• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Ahojky,

tak se hlásím z dnešní kontroly, tak mám foto v albu, ale mám zpomalené PC, tak jsem se ani nedívala, jak se to uložilo. Vše OK,, jen musím na vyšetření k obvoďákovi kvůli tomu bušení srdce, tak snad to nic nebude.

Jinak nemám dočteno, tak nemůžu na nic reagovat, jen jsem zahlídla nějaké marůdky, tak ať nemoci rychle odezní a je zase dobře.

My jsme zavření doma, páč bych venku chcípla, jdu se pokusit něco dočíst,a le nevím moc malý ddovolí.

Mějte se hezky, pááááááááááááá :wink:
22. črc 2009 v 17:02  • Odpověz
zdravíme bohužel stále z porodnice, malou si nechali pod světýlkem, tak je mi tu děsný smutno....navíc můžu jen na kojení a na půl hodky pak zas musí hned pod světlo....ale je to na 1, 2dny, tak se uvidí ráno podle odběru....ale byl by to pěknej dáreček.... :slight_smile:
a byl tu manža, zvládají to chlapi spolu skvěle, nic jim nechybí, akorát se malej strašně na něj upnul, nedá bez něj ani ránu.
a dneska jsme tu měli děsnej hic, fuuuj až se mi prsa u kojení orosily :grinning:
22. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
tak než budeme vědět, jestli bude mít Katy sestřičku nebo bratříčka, ještě si projedeme genetické kolečko.... :unamused: :slight_smile: Tak s námi mějte trpělivost :wink:
Jani: do dvou dnů budete doma :slight_smile: Katy taky musela být 2 dny na svícení, bylo to divný...nosili mi jí jenom na kojení...ale zase se tam parádně vyslunila :dizzy_face: :dizzy_face: a já jí vždycka strašně umuchlala :dizzy_face: :dizzy_face:

Dani, gratuluju ke kontrole :slight_smile:
22. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
Zuzínku něco se jim nezdá?
22. črc 2009 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz
zuu copak? to je asi preventivně,což? :wink: , jsem zvědavá jak opička :slight_smile:

my nakonec na koupák nejeli,je divně...žádné sluníčko,jak v prádelně.byli jsme s babi ve městě u vodotrysků, v kavárně s baby koutkem a tak nějak jsme to procapkali ten den :slight_smile: .Ondrášek dneska ochutnal křídy, hmmmmm, to byla dobrota ! :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
Luci: nezdá...šak je znáš, syčáky! :wink: příští středu jdeme na ještě podrobnější utz ke genetikovi a pak se uvidí, co dál...jestli amnio, nebo jestli je pošlu někam :wink: :slight_smile: (jako dobrá z toho nejsem, ale zároveň už moc dobře vím, o čem to všechno je, že... :wink: )
22. črc 2009 v 19:23  • Odpověz
Zuzí co pak?? :frowning2:

Tak já jsem udělala véču, smatanovo - zeleninovou polívečku co moji miláčkové milují a těším se jak si zalezu do sprchy a udělám si beuty večer :slight_smile:

Teda tady celej den skoro 31st pak se najednopu zatáhlo a byl tu slejvák a zas vítr jak hrom :angry:

Holčinky, jsem se ještě chtěla ujistit, já už totiž to info o srazíku vymazala. Nástup je v hotýlku v neděli 30.08 že ( abych to nějak nezmotala :wink: ) Mě se jedná jen o to že mám ještě srazík po 10 letech se třídou ze základky a to zas v pátek 28.08. Se mi to hezky sešlo :slight_smile:
22. črc 2009 v 19:24  • Odpověz
No jasně Zuzi..dyť je známe..kolik nás tu bylo i na amniu co?? Bude to v pořádku- to je jasný!! :dizzy_face:
22. črc 2009 v 19:24  •  2 děti  • Odpověz
Zuzí : to máš pravdu, oni radši Tě pošlou, ale zas je lepší že radši :wink: :slight_smile: Tak držíme pěstě ať je vše oki, a stačí jen ten UTZ :slight_smile:
22. črc 2009 v 19:25  • Odpověz
Zuzi, držím pěsti !!! radši jít víckrát, to je vždycky lepší, i když u toho jsou nervičky, to je jasný...
nás taky posílali, byli jsem v Motole na speciálním ultrazvuku pro srdce, naštěstí bylo nakonec všecko v pořádku :slight_smile:

já jsem totál hotová :stuck_out_tongue_closed_eyes: vedro, nejezdící výtah a dítě co čůrá všude mě teda vysály :grinning:
po spaní se vyčural i vykakal (poprvé) do záchoda, tak já radost jak blázen.. šli jsme do bazárku pro kalhoty, tam se počural (nechápu, málo pije a čural snad čtvrt hoďky předtím)... tak dostal nový kalhoty... za čtvrt hodiny na cestě zpátky čural zase :sweat_smile: eště že jsem měla čtvery kalhoty z bazaru! :grinning: dvoje pak ještě pročural během hodiny na hřišti :sweat_smile:
jsem myslela, že se picnu, ale beru to z tý pozitivní stránky, konečně se vykakal a taky na hřišti, když jsem mu řekla počkej, tak to zadržel a poprvé se vyčural na trávu....
no bez plínky to míním zkoušet tak do neděle a uvidím jestli bude pokrok... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
ještě musím napsat, že mi došla trpělivost a napsala jsem přímo řediteli Městský policie naší části Prahy, bo tu před barákem máme furt mládež co kouří marihuanu, chlastá a všude střepy, bordel... do toho bezdomovec co je asi psychicky vyšinutej a teď navíc i feťáci s jehlama...
odpověděli obratem a dneska ráno v 7.30 mě přímo z postele vytáhl okrskář :sweat_smile: :sweat_smile:
teď jsem jim volala ještě jednou, že jsem tu viděla jehly, jestli to může někdo přijet zlikvidovat...
to je neštěstí tohle, přemejšlím, že si vyhledám nějaký streetworkery, tady se toho schází čím dál tím víc :zipper_mouth: :zipper_mouth:
22. črc 2009 v 19:47  • Odpověz
jo Dani, gratulace ke kontrole!
to bušení srdce, já to zrovna včera četla, že prý je to tím, že tělo musí vyrobit krev navíc na začátku hodně a tak srdce prostě pumpuje silněji a víc, aby dohnalo to že zatím chybí krev... ve 2. trimestu by se to mělo pak zklidnit...

a Jani: myslím na vás, ať žloutenka zmizne :wink: snad to není moc silný, abyste tam netvrdli jako tehdá my :rolling_eyes:
22. črc 2009 v 19:51  • Odpověz
Dobrý večer,
tak jsme přijeli z dovči dřív, Elí nám v pondělí začala zvracet, museli jsme do Trunova na dětský, tam se to zklidnilo, ale večír začla tak hicovat, že jsem to ještě nezažila, měla 39,9 bez odečtu, úplně rudý tvářičky, malátná a úplně odevzdaná, brrrr :unamused: momentálně to jde, ale bojim bojim večera, zítra mažu k naší Mudře, přidal se k tomu i průjem

jinak jsem zkoukla Emilku a je nádherná, ať jste brzy doma holky, pokusím se dočíst, ale není moc sil
22. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Aco Hani:tož nájjjs dovču čili holiday!!! :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: pořádně si to tam užijte a foťtéééééééééé!!!! :dizzy_face: :slight_smile:

zuuuuu:šak víš, dycky se nějaký šťoura nande :wink: bude dobře!!ba co :bude líp bo jináč tam jedu!!! :wink: :grinning:

janina: :dizzy_face: :dizzy_face: tož jste si prodloužily dovču ,ešče jste holky na riviéře!!! :dizzy_face: :sunglasses: :sunglasses: držíme a myslíme!!!! :slight_smile:

lůů:u nás podobný ,teda pouze zatím bezdomovci si udělali tady za Albertem domek a všude se táááhne smrad,chlast, mluvý tak že je slyším když su u okna :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a du do sprcháčeeee hodit šipkůůů,krásný večer ! :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 20:01  • Odpověz
teru: :frowning2: :frowning2: to je hnuuus ty horečky!!!holky ,když tam studený zábaly....
22. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
autor
ahoj holky,

teru, teda snad to nebude nic vážnýho.. :frowning2: myslíme na Elí, ať je jí líp..

zuuu, to vás zase napínají, viď.. :confounded: určitě bude všechno v pořádku..to by přece nešlo, když Katynka byla tak prokleplá, aby střelečka jen tak odflákli.. :slight_smile:

dano, gratulace ke kontrole..

všem račicím vše nej k narozenináma a Majdalí vše nej k svátku.. :slight_smile:

jani, tak přeju ať se Emilka rychle "dobělí" a můžete jít domů..

včera jsem tu zakřikla, že veru teď spí dobře a nemá pauzy..v noci 2,5hod řvala a řvala..vůbec jsem nevěděla, jeslti jí něco je, nebo co..asi jí bolelo bříško, deska se totiž konečně pořádně vykakala..

lu, no časem začne Matýsek čůrat větší množství a míň často..taky jsem to u veru pozorovala.. :wink:
22. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
co to, Eli je taky nemocná? :unamused: :unamused: Teru držím palce ať zvládnete noc a zítra napiš co na to mudr!

