• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
nj, to nás maj všecky :grinning:
24. črc 2009 v 18:09  • Odpověz
tak jsme byli na písku,malej zas řádil jak černá ruka a ted knučí :unamused:
24. črc 2009 v 18:13  • Odpověz
hani jakože by Páťa už spal? to máš dobrý,brzo usne.ondra zase usne až v deset,úplně se mi nechce do toho uspávání
24. črc 2009 v 18:35  • Odpověz
tak báječná nálada pokračuje..jdeme jí koupat, ječí, utíráme jí, ječí, dáváme krém, ječí, dáváme plínu, ječí, dáváme pyžamko, ječí...esli tohle není k zubům ale je to nějaká fáze vývoje, tak to druhé dítě přehodnotím :confounded: :grinning:
24. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
holky, to je asi nějaký kňučící počasí bo my to teď měli pár dní taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
oni se podle mě i dost nuděj... máte vidět Matýska, tomu zpívám a on říká "ne... ne... ne" normálně začnu třeba dvacet písniček a on chce až tu dvacátou.. dneska jsem ho za trest zlechtala, už neví co by!

i když já mám podezření, že u nás je to mečení zhoršený tím učením na záchod... dneska šel opět bez plenky i na hřiště, a to s mužem, tomu jsem zabalila i pro něj náhradní tričko, docela mě mile překvapil, že je chlap s gulema :grinning:

zejtra jedeme vlakem a na návštěvu na celej den - to bude teprve mazec! :sweat_smile: :sweat_smile:
24. črc 2009 v 18:55  • Odpověz
prosím, kolik vám tedy děti vypijou tekutin(když nepočítáte mlíko) ? Mě třeba dnes tak 300 ml, víc do ní prostě nedostanu a to zkouším všechno, čaje, ředěný šťávy, vodu, lžičkou, hrníčkem...
24. črc 2009 v 19:01  • Odpověz
ahojda všem!
tak se taky hlásíme do klubu kňučících.. :rolling_eyes: Už ani nevím, jak se jmenuju, páč od pondělní noci jsem pořádně nespala, naše slečna už pátým dnem jen mečí, kňourá, pofňukává, všechno je špatně, nic nechce, pořád mi visí na krku a běda když se od ní hnu, nejí, v noci se pořád budí a řve a stále teploty od 37-38,5.. je mi jasný že to jsou s velkou pravděpodobností zuby, ale jak dlouho ještě?!? Kdo to má hergot vydržet? :unamused:

Jinak hlavně proč jsem se sem konečně zase dokopala- vše néééj Kristýnce k dnešnímu svátečku!! A pak jsem taky zaregistrovala 18ti měsíčniny šikovného Matýska od Lu, taky vše nééééj! :wink: A vůbec všem co v těchto dnech slavíte či jste slavili.. :slight_smile:

teru mně Áda těch 400-500ml přes den většinou dá, ale třeba tuhle noc k tomu vysosla ještě dvě flašky po 300ml :astonished: já ji musela v noci v postýlce i přebalit, páč pleny nestíhaly.. Ale to je jen teď a díky těm teplotám, jinak v noci nepije vůbec a hezky spí.. :wink:

Hani je už Páťa dobrej??
24. črc 2009 v 19:17  • Odpověz
adinko:ahooooj :slight_smile: agátko:jo,jo už spí asi vysílením z toho řevu a měl celé osypané tělíčko :confused: jsem volala Dr.prej to může bejt ještě reakce po priorixu,12 den???????co myslíte? :confused: v po stejně zajdu k Dr.nezdá se mi to věčné knučení,a v so jedeme do té Itálie tak aby byl úplně ready :wink:
24. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
hmmm, tak se přidávám se řvavým dítětem...venku pohoda, přišli jsme domu - koupání, utírání, mazaní...všechno hurónskej řev...má chuděrka červenou pipinku :unamused: asi ty řezáky...uuuuuf...večer dostala jen mlíčko, na krmení už mi nervy nezbyly :wink:

Teru: Katy vypije za den cca 500-800ml ředěnýho džusíku a ráno 300ml mlíka. Nejvíc vypije ráno, pak před usnutím vpoledne a po probuzení, mezitím popíjí málo :wink:

Hani: ty reakce bývají opravdu nejvíc právě 10-12.den, co mi říkala Mudra, tak to má Páťa asi k tomu očkování...tak snad to bude rychle pryč :wink: :slight_smile:
24. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
jejej, Hani to mi ani neříkej, že je ta reakce po Priorixu taková!!
my máme jít v pondělí předčasně na 18ti měsíční KO a rovnou nám píchne i čtvrtou hexu, dr. má pak dovču, tak už musíme teď.. No to ja fakt dobrý, týden v teplotách a teď tedy nanovo? To by mi Aduš měla oočkovat asi až později, až se to její tělíčko trochu zotaví, ne? :confused:
24. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
Zuuu: a jakej džusík dáváš? Teď jsem do ní dostala ještě stovku tak, že jsem jí to přelila do lahvičky s brčkem, tak se jí to chvíli zamlouvalo. Dnes kajdila jen jednou, tak nevím, jestli už mám dávat zítra mlíčko nebo radši počkat ??? :confused:
24. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
nó, teď mluví o domacím porodu, miminko je v kritickém stavu :unamused:
24. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
Amelka vypije 800 ml džusu (jablko, pomeranč) na noc 200 ml mléka a ráno 200 ml mlíka. Jinak teda ale skoro nic nejí.
Dnes 5 lžiček oběda, čtvrt banánu a půl jogurtu, včera čtvrt rohlíku s máslem, půl výživy a 5 třešní.. :unamused:
24. črc 2009 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz
Teru: už jí dávám normální džusy, co kupuju nám...100% a nepřislazovaný...a ředím cca 70ml džusu a tak 220ml vody...chutná jí pomeranč, jahoda...no a taky jí dost kupuju bio džusy z DM - jsou sice drahý jako prase - 45Kč za 0,75litru, ale 3 dny to pije... s mangem a pak fruhstuck...to jí celkem jede :wink: ale platí: střídat chutě... :slight_smile:
katy pije pořád z dudlíku, z pítka by vypila max 200ml za den...

teda Am s tím papáním... :confused: :confused: To jsou fakt období.... Katy teď třeba nechutnají jogurty...jako Florián to by jí jelo, ale "normální" jogurt to ne... prostě podle toho, jakou má náladu...
24. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
hani mě doktorka varovala před osypáním po priorixu na bříšku a tvářích,takže asi ano :frowning2:

teru ondra se teď docela rozpil,takže za den vypije někdy i 500 ml, dávám mu neslazený Roibos,nebo čistou vodu,nebo stoprocentní neslazený džus,hodně ředěný vodou :wink: (kupujeme Happy Day Rauch jablečný nebo pomerančový )
24. črc 2009 ve 20:10  • Odpověz
jinak my máme kňučící a protivnou když jsme doma,to se fakt nedá.jak je venku,tak je zlatej.co budem dělat v zimě,to nevím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
Luci, dnes mi Elí snědla dva kousíčky chleba, pak mrkvovou polívku - asi 5 lžic a banán, jinak na všechno kroutí hlavou a odstrkuje, pryč jsou ty doby, kdy se cpala jak nezavřená

zuuu: u nás džusy nějak nefrčí :unamused:
24. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
autor
ahojda, kůň mi právě sežral příspěvek, herka nenažraná.. :angry:

taky se přidávám k těm co mají doma protivky..navíc je z veru opět mamánek..super, furt ječí, chce chovat a do toho se děsně začala vztekat, už mě i praštila, když se vzteká, tak totiž do všeho mlátí..

musím se pochlubit, od včera nekojíme.. :sweat_smile: Veru docela dobrá, řekla jsem, že mlíčko vypilo miminko..v noci teda byla smutná, volala meko, meko a hrozně nešťastně plakala, ale čekala jsem to horší..jsem zvědavá na dnešní noc..

ad pití, Veru poslední dny vypije min.litr, takže super, ale začala jsem jí do vody dávat malinko šťávy..no hlavně že pije..no ale k tomu zas nemá žádný mlíčko..
dneska jsem koupila kaši, budu jí dávat k snídani..protože veru sní jeden jogurt denně, holandii většinou ani nedojí..

