• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ahoj, vše nejlepší k halkáčkům, hezky si to holky užijte.
Já provedla k těm mininarozkám měření a vážení. To se jistě pobavíte. Naše dračice měří 79,5 cm a váží 9,4 kg. Je prostě po mamince a ve třídě bude určitě vždycky nejmenší (ale to neznamená že nejtišší :grinning: ). Dnes se z domu nehnu, v těhu ta vedra vůbec nezvládám, takže akorát teď dojdeme na poštu pro balíčky z MMB a pak napustím bazének na balkon a budeme se nehorázně válet. Teda já :sunglasses:
22. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
bré ránko :slight_smile:
vše nej Kačce k narozkám, no a všem ostatním račicím, ktrých je tu požehnaně :wink: :dizzy_face:

první noc v posteli. no večer trošku horor...dala jsem katy do pytle, uložila jako klasicky...ticho...za chvíli rána jako z děla a řev :confused: jdu tam a ona chděrka spadla na obličejík :confounded: naštěstí se rychle uklidnila a hned usnula... má jen pár šrámů :wink: pak spala až do rána do 6:30, takže klasika :slight_smile:
Vstával s ní Honza...a ona mu ukázala na tu velkou postel a říká: "Katy"...a ukázala na tu malou žbrdlinovou a povídá: "Eja" (Elly) :confused: :confused: :confused: Holky, my jí nic o tom, že tam bude spát miminko neříkali :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: takže jsem si tady zase ráno poslzela...navíc Katynka říká mimi jenom Eja...nikdy neřekla, že to bude kluk...taky divný, co? No dnes se ta hádanka asi rozuzlí...kočička by asi chtěla sestřičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

hezký parný den :slight_smile:
22. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
Dobré ráno!

Dodatečně gratuluju všem oslavenečkům k roku a půl. Kačce k narozkám a Madlence k dnešnímu svátku!

Jinak Amelka je bez teplot a mě ty záda strašně bolí, pořád na to lijeme pudr, jinak to svědí jak 185 blech. :grinning:
22. črc 2009 v 08:32  •  2 děti  • Odpověz
zuu jakto,že spadla? přes mantinel,nebo zrovna tou částí,kde ta zábrana není? :frowning2: .Jinak Katy je kouzelná s tím miminkem :dizzy_face: :dizzy_face:

labellko to je síla, jak dlouho to asi potrvá, psala jsi 3 týdny,nebo někdo jiný?
22. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
Do 3 týdnů by se u Amelky ukázaly neštovice.
U mě nevím..no snad tak do té příští středy...někdo to má i půl roku.. :rolling_eyes:
22. črc 2009 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz
Pak po kom su tak mázlááá....mamka si tu hraje s malou a nakladají zvířátka které pojedou na jatka.. :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz
kuk :slight_smile: u nás dnešní ranko koooonečně bez teplot :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kačce a Madlence Vše nééééj :slight_smile: agátko:krásně si užijte koupák,jééjej škoda že nemůžeme určo bych nějakou koníkovku na koupák utáhla,chjo :frowning2: jéé a koukám Katynka spada,chuděrka :frowning2: labellko:at' j líp :frowning2: lu,Andy:držím palečky at dětičky neštovice minou :frowning2: a zdravím kafficky,ao,a natamku holky kde se nám touláte?? :wink: užívejte dnešního parného dne :sunglasses:
22. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
labellko: snad tím projdeš rychle... a Am nemůže teď mezi děti? nebo je nakažlivé až pupínkové období? Asi by bylo lepší projít to teď...ale já na tyhle dětský nemoci ještě nejsem nějak připravená :sweat_smile:
Snad i Mariannka dračice a Matýsek budou ok...

Agi: ona umí slejzat...je to kaskadér - už v roce, co ještě nechodila, vylejzala sama na klouzačky :wink: :grinning: má sílu a je dost stabilní...ale zradil jí pytel na spaní, s tím nepočítala...

Labell: já si vždycky když sleduju mojí mámu, jak si hraje s malou, říkám..."no a taky jsme vyrostli a nepijeme, nevraždíme" :sweat_smile: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
Dobré ráno!

Přeju všem, co hrozí neštovice, ať je pokud možno minou, a když ne, ať proběhnou co nejklidněji.