Fru: tak snad už beru Veru v pořádku :slight_smile:

ad čurání: no právě že kdyby nevydržel aspoň 3 hoďky, tak to nehrotím, ale to on v pohodě vydrží!
dneska asi jak tušil, že matka odebrala pleny, tak si říkal že mi to dá sežrat! :grinning:
22. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
ČAuky holky...

gratulace Emilce a rodičům!! Že už je tady s námi!! :dizzy_face: :dizzy_face:

A taky gratulace všem oslavenečkům!!

Já vůbec teď nestíhám! Mám brigošku na doma, teda zatím na ně prdím, asi dostanu v pondělí sady.. :grinning:
Jinak jsme furt venku a tak..

Anička měla teď na KO kolem 80cm a 11kg :grinning: je to cvalda..plešatý cvalda :grinning:
Tady fotky
http://www.facebook.com/album.php?aid=19121&id=1635817831&l=4f11037e46

JInak s tím nočňajzem: Anči chodí přes den sama, ani mi nic neřekne, prostě si na něj sedne a čůrá nebo kaká, pak jen řekne, co to bylo- ee(čůrání), bobiček (kakání) :grinning: jsem ztoh nadšená, ale když jí dám tepláky, tak to do nich pustí a vůbec jí to neva :grinning: Ona si prostě neumí říct...je to total samostatná jednotka :grinning:

Ale podle lu zkusím zítra venek bez pleny...
22. črc 2009 ve 20:31  •  1 dítě  • Odpověz
autor
jj, jsou to vyčůránci..Veru třeba ví, že když řekně čí, že jí vyndám z koče, sundám z kola, zastavím autem...no a normálně toho zneužívá..takže jí teď vysvětluju, že čí se říká opravdu jen když chce čůrat a jinak ne..
22. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz
ahojky

teru:to mě mrzí,ať je Elí brzy zdravá a kdybys něco potřebovala,tak písni :wink:

jani:je mi líto,že nejdete s Emilkou dom,zvlášť když máš ty narozky,ale ono to už bude brzy-držím palce :wink:

anny:Anička je krásná :dizzy_face:

dneska jsem jela okolo střediska a zaběhla tam jestli mi malou oočkují na žloutenku-bez očkováku a bez peněz :grinning: oočkovali a rovnou doktorka udělala osmnáctiměsíční prohlídku,Nikolka váží 10,5kg a měří 80cm :dizzy_face: do grafů se vlezla :wink:
22. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
jo, to my máme takovou dr, že grafy vůbec nekontroluje a metr má jen bějaký obrázkový, kde jsou jen decimetry :grinning:
22. črc 2009 ve 21:31  •  1 dítě  • Odpověz
zuuu: pošli je do řiti rofnó, šááák je známééé syčáááčiskááá, fše je ok, to je jáááás!
mocinďátko překrásné a překrásně big už, ja? tetááá, šák důfááám že už máš rezervovaný fleck v porodnici, ja? tož já jen abys zááás nezabudlááá :grinning:
janino, O. se tože solárkoval a dost dlho bo byl totál jelou, ááále vydržaj a za chvilu už budete dooom :wink:
Oliverek se nsk vyčůral do písku, čůrá venku naštěstí táák, že zatím nee do bot, ale okamžitě si do teho obalil meruňku, tož mňamka, ja? :grinning: :grinning: :grinning:
Čehůňům náájs dofčů, tož užijte si to u těch Talyjánů a pořádně foťteee :wink:
marůdkové ať jsou brzy fit a těhulé nožky do bazénků na balkóniskááách, ja? :grinning:
Magdalénce fše neeej xvátečkůůů, kaff měla bo bude mít narozkýýý? šák každopádně fšeho nejlepčíhooo vynšujééém :grinning:
majte sa bááájooo :grinning:
22. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
Magdalence všechno nejlepší k svátku a dodatečně i radči předčasně všem račicím všechno nej nej nej k narozeninám-že nás tu je :dizzy_face:

ještě jsem chtěla popřát zuuu pevné nervy,všechno je OK,ty to víš,my to víme,jen ti doktoři to nějak nechtějí chápat :unamused:
22. črc 2009 ve 23:16  • Odpověz
Ahoj holky,
u nás se ještě spí, ale já šla mávat Davidovi na cestu do práce a už jsem si uvařila kafíčko :slight_smile:

Děkujeme všem za krásné gratulace !!!!

