• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
aco:ty taková komunikativní osoba a nemáš žádné spřízněné duše tam u vás,to mi neříkej :sweat_smile: co zkusit nějakou diskusi
18. čer 2009 ve 21:55  • Odpověz
Dani: opar v těhu jsem měla... nic se na to nesmí... vysušuj lihem a bacha, myj si ruce, ať si to nikam nerozneseš... prvních pár dnů to bude vypadat skoro že ten líh je k ničemu, ale pak se to normálně zahojí :wink:

těhulky, úplně se mi vybavily ty blivný stavy z 1. trimestru, když to tu čtu.. po 12. tt to bylo lepší, ale natahovalo mě do 20. tt, tak všem přeju aby se vám to vyhlo! jediná výhoda teda byla, že jsem nepřibrala moc

ještě jsem dočetla a podepisuju se pod to co napsala Teru, hádky pročistí vzduch... a když jsou pravidelně, tak si z nich pak člověk tolik nedělá... já balila kufry před dvěma dny, pak mi došlo, že muž se chová jak de.il, protože je ve stresu z toho, že za tejden bude už nezaměstnanej... tak jsem ten rozvod zase stáhla :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz
ad dojímání: před dvěma týdny jsme brečeli s mužem oba, já malýho zvedla protože brečel, muž přišel nás zlehka obejmout a Matýsek nás oba najednou chytil vší silou okolo krku... úplně zářil a pak se k nám tak tulil a pokoušel se říkat "i love you" :dizzy_face: :dizzy_face:
18. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
holky díky za oporu, už je to lepší, Martík se šel všem omluvit. Ve sprše brečel a spitoval tam prý svědomí. Jakmile bude mít volnější víkend, tak prý zajdem někam na véču a v klidu si o všem promluvíme, o možnosti Praha atd...
Ještě jednou díky, Vaše slova vždy povzbudí

Romí : na plavčo jsme chodili na podzim a na začátku jara, ale s doporučením od Dokiny jsme přestali. Nevím jak to, ale Jájina pokaždé kyž šla do bazénu dostala druhý den šílenou rýmu, takže jsem jí z toho vykřesala a další kurz měla rýmu opět :frowning2: Hudebku jsem měla domluvenou s učitelkou, neozvala se, tak tam budu muset zajít co se děje a prosím jaký Macík ??? To ani nevím že tady je??? A co poznávám maminky tady na pískovišti atd... tak popravdě mají svoje skupinky, prohodí pár slov ale na častější scházení se to není. Holt prostě ráda vzpomínám na Pražskou partu, super atmosféra, prima ženský :slight_smile:

Zuzí jo to jo, Jasmínka prdí ráda na hodně věcí :grinning: :wink:

A jak psala prami také jsem začala dávat pod tričko tílko. Dokonce jsem i koupila soupravičku kalhotky s tílkem a na to dám tričko a kalhotky hezky drží plínku

a těhulek mě je také líto. Já nevolnosti neměla vůbec jen jsem první trimestr totál prospala

Zoo hodinu, nechám na Vás, nás do Prahy vezme Martík ráno autem. Takže tam budeme brzy
18. čer 2009 ve 22:06  • Odpověz
18. čer 2009 ve 22:11  •  2 děti  • Odpověz
a dojímací scény, ty já mám pořád. Dneska když se Jájinka ráchala v bazénku, já se opalovala a říkám Jájo to je hic viď a ona vylezla a mokrýma ručičkama mi začala chladit tváře, čelo a pak si šla namočit ručičky a takhle mi oťapkávala břicho a nohy, no dojemný jak se starala beruška moje. Nebo slzím pokaždý když přiběhne ke mě a jde mě pusinkovat, když se mazlí s tatínkem nebo se laškujou s Miňonkou, vždycky jsem byla cíťa ale co jsem máma jsem totál měkkýš :grinning:
18. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz
Labell- tak jsem trotl,mám jen 10 bodů a to o nic nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky- jdu spát totálně dojatá z vašich příspěvků o dojímání.