Labell :grinning: :grinning: :grinning:
Zuuu - moje mamka si hraje s M. decentně, ale tchyně :stuck_out_tongue_closed_eyes: - ale Tvoje hláška je dobrá :grinning:

Noc - do 4:33 úžasná - ani jsem nedávala dudlík, nic. Ve zmíněný čas se vzbudil, že vstáváme - nevstala jsem, vydržela vše do šesti, kdy vstával Jindra. To bylo radosti, že aspoň táta k němu vstane. Táta odešel, řev na celé kolo, tak jsme vstali, udělala jsem mu mlíko, pustila Elma mu a sobě počítač, a když jsem přišla zpět, spal na gauči :rolling_eyes:
Takže si teď vyčítám, že vydržet ještě v posteli, usnul by i bez mlíka .... takže posun žádný :rolling_eyes:

Musím pročíst zpět všechny rady pro tento případ, knížku od Lu a objednala jsem v knize i od Prekopové Když dítě nechce spát.

A jdu se ostříhat!!!! Nevím jak, ale těším se :slight_smile:
22. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
ahojky maminy,
tak tu čekám celá netrpělivá...okolo 11h budu vědět jestli půjdem konečně dom nebo ne.ráno jí brali krev na žloutenku tak musíme čekat na výsledky.no je žlutá jak pomeranč :unamused:
ale jinak kojení už super, jak jsme chladila tak dneska už úplně v pohodě z obou prsů. a že je to jedlík :grinning:neco i přibrala tak je to fajn.
a to mám zítra narozky, nechci je trávit v porodnice, kde by navíc Emča nebyla se mnou ale na jipce pod světlem...to je na pytel
no nic, večer se ozvu snad už z domu....
užijte si dnešní horký den :slight_smile:
22. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Jani, držím pěsti!!!!! A už jsem ti říkala, že Emi je krásná? :dizzy_face: :dizzy_face: :wink:
22. črc 2009 v 09:42  • Odpověz
sylvi: díííky :slight_smile: nevím jestli jsi mi to říkala...ale která mamina by to nechtěla slyšet pořád :grinning:
22. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
Jani:no super,tak hlavně at narozky trávíš doma a s kojením at to pokračuje čím dál tím líp :slight_smile: a my jdeme ven,aspon na chvíli,papa :wink:
22. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
háj mamky a dablmamky:slight_smile:)
janina:držíme vám holky palce!!!!!Aduš taky byla pomeranč ,ale máte ted v létě výhodu ,bo svítí slunko tak lupneš Emi ven a bude za chvíli jako stěna:slight_smile:))

Včera proběhl UTZ ,vlepím mazlíka do alba ,jinak všechno zatím vp ořádku :dizzy_face: :dizzy_face:

jdu dočíst...
22. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
ahoj :sunglasses:

Peťo: no mě spíš zamrazilo, bo Týnka je vyšší než Matýsek :sweat_smile: :sweat_smile: akorát že on má skoro o kilo víc :grinning:

ráno jsem dělala podle Sylvinky pohanku s tvarohem a banánem... málem jsem to snědla já :grinning: doporučuju, je to v receptech na první straně

jinak dneska celý dopolko Matýsek pěkně vzteklej, asi se mu klube poslední řezák... takže když začal řvát a tahat mě za sukni, tak jsem to ignorovala.. vzápětí louže jak blázen pod ním... tak mě vytočilo, že pět minut před tím seděl kdovíjak dlouho na záchodě, ale zase je to poprvé co se snažil mi říct, že potřebuje!
no ale moc si nepomohl, jsem se naprdla a prostě teď míním zkusit několik dní fakt bez plenky přes den (kromě spaní), chytrej je jak rádio a už nás richtuje, tak to prubnu a přinejhorším se za pár dní pokorně vrátíme k plínám...

jdu vás dočíst, kočky

jo: Sylvi, dneska jsem dělala i filé s rajčaty a bazalko (měla jsem čerstvou) plus brkaši... je to moc dobrý, díky! :wink:
22. črc 2009 v 11:38  • Odpověz
Dobré ránko

