• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
nám nešel net

teda jsem nasr, mám všude v bytě polystyrenové kuličky a prach, jsem ráda za zateplení domu ale tohle mě štve, pořád vysávám a utírám prach

Fru, moc děkuji

Lucí, no to jo, z těch veder je člověk přešlej

můj bratránek musel mít malý polštářek navíc, šimral se jeho rohem. Já zas prý měla skoro do roka v ruce cumlík a žmoulala jsem ho :grinning: Jájinka má teď pingvínka a je moc spokojená :slight_smile:

Miško, moc díky za chválu, ale ty nejsi žádná socka ty trubičko, jsi krásná maminka :wink: :slight_smile:
21. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
u nás je na usnání a šmudlání tagýsek :slight_smile: a taky zatahuju i ve dne roletu... Jinak dnes se tu usínalo na desetkrát :sweat_smile: v nové potýlce se skvěle blblo, ale jak zjistila, že se z ní parádně vylejzá, tak furt lezla ven...pak už jen tak...i když byla vyřízená...usnula až ve 14.30 :slight_smile: Musí si zvyknout na velkou postel, je to změna. Jsem zvědavá na večer :wink:
21. črc 2009 v 15:12  • Odpověz
Zuzí a jakou postýlku jste Katynce pořídili jestli se můžu zeptat. Jinak také přes den zatahuji, aby bylo větší šero a tím klid

Teda jsem si dneska blokla krk a bolí mě to festovně hernajs
21. črc 2009 v 15:14  • Odpověz
Já jsem matka, až teď jsem si vzpomněla, že má dneska Týnečka rok a půl :grinning: . Jak mi to oslavíme? všechno jsem směřovala k svátku, co má v pátek. I dárečky, tak asi jeden vylovím a dostane ho už dnes. :sunglasses: :sweat_smile:
21. črc 2009 v 15:19  • Odpověz
Peti tak to gratulace velká!!! :dizzy_face:
21. črc 2009 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz
Hani: tuto http://www.intena.cz/nabytek-z-masivu/nabytek-natur/postele-natur/postel-sendy.jpg ty molitanové zábrany jsem vzala 4 zelené, oranžové se mi nehodí :wink: v pokojíku je to teď jak po výbuchu... HOnza ještě musí smontovat úložný šupl, abych tam naskládala pod postel všechny věci...rušili jsme totiž velkou vestavnou skříň, aby se tam postel vešla :sweat_smile:
21. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
Tak gratulujem Týnce k minirozkám :dizzy_face: :dizzy_face: To nám to letí........

Lu, tak neívm, jestli je Deny připravenej na ten nočník... Asi to ještě nebudu hrotit, do dvou let času dost.. Teď je jen fajn, že je léto a dalo by se běhat "naboso".... :wink:
21. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
No jo, Týnečce vše nej, Jájinka měla včera, dostala dvě Barbínky co malé schované na později :grinning: jednu jsem jí dala už v pátek a druhou včera

Zuzí, ta je moc pěkná, mohu se zeptat na kolik vyšla, jestli nejsem moc zvědavá :sweat_smile:
21. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
Hani, taky gratuleace zpětně, no kdybych si pamatovala, že to má Týnka dnes, tak bych si vzpomněla na Jájinku včera. Já ale nevěděla, kolikátýho je, hlavně že jdeme tento týden na 18-ti měsíční prohlídku, já jsem fakt blbka. :grinning:
21. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
Vše nééj Týnečce a Jasmínce :slight_smile:
21. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
Petí : mě to taky nedošlo včera, dala jsem jí tu panenku jen tak a pak mi to večer došlo, tak jsem jí říkala to máš k narozeninkám

My tady máme holčinu sousedku, Jája hraje malé dítě ona maminku se dvěma dětma a psem, děsně zaneprázdněnou :grinning: . Je docela legrace je pozorovat, jdou nakupovat jídlo, teď jsou jako v hračkárně. Ještě mají kočárek. Pokojíček mají jako domeček. Teď vlastně mám doma holky ve věkovém rozdílu co možná budeme mít když bude druhé dítko :slight_smile:
21. črc 2009 v 15:38  • Odpověz
Peťo, nic si z toho nedělej, já si sice už měsíc říkám, že si to musím zapamatovat, ale kdybys to tu teď nenapsala, tak bych to určo taky zazdila :grinning:
hned si to jdu napsat do kalendáře! :pensive: :grinning:

