• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Dobré ránko,
dnes bude krásně :slight_smile:

Zuhav: vždyť to říkám. když ty přijdeš a dáš příspěvek, hned mi zlepšíš náladu a musím se tlemit :wink: u nás se zkouší skákat snožmo, vidí to u Matese a vždycky to smrdí úrazem

v podkroví máme asi pod střechno vosy nebo tak něco, nejlepší na tom je, že ten sádrokarton končí u trámů a tam to ještě není zakončený(je tam po celé délce asi 6 cm otvor), takže jestli se ty zviřátka rozhodnou na nás podívat :confused: prostě můj můž má přeci na všechno dost času :angry:

za cvhilku vyrazíme na chalupu, když už jsme tam celý den sekali, tak si to dnes pojedu užít :wink:
27. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
Luci, Elí taky jí na prdlačku, včera mi celkem dlabala rýžovou polívku s mrkví, trochu jsem to osolila, ale to má spíš na ten průjem, jinak nechce taky nic
27. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
Tery u nás už to ale trvá táák dlouho....mám pořád dokola takové to: kašlu na to, až bude mít hlad nají se..no nenajií! A teď mám znova to, že chci něco vymýšlet aby papala..nic nezabírá.. Už nechce ani to ovoce což před tím měsícem aspoň jedla..

Užij si chatu!! :wink:
27. črc 2009 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz
ahojte holky, hlásím se po dovolené v Jizerkách, bylo tam tak krásně :slight_smile: Ten vzdoušek :slight_smile: , pořádně jsme toho prochodili a kluci si to krásně užili :slight_smile: Byli jsme prakticky nepřetržitě venku od 9 od rána tak do 19,30 večera, když nepočítám obědy, večeře,
gratuluji novejm těhulkám Lu a Fru :slight_smile: nestačím koukat :slight_smile:
dočítat budu později až bude Kubík po o spát
kdo chce můžete kouknout na fotečky http://makull.rajce.idnes.cz/dovolena_Jizerky_2009/
27. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
ahoj

to je ráno, mně je blbě a když potřebuju aby si muž vzal malýho na dvacet minut, tak se naštve, že nemá čas, že vyplňuje nějaký papíry... no co jsem čekala, po včerejším dojetí dorazila jako obvykle realita :rolling_eyes: pěkně to začíná...
jsem se snažila nerozčilit, prostě jsem si lehla na gauč a malýho jsem nechala vlízt do čeho chtěl,
no nestěžoval si :grinning:

Prami: zánět stř. ucha? :zipper_mouth: no nazdar, doufám, že Tě to moc nebolí, já to měla asi ve 3 letech a do dneška si to pamatuju :zipper_mouth:

ad sed vzad: to fakt nevím, to jsem vůbec nepozorovala, já to nesleduju :sweat_smile:
27. črc 2009 v 09:59  • Odpověz
Labell: u nás jede všecko, nejvíc ale vajíčka, vařený nebo osmažený... pak sladký brambory to je odměna...
pak maso... (např. to italský kuře, viz recepty).. nebo filé s tou cuketou (taky v receptech)
co vůbec nejede jsou polívky, já už je moc nedělám, protože on to fakt nechce, i když je výborná
a teda všecko jen čerstvý, omaštěný a osolený... sní i bez, ale není hloupej, chleba první den jí hodně, druhej míň, třetí den ho hodí na zem

Makulka: krásný fotky :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
Lu: vajíčka nechce, ať jsou dělané jakkoliv, maso fluše..jedině co sní je ryba. Polívky jí, ale max. těch 10 lžiček. Co jsou sladké brambory?? Jinak moc děkuju!

makulka: jste moc hezká rodina..krásné fotky!!
27. črc 2009 v 10:42  •  2 děti  • Odpověz
Labell: sladký brambory prodávají v některých obchodech, vypadá to jako velká brambora, vaří se to stejně, je to oranžový a sladký, výborný i samotný :slight_smile:
já se teď chystám na lívanečky s ovesnými vločkami, jestli to bude jedlý tak to pak dám do receptů

dobrá je kaše z červený čočky s rozmixovanou kukuřicí plus osmažená cibulka

nebo bramborový placky? Matýsek se po nich mohl utlouct :sweat_smile:

výborný jsou recepty od Aco, jak tam má takovou tu zeleninu se šunkou a vejci a to zapéct, to byla fakt ňamka
27. črc 2009 v 10:56  • Odpověz
ahooooj těhu a netěhumamky.-))
makulko:to je rodinka!! :dizzy_face: :dizzy_face:
lůů:je ti drobku blbě jako z těhu??no já taky ještě občas šoufluju,ale jinak dobrý!Akkorát tudej ráno nějaký křeček v břiše ,ale bylo mi fakt blbě,naštěstí manža má taky dovču ,tak popadnul kyblík,dítě a šli pískovat.-)
ad sladké brambory:??tož též su nováček, neznám :slight_smile:

u ná jedou hlavně polívky!!já dělám pevážně kuřecí vývar a pořád dokola s hovězím ,nebo zeleninový ,které lehce obměnuju podle toho ,která zelenina vegetí v lednici :slight_smile: jinak krize,ryba vůbec!!!vejce ,jen aby se neřeklo...a spíš se sápe po jídlech ,které jako jí fakt nemůžu dát.
Dneska dělám zapékané brambory, tož uvidím co Aduš sníí ,ale bude muset bo polívku jsem nedělala :sweat_smile: :slight_smile:

tak holky, mějteséééé a zatííímm :dizzy_face: :slight_smile:
27. črc 2009 v 10:57  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: ,
jdu pozdravidt a popřát novým těhulím pohodových 9 měsíců :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Holky i když vám někdy není zrovna dobře , tak vám chci napsat, že je opravdu na co se těšit, protože smích v dvojitém podání je prostě k nezaplacení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My jsme si vyzvedli konečně po třech týdnech Terku a Lukáš se od tý doby směje skoro pořád jak blázen. Oni se na sebe jenom kouknou a už se smějou. Já ho taky dokážu rozesmát, ale ségra je prostě úplně jinej kalibr :grinning:

ad jídlo: to moc neporadím, protože s Lukášem mám spíš opačný problém. On jí všechno a s láskou :grinning:

A ještě musím napsat jednu chlapskou historku:
Karel v sobotu šel dát Lukáše spát a když jsem šla na večerní kontrolu do pokojíku, tak jsem si všimla, že Lukáš spí v bačkůrkách. Můj dotaz na rozespalého Karla zněl: "Víš, že jsi ho dal spát v bačkůrkách" - Karel v klidu, že ví. "A proč?" - abych ho nemusel ráno za se obouvat.
27. črc 2009 v 11:15  • Odpověz
Gmol: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
ahoj, jen nakukuji, gratuluji všem novým těhulkám, u nás to bohužel zatím nevypadá, tak přeji všem krásné těhulkování, zdravé dětičky i maminky, krásné dovolené a snad se tu zase brzy objevím na dýl
27. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

dopoledne jsem chcípala bolestí - od mensek, já nevím, ale po tom porodu to je fakt hnus :confounded:

áá těhulka lu už má první příznaky :wink:

zdravím zuhavku s Kubajzem a gmol s Lukym :dizzy_face: a Karel dost dobrý, hahahahahaha

Kačí, se zubama ti to nezávidím, děvče :confused: :frowning2:

Lucí, a od kdy ti tak začala špatně Amka papkat? Z polívek jsou výborné porkové, mňam a co má Robišek hodně rád, tak normálně uvařenou brokolici, kterou posypu strouhaným sýrem a brambory pomaštěné máslem, nebo vepřovou kotletu na mrkvi s rýži...

makulko, ty vypadáš jak starší ségra :sweat_smile: a oba kluci se vám fakt povedli :dizzy_face:

a teď jsem chtěla ještě odpovědět holčině z předchozí stránky - Robikovi rostou taky tři stoličky naráz, hovňajse má normální, bobek měl jen jednou a to jedl ten den, myslím, borůvky, ale srajdu nemá
27. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
Gábi:to je v pohodě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 12:07  • Odpověz
jo, a prami, ať máš ušisko brzo v pořádku :frowning2:

mishu, a jak to že u vás nic? ještě problém s tou štítnou žlázou? :confused:
27. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
jinak Kubíkovi jsem teď dělala těstoviny s tuňákem a rajčatovou omáčkou, je to výborný i pro dospělý, večer hodim recept
27. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
já teď hodila do receptů tu porkovou polívku, sama jsem si teď dala dva talíře :slight_smile: a fičím na chvilu zalehnout...Robišek byl včera i dnes protivný, furt se vzteká.. :unamused: tak jdu načerpat sílu na odpolední směnu :slight_smile: :slight_smile:
27. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Peti jak začalo to teplo cca před měsícem.
Brokolici nemá ráda vůbec, tu porkovou polívku zkusím :wink: . Díky!!
27. črc 2009 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz
Aha já si janiny 28 nevšimla!! každopádně mela Amelka to stejné!! :wink:
27. črc 2009 ve 12:26  •  2 děti  • Odpověz
zdravíme,
tak na dnešek noc byla strašná, byla jsme úplně vyfluslá.malá nechtěla spát, byla vzhůru až do půl 3..a pak přes den spinká
no a do toho jiřík, má už asi 14dní hodně řídkýho bobika, a dva dny má teplotku a včera večer měl 39.dáváme panadol tak to vzdycky srazíme a je mu líp, ale je takovej unavenej, smutnej, namručenej, netuším co to je...chudinka
dneska máme ještě taťku doma, ale od zítřka nevím jak to zvádnu....:-/
a málem bych zapomněla pogratulovat těhulkám lu a fru, ať se vám daří a je vše v pořádku :slight_smile:
něco málo foteček : http://kratochvilovi08.rajce.idnes.cz/05_-_Jirik_rok_a_pul_a_Emily/
27. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj,
Luci a co Am z toho mála njevíc ráda - brambory,těstoviny,rýži????
ani jogurty nepapa?
27. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
Luci: jogurtu sní tak půlku, ale je to jediná záchrana, když už pluve všechno. Nejradši má rýži, pak těstoviny..
27. črc 2009 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz
Jani: to zní jako zoubky :confused:
drž se, musí to bejt nářez, ale tak po dvou třech měsících to bude lepší, až malá povyroste, malýmu vylezou zubiska, zajedete režim a tak... děti máš fakt krásný!

