• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
autor
lu, právě že vodu nemůžu, po tom je mi blivno..pamatuju si, že jsem to měla s veru taky, nechutnalo mi nic pít..naštěstí nezvracím, jen je mi blbě..lae někdy je to teda mazec, když zrovna veru potřebuje pocho nebo nemůže usnout..
gratulace k pokřtění nočníku.. :grinning:

jani, emilka je krásná.. :dizzy_face: držím place ať je Jiříkovi co nejdřív líp a ať si rychle zajedete režim..

makulkovic fotky moc hezký.. :slight_smile:

holky, normálně je mi líto, že jsem "vyfoukla"těhu těm, kdo by opravdu teď chtěl..a že je vás tu teda dost.. :frowning2:
moc držím palečky všem, kdo se snaží, aby se to rychle povedlo..
27. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Fru: gratuluji k těhotenství, ať je vše bez problémů a profil změníš až po kontrole?
27. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
Gmol: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: manžel salámista, co
Labell: sladká brambora - prodávaj to v Bille, Hypernově, Intersparu,Kauflandu pod názvem batáty a je to fakt moc chutný a rychle uvařený, doporučuju
27. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Ty nevolnosti se s prckama zvládaj ještě hůř. A já je teda s Týnkou neměla a s mamutkou jo. tak přeju, ať to zvládáte, ale do toho to vedro, tohle těhu pro mě je o moc náročnější než minulé ... už aby byl podzim a první trimestr za váma, že jo ... :grinning:
Luci, vím že to nejezení je na nervy, ale je fakt, že některé děti nemají potřebu jíst. Já jsem toho zářným příkladem, furt jsem se bála, že bude Týnka po mně, ale ta žere jak kyselina. Moje máma mi vyprávěla, že jsem jako dítě celý roky nejedla skoro nic, jen pila trochu vody, chutnaly mi jen tyčinky a čokoláda. Občas ovoce. maso ne, přílohy ne, zelenina proboha ne (až do puberty, nemohla jsem pozřít ani rajče), prostě dítě na zabití. Podle rady doktorky mě prý dokonce nechali pár dní vyhladovět, ale byla jsem jak Duracell, asi nějaký skrytý baterky. Bohužel mám to řešila tím, že se mi snažila jídlo cpát násilím, takže myslím, že mi ten blok jen posílila, opravdu jsem skoro až do dospělého věku měla dost velký problém se spoustou jídel (vůbec jsem nemohla špenát, polívky, masa). No a teď mi chutná už skoro všechnp. Pointa je v tom, že každý má fakt jiné potřeby, já byla vždycky hubeňour, ale totál zdravej, prostě jsem jídlo nepotřebovala (stačily mi občas topinky jen tak nasucho, špagety s kečupem, smaženice, no samý úžasně zdravý jídla). Takže pokud malá nějak drasticky nehubne a e zdravá, tak tomu dej raději volný průběh a jen občas testni něco novýho, jestli ji to nezaujme. tak držím pěsti.
27. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz
autor
mishu, díky..asi až po kontrole..

labell, je to na palici, viď..některý děti fakt nemají potřebu jídla..teď si vzpomínám, že jsem tu jednou zahlídla i nějakou diskusi..něco jako syn bez potřeby jíst...
27. črc 2009 ve 13:06  • Odpověz
gmol: :grinning: :grinning: :grinning: , bačkorková story teda fakt výborná!!!!!

makulko dovča nádherná, my jedeme do Jizerek koncem srpna, už se moooooooooooc těším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

jani Emilka je sladká, ta noc musela být příšerná, snad už bude líp,ale to víš, máš malé miminko :wink: .Co malej,nežárlí?

pa,jdu vařit a uklízet
27. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
Kuba mi nechce jíst obědy, zato by furt ládoval kaši, cereálie, piškoty, jogurty a přesnídávky
27. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
tak jsem si dnes na MMB objednala šaty.... od Petrolejky :grinning:
27. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
mishu kecáš? :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
labellko držím palečky at se Amellka rozpapká :wink: jůůů Jani,fotečky paádní a držím palečky at další noci jsou lepší :slight_smile:
27. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
nekecám, ale ta o tom asi ještě neví :grinning:
27. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
Děkuju! A Peti tobě spešl díky!! Pomohlo mě to! :wink: :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak jsem hledala tu diskusi a našla tohle..myslím, že to bude u spousty z nás brzy aktuální.. :wink:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=99086&vGroupOffset=80

peťo, přesně, už aby byl podzim..
27. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
musim běžet, malej se vzbudil
27. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
fru: my už máme dudl jen na noc a to jen někdy
27. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
čůs bůůs woe kóknůůů a tuná nekst těhulééé a etě k temů dvjééé :grinning:
Fru und Lu, moooc gratulujůůů, je to nádherááá, tož ať je Vám líp a jste s mimískama zdravé :wink:
Kubulka šikulínek zahradníčééék, já Oliverka tože šoupu evry dej po okolních zahradách, je pak napapanej a unavenej :grinning:
jen mě nedávno překvapila tchýně jedné sousedky, kt. když nás viděla jít kolém už otvírala branku, ja? :grinning:
O. papá fše hezky ve velkééém zááás...
zuuu: ve středu myslím jen a jen na Tě, bude to áááleee goood!
páááá já cu tože být těhulééé ale tatu nepřeperůůů :grinning:
27. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
mishu:tak to jsem zvědavá,jaké? :slight_smile:

fru:jj, už jsem mu zkoušela dudlík na spinkání nedat a nešlo to :frowning2: .vůbec se neuklidnil a neududlal se.nevím,jak to budem dělat.četla jsem o tom nápadu ustříhnout tu silikonovou část,že to pak sami nechtějí,ale popravdě nevim nevim.Dudlíčka má jen na spinkání, ve dne ho nenosí vůbec,ale na to spaní ho vyloženě vyžaduje
27. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
Fru: to teda jo, dokonce vyžaduje, aby měla na body připlé dudáky dva :angry: . u nás to bude obzvlášť masakr. já zkusím ustříhnutí,ale až po dovolených
27. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
tý jo tak ustříhnout dudlík by mně teda nenapadlo,ale proč ne když to zabere :sweat_smile: Pát'a ho přes den měl už velmi málo v noci pořád,jenže jak min.týden teplotkoval tak ho měl i cwlj den a ted se němu pořád hlásí,snad se to zase srovná :wink: tak si Pát'ulka dal hovězí na houbách s brambůrkem a olizoval se až za ušima,setrváme ještě tak hodku doma a pa půjdeme na písek :slight_smile:
27. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
hele mishu jen mi tam nějak nesouhlasí to jméno?? :confused:
27. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
no joooooooooooooooo je to Pét'a :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 13:49  • Odpověz
mně se tam líbí to sáčko,jenže nevím jstli bych do něj vlezla :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
jé tak šatky jsou moc pěkné, jsem zvědavá jak ti budou slušet :wink: .Teda a nechápu,jak dokáže někdo něco podobného ušít :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
tak jsem něco málo dočetla, samo už nevím na co jsem chtěla reagovat :unamused: .
Ale bačkůrky mě teda fakt dostaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jak si ulehčit práci, že, je to tak snadné :slight_smile:
děkuji za chválu foteček a kluků, bylo tam fak nádherně, byli jsme ubytovaní kousek u Horního Maxova, každej den jsme dělali výlety, tak15-20km, vše samo pěšky :slight_smile: . Počasí nám naštěstí vyšlo, nepršelo a zároveň nebyl pařák.
agatko, nepsala si to tady ty že jedete do Bedřichova do penz. UKO? V Bedřichově jsme také byli, šli jsme nahoru k Bedřichovské přehradě a na novou louku a pak na Rozhlednu Královka.
27. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
Lu Matýsek je fakt boží, opravdu sis nespletla rok narození?
Ustřihnutej dudlík u Marťase taky pomohl, já ho teda nestříhala, Marťas měl takovej ten kulatej a jednou ho prokousl a tak jsem všechny ostatní schovala a dávala mu jen ten jeden a asi za 3 dny bylo po dudání :slight_smile:
27. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Prosím o radu:co dáváte do myčky - tablety 3v1 nebo ty věci zlvášť a jaké značky vám vyhovují a proč

díky díky díky
27. črc 2009 v 16:09  • Odpověz
Labell: jak píše Peťa, když některý dítě nechce jíst, tak nevím, nutit se asi moc nedá... můžeš zkusit něco exotičtějšího, třeba syn mojí kamarádky je na takový věci (jsou mu 2.5 roku) jako thajský jídla nebo španělský, domácí pizzu se zeleninou (jinak zeleninu skoro nechce)... prostě chce jíst jako dospělej, tak ona furt hledá zdravý recepty co vypadaj dospělácky..
fakt bych nenutila moc, zvlášť u holčiček, ty se vůbec pak v pubertě hlídají, tak aby neměla odpor k jídlu

Makulko: nespletla :grinning: on je to takovej filuta, začíná dělat fakt i vtipy, třeba mi ukazuje zvířátka v knížce, ale jmenuje je nesprávně a u toho na mě mrká co já na to :grinning: nebo se s mužem bavíme a on jí a najednou nám do toho skočí a něco řekne anglicky, často to i pasuje do tý konverzace, třeba dneska nám řekl "já nevím", "možná ne" a "proboha!" :sweat_smile: :sweat_smile:

Veru: používám prášek (líbí se mi že si ho můžu dávkovat a je levnější) a to Ecover

jdu na tu dudákovou diskusi, u nás už jede jen na usínání, ale taky bych se ho ráda tak do Vánoc zbavila úplně...
27. črc 2009 v 16:36  • Odpověz
Tak ono to ani nutit nejde..však to znáš sama!! Dvakrát ti práskne do lžičky, začne ječet néé..tak co jí mám udělat? :grinning:
27. črc 2009 v 16:38  •  2 děti  • Odpověz
no to je fakt, oni se moc nutit nedaj... mně Matýsek včera (když jsem ho chtěla krmit já) tak mi prostě řekl "nemůžeš" :sweat_smile: :sweat_smile: a konec diskuse :sweat_smile:
27. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.