Mě dnes Mariánka vůbec nedojímala,strašně se u našich předvádí,provokuje neustále psa,otrhává ještě zelené ovoce,háže s plyšákama a ještě u toho vrčí ,vyplazuje jazyk a dělá blablabla,potvora jedna.

jediný kdo mne dnes dojal,byl synovec,chodí do osmičky a tento mutující pubescent :grinning: ,přivezl Mariánce z výletu plyšovou hračku - to jsem byla na měkko.
mimochodem s tím plyšákem pak taky začala dělat ,krávoviny :wink:
18. čer 2009 ve 22:33  • Odpověz
jůůů Mariance krásně zesvětlaly vlásky, moc jí to sluší :zipper_mouth:

jdu hajat, dobrou a klidnou noc
18. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz
a díky :slight_smile:
18. čer 2009 ve 23:03  • Odpověz
Dobré ráno,

pořád trochu teplotka, jinak vypadá v pohodě
co se týče dojímání-nejvíc naměkko bývám, když si spolu jdeme třeba odpoledne lehnout, "povídáme si", ona chce abych jí zpívala pošťáka, já jí intenzivně pozoruju a to bych jí uňuchňala a pak když usne, tak ještě víc :grinning:

Luci, 12 bodů na vychloubání není :sweat_smile:
19. čer 2009 v 08:36  • Odpověz
Ahojky, Deny měl dnes nějakou špatnou noc... Probudil se a pak nemohl dobu zabrat, protože štěkala Amynka a pořád říkal Apša (to je jako Amča) a haf haf haf a stekááááá (štěká) atd.... Vladík s ním pak šel spát do pokojíku, ale i tak se pořád budil...

Fru, pokud nám zoo vyjde, tak asi nejdřív dopolko vyřídíme tu ambasádu a do zoo bych to viděla tak na poledne, jednu hodinu....
Mimochodem, holky z Prahy, dá se k zoo nějak dostat hromadnou? Jako určitě dá, ale jak, prosím :wink:

Fru, fontanelku má Deny tak yještě nezarostlou - tak, jak píšeš ty... Prý to může zarůstat až do dvou let.
19. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
dobré ranko,
ajajaj-já 13 bodíků-chudák moje dítko,snad bude bez úrazů-jinak nevín nevím,pak ta situace panika atd
19. čer 2009 v 09:09  • Odpověz
bré dopoledne. My jsme dneska vstávali už v 7hod a s berekm, protože Jája zmerčila tatínka jak ochází do práce :unamused: chjo

Fru také máme fontanelku ještě neuzavřenou, sice chybí už jen malý kousek ale stále tam má měkké místečko

holky nemáte nějaký nápad na výlet o víkendu, nebo nějakou akci. Tatínek nebude doma, ale mamka má narozky a chtěli by s náma i s dědou někam jet na výlet tak to mám vymyslet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zde jsou nějaké nové fotečky
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=318321&vReferer=
19. čer 2009 v 09:13  • Odpověz
jo a já jsem měla teda všechny otázky správně, takže jsem ještě svojí profesi naštěstí nezapomněla :wink: :grinning:
19. čer 2009 v 09:15  • Odpověz
No jak vyšel test mně radši ani psát nebudu :confused: Sakra!

Hani, no Jája je kouzelná, jak si hraje st ou panenkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A v JI je tento víkend nějaká akce, že....
19. čer 2009 v 09:18  • Odpověz
A odpojte mne už od toho počítače! Měla bych se učit a dřepím tu :angry:
19. čer 2009 v 09:19  • Odpověz
kuk :slight_smile: Jájinka a Márinka jsou kočičky :wink: Hani:nezoufej jdna hádka přeci nic nezkazí :wink:těhulinkám at je líp :slight_smile: Dani kdy jdeš na tu ko?co Janina??? :confused: krásný den všem,dnes bude asi deštivej :unamused:
19. čer 2009 v 09:40  • Odpověz
Ahoj, já jsem právě dopekla, v kuchyni bordel, ale jdu se kouknout na vás :wink:

Večer jsem zkoušela test a měla jsem 17 bodů, ale u pár otázek jsem si až tak jistá nebyla. Hlavně aby to člověk nemusel použít v praxi.