jo a musím se přiznat, že Veru už měla párkrát lízo..z lékárny takovej čtvereček z hroznovýho cukru.. :sweat_smile:
a ávám jí i buchty a sladký pečivo..a párkrát si ode mě lízla míši(nanuka)..fuj to jsem matka.. :sweat_smile:

Týnečce všechno nej k svátku.. :slight_smile:
všem únorčátkům, co měli, mají a budou mít 18m taky gratuluju.. :slight_smile:
24. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
Zuzi,mně to příjde divný ale asi jo :frowning2: adinko:nám Dr.taky píchala prio a Pát'a měl týden dobrané léky :confused:
24. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
fru: jsi normální matka, moje předsevzetí o zdravé výživě rozdrtila Eliška svým neodbytným a stupňujícím se "hami hami" jen co někdo zamele hubou. Nesmím počítat tenhle týden, kdy bych to uvítala :sweat_smile:
24. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
autor
teru, Veru když měla průjem, tak taky skoro nic nechtěla..když už dneska tolik nekakala, zkusila bych zítra klidně piškoty, jestli je bude chtít..
držím palce, ať je to s Elišky apetitem rychle v normálu.. :slight_smile:
24. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
já dávám taky občas buchtu, když mamka nebo babička upeče a ondra měl už i brumíka a lízátko taky :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale fakt vyjímečně.tomu se asi nevyhnem

terez neboj elinka se zase rozjí,až jí bude dobře :wink:
24. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Baru, Brumíka jsem už taky jednou dala a to, že od nás chtěly na koupáku langoše snad ani zmiňovat nebudem, co :sweat_smile: :grinning:

tady je božskej klid, šli spát...chtěla jsem dát pračku, ale prdím na to, nechce se mi vůbec nic
24. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Fru: já jsem taky zahodila předsevzetí o zdravé výživě :sweat_smile: zmrzlinku Katy líže od nás...takže raši si jí před ní moc nedáváme, domácí buchty taky kousek dostane... prostě už ty moje kejdy ze smíchaný zeleniny nechce :sweat_smile: Tak jí normálněji :wink: a ochutnává... kaši má už jen tak jednou týdně, moc jí nejede... Prostě tak různě...nejčastěji má vývary se zeleninou, masem, nudlema (vyberu jí to hodně hustý a to jí jede... a taky jí teď jedou skleničky...teda taky jak kdy :wink: ). Jen se prostě snažím nabízet hodně ovoce a zeleniny...
24. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
terez: :grinning: :grinning: :grinning:

u nás se šlo spát v půl 9 a nic z ložnice neslyším,jenže ondra vydrží ležet s otevřenýma očima klidně dvě hodiny :sweat_smile: a nespat
24. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
autor
zuuu, jj, Veru naštěstí zeleninu a ovoce jí, jogurty sní jen bílý, no a holt v naší rodině furt někdo něco peče, takže má buchtu k snídani tak skoro obden..
hele a bude hůř, u druhých dětí to prý jde všechno stranou mnohem dřív, protože chtějí to, co mají starší sourozenci.. :sweat_smile:
24. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
fru: přesně jak píšeš, i Mudra mi říkala, že u druhého si nemám dělat iluze, že nebude jíst to a ono, prostě ségra to má, tak já taky a basta, zmrzlinu teda ještě neměla, ale loupáčky, domácí buchty a vůbec sladký ochutnává často(kromě čokolády)
24. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
teď tu připravuju nervy na další den Margotkou :wink:
24. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Malá měla v Řecku celej kornout Corneta..v autě tak strašně vřeštěla že nás nic jiného nenapadlo.. :rolling_eyes:
24. črc 2009 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz
Luci, mě to stačilo teď v tom Českým ráji, ráno na snídani chtěla sama jíst příborem a když jí to Martin chtěl vzít, vřeštěla :angry: normálně jsem jí vzala do pokoje a počkala až se Martin nají, na tyhle scény nemám nervy a je mi líto těch lidí kolem :sweat_smile:
24. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.