• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Marti: ano, chtěli jsme 3 děti :grinning: :grinning: ale pokud budu ještě psychicky zdráva, tak nejdřív za 5 let...mám pocit, že už teď jsem trochu vyšinutá :sweat_smile: :grinning:

a žárlení...když se objímáme, tak jde Katy k nám a obejme nás taky oba dva :dizzy_face: :dizzy_face: jinak se tak potutelně usmívá :wink: dneska zase přišla k bříšku a dala mu sama od sebe pusinku a řekla Eja Eja :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Na tyhle scénky vždycky potřebuju kýbl a tunu kapesníků :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
Ahoj. Kontrola u doktorky horor, Týnka to tam nesnáším, dostala takovej hysterák, když ji prohlížela, že skoro nedejchala a furt řvala "pápá". No uf. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Martinko, to je dobře, že tě vyšetřují horem a dolem a hledají řešení. Mně teda trošku zaráží, že mluví o zákroku už na podzim a pak otěhotnění. jsem teda jen laik, ale ty máš za sebou během dvou let fakticky tři porody a ta děloha musela dostat zabrat. Vždyť po klasickém porodu se doporučuje rok nechat dělohu odpočinout a pak až otěhotnět, natož po třech porodech a nedostatečném čípku. nevím, jestli jen vidím bubáky, ale myslela jsem, že Ti automaticky doporučí dát rok pauzu, aby se fyzická i psxchická stránka dala trošku do kupy (v rámci možností) a pak začít veškeré snahy a úkony. Tož tolik můj neodborný názor. :sunglasses: Jinak doufám, že se s Pavlem miminka brzo dočkáte, budou z vás určitě skvělí rodiče. :slight_smile:
23. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
Jo a k žárlení, máme to jako u Zuuu. když se s Mírou mucinkujeme, tak se Týnka přifaří. :grinning: No a včera mě Míra lehce ochmatával a potěžkával mi prsa (melouny šílený) a Týnka koukala a začala si taky "třást prsama". jsem oba dostali záchvat smíchu, byla u toho totálně sladká, plešounka. :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
Marti: zažádat o adopci doporučuju, mně se hrozně ulevilo a jakmile byla vyplněná žádost a paní přišla k nám (to trvalo tak 2 týdny), tak pak už to běželo ke kurzu a hrozně to utíkalo, v Praze není čekací doba tak dlouhá (průměr asi 2-3 roky, podle požadavků), takže já to pak brala tak, že teď mám 2 roky a v těch si co nejvíc užiju ten vztah, pocestujeme, zabydlíme se a užívala jsem si to... to určo taky mělo vliv...

Zuuu: my máme taky pěkný éro a taky má nad 10 kg... jednou vám snad natočím jak se doslova dusí obědem :grinning:
jako to nemá šanci vyběhat :sweat_smile:

ad zuby: u nás se zeptám: Bolí Tě zuby? a Matýsek "jo, kuličky!" - chce homeopatika, hrozně mu chutnaj :grinning:
kdy rostou pětky, nevím, ono je to všecko indi vindi, podle mě tak kolem 2. roku, ale kamarádčina holčička je má už půl roku :sweat_smile:
23. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
tak jsem našla, že ty poslední stoličky se můžou prořezávat do 3 let věku dítěte
23. črc 2009 v 15:00  • Odpověz
to je vedro, klobouk dolů před těhulkama :slight_smile: já už nevím jak Matýska zabavit, chce ven, ale to se nedá, tož jsme koupali skoro hodinu, pohádkujeme, kreslíme.. do toho spal půl hodiny jen, protože ho probudily sbíječky jak tu vyměňujou výtah, takže náladu teda má takovou, že uvažuju o dudlu (i když dáváme jen na spaní už)
23. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
Ahoj holky, to je dnes pařák!!!! Uf!
Zítra musím balit, v sobotu ráno frčíme na Slovensko - snad se na cestu ochladí...
Martinko, jsi hodná, že za námi chodíš. držím ti palečky! Teď si do září odpočiň a užijte si s Pavlem jeden druhého :dizzy_face: Co práce? Plánuješ se vrátit?
23. črc 2009 v 15:30  • Odpověz
Holky, kdy se vám děti otočily poprvé na bříško? Deny až v půl roce, ale on je na tem pohyb pomaljší :wink: Jsem právě strašně zvědavá, kdy se to povede Mariance :slight_smile:
23. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
Miško, já myslím, že Týnka se začala točit taky až před půl rokem, hrozně dlouho se o to pokoušela, ale nakonec to bylo v 5,5 měsících myslím. Tak jsem zvědavá na srovnání :slight_smile:
23. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
Dneska měla Mája otočený vršek těla na bok, jen nožičku ještě nedotočila.... Každý malinký náznak úspěch :wink:
23. črc 2009 v 16:08  • Odpověz
Miško: Matýsek prvně přesně v den kdy mu byly 4 měsíce
23. črc 2009 v 16:40  • Odpověz
Lu: co já bych teď dala za to, aby se Elí cpala, ale v Turnově nám jí vážili a má 13.2 kg, takže má z čeho brát :sweat_smile:
Mi: Elí se přetočila když jí byly 4 měsíce a 2 týdny
23. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
Teru, a jak je Elí??
23. črc 2009 v 17:03  • Odpověz
u nás je černo jak v noci,docela se fakt bojim a chlapi jsou někde venku,doufám,že jsou schovaný na kurtech pod střechou :confused:

zuuu:jj vyšinutá,to je přesný,tak už si taky někdy připadám

peti:já se úplně děsím 18.ti měsíční prohlídky,ondra vždycky řve, úplně hystericky,nenechá si kouknout do pusy,až se zalyká jak vzlyká a klepe se.přitom doktorka je hodná,jen on to prostě nenávidí.mám z toho trauma už předem.to bude vyrvál

jinak co se týče váhy,já odhaduju ondráška na cca 14kg :stuck_out_tongue_closed_eyes: , moje záda by to možná věděly přesně :grinning:
23. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
no tady se taky pěkně zatáhlo, takže i když už je jen tak 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak na písek nemůžem...
máme jít po 7. na večeři, tak doufám, že se to vyprší teď

jste mě uklidnily, já už si taky někdy připadám vyšinutá... třeba dneska když jsem Matýskovi demonstrovala používání záchodu... to je neuvěřitelný k čemu se člověk v životě dopracuje

ad prohlídky: tak u nás opak, do ordinace se vyloženě rve a nechápe, že jsou děti před námi :sweat_smile:
u zubaře se teda bojí fest, není se co divit, tak jen aby mu to u tý dětský vydrželo!

dítko teda dneska vzteklý fest, už jsem i masírovala (násilím jsem ho donutila si lehnout a přestat lítat jak blázen) a trochu se uklidnil... :slight_smile:
23. črc 2009 v 17:18  • Odpověz
lu: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

u nás už prší a bouří, a jedou hasiči...to zas bude kalamita
23. črc 2009 v 17:21  • Odpověz
Agi: a který části se směješ? tomu demonstrování záchodu? tak tos eště neviděla mýho muže, já jsem zvyklá na leccos, ale když jsem ho dneska přistihla jak nahatej vyskakuje a u toho zpívá :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
Mi: teplotky už nejsou tak vysoký, ale pořád průjmuje a nic moc do ní nedostanu, ke všemu ty dva špičáky, no užíváme si :confounded:

ty jo, tady se ohýbaj stromy, jak fičí :confused: a teď začíná bouřka a já se bojim
23. črc 2009 v 17:23  • Odpověz
lu: tak ať mi němečtí experti přijdou poradit konktrétně v tomhle týdnu, to se nedá..ani náhodou :wink:
23. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
Tak jsem teda zvědavá, kdy se lupičanda předvede :sweat_smile: Za týden bysme už měli začít s mrkvičkou :confused: Nějak se mi do toho nechce, pořád mi připadá tak maličká! :slight_smile:

Tady se taky zatahuje, ale zatím nic hroznýho...

Teru, tak ať je to brzo úplně ok!
23. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
Mi: není jí dobře, ale lupmačí pěkně :wink:
teď jí baví zašlapávat do koberce křupky a ty nakousaný si lepí na triko a děsně se tomu směje...moc pěkný hry, zvlášť po vyluxování
23. črc 2009 v 17:31  • Odpověz
chudák Elí...ale ty špičáky je fakt asi bolí...a do toho průjem :unamused: no a chudák i maminka, že...páč s nima nejde nic dělat, vysvětlit to... u nás teda taky funguje poslední 2 dny, že jí řeknu, že jí namíchám bobulky, aby jí to nebolela a musí to vypít...koukáme, jak se rozpouštějí, mícháme...a ona to pak fakt vypije :dizzy_face:

Miško: Katy se přetočila taky nějak 5,5 měsíce :slight_smile: a byla vlastně od 4, 5 měsíce jen na UM a stejně jsem jí dala první zeleninku až v 6 měsících...není kam spěchat, ono jim zatím, myslím, mlíčko stačí :wink: :slight_smile:
23. črc 2009 v 17:32  • Odpověz
holky ze severu, prosím, hlašte, jak probíhá buřina a déšť... máme jet pro Katy k babi...tak snad to rychle přejde... :wink:
23. črc 2009 v 17:35  • Odpověz
zuuu: už je po bouřce, přešlo to a už není taková tma...ale člověk neví, co přijde za chvilku
23. črc 2009 v 17:38  • Odpověz
lu:si tak představuju,jak všechno Matýskovi názorně ukazujete,no :grinning: .Neboj,to je všude stejné :wink:

zuuu:jojo, jak píše terez,najednou je po všem,sluníčko,čistý vzduch,ale nějak tomu nevěřím
23. črc 2009 v 17:41  • Odpověz
holky, díky...už je to v plný parádě i tady...to zase někde padají stromy :unamused: to je vichr... No jestli to brzy přejde, tak si v klídku vyzvedneme to naše zvířátko před večeří :slight_smile:
23. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
K Dr. máme jít v půlce srpna a chtěl, abysme už měli odzkoušené masíčko... On je na to jídlo docela hr, mi připadá... Ale zase mu tam říct, že si to dělám po svém.....(i když je to moje dítě, já toho doktora strašně uznávám a respektuju)

Elí je čertisko :sweat_smile: Pofoukání Katynce na zoubky....
23. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
Ty jo, tak kdy to dorazí k nám?? :confused:
23. črc 2009 v 17:45  • Odpověz
Miško, to je jasný, když tomu doktorovi věříš a je dobrej :wink: :slight_smile: Však bude jenom ochutnávat zpočátku :slight_smile:
Hezky si to užijte s rodinkou na Slovensku a Aco ať si pořádně užije moooooře :slight_smile:
23. črc 2009 v 17:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.