• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Dobré ráno,

jsme vzhůru od 5:30 .... ale Jonášek náš vzor a i my se k té sedmé a prospané noci propracujeme!!!!!!! :wink:

Zuuu, držím palce! Myslím, že v tom, co říká Kačka, že říkají tu horší variantu je kus pravdy. Nám zase nahlásili cysty na ledvinách a nějakou možnou nemoc, která je fakt ošklivá. Nerozumím tomu, nechci soudit, jsem si jistá, že jsou to odborníci, ale konkrétně tuhle naši záležitost jsme měli možnost konzultovat i s někým jiným a dost se divil. Já si prostě myslím, že oni hrozně rádi posílají na další a opakovaná vyšetření.
Každopádně moc na vás myslím! Jak píšeš, i kdyby amnio, tak už víš o co jde a tentokrát budeš víc v pohodě!!!!!

Dodatečně vše nejlepší VŠEM račicím! A speciálně svátkující Magdalence!

A taky rokapůlročátkům!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My nemluvíme, nenočníkujeme :wink: - ALE po dlouhé době máme (asi) tři nová ""slova"" - ááááááá=ahoj, b = bác, a velice hezky vyslovené auto :wink: No, není on šikovný :grinning: :sunglasses:
23. črc 2009 v 07:54  • Odpověz
JJ, přesně...jen si pořád vybavuju, jak to pro mě bylo hrozné poslouchat jen ty neutrální a špatné možnosti. Ve Zlíně jsem byla neskutečně spokojená s péčí, ale tohle jsem nemohla vydýchat.
"Paní Halaštová, krvácení do mozku ještě nenastalo. Paní Halaštová, dítě už dýchá bez podpory přístroje, ALE tato situace NEMUSÍ být konečná. Paní Halaštová, infekce ustupuje, ale to ještě neznamená, že má dcera vyhráno."
A pak se dozvíš, že těmito problémy projde 90 procent všech nedonošených dětí....

A jasně že Eja je v pořádku...přemýšlím, jaké zvolila Katynka jméno pro sourozence - čeho je Eja zdrobnělina: Elenky, Elišky nebo Erika či Bedřicha :grinning: ?
23. črc 2009 v 07:56  • Odpověz
AHOJKY,

zuuu: držíme palečky,, určo to b ude v poho, ael nervy znám a posílám hodně síly :wink:

LU:děkuji za uklidnění, dr se k tomu taky tak nějak vyjádřil, že to nic nebude,, tak jsem klidnější a je fakt, že už to není tak často, ale ještě to je denně :unamused:

Jani:tak ať se už Emilka vysluní a vy můžete jít domů. Musí to být strašné v tomhle počasí v porodnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Teru: snad už je Elí líp, to je hnus to zvracení a průjem :rolling_eyes:

Malýmu se na hlavičce udělali nějaké dva puchýřky. Včera to měl červené a dnes to má normálně nalité vodou a má puchýře. Vůbec nevím z čeho. Dost ho poštípali komáři, těch tu máme bohužel moc, ale nevím z čeho může mít puchýře. Neuvědomuju si , že by se o něco popálil a na hlavince má většinou čepku, tak nevím co s tím :unamused: :unamused:
23. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
Sylvi, no ale já ti zapomněla říct, že téměř rok se u nás vstávalo v šest :zipper_mouth: :grinning: :zipper_mouth:

A slovíčka Matyáška jsou super :grinning: :grinning: :grinning: Takové B je mnohovýznamové :grinning: :grinning: :grinning: U nás se pořád taky "citoslovcuje"...slov máme habakúúúúk, ale samé bé, brm, ham, bá,...za jediné právoplatné slovo jsem vyhlásila POPÁ = polštář. Tedy krom prachobyčejných máma, táta, baba a deda.
23. črc 2009 v 08:01  • Odpověz
ahoj :sunglasses:

koukám, že Cechtek vložila nový recept - meruňka v písku á la ee :grinning: :grinning:

Zuuu: drž se, jj, oni hledají fakt problém a asi to tak být musí... mě nejdřív nastrašili a ze mě to spadlo až na cestě do Motola na ten fetální kardio utz.. .najednou jsem věděla, že ať mi řeknou cokoliv, tak jsme s miminkem jedno a nedám ho, protože to tak má být... hrozně mě to tehdy nakoplo a nakonec jsem tehdy byla ráda, že jsem tam šla, protože při porodu M. hodně klesalo srdíčko
hlavně v klidu, vím, že je to hrozně těžký, oni dělají svoji práci, role těhulky je zůstat v klidu pro to mimčo

jinak tohle byl taky důvod proč jsem šla poprvé k dr. až ve 12. tt... mě by jinak z těch jejích testů, strašení a měření asi fakt kleplo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:

holky ty citoslovce jsou dobrý :grinning: :grinning: u nás teď jede "loudy doudy" :grinning: a včera večer si vymyslel "šimi šumi"... šíleně ho baví, když mu nerozumíme, je to nezvyk :sweat_smile: :sweat_smile:
23. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
Kačko: Katy chce sestřičku...a jméno máme Elly :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: klučičí vlastně vlbec nemáme vybraný, páč se nám žádný nelíbí :sweat_smile: a Ella mi přijde nádherný jméno, čím dál víc... :wink:

Sylvi, ono se to BUDE postupně zlepšovat :wink: Matyášek je hodně vnímavé a chytré dítko...a oni jen vědí, jak s námi cvičit :wink: a s mluvením...já si furt říkala, že Katy bude mluvit až za dlouho, hrozně jí bavilo znakování, krásně jsme se domluvili :slight_smile: a během posledního měsíce udělala neskutečný pokroky...všechno opakuje, zdokonaluje výslovnost slov, které komolila... prostě jen musela sama začít chtít...tak to bude u nás u všeho :wink: :slight_smile:

Dani: taky věřím, že to srdce bude v pořádku :wink: jo, jsou o pořád nějaký starosti :sweat_smile: a s těmi pupínky bych to hlídala, aby to taky nebyly neštovice... :wink:

jdeme pískovat, dítě na mě pokřikuje "jen prsím" (ven prosím :grinning: ) tak nevím, jestli je to na mě, nebo že chce jít ven, úplně jí ještě nerozumím :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 08:30  • Odpověz
Lu: šimi šumi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zuuu: Ella/Elly je nádherné jméno, dobře Katynka vybrala :wink: šikulka,
Na 10hod jdeme k dr. na 17-ti měsíční kontrolu (uza měsíc je na dovolené, proto teď), tak dodám aktuální nefalšované doktorské míry
:sunglasses:
23. črc 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahoj,
tak Amelka už byla prohlášena za zdravou a může do stínu ven. Já se drolím kudy chodím a dost to bolí, ale díky tomu že je malé dobře je líp i mě.
My máme nové slovo opiči..nevím co to je.. :grinning:

Doufám že bude Elince líp.. :wink:
23. črc 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz
Elly je náááádherné jmén....Já taky chtěla Elenku (nebo Beátku nebo Emmičku), ale vyfoukly mi to dříverodivší kamarádky.

Labell, to je paráda, že je Amelka zdravá. Ať je brzy lépe i tobě...

No možná žě až se naše děti rozmluví, nastane u nás šum v komunikaci. Já bych "jen prsím" překládala úplně jinak :grinning: A to nemluvím o "opiči" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 09:06  • Odpověz
ahooooooj holky jdeme domůůůů :grinning: mám dáreček narozeninám :grinning: :dizzy_face:
23. črc 2009 v 09:19  • Odpověz
Jani supéér!!!!!!! Moc si to doma užívejte ve 4!!! Gratulace k narozkáám!!
23. črc 2009 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz
labell: dík :slight_smile: ale do toho hicu se mi vůbec nechce...
23. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
Jani jojo je tu jak v prádelně.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz
labell: no to mi vůbec neříkej..fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
23. črc 2009 v 09:51  • Odpověz
32 ve stínu :rolling_eyes:
23. črc 2009 v 10:10  •  2 děti  • Odpověz
Jani :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

to dítě mě zničí - na záchodě trůní, nic neudělá a pak chce "spachovát" a když řeknu, že ne, protože není co, tak sebou šlehne o zem :sweat_smile: asi je vzteklej taky z toho vedra
23. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Kuk :slight_smile: Janinko:Vše nééééééééééééééééééééééééééééééééééééj k narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: super že jdete domů :slight_smile: Dani:gratulace ke kontrole :slight_smile:a copk to čtu?Pát'a doteplotkoval a na Elišku to přišlo?at je berušce brzy líp :slight_smile: zuuuzi:moc nedočítám,ale určo je vše v pořádku :slight_smile: a koukám Haní už se to blíží tak i kráááásně užijte dovču,moje ségra taky zejtra odjížděj do Chorvatska :slight_smile: no a my příští víkend taky hurááááááááááááááááááááá :slight_smile: tééda tady je taky pěknej pařák,ráno bylo pěkně zataženo :stuck_out_tongue_closed_eyes: krásnej den :slight_smile:
23. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
Jani: všechno nej nej nej k narozeninám! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: šťastnou cestu domu a domu už jen pohodu, klídek a samé radosti :slight_smile:
Labellko: super, že aspoň Am :slight_smile: tak ať to brzy přejde i Tebe, v tomhle vedru je to děs... :unamused:
23. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
lu: asi na ně teplo působí..Amka tu trojčí od rána. Šlahla sebou když sem ji vyváděla z koupelny, když sem jí vzala piškot co patlala, když sem jí vzala knížku abych jí ju obratila(čučela na to vzhůru nohama) atd.
23. črc 2009 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz
ahojky

jdu se s Vámi rozloučit, sice jedeme až zítra, ale zítra ráno už jedeme k našim :slight_smile: Mějte se tu zatím moc hezky

