• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
holky v CA mají pěkný body a i cenově dobrý i pro chlapečky mají hezké. Já jsem Jájině musela koupit 80 a letní overal dokonce 74. Protože mají ty tělíčka dlouhý a Jája je prcek a plandá mi v tom, při tom má vel 80/86. My tady bohužel HM nemáme :unamused:

A ještě dokonce nám jsou punčošky vel 56/62 co jsem kupovala když se narodila, s ní fakt rostou :grinning:

Já jsem teď totálně naštvaná až mi je do breku. Mám strach o mamku. V její práci je honí na nesmyslné šichty. Nejdřív to začalo 16h a teď jsem se dozvěděla od taťky že přišla na dnešek v 1hod ráno a na 10hod zas šla do práce opět do rána. Mám strach že s jejím nemocným srdíčkem to nemůže tohle zvládnout :frowning2:
18. čer 2009 v 17:27  • Odpověz
Hani:maminka at se šetří :frowning2: to je fakt moc,tolik hodin v práci?? :angry: :angry: :angry:
18. čer 2009 v 17:33  • Odpověz
Hani : kdyby to šlo šetřit, jenže oni řeknou víš co ,, nelíbí se Vám to, můžete jít, za dveřmi jsou jiný co potřebují prác " To je dnešní svět tohle, makat jak roboti za h... peněz
18. čer 2009 v 17:44  • Odpověz
tak u nás teplotka, jinka je živá až moc

dobře, že Agatce se v bříšku daří

dnes tatínek opět přijde pozdě, do toho sobota dokopná, takže tento týden si ho Elí užije možná v pátek večer a v neděli(pokud celý dopoledne neprospí) :angry:

Aco: takhle teď chodí ségra, sice jim to platí, ale zrovna dnes jsem jí říkala, že organismus si taky musí odfrknout...natož maminka, která jak píšeš je nemocná :unamused:
18. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
tak teď nevím jsetli se mám vztekat nebo brečet, jsme se poprvé s Martinem pohádali. Dřív to bylo jen výměna názorů a v pohodě. Dneska jsem řekla že jestli svoje chování nezmění tak se s malou sbalím a půjdu pryč :cry: Teď mě to mrzí, ale naštval mě, chjo. Promiňte, musela jsem si výlít srdce. te´d ještě do toho mamka. Děda v nemocnici atd... nějak se to na mě sype

Teru : to jsou děs šichty, pro mladého člověka je to dost natož pro ženskou v jejím věku a ještě nemocnou
18. čer 2009 v 18:48  • Odpověz
Ahoj po odmlce!
Dnes jsem ani nestihla sednout k PC, byli jsme furt venku, užívám Jindry doma .... :dizzy_face:

Peťo, gratulace k potvrzené holčičce!!! A hlavně že je vše v pořádku :wink:

Aco, co se stalo? Vím, že je to teď těžké, ale to se zase uklidní (nedávno jsem tu taky brečela nad klávesnicí a balila Jindřichovi kufry)

A zpětně:
Miško, holky to napsaly výstižně. U nás se tohle dělo u uspávání jednu dobu dost často. Párkrát jsem to vzdala a zjistila jsem, že se to zhoršilo. Takže jsem nasadila důslednost a prostě se nevstalo. Je mi ale jasné, že se dvěma dětmi je tohle strašně těžké.Tak aspoň přeju pevné nervy a klid! Děti si nemůžou dovolit vše!

Jídlo, u nás opak Aco a Petrolejky - obědy má rád, ovoce nejí :rolling_eyes: , jen jablka. A hlavně nic červeného - má z toho úplně fóbii :frowning2:

Zubů 12 + dvě špičky špičáků - mám dojem, že ty nás potrápily zatím nejvíc a mají na svědomí mnohokrát zmiňované noční bdění :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Vlasy - málo, krátké, jemné, ale jakési už konečně jsou - a jsou absolutně blond, takže semůžu vymlouvat, že nejsou vidět kvůli barvě :sunglasses:

Tatínek - odchází ráno před probuzením a vrací se v 5. To mu udělám večeři a od té chvíle se věnuje Matýskovi on, včetně koupání. Udělám jim jen mléko k postýlce.