Tož holky, vy tady máte samé váhové ďobínky...U nás máme jiné váhy: Jonda 11,5 a Madí 12,7 kg !!! :grinning: :grinning: :grinning: Ale výškově jsou průměrní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale jak říkám, jí pěkně, žádné sladkosti a tak (krom džusu :zipper_mouth: , takže to moc nehrotím:slight_smile:

A pro uklidnění: ač nejstarčí, tak stále nenočníkujeme, ani nemluvíme :dizzy_face:

Zuu, to je přesně jak u mě. NT screening proběhl dobře, pak se jim cosik nezdálo a šla jsem na genetický UTZ. Ale v pohodě, i když nervíky pracovaly, to zase jo. U vás to bude samozřejmě také v pořádku, ale chápu, že dvakrát potěšená nejsi...Kdy na ten UTZ jdeš?

To je parádička, že tak prcky cácháte na balkóně. Já mám vždycky jen hrůzu, že mi s těma bosýma mokrýma nohama uklouznou na plovoučce.

Janinko, ať už jste brzy doma. Však se přes léto ještě naopalujete až až :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jo a včera Madlenku štípla včela. Prostě u nás jsou svátky a narozeniny prokleté :frowning2:Musím si dávat větší pozor a v tyto dny nikam nevycházet ... Jsem zvědavá, jak nám letos vyjde Štědrý den. Potřetí ho v nemocnici nehodlám strávit
:grinning:
23. črc 2009 v 07:03  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
tak jsem sice velká frajerka, ale v noci jsem 2 hodiny nespala a přemýšlela, že... ono se to úplně vypustit nedá... není ani tolik o strachu, že miminko není zdravé, ale o strachu z tý posraný amnio, minule jsem po ní měla 3 dny šílený stavy :wink: a vím, že nejsem takovej haur, abych to odmítla, pokud se něco doktorům nezdá... ale už se na to zase koukám pohodově :slight_smile: Kačko jdeme příští středu :wink: musím kvůli tomu přijet ze soustředění...

jen pro pořádek připomínám Katynky míry: 89cm a 13kg :slight_smile: :grinning: :grinning: ve stravě taky nevidím nic "hroznýho"...teď už teda jí většinou jedno jídlo denně stejné jako my...a pije taktéž ředěný džusík, na to už peču, páč jak jsem viděla teď ty malé děti, jak jedí a co pijou :confused: :sweat_smile: děs běs...a rodiče jsou rádi, že vůbec něco... :wink:

nočníkování též nevidím zatím problém... Katy se lehce chytala ve volné přírodě s čůráním na bobku na travičku a ke stromečku...tak zase zkusíme, jestli bude hezky :wink: doma na to zatím kašlu do odvolání, ty ochcávačky koberců a nábytku...musím si od toho chvilku odpočinout :grinning:
23. črc 2009 v 07:25  • Odpověz
Zuuu ale jdeš zatím jen na UTZ, ne? Nebo už se mluvilo o amniocentéze?
23. črc 2009 v 07:29  • Odpověz
Kačko, ty 2 minormarkery tam byly včera (cysta na mozku a něco na srdíčku - zní to hrozně, ale prý to bývá často u zravých dětí a nikdo neví, jak to vzniká a zaniká... :wink: )...a asi nezmizí za týden...jdu na genetickou konzultaci (asi včetně utz), předpokládám, co bude následovat...jejich doporučení k AMC... budu s tím už počítat, mám to jednou za sebou, tak co :wink: :slight_smile:
23. črc 2009 v 07:35  • Odpověz
Elince brzké uzdravení :slight_smile:

a díky všem za podporu :dizzy_face:
23. črc 2009 v 07:41  • Odpověz
Aha, těch cystách na mozku jsem už slyšela hodně. A prý to skutečně nebývá problém, většinou samy mizí už do 24. tt. O tom srdíčku nevím, ale věřím, že to taky bude v pohodě. Jinak by tě lékaž určitě informoval. Pořád mám na paměti, jak mě lékaři spíš říkávali ty horší varianty...až pokud si byli téměř jistí, že to bude dobré, mi teprve dali uklidňující informace.
23. črc 2009 v 07:42  • Odpověz
Kačko: já vím, oni v podstatě mluví hlavně o tom nejhorším, chápu, je to alibi...ale máme známého primáře, který to okoukne podrobně, už teď říkal, že je takových nálezů mraky a nic to není :slight_smile: Prostě Eja (Katy teď miminku jinak neřekne :dizzy_face: ...asi ví víc, než my :dizzy_face: ) je v pořádku :slight_smile:

fuj, tady je smrad...jdu to dítě očistit :sweat_smile:
23. črc 2009 v 07:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.