Lucinko jak je?? To je děs tohleto :frowning2: tak hlavně ať to rychle pomine

To bude dneska a zítra hicánek jéééé :wink: Mankote já už mám cestovní horečku, pořád si říkám jestli jsem něco nezapomněla :sweat_smile: Včera tady u mě byla k večeru kámoška a musela se smát, protože jsem si jí stěžovala jak nějak nestíhám a ona my říká ,, já nevím co bys chtěla, byt naklizenej, dítě nakrmený a přebalený, uvařeno, napečeno, zabaleno na dovolenou " Tak jsem se zamyslela a uznala jsem že jsem totál celá moje mamka. Vše musí být zcela stopercentní do puntíku, někdy to semnou manža asi nemá jednoduchý :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Natama : jééé zvířátka jsou super. Mrzí mě že nemáme zahradu, ale aspoň si to Jája vynahradí u babiček - zahradu a zvířátka. Bohužel já jsem totální alergik na kočky a papušky, takže ty mít nemůžeme. Aspoň máme hafíka, chceme ještě od Miňonky štěnátka a už jsme se domluvili že budeme mít v obýváku rybičky, Jájinka je miluje a mě by se zas líbila suchozemská želva ale to nevím jestli mi projde :sweat_smile:

Kačí : předně vše nej k narozeninám :slight_smile: a Majdušce vše nej k svátku .Také jsem ráda, že Jája vyrustá odmala aspoň s tím psem. Naučila se hezky s ní dělit, o jídlo, hračky atd... Sice teď to má Miňonka s ní těžký, neboť Jasmínka jí někdy samou láskou málem uškrtí :sweat_smile: ale mají se rádi holky a je to s nima veselejší. Jájinka svojí Míííííí miluje a Miňonka miluje Jájinku, je to vidět jak se hezky vítaj, mazlej atd.... je to krásný.

Zuzí : to je krásný, já tady taky slzím :dizzy_face: :zipper_mouth: Hernajs kdyby ten můj chlap nebyl tak tvrdohlavej , tak si zadělám na malé Čechátko už o dovče

Jaruško ahojky dablmamuško, tak co, alles guuut, das ist supeeer!

Jani : tak to máš teda náshernej dárek k narozkám co :wink: tak přejeme vše nej. A neboj, jak psala moci, žloutka v létě není žádný problém, na sluníčku se Emilka vybělí :wink: :slight_smile:
22. črc 2009 v 11:47  • Odpověz
Lůůů ,plíís ,kde najdu ty receptýýýýý :wink:

já pořád vařím dokola lala potřebuju inšpiráciju :slight_smile:

labelko: až budete mít cestu do Prahy, ozvi se, ráda bych tě poznala víc:slight_smile:)))))))))))))))))))))))))

u nás si hraje tchýně s Aduš jako by byla nemocnááá :angry: to že šišlá ,dejme tomu ,ale pak jak na ní pořád bafááááááá :angry: :rolling_eyes: mě by jeblo!!!!!a furt se lekááá,jako myslím ,když Aduš někam jde, nebo leze tak pořááád dělá háááá,pozooooorrrrr a je celá vyhukaná jakoby to dítě bylo z šifonu:slight_smile:)) po moc!!!!!
no nic jdu vařitt
22. črc 2009 v 11:48  • Odpověz
teď tady dočítám ještě jak píšete o babičkách jak si hrajou s dětma. Tak u nás teda musím říct, že moje mamka si s Jájou hraje strašně hezky. Čte jí, vypráví pohádky, staví kostky atd...jediný co je s ní legrace tak ta hygiena, ale to je prostě naše babí, vše musí být špígl nígl :grinning: a Martíkova mamka, tak to je docela taky v poho. Ta si s Jájou nehraje, no nevím asi mi přijde že neví moc jak, s Martíkem si taky moc nehrála, spíš tatínek. Pořád jí říká babičina holko, to je takový hezký a pověz mi něco, co děláš atd... spíše si s ní povídá. Takže u nás vše v poho.
Spíš náš táta, vymejšlí někdy takové kravovinky a prupovídky, někdy je teda prdelke je pozorovat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 11:55  • Odpověz
Jary: neříké dvakrát!!! :wink:
A utz je krááásnej! Mudra je dobrá fotografka! :wink:
22. črc 2009 v 11:58  •  2 děti  • Odpověz
Petí : tak Jájinka má taky 79cm a kolem 10kil :wink: po mamince rozhodně není :grinning: díky Bohu :wink: :slight_smile:

Tak já jdu dodělat věci, uklidit balkon ať se Jájinka může v klídku ráchat v bazénku, pěkný den papa
22. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
Laby: na tuty,dovaltéééé!!! :slight_smile: :wink: bude řiť!!! :grinning: :grinning:
:grinning: :grinning: :grinning:fotil to mudr ,ale uznávám ,že taky dobrej fotograf, žřejmě vyšší fotografická ja? :wink:

Hani Aco ,tož a kam jéchajetě???snad né k mořisku??? :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
:unamused: no my zapomněli bazének na Moravě, takže Aduš se bude ráchat akorát se mnou doma ,na suchu :fearful: :rolling_eyes: :unamused:

my jdeme na 18měs. kontrol až v srpnu ,tož ted má Aduš tak 9,5kg ,je to věchýtek ,ale lýtečka má pěkně vypracovanýýýý :wink: :grinning:
22. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
no a my taky zůstáváme doma, baba dr, řekla, že se sice nezdá, že jsou to neštovice, ale ať nechodím s malou na sluníčko a ani do vody a zítra jdeme k ní zas. zároveň nám uděla 18-ti měsíční kontr. Prý je to něco jako kopřivka, buď štípance, nebo z jídla, to mi toho řekla....u nás v životě nebyl doma komár ani moucha, tak vážně nevím, co by jí tak zkousalo...pro jistotu jsem ale koupila Reid do elektriky a vyměnila všechny peřiny a povlečení, no zítra budeme chytřejší. I když na druhý straně jsem se s tím smířila, že budou neštovice, právě aby je měla za sebou v tomto minivěku.
Petrolejka: taky jsme včera malou změřili...89-90cm a 14kg. jsme s ní trochu mimo percentilový graf, bože co nám z ní vyroste?? :sunglasses:
Zuu: taky jsem přemýšlela, jak mohla Katynka vypadnout přes tu zábranu, to muselo být přímo salto. a pochopila jsem dobře, že jdeš dnes na UTZ a řeknou pohlaví?
22. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
Natamo: my bysme do ZOO klidně přišli :grinning:

Ao: ad neštovice: prej u takhle malých dětí to trvá jen tak 5 dní... můj brácha to měl ve 3 letech a měl asi dvacet pupenců, vysmátej od ucha k uchu a neměl ani teplotu... tak kdyby, tak doufám taky v takovej průběh :stuck_out_tongue_closed_eyes:
genciánka jsem teď četla že je možná karcinogenní :zipper_mouth: není to prej stopro potvrzený, ale do pusy se to nedoporučuje už :fearful:

Halkac: vše nej k narozeninám, hlavně hodně lásky a zdraví :dizzy_face:

Ingrid: co to? že by něco z jídla? nebo z prášku na praní? či co? :confused: ale v takových pupencích snad nebejvá voda jak jsi tu psala, ne? :confused:

holky, u nás mazec, stokrát za den křičí "sám, sám!!" chce se sám krmit, sám oblíkat, sám vyjít 5 poschodí :sweat_smile:
dneska měl oběd až v kalhotech, ale když jsem se mu snažila pomoct se zbytkem z misky, tak ode mě vůbec nechtěl jíst...

Mocinďátko je krásně veliký už :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:!!
a recepty najdeš pod Diskuse-Recepty- Recepty maminek únorových miminek nebo tak něco :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz
Sylvi, pak hoď fotku účesu, ju? :wink:

jsem napjatá jestli bude Zuuátko fakt holčička :dizzy_face:

a jak dočítám, tak koukám, že Matýsek je fakt nejmenší, co? nebo tu někdo má pod 78 cm? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