Týnečce a Jájince všechno nej k roku a půl ! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
Tak jsem vyndala motorickej labyrint a až se vzbudí, tak zajedeme do hračkářství a vybere si sama plyšáka nebo něco. Ta bude nadšená. :grinning: A já taky. :grinning:
21. črc 2009 v 15:41  • Odpověz
tím jsem si zjistila s čím si holky nejvíc hrajou a musím teda dokoupit nádobíčko, našiju ještě nějaké oblečky na mimi, dokoupím ještě nějaké blbosti k miminku a nějaké ty umělé potraviny ať si můžou vyblbnout. Holčina bydlí naproti přes chodbu tak jsme se domluvili že může k nám častěji, ona i Jasmínka je moc ráda když je Naty u nás. No a koukám, že plno hraček u nás je opět aut :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
Aco: nj, dvě děti a pes, to musí bejt záhul :grinning:

muž si vzal malýho ven a já nejsem schopná nic udělat, na mě padla taková lenost :rolling_eyes:
ale na druhou stranu, kdy se mi takhle poštěstí, musím si to užít, že jo :grinning:
21. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
Lu : no to si piš :grinning: :wink:
21. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
vše nej minioslavencům...i Verčulce zpětně...vlastně i Kubíkovi Makulkovic :sweat_smile: Já si nic nepamatuju, tak mě ani nepřekvapí, že si nevzpomenu :wink:

Hani: postel je za 3500Kč - a je dvoumetrová, takže jí má Katy až do důchodu :wink: plus matrace za 2000Kč...no a ty molitanový chránítka stojí jedno 450Kč...a my vzali ještě šupl pod postel jako úložňák...
21. črc 2009 v 15:57  • Odpověz
tak jsme tu zas...mezi kojením,chlazením mám čas.... :grinning: a dneska tu nemám nikoho na návštěvě, tak mám času hafo :slight_smile:
akorát ty prsa bolí jako čert.malá pořád chce jen to jedno...odsát prý nepomůže, a z toho chlazení nevidím výsledek...nemáte nějaký tip?
zuuu: krásná postel :wink:
21. črc 2009 v 16:27  • Odpověz
ahoj Jani!
a proč to druhý prso malá nechce, že je moc plný? tak to se ale odstříkává, ne? nebo neteče? to měla já, musela jsem masírovat pod teplou sprchou... :confused:
a žloutenka se zlepšila?

postel pro Katynku fakt pěkná :slight_smile:
21. črc 2009 v 17:09  • Odpověz
Jani: asi bych zkusila odstříknout, než jí to "nechtěné prso" dáš... nebo naopak zkusit jí ho dát, až bude trošku napitá z toho pravého... záleží jestli teče moc, nebo je třeba plošší bradavka...NO zkoušej, zkoušej...ty holčičky jsou chytrý, nedají se jen tak ošálit :slight_smile: Snad vás brzy pustí domu :slight_smile: Zase nám přidej nějaký fotečky, strašně ráda se na ně koukám... a ty poporodní hormony...no jsem zvědavá na sebe...to bude zase měsíc slzavý údolí :sweat_smile: :wink:
21. črc 2009 v 18:12  • Odpověz
ahojky jsme zpět doma,už jsem vykoupaná,uvaříno na zítra a letmo jsem dočetla mezi tím lítáním,tak gratuluju Katynce, Jasmínce, Jájince a všem ostatním minioslavencům, kteří už mají rok a půl !!! téda to letíí! já to ani nestíhám zaznamenat :slight_smile: :slight_smile: .

jdu koupat a balit na zítra,jedeme na koupák, má být 34 stupňů, to přežijem jedině ve vodě!!! :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
taky přejeme kočenkám všechno nejlepší k mininarozkám :slight_smile: :wink:
Lu: sleduj Matýska, jestli mu nenaskočí pupínky......zítra jdu s malou k dr., máme pocit, že máme doma neštovice :rolling_eyes: .. je to asi 10-15 pupenů, kt. vypadají jakoby jí píchnul komár,se mi zdá, že je v některých i tekutina. Takže tak u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jdu čistit rybíz
21. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
ahojky holky, zas po době zdravím!! :slight_smile:

válíme se u našich i s manžou na Moravě, takže pogodička :grinning:

Předně obr gratulace Janině k Emilce! Je to šikulka, tajně jsem doufala, aby se narodila 18. a ono jo, je to prostě moje holka :wink: :slight_smile: :slight_smile: Tak at jdete brzo domů a mlíčko nezlobí! Moc gratuluju!!!!! :slight_smile:

A gratulací nešetříme k dalším pidi narozkám dalším oslavenečkům! :slight_smile:

Jinak já jsem trochu chabrus, bolí mě kyčel jak blázen, prostě důchodkyně hadr, no ségra mi projela záda a od těch to prý není, tak uvidím, jestli mi někoho dohodí, aby mě prohlídl, páč bolest nehorázná jako!! :frowning2:

Tak všem marůdkům uzdraveníčko a do dalších dnů hodně vody a bazénů, bude "vypečené" počasí, že! :slight_smile:

Ad dudlík- dudlíkujeme na noc, bohužel i někdy do auta a na uklidnění v kočáře, když s Luci není k vydržení, ona postě v koči neradaaa, nerada i v jídelní židli i v autosedačce. Kde jsou kšíry, tam je nespokojenost, ach jo!!! :grinning:

Mějte se, držte se! papa Kafi holki
21. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ingrid: no tý bláho, to jako fakt, že neštovice? :zipper_mouth: :zipper_mouth: Ty mi teda dáváš, my máme jet příští týden pryč :astonished:
no snad to nebude tak horký, ono u malých dětí je ten průběh kdyžtak lehčí, teda aspoň doufám?
tak pak zítra písni jak je na tom malá a co na to mudr.... držím palce!!

tak dobrou!
21. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
ahojky,

labellko:držte se,ať je nemoc brzy pryč a hlavně ať tě to moc nebolí :frowning2:
21. črc 2009 ve 22:50  • Odpověz
Ahojte, zas je krasne, tak kona nestiham, precetla jsem jen posledni stranku :slight_smile:
Posilam obr gratulace k Emilce! :dizzy_face:
ty brdo nestovice, to by byla hruza takhle na leto, tak at to jsou jen stipance.
u nas je na nuchnani tata a mama, s hrackama se nuchnat nechce, este tak leda s nasim zvirectvem :grinning:
a musim vam napsat nasi papousci prihodu. u tchyne na zahrade se objevil ochocenej papousek, tak jsme hledali majitele a nasli, ale pani nam ho nakonec nechala, ze maj zvirat moc a ze jim stejne porad zdrha, tak jsme koupili klec, papouch porad pustenej, ucastnil se temer vseho, silenej mazlicek. Po 4 dnech ale volal pan, ze je jeho, ze ty puvodni pani bejt nemoh a ze mu doma ve voliere rve samec a shani samicku. tak ze se prijede podivat, nakonec se ukazalo, ze je fakt jeho a odvez si ji s tim, ze az budou mlady, tak nam necha. coz by bylo buh vi kdy. takze jsem zacala hledat jinyho, pac sme si desne zvykli. no a dneska nas kamaradka vzala na vylet s prekvapenim a zpetne k narozeninam jsem dostala uplne stejnou ochocenou samicku akorat o par let mladsi. takze mame na dalsich cca 30 let dalsiho clena rodiny :sweat_smile:
tak uz mame doma psa, kocku, kralika a papoucha, estli by jste mel nekdo zajem prijet se podivat do nasi male zoo, tak vas radi uvidime :wink:
22. črc 2009 v 00:42  • Odpověz
čus bus :slight_smile:
ingridsu, lu: my taky čekáme, jestli budou neštovice. nedávno se Patrik viděl s neteří co se pak za 2 dny osypala, tak čekáme, že koncem měsíce nás to taky nemine :unamused: inkubační doba je až 3 týdny. už máme doma připravený arzenál: tekutý pudr s mentolem, genciálku a čípky na teplotu. to kdyby měl nedejbůh i afty a nemohl sirup :rolling_eyes:
22. črc 2009 v 01:04  • Odpověz
ty brdo, jeste jsem nakoukla zpatky a koukam, ze mame marody :frowning2: tak at jste brzo fit!!!
22. črc 2009 v 01:22  • Odpověz
Dobré ránko,

holky, třeba ty neštovice nechytnete :pensive: A když jo, budete to mít alespoň za sebou. Stejně to čeká všechny.

Natamo, to je náhodou paráda s tolika zvířatama. U nás je to obdobné, akorát že my máme zvířátka venku: ale už teď je vidět, že prcci mají neobyčejně silný vztah ke zvířatům. První, na co se musíme jít podívat, když jdeme ven, je pejsek, pak ovečky, papoušci ve voliéře a ještě se snažíme nalákat kočky (ježto ale nejsou blbé a nevydají se dobrovolně do spárů dvou výskajících batolat).

Jinak my máme za sebou oslavu mých narozenin (ano ano, taky Račice) a dopředu jsme slavili dnešní Magdalénčin svátek - a zase jsem si uvědomila, jak se mění priority. Ani jsem nebyla tak zvědavá na své dárky , ale s nadšením jsem pomáhala rozbalovat ty Madlenčiny :grinning:

Přejeme úžasný den!
22. črc 2009 v 07:02  • Odpověz
dobré ránko! :slight_smile:

kači vše nejlepší dodatečně k narozeninám! :sunglasses:

sylvi jak proběhla noc?

labellko co amelka? co ty? jak se to vyvíjí?

zuuu:jak se spalo Katynce v nové posteli?

my valíme k našim a hned jak se prcek vyspí,tak na koupaliště.pa, pěkný den :wink:
22. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.