• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
LU,FRU: :grinning: :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :grinning: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :grinning: :astonished: :astonished: :slight_smile: :slight_smile:
Mi z vás úplně ztuhly ruce radostí, nekecám.... :grinning: :grinning: :grinning: .Já chci takyyyy :rolling_eyes:
Lu: ty jsi dobrá machřice, nosíš do pátýho patra Matýska, nákupy a ještě k tomu bejbátko,, měla bys s tím něco udělat :sunglasses:
25. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz
ïngrid - :grinning: já zas mám z těch dnešních těhu zpráv už přes hodinu šílené pnutí v prsou..fakt..
mně se snad začalo tvořit mlíko :grinning:

trocha jsem dočetla poslední 4 dny...potěšilo mě, že jsou už labelky ok :slight_smile:

a příspěvky Kubulína ad probíraná témata:
ad nočníkování - kluk je připraven, matka ovsem ne (dokud nebude dite schopne po sobe nocnik vynest a umyt, tak si na něj nesedne :grinning: )

ad jídelní hříchy - ve středu jsem připravila kubouše o nanukové panenství :sweat_smile: dostal líznout nanuku jako vysokohorskou prémii po zdolání jednoho z krkonoš.vrcholů...pak furt chodil s vyplazeným jazykem :grinning: . jinak jsem matka ras...měli bychom z kluka kuličku, stačí, jak se láduje normální zdravou stravou...na posezení sní keř malin :grinning: (začínám věřit tomu, že KRNAP neuzavřel pulku Krkonoš kvuli polskym boruvkařum, ale kvuli Kuboušovi :grinning:)

pro Fru - ad mlíko a spol. - dávám K. jen Lučinu + jogurt....Sunarem je nepolíben..kaše nemléčná...a je to ok :wink: aspon dle chytrych knih
:wink:
25. črc 2009 ve 23:24  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
dobré ránko :wink:

jéééé lu a fru moc moc gratuluju, huráááá,budou další miminka!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , tady to teda jede!!!! :sunglasses: :sunglasses: .Pusu na pupíky :slight_smile: :slight_smile:
26. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
Ahojky

Moc moc moc gratuluju a přeju , ať je vše OK.

FRU mě v 6tt nebyl viět ani váček a za 14dní už bylo mímo i se srdíčkem, tak držím palce :dizzy_face:

Pěkně se to tu rozjíždí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:

Vydala jsem se popřát Anničkám - takže vše nej nej nej k svátečku !

A tady jsou takové úžasné NOVINKY !!! Lu, Fru, ze srdce gratulujeme - přejeme, ať je všechno v pořádku a ať těhotetsví je skutečně tím nejkrásnějším obdobím...jo a ať rychle utíká...aspoň tak jako Petrolejce a Zuu...to je neuvěřitelné, jak jste daleko :astonished:

Jdu si pobrečet :slight_smile:
26. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
holky, díky moc za gratulace :dizzy_face:

jsem si taky pobrečela, ale smíchy... včera nám Matýsek v autě pořád říkal "hlabičky" až mi došlo že tím myslí ty elektrický sloupy okolo silnice, oni fakt tak vypadají :sweat_smile: :grinning:
a teď jsme prohlíželi omalovánky a podle něho nemá prasátko čumák ale dudlík, prostě na tom trvá :grinning:
a v jiný knížce je kus stromu, ale to nejsou větve, on se rozhodl, že to je had, takže tu chodí a syčí :sweat_smile:
a nad tím stromem nesvítí měsíc ale "meoun, ňam ňam ňam" :grinning:
teda dneska fakt perlí, asi má dobrou náladu, vstal před 6 a máma se usmívá tak asi nechápe co se jí stalo :sweat_smile:
26. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Ingrid: nj, já si říkala, že když tahám všecko do 5. patra, tak z toho něco bude... když jsem byla těhu s Matýskem, tak jsem ten měsíc táhla asi 20 kilovej pytel se psím žrádlem a taky do schodů, pak jsem měla nějakou pančovanou vodku na ulici, letěla jsem letadlem, chytla šílenou chřipku atd., takže ideální měsíc :grinning:
26. črc 2009 v 08:52  • Odpověz
26. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Lu:ten je sladkej :grinning: :grinning: :grinning:

Aničkám vše nej - i do Mostu :wink:

a pěknou neděli všem

jdu žehlit :confounded:
26. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Lu, Fru, moc moc moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Přeju vám, ať je vše v úplně naprostém pořádku, nic vás netrápí a jen a jen se radujete!!!!!

A co fota testů??? Já chci obdivovat ty //.

Kdy vám vychází termíny porodu??? (možná už to někde je, já jsem to pročetla úplně vyvedená z míry :grinning: )

Fru, já jsem otěhotněla týden po očekávané MS :sunglasses: A Matýsek je taky udělán pod heslem "what the heck" :grinning: :grinning: :grinning:

Lu, Matýsek je sladký na videu!
26. črc 2009 v 10:38  • Odpověz
A Aničkám, Andulinkám vše nejlepší k svátku!!!!