Body - určitě přes zimu ještě budu dávat, i v létě, jen na opravdu vedra dám tričko, ještě NEXT má i velká bodyčka z kvalitní bavlny, cena není nejhorší. Určitě je na zimu koupím zase :wink:
18. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Simi, krásné foto v PASe i fotky rybízovky Nikolky :dizzy_face:
18. čer 2009 v 19:16  • Odpověz
Ahojky, zdravím všechny a asi nemám šanci dočítat. Mám dotaz. Jak moc velký je to problém, když se mi vyrazil opar v těhotenství? A malý má asi taky opar :unamused: , snad to u něj nic nebude
Jdu zkusit dočítat
18. čer 2009 v 19:35  • Odpověz
Aco: drž se :wink: ono je díky té Martinově práci asi toho na oba dva dost...no Pražandy bysme se určitě nezlobily, kdyby jste se k nám s Jájou přidaly na hudebku nebo plavání :dizzy_face:

Sylvi: to je fajn, že máte taťku doma :dizzy_face: i když za jakou cenu...snad už bude v pořádku :wink:

Dani, jak Ti je? Opar...nevím, já na ně netrpím :confused: jen bych si nic na to nedávala a zítra zašla k doktorce nebo se poradit do lékárny, co můžeš... Je to hrůza, v tom prvním trimestru nemůžeme skoro nic :sweat_smile:
18. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
No teď tu řvu, díky za podržení. Martin je skvělej. Ale jak psala Zuzka je toho na něj moc v práci a jezdí podrážděnej. Nemá nervy na Jájinu ani na psa a když se ozvu že nemůže na ně křičet že Jájina je malá a Miňonka je zas jako dítě tak se urazí. Jenže i já mám toho dost. Nemám tady fakt nikoho, jen Michalku a ta je v Humpíku. Mamku nechci zatěžovat svýma starostma, jsme neustále s Jájinkou sami a mě to moc mrzí. Ani nevíte jak nám strašně chybí pražské srazíky atd... jak ráda bych chodila na plavčo, na hudebku ( tady jsme měli chodit také, ale učitelka se nám ještě neozvala a asi neozve či co ). Asi to vidím moc černě, ale takhle se teď cítím. Prázdná, kor já takovej společenskej tvor. Jsem horzná co

kua a teď jsem připálila druhou bublaninu, to je den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry:
18. čer 2009 v 19:49  • Odpověz
Haní, nebuď smutná. nějak to kurňa udělejte a šup do Prahy. Chybíte nám tu a v kurzu pro vás určitě místo bude.
A první hádka někdy být musí, aspoň už to máš za sebou! :wink:
18. čer 2009 v 19:54  • Odpověz
Zuuu, díky: no je mi blbě jak sv**a, nějak ty nevolnosti přišly dřív než minule a nějak to neumím vydýchat. připadám si nemožná, pořád bych tak měla manžu u sebe, jenže to samo nejde, někdo vydělávat musí, tak jsem protivná a vystresovaná, protože na tom blbém UTZ nebylo ten minulý týden nic vidět a já mám z toho nervy, ale vypadá, že je vše OK. Doufám, že to brzo přejde a nebude mi blbě jak u malého do 5. měs :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 v 19:57  • Odpověz
Ahojky,

dočetla jsem jen tak narychlo, nějak nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Je mi pořád hrozně špatně od žaludku. Naštěstí nezvracím, ale pořád mě navaluje. No snad se už to uklidní. Jinak taky furt spím.

Lukášek je teď docela hodnej :slight_smile: Přijde mi, že chápe, že mi není dobře a vyhraje si hodně sám :wink: .
Zubů máme 15 a dolní špičák už jde vidět, takže pak už jen zadní stoličky a je hotovo :slight_smile: .

ad tatínek: u nás je taky bůh :sweat_smile: , tak 2 dny v týdny je doma z práce kolem 3 a stará se Lukiho + koupání + mlíko. V něděli pak si sním hraje fakt od rána a já můžu chrnět :slight_smile: .

Hezký večer a snad ještě nakouknu
18. čer 2009 v 19:59  • Odpověz
Petí : ježíš jsi mě rozbrečela jak jsi napsala že Vám chybíme :wink: díky, však Vy nám taky a moc. Prahu řešíme pořád. Jen mě je zas líto našich, nebudou tolik s Jájou :frowning2:

Dani : nestresuj se beruško, já jsem dostala na Jájinku provokačku aby jsem dostala menzes, pořád nic, tak jsem si udělala v práci odběr na HCG a byl malilinko zvýšenej, na UTZ nebylo nic. A tak mě děsili že to můžu rozkrvácet že je to jen zvýšená sliznice no a pak hodnoty najednou skočily a na UTZ bylo krásně vidět srdíčko. Jasmínka jim totálně nevycházela do počtů pořád byla podle nich o 14dní menší. Spermijka si totiž počkala na vajíčko cca 3-4dny a ještě jsem měla posunutou ovulaci. V den splození Jáji jsem očekávala menzes. Takže určo je u tebe vše v poho :wink: :slight_smile:
18. čer 2009 ve 20:05  • Odpověz
těhule se slejzají :slight_smile: :dizzy_face:
Dani, no určitě je všechno v pohodičce a miminko se má báječně, když Tobě je zle...tím jsem se uklidňovala taky :slight_smile: a byla to pravda :wink:
Kk...za chvilku už bude líp :slight_smile: mně se to zlepšilo v tom 12tt :wink:
až nám všem bude dobře, tak si tu budeme psát, jak si dáváme dvojitý večeře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :slight_smile:
18. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jasmínka prdí doktorům na všechny jejich termíny :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: už od prenatálního věku si dělá věci po svém :dizzy_face:
18. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
zuuu, dvojitý večeře jo?????? :grinning: :grinning: :grinning: ty jsem si dopřávala asi tak 14dní před těhu a teď jsem vyžraný vorvaň, ale fafkt doslova, ani nelezu na váhu, je mi blbě, zadýchávám se a teď si to vyčítám, protože mi to fakt vadí, jenže teď přece nebudu držet dietu, neeeeeeee?Asi ji stejně držím nedobrovolně, ale i tak mi připadne, že přibírám jen po vodě.mmch tu nemůžu(vodu) ani cítit, musím mít něco slazeného :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a tím, že mi je blbě, tak se taky uklidňuji a taky tím, že mě nic nebolí a nekrvácím, tak snad se mimís příští týden ukáže v celé své kráse :grinning:Děkuji vám za uklidnění
18. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
ahoj,
přihodila jsem foto z dnešního nádherného dne,taky jako důkaz,že naše holčička nám mírně světlá :grinning: :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=2911513#navigator

bodýčka- já jsem si ted oblíbila Tesco body- bíle bez rukávů ( 3 ks),jako nátělníček a na to dám nějaké frajerské tričko a jsem v klidu,že jí netáhne na cemr :grinning:

holky těhulky-já jen jak vás čtu,tak se mi nadzvedává kufr,jen přeju at nevolnosti rychle zmizí,já je při Márince neměla tak nějak počítám s tím,že příště už mne neminou :unamused:
18. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
Aco: přeci to, že se lidi nehádaj, neznamená, že maj lepší vztah :wink: u nás se takovou ostřejší výměnou názorů čistí vzduch a je to hlavně o povahách, my jsme oba horký hlavy a čím jsme spolu dýl, tím míň si z těch výměn dělám, co jsem řešívala už nechávám být a zkrátka za chvilku pohoda

díky náročné práci a pozdním příchodům je Martin taky vyš'tavenej, nestíhá práci na baráku, v bytě, zahrada...pořád si říkám, že bude líp a že může být i hůř :grinning: naštěstí jsme často s ostatníma maminama a dětma venku, to by mi chybělo a v tom tě chápu :pensive:

Elí dnes šla chrupkat už před sedmou, tož asi jí néni gut
18. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz
těhulinkám ať je bzry líp....mám ty hnus stavy v živý paměti
a nový fotky chválím - Nikolka, Márinka :slight_smile:
18. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
Peti-gratulace k UTZ a k Agátce!! Hlavně, že je všechno Ok a ty jsi taky v pohodě!

Dani-opar-taky nevím, taky na to netrpím..
Jinak bud v klidu! Tím, že se budeš stresovat nic neuspíšíš! prostě tam příští týden bude bublinka i se srdíčkem a snad ti bude i líp

kačko- chtělo by to chlapa doma, aby pomáhal! No, ještě pár týdnů a bude líp! :wink:

hani-chtěla jsem se zeptat, jak ta hudebka tady v Jí a ted čtu, že nevíš..
a proč nechodíte na plavčo? Nebo na zpívání dětiček? Nebo do Macíku,..? Bych řekla, že i v Ji, je dost možností, kde se setkávat s mamkama a navázat přátelství! :wink: :wink: Že by jsi nebyla tolik sama! Jsi skvělá a komunikatviní, tak by jsi určitě rychle zapadla! :slight_smile:

prami-Márinka je kočanda! Ji té moc sluší! a vlaásky má trošku vyšoslý od sluníčka, ne?
18. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz
teru-a myslíš, že Eli zlobí zubiska? Asi jo, když ta teplotka, že jo?
18. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz
Teda těhule, vy se nemáte :grinning: Mně naštěstí moc blbě nebylo, tak ani nevím, jaké to je. Snad vám bude brzo líp!
18. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
autor
ahoj,
Nikolka a Márinka jsou krásky.. :dizzy_face:

Peťo, gatulace k potvrzení holčičky.. :dizzy_face:

ad body, ještě dávám, ale zapínám jen na jeden patent, protože při hlášce čííí mám co dělat abych sundala kalhoty a uvedla Veru do čurací pozice..takže na zimu spíš koupím dlouhý košilky.. :wink:

sylvi, musím říct, že občas při čtení Tvých příspěvků mám pocit, že píšeš o Veru..spací pauzy v noci, fobie z červeného ovoce..:astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
i když ta u nás dneska trochu padla..Veru ochutnala jahody..ale meloun ani za nic..jinak teda jí všechno, jabka, banány, okurky ty přímo miluje, dneska měla čerstvej hrášek a taky jí moc chutnal..
musím říct, že i obědy u nás frčí..vlastně když tak přemýšlím,fakt toho moc není, co by nejedla.. :sweat_smile: (ťukám, protože to trvalo, než se rozjedla..)

těhulky, přeju ať jsou nevolnosti co nejdřív pryč..
18. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahoj,
nevím nevím, jestli se mi podaří reagovat na všechno, na co jsem chtěla.

K vlasům... Štěpán jich má na rozdávání. Stříhali jsme 2x a včera už byl potřetí vzatý mašinkou. Řve u toho ale příšerně. Přidává se k němu i Vojta. U nás se vlastně většinou bulí duo. Jak začne jeden, tak se ze solidarity přidá i druhý.
Zubů má 15 a jeden další se právě pokouší prolézt ven. Tentokrát se to obešlo i bez mrzuté nálady, ale začal si zas strkat prsty do pusy.
Trička dávám když je teplo jako třeba dneska. Je pravda, že body nevylejzá z kalhot, ale když je teplo, tak pupík venku myslím nevadí :wink:

K tatínkovské péči moc nemám co dodat. Umí se postarat asi o vše, i když často se mu stane, že naše téměř rok a půl staré dítě vezme ven bez botiček a pak se pro ně vrací :sweat_smile: Jen je toho času, co by s námi chtěl trávit, nějak málo. Asi půl roku bydlíme a tak je pořád práce kolem baráku víc jak dost :unamused: Snažím se mu to nevyčítat, protože vím že to všechno dělá pro nás, ale někdy prostě příjde nálada a pak bručím, proč raděj není s námi.

A těhu nevolnosti s druhým dítětem? Mám ještě v živé paměti, jak jsem během prvního trimestru vynášela nočníky. Bylo to na plynovou masku :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jednou když jsem na co nejvíc natažené ruce nesla nočník, tak jsem narazila na futro a téměř celý obsah byl na zemi. Měla jsem hoooodně velký problém co s tím. Zuuu se mi tenkrát smála, když jsem to sem psala. Si pamatuju :wink:
18. čer 2009 ve 21:40  • Odpověz
Aco: to mě mrzí že jsi v takovým stresu :pensive: jak já Ti rozumím... já měla tytéž pocity, muž byl z práce vysátej, rodina se neozývala, chodili jsme na kurzy třikrát týdně a stejně jsem se cítila sama se všema těma kamarádkama :pensive:
je to fakt záhul... a taky se člověk nemá s kým podělit o to hezký okolo dítěte :unamused:
Ty toho teď máš fakt hodně... a muž taky... to je pak někdy těžký se vzájemně podržet, protože člověk už nemá sílu dávat, je vyhořelej a potřebuje se nějak nahodit... posílám dlouhatááááááááááánský objetí :wink:
18. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
taky soucítím s těhulema,když si vzpomenu jak jsem furt blila.............bléééééééééé :confounded:

fru:u nás taky meloun nefrčí a to jsem myslela jakou jsem nekoupila stravovací bombu :grinning:

Marinka je krásná :dizzy_face:

dani:oparu se neboj,ten miminku nevadí :wink:
18. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz
autor
jo a ještě mám dotaz..zoo se blíží, zkuste mi nastínit buď sem nebo do ip, jak cca vidíte svůj příchod..předpokládám, že se to bude trochu lišit-pražandyXpřespolní..
18. čer 2009 ve 21:44  • Odpověz
Fotky holčiček jsou úžasný :dizzy_face: Nikolka má taky hodně vlásků a Márince docela rychle narostly od stříhání mašinkou.

Jo a taky se přidávám k plačkám. Mě teda dost věcí dojímalo už před těhu, ale od té doby co mám kluky je to děs jaká jsem měkota. Dneska měl Vojta vystoupení ve školce. Byl úžasný, nejlepší ze všech :wink: :dizzy_face: A já místo focení jen utírala slzy, aby mě neviděl a nerozhodila jsem ho s tím.
18. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz
autor
teď mi ajana připomněla..já jsem taky děsná..já třeba vyprávím Markovi něco, co udělala veru novýho a úplně se u toho dojímám a selhává mi hlas..

ještě jeden dotaz..mají ještě vaše děti nezarostlou fontanelu? Veru má tak cmxcm, no spíš půlxpůl..
díky a dobrou.. :slight_smile:
18. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.