• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
petis: Majda - to je pěkný, my chceme taky Madlenku :slight_smile:
25. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
autor
holky, díky, já chtěla původně počkat do další kontroly, než to zveřejním..ale jinak to ví jen manža a moje mamina(chodím k dr, kde dělá sestru), tak je příjemný to někomu "říct"..
mmch, test jsem si dělala ve středu..no a ve čtvrtek jsem přestala kojit.. :sunglasses:
jo a jsem vlastně 7tt, ve čtvrtek jsem dle utz byla 6+0..
ale tucha jako lu jsem teda neměla, jen mi bylo divný, proč je mi posl.dobou špatně.. :sweat_smile:

jo, petisko, myslím, že si přišla o pozici v první desítce.. :grinning: jak na holčičku, je těžký říct..veru by podle teorií měla být spíš kluk..

veru, no o naší frekvenci radši pomlčím.. :sunglasses:
manža mi povídal, to bych moh dát sperma do banky, viď, když jsem tak plodnej.. :grinning:
říká se ,že kluci před ovulací a holčičky po ne??nebo to motám :astonished:

teď jsem si chovala 6ti týdení holčičku od kámošky-takovej uzlíček 4kg,ale nádherná a s krásným jménem Ema :dizzy_face:

třeba nám pyskáčkovic taky chystají překvápko :grinning:
Veru: my počali Elí asi 4 den po MS, takže buď mám ovulaci dřív nebo jsem plodná v kteroukoliv dobu
25. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
u nás by Ema neprošla, páč Martinovi se vybaví Ema z Nemcnice na kraji města :zipper_mouth:
25. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
autor
myslím, že ženský spermie jsou pomalejší ale vytrvalejší, takže si počkají na vajíčko, mužský naopak jsou u vajíčka rychlejc..
ale jak říkám, ne vždycky tyhle teorie platí..Veru byla počatá den po ovu..
25. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
tak Zuuu si dala pizzu já dvě koblihy, ať se má miminko dobře :grinning:

já teda měla tucha vždycky (těhotná jsem teď počtvrtý)... a to mi včera vyšel drahej test negativně, ale furt mi nešlo do hlavy, že mám vnitřní odpor spát na břiše nebo že mám pocit, že "něco nesu" a taky naprosto určitej pocit, že už se s manželem nebudu muset dohadovat jestli druhý mimi bude nebo ne
minule to bylo taky tak, vím, že jsem seděla v letadle z Ruska a najednou jsem věděla, že jsem těhulda...
test jsem si taky dělala jako dneska jen pro jistotu než to řeknu manželovi
no a minule to taky manžel nevěděl první, to jsem to vykecala psovi :grinning:

holky, zeptám se, nikdo už nemáte doma UTROGESTAN, že? já k dr. nechci jít na začátku (dvakrát hned po tom křeče a konec :pensive: ), ale Utrogestan doma už mám prošlej... kdybyste někdo měl, prodejte prosím, budu klidnější..
díky!!
25. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
a co je za pohlaví když je to v den ovulace? :sweat_smile:
25. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
Teru:takže dám na radu tetky Zuu,bušit,bušit,bušit
jen aby Vítek nebyl jedináček ještě v první třídě - v souvislosti s naší frekvencí
25. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
lu: taky jsem ho brala, ale asi jsem ho celý spotřebovala, koukám, že ho tu nemám
25. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
fru, takže frekvence zřejmě všude stejná :grinning:

no uvidíme, jak to půjde, byl by to hezký dárek k té Robišové třicítce, ať už by se narodila holčička nebo chlapeček :dizzy_face:

verunko, s tou ovulací to mám taky pomotané :slight_smile:
25. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
hele, já mám cyklus 40 dní a celkově takovej "zajímavej" :sweat_smile: a rada bušit je odě mě teda příznačná...u nás se zase zabušilo jednou po příjezdu HOnzy ze soustředění :wink: a bylo :grinning: Třeba jsou ty spermie pak tak natěšený, že viděj živáčka... :grinning: :grinning:
25. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
lu, bohužel já všecky prášky dopapčila, myslím, že mi tu zbyl jen detralex
25. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ahojda :grinning: :grinning: :grinning: dostala jsem echo, že to tu vře :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Lu a Fru - GRATULUJU MOC... Nějak nám těhotní přezdívky končící na U... asi se přenickuju :grinning: jste šikuly... no, u nás jak u veru... nejdříve se polepšit s frekvencí. jen to by to naše mrně muselo začít spát nějak "lidsky"... Vlado teď začal uspávat a myslím, že se uspí i se Zuzankou :grinning:. Mám z Vás holky velikou radost. A moc se těším na další zprávičky!
25. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
autor
lu, co si dát inzerát tady do bazaru? ,yslím, že na MK je spousta holek, co mají doma nevyužitej utrogestan..
já si šla k dr víceméně jenom pro předpis na acidum folicum..
protože kojo a k tomu prasárny co jím, skoro denně latte.. :unamused:
25. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
Zuu:takže mám naději - díky - hned se mi ´bude líp spát :grinning: :grinning:
já utrogestan ani tentokrát nebrala...začala jsem mít potíže až 10tt...a to už nemělo moc cenu... :wink:
zuuu :grinning: asi pošlu Robiša k vám na soustředění, aby se jako mohl vrátit se soustředění, hahahahahaha, páč jinak asi nic nebude :grinning: :grinning:
25. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
Fru: se právě nesmí dát inzerát... :unamused: asi těch holek bylo víc co chtěly prodat antikoncepci nebo Utrogestan tak to zakázali.. no zeptám se jen tak na pár tématech holek co jsou už v druhý polovině těhu...
25. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
Lu, existuje jedna diskuze, možná by se tam ten utrogestan dal sehnat:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=87137&vOffset=360&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
25. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
tak dobrou :dizzy_face: teda nevím kolik toho dneska naspím :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
Lu:zkusím se zeptat známé :wink:

dobrou hlavně "novým" těhulkám :dizzy_face: ať je vám dobře a šechno je, jak má být :wink: :slight_smile:
25. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz
díky Jani, už jsem tam písla, jsi zlatá!! :slight_smile:
25. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
ty prďo, tam jedou kšefty :slight_smile: utroš tam pár holek má
25. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz
už to tu balíte? Tak já jdu taky, bobrou těhule i netěhule :slight_smile:
25. črc 2009 ve 22:20  • Odpověz
já mám za to,že to o prodeji léků jsem četla na MMB
25. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz
Jednou jsem to téma náhodou zahlídla na titulní stránce. Snad Ti tam někdo pomůže.

Ještě přeji Kubíčkům vše nej k svátku. Asi jsem poslední gratulant :wink:

Dobrou klidnou noc...
25. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
autor
nějak mi blbne připojení.. :angry:
taky jdu do hajan..dobrou..
25. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
ježiš to mi nedělejte...já už jsem asi 3.den v emocionálním rozpoložení...ve čtvrtek jsme se asi podruhé všichni narodili (přežili jsme děsivou jízdu autem ve větrné smršti...odnesla to naštěstí jen kapota :stuck_out_tongue_closed_eyes: )...ted mám za sebou 3 dny bez el.proudu na chalupě (bo vítr proud odnes...)...ted mě manžel po návratu elektřiny do vsi vytáhl do kina na Hlídače č. 47 (neee..to není film pro hormonálně labilní matky...příště Sněženky a machři...já už nic jinýho po porodu nedám..)..no a ted se po nekolika dnech napojím na pc a už tu na mě mrkají zprávy od tet bonzaček: mrkni na koněěěěě....tož mrkám a nestačím se divit...holky jedny těhotný krásný, moc velké gratulacééééé!!!! to je krááásaaa :dizzy_face: :dizzy_face: mám strašně velkou radost....já se dnes asi hormonálně složím :grinning:
25. črc 2009 ve 22:32  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
jsem fakt total mimo...jsem si ted po sobe precetla svuj prispevek..no snad me pochopite :sweat_smile:

za kubouše díky za gratulace k svátku - ráno mu to vyřídím :slight_smile: :wink:
25. črc 2009 ve 22:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.