• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
caute, v rychlosti nakukuju a prolitavam. Zdravim Martinku, strasne moc vam fandime! :slight_smile: jak je to vlastne s tim stehem, ten pak nevadi pri otehotneni? :confused:
Misko teda to fakt cucím, ze tvuj dr. by chtel abys uz za chvili davala maso. Nase dr. je presnej opak, ta mi i schvalila zacatek prikrmu a jen kojeni az do 8 mesice (kvuli alergiiim) a maso, ze klidne az po roce, ze je strasne tezko stravitelny a je to zbytecna zatez... a do ted ho davam uplne vyjimecne, ono mu stejne krom ryb vubec nechutna. Taky doporucuje zacit s jidlem ve chvili, kdy se ditko o jidlo zacne samo zajimat, samozrejme pokud pribira a tak... Pokud mas pocit, ze je to brzo, tak bych urcite jen kvuli dr. nezacinala a kdyz bych se nechtela dohadovat, tak bych rekla, ze prikrmy odmita a hotovo.
k tomu, jak to byvalo s jidlem u deti driv... to ja uz minimalne 10x od tchyne slysela: "to Peta, ten mel uz v pul roce gulas" :grinning: a chudaka vnuka ja temer v roce a pul krmim rejzi, jahlama, pohankou, cerv. cockou, zeleninou a podobnejma nepozivatelnostma, kterejma se prece nenaji, nic mu neosladim, pije vodu a ten gulas se sesti mu nedopreju :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 ve 02:12  • Odpověz
dobré ránko :wink:

hlásím,že se nám povedlo vyrobit bobana i čůrání do nočníku! já mám takovou radost! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .Teď mi zas počůrá 20x koberec, hihi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 v 07:29  • Odpověz
Ahoj,
vše nek k svátku Týnečce!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
24. črc 2009 v 07:53  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko,

v rychlosti nakukuju, abychom popřáli Týnečce všechno nejlepšejší k svátku !!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
ahoj,

všechno nejlepší Týnečce k svátku :dizzy_face:

včera nám nešel celý den proud :unamused: a odpoledne se tu prohnal přívalový dešť a odnesl nám 70 kilovou trampolínu do polí :frowning2: holky to bylo hrozný,všechno lítalo-stůl,židle,kryt na pískoviště byla tma jak v noci,Nikolka hodně brečela a držela se mě jak klíště :unamused: ještě to polámalo pár stromů,tak za chvilku vyrážíme na úřad,abychom to mohli dopokácet :frowning2:
24. črc 2009 v 08:31  • Odpověz
simirek: to je hroznýý :pensive: ..ale hlavně že se nic nestalo vám!
24. črc 2009 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz
To moje dítě je hrozné prase..má počuraný kalhotky a vůbec ji to netankuje.. :rolling_eyes: :grinning:
24. črc 2009 v 08:57  •  2 děti  • Odpověz
Děkujeme za přání, Týnečka se bohužel rozhodla oslavit tím, že vstala v 5:40. Sice do 7 jsme ležely v posteli, teda ona se furt snažila vstát a mečela, ale já prostě před sedmou nevstávám. No samozřejmě jsem jak když mě praští palicí a zavírají se mi oči na každém kroku.
Simi, to je hustý. Míra byl včera na našem letním domečku, kde se to taky přehnalo a prej máme plnou zahradu polámanejch větví, strhlo to kryt nad autem a smetlo všechno z terasy, kde byl teda i kovovej žebřík. ten se zapíchnut 10cm vedle auta a je prej zaraženej asi půl metru do země a sám stojí :astonished: A nejde proud. Chtěly jsme tam s Týnkou dnes jet, ale takto nevím nevím. Do kdy mají být ty deště a větry? V pražském bytě jsme přece jen schovaný, i když včera jsem lovila lítající fusekle po balkoně, když to začalo.
24. črc 2009 v 09:05  • Odpověz
Dobré raničko :slight_smile: agátko:tak jste si pospali?a véélká gratulace k nasílce i přesto že pak 20 krát vedle,ale to se cení :grinning: simi:to je strašný :pensive: a Týnečce přejeme vše nej,nej k svátečku :dizzy_face: krásný den :wink: teda dnes je vítr až hrůza :confused:
24. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Dobré ránko,
Týnce vše nej :dizzy_face:

