• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
ještě nakukuju :slight_smile:

ahoj švica, jéé, já si kolikrát vzpomenu, jak tě tu vidím, jak jsme se KDYSI každý den informovaly, kolik jsme odsály mlíka :sweat_smile: a magnézko zobeš, že? A bereš aj utrogestan, nebo si toto těhu bez něho?? A dvacátý týden...teda letí to fakt rychlejc, než při prvním..

teru, u nás s pitím stále bída, ale dávám pořád skoro každý den na véču nestlé pitíčka, což je 250ml, a čaje vypije cca 300ml...dávám hooodně polívky...ale asi mu tak málo stačí, jak má žížu, tak se přihlásí...marné..
25. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
jééééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: lu :dizzy_face: :dizzy_face: moc gratuluji, v kolikátém myslíš, že seš???? :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
Petise: no právě jsem to zjistila, začátek 5.tt :dizzy_face: tak se jen modlím, aby bylo všecko v pořádku :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Lu777:zcela neplánopvaně jsi propíchala všechny kondomy cos doma nešla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a výsledek se dostavil
25. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Lu: ooooobr gratulace!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
vítej mezi námi :wink: :slight_smile: klidný těhulkování :slight_smile:
25. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Veru: ne, on si ho prostě nedal, že prej "what the heck" = no co :sweat_smile:
tak až mu to zejtra řeknu, tak snad se mi nezhroutí
plánuju popsat Matýskovi tričko nápisem Big brother a nechám ho v tom chodit a jestli si všimne :grinning:
25. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
lu :grinning:

holky, dotaz, kdo má holčičky...kdy ste dělali ehm ehm? Těsně po menskách nebo spíš pozdějc?
25. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
Peti hned po menskách! :wink:
25. črc 2009 ve 21:32  •  2 děti  • Odpověz
Lu:what the heck - je teda hodně dobrý
a nápad s tričkem super,ale u nás i kdyby v tom Vítek běhal týden tak bez odezvy-dnes ho Petr dával spát a říká mi,jé malej má nové povlečení v postýlce-to je pěkný,kdy jste ho koupili?že jsi ani nic neříkala - má ho od narození,točím 3 dokolečka,takže prý na něj zatím neměl štěstí

snad jsem se Tě nedotkla to bych moc nerada,myslela jsem to samo v žertu
25. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
ježíš, na Petise to taky už jde :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
aaaaaa...Petiska bude další...hmmmmm :grinning: Já ani nevím, s mými cykly, kdy my jsme ty holky udělali :wink: ale okolo půlky :wink:
holky, přidejte se i další, dělá mi to hroznou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Veru: ne v pohodě, mě se teĎ nemůže dotknout nic, mám fakt hroznou radost :dizzy_face:
jdu vyndat Matýskovi dudlík a znova mu to říct :dizzy_face:

a myslím, že tríča si všimne muž hned... on je typ, že když jsem si přelakovala nehty na nohou ze slabě růžové na průhledně růžovou s lehkým fialovým odstínem tak si toho hned všimnul :astonished: :sweat_smile:

tý voe, moje mamka bude mít dost, jak do mě furt hučela "nebuď blbá, s druhým počkej, já vás měla po 2 letech a 2 měsících a byl to záhul, tak ne abys něco blbla" ... no svedu to na manžela :grinning:
25. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Lucí, díky, myslela jsem si to, páč Robišek byl právě zadělávanej později :dizzy_face: lu :grinning: to víš že jo :grinning: nejlepší kámoška má TP 3.srpna, další měla rodit včera (s tou jdu k tomu porodu) a další tlupa těhulí na koníkovi :grinning: akorát se mi teď mensky kapku posunuly a zrovna kdy by se měla zadělávat holčička, tak bych měla být na srazu :fearful:
25. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
zuuu, tak kdy myslíš - začnou mi mensky 23.srpna, mám je sedm dní...
25. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Lu: pohlazení na pupíček a velikánská gratulace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ať je vše jak má být a ty jsi spokojená maminka :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
verunko, tak chlap dobrý :grinning: ale Robiš je něco podobného, hihi...