Peti: jj, furt chodím čůrat :sweat_smile: :sweat_smile: a ráno teda normálně jím dost, ale teĎ budu muset jít hned, teda po mlíku pro malýho...

dneska ráno přijdu do pokojíka a Matýsek si rozepnul a sundal spací pytel a už byl i napůl venku z pyžama... najednou se chce i sám svlíkat :sweat_smile:

a dneska konečně pokřtil nočník! sám od sebe si tam sedl zas oblečenej, tak jsem mu sundala suchou plínku, no bez prošení a zpívání bylo do minuty hotovo! asi jak slyšel, že teď na ten trénink kašlu, tak se do toho obul :grinning:
27. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
já mám teda taky poslední dobou pocit,že V nechce moc jíst,ale spíš tak,že nechce snídat a pak si na sváču dá jogurt,nebo nechce moc oběd,ale dá si odpo ovoce a večer pěkně sní večeři

s rýží má V rád kuřeci s mrkví,nebo úplně obyč se zeleninou uvařenou s kousíčkem bio bujonu jako rizotko

Jani:fotky krásné,ta spící společná je super
27. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz
Luci:a co sladkou rýži-když papá ovoce?
27. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
autor
ahojda, tak nevím, na co všechno chci reagovat..

sylvi, termín předběžně vychází cca18.března..

lu, vím jak se cítíš.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: u mě nevolnosti byly impuls abych si udělala test.. :sweat_smile:
ale musím říct, že je mi blbě teda fest, průběžně celej den, i v noci, moc si to užívám.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera večer to byl fakt hnus..a mám pocit, že mě všechno jídlo hrozně nadýmá a furt krkám nebo mám škytku..

labell, to je teda hrůza s nepapací Amelkou..
Veru mi vždycky s chutí zbodne červenou čočku s mrkví a bramborem..
těstoviny má nejradši samotný..
co třeba kaše? ať už ovocný nebo zeleninový.. já už jsem je Veru dlouho nedělala a teĎ zas jo a může se po ní utlouct..

jdu se kouknout na fotky..

ještě přeju všem Aničkám vše nej ke včerejšímu svátku..
27. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
no to mě taky napadlo, udělat rýžovej nákyp, do toho třeba meruňky nebo švestky, to je výborný :slight_smile:

a nebo ovesná kaše s ovocem?

možná chce spíš studenější věci? já když byla dítě, tak v létě jsem odmítala jíst teplej oběd... tak mi ho nechali vychladnout a nebo jsem měla místo toho salát, třeba i s těstovinama a to mi jelo prej :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
Fru: no mně eště není moc blivno ale to začne tak příští tejden hádám.. spíš mi je slabo a fakt si potřebuju sednout...
teda jestli Ti je blbě i v noci to nezávidím... mně se jen hůř spí což mě překvapuje, protože s Matýskem jsem spala jak šípková růženka kromě posledního asi týdne před porodem
nadýmání a škytavka, to jsem měla kolik měsíců naprosto po všem, furt jsem jedla Rennie a malý porce a pila jsem hodně vody, to pomáhalo
27. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
Holky jste moc hodné...
rýži na sladko zkusím,,naposledy ji nejedla, ale už je to delší dobu..
kaše nejedla nikdy..max. tak bramborovou a č.čočku taky nemá ráda..těstovinovej salát v pátek rozmetala tak, že kousky visely i na židličce metr od ní..

jako tchýně mi říkala že byl Michal v jejim věku stejne, ale stejně mě to nedá..
27. črc 2009 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz
petise: jj, štítku mi řeknou ortel v září a navíc jsem nestihla dodělat školu teď v červnu, takže budu končit až v únoru a manža chce abych měla školu hotovou až budeme mít druhý, ale to by se přece stihlo, Mímo by se narodilo nejdřív v červnu, ale manža chce počkat, aby bylo mimčo zase zimní, navíc si myslí, že to finančně neutáhnem, ale já si myslim, že se to dá, navíc půl roku nehraje roli - chceme děti max. 3r od sebe, tak uvidim, třeba, když bude ŠZ v pořádku manžu ještě přemluvim, poslední dobou furt mluví o Kubově bráškovi - je přesvědčen, že umí jen kluky :wink:
Tak tu s váma teď pobudu a učit se budu večer, ale musim, už mám namála - už mě ta škola se.e
27. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.