volala mamča, že je to včera chytlo když se vraceli ze skal a byli v lese, prý padaly stromy a přímo před nima spadla obří větěv, kterou museli ve třech odtáhnout aby mohli projet, fuj.
snad se nikomu nic tady nestalo

holky, prosím, co jste dávali k snídani když dětičky průjmovaly????
24. črc 2009 v 09:23  • Odpověz
Tery: rohlík, piškoty, chleba..
24. črc 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz
Luci, když mě Mudra řekla, že piškoty zatím ne, rohlík mi nechce a chleba taky ne. Tím, že i mlíko nemůžu dát, tak je hladová
24. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
ránko :sunglasses:

Matýskovi bude za čtvrt hodinky rok a půl :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
zatím teda moc neoslavuje, ráno se probudil pročuraný, nohu si zasekl mezi příčkama :sweat_smile: teď se tu vzteká a už se dvakrát počural na zem :sweat_smile: no k pomilování :grinning: :dizzy_face:

jdu dočíst jestli to půjde
24. črc 2009 v 09:29  • Odpověz
teru:co banán
24. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
posíláme Matýskovi s Elí hubana :slight_smile:
24. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
Tery: aháá..no mě nic jiného než piškoty nechtěla, ale když ti vysloveně řekla že je dávat nemáš, tak to je jiná..
Zkus mrknout sem: http://www.vseprozdravi.cz/diety/diety-pri-detskem-prujmu.html
24. črc 2009 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz
Simčo: banán tu mám připravený jako poslední naději :dizzy_face: nebo pak zkusím tu mrkvovou polívku s rýží, je to opice a na všechno kroutí hlavou a ne ne ne
24. črc 2009 v 09:36  • Odpověz
Luci,díky. Ono, když to jinak nepůjde, tak i ty piškoty nakonec zkusím, prý jsou sladký a to není dobrý do toho rozhašenýho žaludku.
24. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
ježíš, Simi co to u vás bylo za vichr? :astonished: :zipper_mouth: ještě že se vám nic nestalo!

Týnečce vše nej k svátku!!! :dizzy_face:

takže Robišek nás zachránil, nejsme v tý krátký kategorii sami :grinning: zdravíme, Petise :wink:

ad mlíko: mně by Sunar pil jak duha, ale já si myslím, že jogurt nebo zakys. mlíko je lepší ina trávení, takže dávám Sunar jen ráno, jinak tvaroh plus čerstvý ovoce nebo třeba mrkev (to měl dneska) a bílý jogurt nebo kaše, občas dám skleničku zakysaného nápoje Activia... myslím, že mlíka má habaděj, i rád sýry...
kravský se nechystám dávat tak do 2 let určitě, teda ne na pití, v jídle ho asi dvakrát měl, ale to vždycky koupím biomlíko, krabicový bych nedala, to u nás vůbec nekupujeme, kdyžtak aspoň to Selský nebo jak se jmenuje takový to lepší mlíko z flašky... asi jsem zkažená, já v dětství měla čerstvý mlíko od babičiny krávy, takže některý mlíko si myslím, že musí bejt šizený vodou, to není možný, to vůbec nechutná jako mlíko :angry:

Agi: tak nakládku v nočníku sprostě a otevřeně závidííím :dizzy_face:
24. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
Matýskovi vše nj k 18 měsícům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
Teru: co křupky?
24. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
Já su taky dobrá..teď sme s Am vařily..a mě spadla buchta a já říkám: buchta blbá a Amel teď pořád říká blbá. Hmm hlavně že furt Michala buzeruju ať před ní dává bacha na pusu :grinning:

Matýskovi vše nej k roku a půl!! :dizzy_face:
24. črc 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz
ahojky

tak Týnečce a Magdalénce opožděně vše nejlepší k svátku, Matýskovi k roku a půl adoufám,že jsem na nikoho nezapoměla :wink:

Peti:tak v 5:40 dneska jo? tak asi už víš,jak se skoro obden cítím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .to je peklo,což?