jo jo a je tu ještě nějaká tajná těhule??? mě tyto zprávy taky moc těší :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
no jo, ono se září kvapem blíží, a to mají v plánu zadělávky i další, že? třeba Labellkovi...no ale i dlaší :dizzy_face:

Petisko: kašli na výpočty, hezky do toho bušte a nechte to osudu :wink: :grinning: Pokud to má být holčička, tak bude :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
autor
ahoj holky,
lu, veliká gratulace.. :dizzy_face: držím palce aŤ je všechno v pořádku..

zuuu, tak já Ti jí udělám.. :grinning: no sice jsem mysĺela, že budu ještě chvíli v utajení, ale teď jsem v euforii ze zprávy od lu, takže jdu taky s pravdou ven.. :sweat_smile:
poslední ms jsem měla 26.5, takže bych měla být 8tt, ale podle utz jsem 6tt, což odpovídá jediný možný "šanci", kdy jsem mohla otěhu..je to naprosto neplánované..kdo by taky čekal, že se dá otěhotnět měsíc po ms.. :sweat_smile: :dizzy_face:
trochu se bojím, jestli je všechno ok, bylo vidět plodový vejce, zatím nic v něm, ale je asi brzo..uvidíme, co další kontrola..

Kubíkům všechno nej k svátku.. :slight_smile:
a na kluka kdy???no ale při naší frekvenci by bylo fajn trefit se alespoň plodných dnů :grinning: :grinning: :grinning:
fru: olaláááá, tady to frčí.... taky moc blahopřejeme a ať je vše v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
Baruško Lidko gratulujůů!!! Jdem na to!!! :grinning: :grinning:
25. črc 2009 ve 21:44  •  2 děti  • Odpověz
Fru: díííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Holky, já z vás slzím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je nádhera! :slight_smile:
Jsem ráda, že Katy dneska usnula vyjímečně pozdě a potřebovala mě u sebe v posteli :wink:
věřím, že bude u obou všechno v pořádku :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
teda FRU tak to je super,moc gratuluji - tajnůstkářko

někdo další???
já chci taky
25. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
my chceme fakt až v zimě, ale když někdy vidím vzdor u Elí, tak nevím, esli nepočkat :confused:
25. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
Lu, Fru, velká gratulace. Holky to bude úžasný. Já se tak těším na všechna ta nová miminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
no tak to mě poser :grinning: :grinning: fru :grinning: :grinning: moc gratuluji, věřím, že příští kontrola dopadne na výbornou :dizzy_face:

teru, Robik se teď taky nervačí, ale jestli bude po mě, tak to bychom na druhé nezadělali :grinning:

zuuuzajsko, no minule to bylo neplánované, tak teď bych se chtěla při večeru zabavit výpočtem, hihihihi...s tím bušením - díky za radu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dyť my jsme blázni, máme už jména - Majda nebo Michálek :sweat_smile:

verunko, my Robiška zadělali 11.den od prvního dne MS
25. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
prosím prosím, ještě jednu těhuli :dizzy_face: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
Fru: tak to je bomba!! :dizzy_face: :dizzy_face: držím palce ať máš pohodu a zdravý mimi :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
Lucí, a vy teda stále plánujete od září zkoušet, nebo už si nedáváte pozor??
25. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
holky, dneska už se nikdo neodtajňujte, nebo to se mnou švihne...už teď mám takovou radost, že jsem si musela jít udělat pizzu :grinning: :grinning: no...i když...po pizze ještě jednu těhuli na noc snesu :grinning: :grinning:

Petisko: my už máme taky jméno pro třetí holčičku :grinning: teda já :grinning: :grinning:
25. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.