Holkyyy, mě je z toho až smutno. Sice se nevyspím, každou třetí noc se zapřísahávám, že Matýsek bude jedináček, ale kdybych ty dvě čárky našla byla bych nejšťastnější na světě. Asi jako vy všechny holky těhulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
No, ale domluva u nás je až později. Každopádně ne dřív než dokončím školu. Ach jo :wink:
26. črc 2009 v 10:42  • Odpověz
Lu jsem se rozbrečela u Matýska :slight_smile: :frowning2: .Je to nádherný! Já jsem nějaká rozhozená,mám to dostat,obličej samej pupínek,nálada jak na houpačce,ráno jsem se pohádala s Petrem a ten se naštval taky a radši sbalil Ondru a šli na písek,aby tu se mnou nemuseli být :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Tak jsem aspoň hodně uklidila a trochu jsem vychladla
26. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:
jsem si musela přečíst, jestli se mi to jenom nezdálo večer :sweat_smile: :grinning: Znovu tu otírám očka :wink:
Sylvi: napsala jsi to přesně...když ty // člověk objeví, je to prostě nádherný...a ať mi nikdo neříká, že se to druhé těhu míň prožívá...ano, času je míň na to se furt pozorovat...ale emocionálně je to stejnej nářez - možná snad větší...a i já prostě tvrdím, že těhotenství je krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: (a to si dneska Eja hraje fotbálek s mým močákem od rána :dizzy_face: )

Vše nej Aničkám (díky za připomenutí, musím obeslat sms :sweat_smile: )

My vyrážíme na týden zase do Frýdlantu se tenisově soustředit...doufám, že tvrdnutí dá pokoj a že genetika ve středu dopadne dobře (prosím, myslete na nás, když si vzpomenete :wink: :dizzy_face: ). Zkusím se tam připojit, když bude nálada :wink:

Mějte se tu krásně, žádné nemoci a samé dobré zprávy...jako včera večer! :slight_smile:
26. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
Sylvi: začátkem dubna, tzn. Fru musí být někde v březnu :slight_smile:

Aničkám krásnej svátek! :slight_smile:
26. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
agat:já to dostala ráno,taktéž jsem velmi příjemná a navíc jsem to nechtěla dostat hledat // takže tolik od nás
26. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
veru aha :frowning2: , neboj vyjde příště.Já obvykle tyhle nálady nemám, nevím,co se děje.Jsem fakt protivná
26. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
Agat:co bych chtěla když málo bušíme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
veru my skoro vůbec :grinning:
26. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
si nemyslete, že já jsem nějaká sexuální údernice :sweat_smile: :sweat_smile:
26. črc 2009 v 11:17  • Odpověz
tak to se picnu,u Zuu jednou po soustředění,Lu se teď doznala,že taky nebuší každý večer - tak kde teda dělám chybu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
Ahoj holky, já jenom nakouknu a tady takový krásný zprávy :dizzy_face:
LU a FRU, obrovská gratulace a opatrujte se :slight_smile:

No doufám, že se třeba připojím aspoň do té třetí vlny :slight_smile:
26. črc 2009 v 11:46  • Odpověz
voéééé maminýý!!!!to je nářééézzz :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
já si klidně dovolenkuju a někdo si klidně sexuje a těhotní!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning:
Lůůů a frůůů: vítejtééééé!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: su štastnááá jako vy!!!co ,štatnějšíííííííííííí :dizzy_face: :sunglasses: konečně někdo posílí naše dabltěhu řady!!!! :slight_smile: :grinning:
tož a ted můžu jít klidně dál dovolenkovat,ááááchhh :grinning: :wink: :slight_smile:
26. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
Ahooj :slight_smile: týý jo já žasnu,lu,fru přeji nádherné těhulkování a moc,moc gratulujuuuuuuuuuuuuuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Aničkám Vše nej,nej k svátečku :dizzy_face: :dizzy_face: lu:Matýsek je roztomilej :slight_smile: mocinko:přeji kráásnou dovču :wink: adinko:dočítám letmo,berunka má šestku??chudinka :frowning2: tak at se brzy uzdraví :wink: mějte se pá ještě snad večer nakouknu :slight_smile:
26. črc 2009 v 16:15  • Odpověz
tak muž dorazil domů konečně... já čekala, že se lekne co budeme dělat, když nemá práci ale to asi dorazí později, teď září a je totálně dojatej :dizzy_face:
a je taky rád, že to takhle dopadlo, že se nemusíme dohadovat jestli a kdy.. ježíš, jak mně se ulevilo...

ale já už se do půlky věcí nevejdu :sweat_smile: já skoro všecky volný věci v rámci reorganizace vyházela a teď mám všecko obtažený to nevím jak se budu další dva tři měsíce schovávat :sweat_smile:

jak je marůdkům??
26. črc 2009 v 16:55  • Odpověz
Ahojky,
Peti zatím se nesnažíme, bo ten můj opar a hrozící Amelčiny neštovice by nebyly to nejlepší pro mimi.. :wink:
26. črc 2009 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz
labellko pěkná úroda!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

holky pražandy,nechystáte se někdo v srpnu do Ikei? budou mít nový katalog.Mohla bych Vás některou požádat, jestli by jste mi ho neposlala poštou? výdaje a poštovné ráda zaplatím :slight_smile: .My se tam jentak nedostaneme a když si ho nechám zaslat od nich,tak jim to potrvá 3 měsíce :unamused:
26. črc 2009 v 18:05  • Odpověz
Aničkám vše nej k svátku!!

agi: ale samej hořčák!! :wink: :grinning:
26. črc 2009 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz
Lu moc moc gratuluju k těhu :dizzy_face: . Taktéž i ostatním těhulkám ať čerstvým či pokročilejším :dizzy_face:
26. črc 2009 v 18:24  • Odpověz
labellko ach jo,tak to nebyla smaženička? :frowning2:
26. črc 2009 v 18:31  • Odpověz
agi: byla omáčka! :wink: :dizzy_face:
26. črc 2009 v 18:32  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.