jináč jsem hotová, když neperu něco počuranýho tak peru něco zmazanýho od jídla jak se chce krmit sám...
odpolko musím vyrazit do bazáče pokoupit tak troje levný kalhoty, na tohle čurání jich nemáme dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a možná budu muset zapnout sušičku, mně to prádlo nebude stíhat schnout ani v tomhle vedru :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
Tak jsem jí napustila bazének na balkoně, měla takovou radost že vypadala, že to s ní šlehne. Ovšem to cákání vody způsobilo, že se ihned u toho bazénku dvakrát vykadila (podotýkám, že nočník stále 20 cm vedle). Oddělala jsemv obýváku koberec a mám tu te'd mokrou cestičku, jak lítala tam a zpět, pak v tom vykoupala plyšovýho psa a šla mi ho ukázat. No to si umíte představit, za nima potok, jak ze psa crčelo a vztekala se, když jsem ho šla vyždímat a usušit. :grinning:
Já jsem na naše nočníkování teda moc zvědavá, mám objednanej anatomicky vhodnější, už je na cestě. jen co dorazí, tak začneme, když to nepůjde, tak třeba zas za dva týdny a tak dál, až se to povede. byla bych celkem ráda, kdyby do podzimu nočníkovala aspoň přes den doma, protože ta představa, jak přebaluju dvě děti ... ale moc to nevidím, jak se píše, že má vydržet třeba 2-3 hodiny suchá, tak když spí, tak jo, ale přes den cvrnká furt, Ráno jsem přebalovala během hodiny 3x, tak to bude ještě legrace.
22. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
LU: změnila jsem prášek, kurník, žeby z toho??? a právě v něm zase všechno peru :confounded: , místo aviváže dávám pro změnu ocet.Taky máme období samostatnosti, polívku jí nedovolím, ale druhé jídlo jedině sama, jinak nechce, než uklidím kočár, tak vyleze po schodech jedno patro, to máme schodiště hezky do spirály, secesní barák, až se mi jednou zabije, nemůžu se divit. jo a jak jsem psala že jezdí skluzavku po břiše, tak už jí suverénně sjíždí po břiše ale hlava jde první :grinning: . Aˇž se vzbudí, tak se podívám po nějakých klučičích kalhotech,tuším tam nějaké jsou, bych ti je dala
MOci: jsem zapoměla.....dyť vám doma roste baletka, ne????? si vzpomínám na takovou vykopávací fotečku..
:slight_smile:
22. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
Petí : se musím smát, u Vás doma to vypadá jak u nás :wink: totál zmáchanej obývák, na balkoně v bazénku je moc spokojená, ještě jsem jí tam hodila malý slunečník z kočíku ať jí tak nepraží na šíšulku, protože si furt sundavá šáteček. teď se madam rochní :wink: Akortá já moc nevylejzám, což mě štve jsem se chtěla opalovat ale teda nemám z toho dobrý pocit. Máme za rohem kolem balkonu ty dělníky, tak pak aby tady na mě lidi neukazovali že jsem nestyda a lítám před nima v plavkách :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Muci : Jaruško, no už to tak bude, frčíme do Itošky, já podruhé v životě k móři. Takže jsem z toho totál happy :wink: :sweat_smile: Jo a fotos kleine Mocinďátko sehr schééén :dizzy_face: :zipper_mouth:
22. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Petí : no Jájina také furt čůrá, takže to taky moc nevidím, ale myslím si že podzim zima, by už na nočník přes den chodit mohla. Někdy se vyčůrá do nočníčku, včera náš tatínek z toho mále bečel jak byl dojatej. A někdy ne, třeba před chvilkou seděla na nočníku, pak se z něj zvedla bez čúrání a během chvilku se počůrala na křeslo, naštěstí kožené :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kakání do nočníku se nám povedlo pouze dvakrát a to už je dost dlouho. Ale jak jsem psala, nehrotím to, pomalu, v klídku to půjde. Do dvou let máme časík :wink: Což u tebe chápu, že bys byla ráda kdyby Týnečka když bude miminko už byla aspoň přes den doma bez plín :slight_smile: Ale Týnka je šikulka, uvidíš že Tě mile překvapí
22. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
rychle píšu,než se Robik vzbudí, dáchli jsme si spolu, on teda ještě pokračuje, už spí 3,5hod!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Marůdkům všem, ať jsou brzo zdrávi, všechny teploty a pupínky pryč!! A labellko, boroku, tobě přeji, ať je opar co nejdřív pryč :frowning2: to by fakt nasralo...

holky, těhulky, vy pěkně zvládejte toto počasí :wink: a těším se, zda bude mít Katy ségru či brášku, můj tip je spíše na klučíka :slight_smile: akorát jsem nedávno přemýšlela, že zatím druhé kolo "únorových" mimíšků bezkonkurenčně zaplnily děvčátka....Marijánka, Emilka, Mamutka......u mocindů asi nic vidět ještě nešlo, že??

Jo, bazénky na balkoně...kdybych tak věděla, kde jsem ten náš schovala :unamused: zatím furt objíždím kamarádky se zahradama :grinning: .....v tomhle baráček fakt závidím :slight_smile:

Nočník u nás také ještě neplní svou funkci :slight_smile:

a už nevím....jooo - všem račicím vše nejlepší, Magdalénce nevěstě vše nej k svátku :dizzy_face: jinak kači, gratuluji, že už Jonášek hezky spinká....a to mi připomělo sylvinku :frowning2: tady asi nepomůže nic jiného než opravdu zkoušet..držím pěsti, ať cosik zabere, ať to bude útlum mlíčka nebo cokoliv jiného....

pááááááááááááá....jo a ahoj kaffíííííčko, píšu si přítomnost :grinning: a zkus víc chodit na koníka, bebí pofoukáme a nic bolet nebude :wink:
22. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.