylvinka půjde do obchodu s parukama :sweat_smile: :grinning:
21. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
Taky mě napadla paruka. Nebo se sylvi vezmi na ježka a nech mu z těch svých vlasů udělat příčesek místo mazlíčka na usínání. :grinning: Nepomohlo by něco jinýho chlupatýho? :grinning:
21. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
my teda máme usínáčka - je to plyšovej zajíc, tak týden jsem ho nosila přes den pod tričkem, aby načuchnul :grinning: má ho od šestinedělí, nejdřív na něj pekl, ale teď po roce ho i hledá... ale když není, tak spí rád s velkou plyšovou kačenou nebo i myší... prostě něco to chce, jen aby to bylo něco u čeho Tě nepotřebuje že :grinning:
21. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Týnka má takovou malou kočičku z tesca, je to usínáček, ňuchňací. Dřív ji nechtěla, ale poslední dva měsíce, když ji pokládám do postýlky, tak po ní hned šahá a volá "mimikooo" a je spokojená. :grinning:
21. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.