• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
:grinning: :grinning: No jo no..máme smůlu :wink:
27. črc 2009 v 17:02  •  2 děti  • Odpověz
ahojky po delší době:slight_smile: člověk si odjede na chalupu a tady se vyrojej těhulky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fru i lu, moc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

labell, chápu, že Tě to s Amelčiným jídlem stresuje :wink: , ale klííííd:slight_smile: já jsem další příklad toho, že když dítě nejí, tak přežije :grinning: :grinning: :grinning: moje mamka říká, že jsem vyrostla na zrnku pylu a kapce rosy :grinning: :grinning: :grinning: do 18 jsem vypadala jak z Dachau :sweat_smile: a teď jsem vyžraný prasátko :zipper_mouth: :angry: a stejně jako Peťa jsem měla k mnoha jídlům odpor ze stejného důvodu-mně k jídlu doma nenutili, ale ve školce a škole jo :sweat_smile:
co pásák? už je to lepší?

veru, neporadím :sunglasses: u nás meje nádobí myčka Eva :grinning: :grinning: :grinning: a k tomu potřebuje tekoucí vodu a jar :grinning:

moc si z dočítání nepamatuju...řešily jste pití- Venouš vypije kolem 600-800ml(čaj, ředěná šťáva, voda)+420mlíka, zubů má 16:slight_smile: stoličky(pětky) rostou mezi 2-3rokem, ale i dřív :grinning: , nočník se začíná dařit, ale venouš si neříká(páč toho moc nenamluví :grinning: ), ale rovnou mně táhne k nočníku :grinning:
čímž mně napadá otázka:grinning: nevíte, kde koupit slipy/trenky pro toho mojeho skřítka? :grinning: na mmb jsem narazila na nejmenší velikost 92 :sweat_smile: no to by měl až k bradě :grinning: a ještě bych mu musela koupit kšandy k tomu :grinning:
27. črc 2009 v 17:51  • Odpověz
zapomněla jsem popřát oslavencům Kubíkům, Majdalence, aničce a těm, které slavily narozky :dizzy_face:
27. črc 2009 v 17:52  • Odpověz
Evi: zkus Tesco, tam měli velikost 2 roky což se vcelku dá, Matýskovi to není o moc větší... 7 ks za 115 Kč, no nekup to :wink:
27. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
Evčo :slight_smile: :wink: , Pásák je lepší už to mám zaschlé a jen to svědí.

Trenky i slipy prý mají v CA
27. črc 2009 v 18:09  •  2 děti  • Odpověz
lu, dík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsi zlato:slight_smile:
27. črc 2009 v 18:09  • Odpověz
Luci, dík :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: CA i tesco mám co by kamenem dohodil, tak tam udělám výpravu:slight_smile:
to jsem ráda,že už Tě to "jen" svědí:slight_smile: to je známka hojení :wink:
27. črc 2009 v 18:11  • Odpověz
není zač
my museli koupit 2 sady, ale Vašíkovi to jde líp podle toho co píšeš :grinning:
27. črc 2009 v 18:12  • Odpověz
taky koupím dvě sady:grinning: ani mně by sedmery gaťky nestačily :grinning: a to nehody nemívám :grinning: :grinning: :grinning:
no zatím nemáme vychytanýho bobana :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale vím, že ten je při snídani :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to má plínu :grinning:
27. črc 2009 v 18:15  • Odpověz
lucí, zkoušela jsi nabídnout Am toustík? Venda je miluje :grinning: :grinning: :grinning: jen zahlídne toustovač, tak už jčí mňááááám :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
nj, my měli dneska louži pod židličkou.... holt jídlo je jídlo :grinning:
27. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
:sweat_smile: tak u nás stačí když vidí váhu :sweat_smile: :sweat_smile: !
27. črc 2009 v 18:18  • Odpověz
vy už zkoušíte děti bez plen jen ve slipech? no to by byl Kuba počuranej v jednom kuse, to máte teda šikuly
27. črc 2009 v 18:19  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: my hned vedle nočníku, páč jsem nedala pozor, kam směřuje pinďa :sweat_smile: :grinning: a než jsem přišla s hadrem, tak Venda loužičku utřel ručníkem :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 18:20  • Odpověz
Evčo nezkoušela, my to moc nejíme..díky za tip!
27. črc 2009 v 18:22  •  2 děti  • Odpověz
Mishulle, zkouším....před 14dny bych tomu taky moc šancí nedávala :wink:
Lucíí, není zač:slight_smile: my je taky moc nejedli a teď je máme skoro furt :grinning: :grinning: :grinning:
Lu :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
a máte úspěchy, jako daj vám děti vědět, že chtěj čurat?? taky bych to zkusila
27. črc 2009 v 18:34  • Odpověz
Mishu: my měli 4 dny bez plen, i na spaní přes poledne... počural se tak 4x za den, jednou do záchoda :sweat_smile:
ale dalo se, jen musím dávat bacha, aby mi nevlezl na mikroplyš světle béžovej gauč :zipper_mouth:

i venku jsem byli bez plen, když to fakt nešlo (na návštěvě), tak jsem dala slipy do plenky, aby víc cítil až se počurá... bylo vidět, že mu to pak daleko víc vadí :wink:

Evi: no kdyby to Matýsek utřel, tak bych ho považovala za geniálního! on to chce ochutnávat :astonished: :grinning:
proto jsem se dneska zděsila, že si sundal ráno pytel i skoro pyžamo... jestli matka nedojde příště včas, bůhvíco by v tý postýlce mohl dělat :zipper_mouth: :sweat_smile:
ale když vidim naši spotřebu plen moc nadějně to nevidim, to spotřebujem těch 14 slipů na jeden den :sweat_smile:
já právě myslela, že třeba nejdřív zkusim dát mu do papírovky látkovou plenu, aby si uvědomil, že je mokrej, a pak teprve přesedlat na slipy
27. črc 2009 v 18:36  • Odpověz
Mishu: že by přišel a řekl, že půjde dělat ee to ne (přitom toho nakecá)... ale po 3 dnech bez plen mu plínka začla víc vadit, párkrát se snažil zadržet a když pak plenku měl, tak ji fakt má dýl suchou, takže byla i větší šance že ho odchytím
u nás je problém v tom, že on když potřebuje a sedí na nočníku nebo záchodě, tak se prostě nevím proč nevyčurá, to byla fakt výjimka... a za minutu louže jak hrom.. nechápu proč
já ale chválím i za to, že řekne po akci že "ee" a nebo že začne brečet a pak to pustí... to už je náznak snahy
teda teď ho nechávám bejt, ale když rozdělám a je suchej tak ho zkusím vysadit
27. črc 2009 v 18:37  • Odpověz
no Matýsek moc nepije, Mishu, takže to je v tomhle případě výhoda...
já ho nechala ve slipech proto, že je teplo tak aby si i uvědomil, že ty plíny mít třeba nemusí
27. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
mishulle, my teď pobíhali doma s holou prdkou(teda matka jí měla oblečenou:grinning: jen synátor odhalenou :grinning: ) a asi tak 100x do hodiny jsem se ptala, jestli chce čurat :slight_smile: odpověď jooo /nééééé :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
Kuba taky málopije, taky mu teď nechávám holou prdku, ale pak utírám loužičky
27. črc 2009 v 18:40  • Odpověz
teda, málo pije z pítka, když mu dám pít jen z kelímku, tak pije jak o život, ale ještě to pořádně neumí
27. črc 2009 v 18:42  • Odpověz
se mi to nějak odeslalo dřív:grinning:
nejdřív čůral furt, ale během dvou dní už to bylo větší množství a míň často :slight_smile: teď na prochajdu plenu vezmem, ale často je suchá...
navíc na chalupě běhal po zahradě taky nahatej, takže si zvykl , že ta plína bejt nemusí :wink:
27. črc 2009 v 18:42  • Odpověz
tak to začnu zkoušet zatim bez pleny s rizikem loužiček a uvidíme, protože takhle to dál nejde, máme velkou spotřebu plen
27. črc 2009 v 18:56  • Odpověz
Ahojky,
makulka a Emilka mají krásné fotky :slight_smile:

přidáváme jednu chalupářskou http://ssuky.rajce.idnes.cz/Eli/#27072009.jpg
27. črc 2009 v 18:57  • Odpověz
Evísku:co slovo to perla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kde jsi se nám toulala?? :slight_smile:
27. črc 2009 v 18:58  • Odpověz
Tery ty jsou parááádníííí!! Už se na vás moc těšííím!!
Na všechny!!
Doufám že budeme moct jet (neštovice)
27. črc 2009 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.