simčo to muselo být hrozný, včera to vypadalo na konec světa a nakonec u nás teda jen hrozná tma a buřina a po chvíli nic.tak tentokrát to dorazilo k vám :frowning2:

labellko: blbá! :grinning: :grinning: , už si před nima musíme dávat pozor co?

lu:nakládka super,fakt mě to hrozně potěšilo.to je neuvěřitelný, z čeho dokáže mít člověk radost :grinning: .ale to je zas náhodička,takže si nedělám iluze

my dopoledne byli v zahradní restauraci,malej tam celé osazenstvo bavil tím,že vyloženě řval:"ňami ňami",když jsem mu dostatečně rychle nedala do pusy sousto.a pak dělal na zemi furt hají a já ho nechala.tak to lidi některý koukali,ale mě to bylo fuk :grinning:
24. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
holky plánujeme odpo na písek o myslíte bude to hodně mokrý?nebyla jste některá? :slight_smile:
24. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
Matýskovi k průlročku posíláme velkou pusinku a Týnce přejeme taky všechno nej :slight_smile:
Teru: jestli nechce jíst, tak bych jí nelámala, aspoň si střeva odpočinou a sama pozná, kdy má hlad. (u nás teda NE na jídlo zatím nebylo :angry: )
a moje dr. taky říkala, že piškoty, ale víš co....moje dr. říká ať malá pije kravský mlíko, takže tak
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
ještě Teru: já po průjmu dávala i rýži, brambory, suchý těstoviny a tak... třeba rýži smíchanou s mrkvovou přesnídávkou apod.

Agi: a říká si malej už nebo jsi ho prostě odchytla?
u nás furt na zem... ale dneska za mnou aspoň hned přišel a poprvé k tomu pronesl komentář "ee"...
konečně! muž včera říkal, že to není možný, jak jinak kecá a jak mu všecko jde a u tohohle je jak partyzán dokonce i po akci :sweat_smile:

dostal mě dneska, pobrekával, tak se ptá Co se stalo? a on: "spanul, pláče" :sweat_smile: :sweat_smile:
24. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
lu já ho prostě dala po vstávačce a mlíku na nočník a on začal za chvíli tlačit a i čůrat.byla to náhoda :wink: .odchytat během dne většinou nestihnu,on okamžitě čůrá,takže je to ihned na koberci,nebo plovoučce.Když mu plínu nechám,tak mi hlásí,že dělá ččččč,nebo ee,ale bez plíny to rovnou udělá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj!!!!

Týnce všechno nejlepší ke svátku!!!! Přeju ať si den krásně užije!!!!

A Matýskovi mluvkovi vše nejlepší k ročku a půl!

Teru, my taky mohli piškoty. Ale jinak souhla s Ingrid, když nechce jíst, tak ať nejí - samozřejmě nesní jít o extrém. Ale mám za to, že oni jsou ještě nezkažení špatnými stravovacími návyky a sami vnitřně ví, co potřebují.
Lehce se mi asi říká, ale mám za sebou krutý "nepapací" výcvik od Matýska - nejezení je fakt na bednu, ale teď když nejí, tak nejí.

My měli dnes jen malou nespací vložku o půl páté, vydržela jsem, mlíko nedala a dostal ho až ráno k Elmovi. Ale opravdu pak vlastně nejí .. až oběd a v kočárku třeba dva kousky jablka nebo půlku preclíku. Ale je ho dost, tak nemyslím, že by strádal :sunglasses:
24. črc 2009 ve 12:46  • Odpověz
Agi: hm, tak to je jako u nás :wink:
24. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
holky, taky to s tím jídle nelámu, má tu připravenou rýži s mrkví, snad něco sní, než šli spát(mmch, stále spí, už asi 3 hodiny)tak jsem dala Martinovi banán, ať se ho pokusí do ní dostat..ona má kdyžtak z čeho hubnout

doufám, že nebude ještě aspoň 3 hodiny pršet, opět jsem stříkala zahradu a pěkně mě bolí záda, podělanej plevel :angry: za chvilku by nás sežral

nočník teď u nás vůbec neřeším, když se pokadí, tak jí to vůbec nevadí, ta si v tom snad lebedí, když se jí zeptám kde má ee, ukáže na plínku a má z toho prču, pak jde pro nočník a ukazuje, že ee se dělá tam, no má mě na háku
24. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.