Zuzí : Eja bude v pořádku, to je úplně jasný :wink: držíme pěsti. A jména jste vybrali moc hezky obě, Katy a Elly, krátké, jemné a hezké, a skvěle se k sobě hodí :dizzy_face: :zipper_mouth:

Lucí : tak to je fainky že Amčinka je oki, tak ještě ty se brzo uzdrav ju, posíláme s Jájou uzdravovací pusinu :zipper_mouth:

tak ahoooj :wink: :slight_smile:
23. črc 2009 v 10:40  • Odpověz
Labell: no asi to je vedrem.... ale já si zavařila sama, když jsem hned ráno řekla "pojď do koupelny" a on si to spletl a myslel si, že se bude koupat :sweat_smile: asi chce do vody, protože včera večer ve vaně pořád říkal "hotovo ne, voda" ...
ráno chtěl k snídani maso, brambory a sýr - a když nebylo, to byla vztekačka! :sweat_smile:
no a jako na potvoru máme k obědu zapečenou pohanku, tak nevím jestli mě s tím nepožene svinským krokem..

super, že je Amelce už dobře :dizzy_face:
23. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
Tip pro vás
Dítko ve věku osmnácti měsíců již dokáže vytvářet lecjaká umělecká díla. Dokonce i jednoduché koláže. S takovým výtvorem však můžete dítěti pomoci i vy. Vystřihněte mu z dětského časopisu obrázky, které se mu líbí. Ono samo je zezadu potře lepidlem a nalepí na připravenou čtvrtku tak, jak chce. Malý umělec už má určitý smysl pro uspořádání věcí a obrázků, takže uvidíte, že výsledné dílo nebude pouze o bezcílném zmatku, ale budou to smysluplně umístěné obrázky.

to jako myslej vážně?? :sweat_smile: :sweat_smile:
Matýsek by obrázky roztrhal a lepidlo snědl :grinning:
23. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Hani:krááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááásnou dovču,užijte si to :dizzy_face:
23. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Jsme zpátky z krmení kačenek a nákupu a mám dotaz:
Co teď - když Matýsek usnul v kočáře :sweat_smile: A to přes veškeré vysvětlování, že spinkat měl ráno a teď půjde až po obědě nejdřív o půl 12. Prostě najednou bylo ticho a on tam zkroucený spinkal, bobáček můj malinký :dizzy_face:

Jani, všechno nejlepší k narozeninám!!! A gratulace k propuštění!!!

Hani, užijte si dovolenou!!!

Labell, dobře, že je Amelka zdravá! A Tobě ať to taky rychle zmizne!
23. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
Sylvi, to je právě to..u nás se taky usínalo v kočáře, ale když jsme měli "výcvik k režimu", takl jsem hlídala jak ostříž...tzn. pokud padala očka, dítě se vytáhlo a něco zajímavého jsme dělali...trhali květiny, prohlíželi mravence aj. A tentkrát jsem chodila ven až kolem 10 hodiny, protože to tam prcky hrozně bavilo a vydrželi vzhůru...doma by mi možná usnuli před TV :grinning:
23. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
Holky a prosím o odpověď na otázku mimo mísu...Kde ženy, které nerodí ve 33. tt těhotenství, běžně získají formulář, do něho se vyplňují zvolená křestní jména? U svého gynekologa nebo snad až v porodnici na koze jako já :grinning: ?
23. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
Lu: :grinning: :grinning: :grinning: Majka by snědla i ty obrázky :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A to je snad jasné, že maso je maso, ne? koukám, že už poznává pravou dobrou českou chuť
:slight_smile:
Janině přejeme všechno nejlepší k narozkám, a krásně si je užijte všichni doma,...tř. u bazénku :wink:
Aco: krááásnou, spokojenou dovolenou vám přejem, pořádně si to s Jasmínkou užijte :wink:
Neštovice nemáme, zato máme 88,5cm a 13,8kg a prý je nadstandartně pohybově nadaná ( se tam trochu předváděla, opice jedna). dostala tuším hexu a prý může být teplota.
23. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
fůůůůůůůůj venku děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nás se taky spí,ale Pát'a tak chodí :sweat_smile: ingridko:gratulace k váze,délce,Mári je šikulka :slight_smile:
23. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
Halkáč: v porodnici v poradně, asi tak 3 neděle před termínem. aspoň u Apolináře
23. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
Hani krásnou dovču!!
halkac: já nic nevyplňovala :confused:
23. črc 2009 ve 12:16  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.