Aco, Jájinka je šikulka, jak se hezky stará o panenku :dizzy_face: O výletu bych věděla, ale bohužel na vás by to všechno bylo dost daleko. Dneska k večeru se chystám s Vojtou do cirkusu (taťka bude hlídat Štěpulku) a už se moooc těším :dizzy_face: Občas potřebujeme takové samostatné chvilky s Vojtíškem oba dva. On pak ještě jde v neděli s babičkou do divadýlka. Chodí pravidelně každý měsíc a čekáme až na divadýlko dozraje i Štěpánek, že budou jezdit společně.
19. čer 2009 v 10:00  • Odpověz
Už jsem to tu párkrát psala, ale začínají prázdniny, dovolené a tak připomínám. Pokud se některá budete chystat na výlet na Říp, stavte se. Rádi uvidíme jakoukoliv tetku koníkovku i s rodinkou. Stačí jen písnout do IP :wink:

A já jdu uklidit tu kuchyň
19. čer 2009 v 10:02  • Odpověz
ahoj

Miško: k ZOO se dostaneš od metra Nádraží Holešovice, tam je spešl ZOO bus :wink:

v testu 14 bodů :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale teda musím říct, že třeba ty frekvence, to si myslím, že ví tak jedině zdravotník - viď, Aco? :wink:

holky, v neděli je Den otců :slight_smile: my půjdeme na takové odpoledne na Císařském ostrově, je to pro děti a tatínky.. maminky můžou samo taky... chystám se manželovi i nějak trochu ofiš poděkovat a koupit třeba flašku nebo tak... na začátku to bylo hrozný, ale teď se fakt malýmu věnuje... to je úžasný jak ty děti ty tatínky okouzlej, co? :dizzy_face:

Miško, běž se učit !! :wink: já se taky vždycky musím vyhnat :sweat_smile:

dotaz: jak to děláte s vyplachováním pusy po čištění zubů? jsme teď zavedli pastu (je z ní nadšenej, protože je na ní Krteček).... zkoušela jsem mu dát napít a ukazovala jsem mu jak se voda plive, ale nějak mu to zatím nejde... přitom dřív vodu z hrnku plival furt :rolling_eyes: :grinning: ale tak ono je tý pastičky málo, tak snad mu to neublíží, ne?
19. čer 2009 v 10:18  • Odpověz
téééda nám tady prší a je tu zima, chjo. To jsou změny, včera jsme se opalovali a dneska je to tam na pláštěnku a teplé oblečení

děkujemeza pochvalu Jájinky, konečně jí panenka začíná zajímat :slight_smile:

Miško : jo je nějaké havíření, ale nevím myslím že je to spíše pro dospělé než děti

Ejana : my máme tady o víkendu také cirkus, ale myslím, že Jájinka je na něj ještě malá a také se těším až budeme moct chodit na loutkové divadlo a i do Horáckého kde hrají pohádky. A kdybys byla tak hodná klidně mi napiš ten tip na výlety, nám dálka nevadí

O víkendu má být hnusně, béééé
19. čer 2009 v 10:21  • Odpověz
Lu : no ono asi tam bylo více otázej co nezadravotníci nevědí, ale je fakt že jakmile jsi v té situaci a jde o tvoje dítě tak se snaží maminka vždy zachovat podle citů a většinou je to dobře :wink: a pastu dávám opravdu jen malilinko, takže jí Jája spoliká, vyplachování nechápeme, jen si občas zapije pastu vodou

téééda jsem včera udělala dva plechy bublaniny a jsou fuč, jeden s třešněma a druhej s jahodoma, i Jája s Miňkou se oblizovaly a to nemluvím o tatínkovi :grinning:

Tak já jdu dodělat obýdek, kuře s rýží
19. čer 2009 v 10:52  • Odpověz
ahojky, jsme tu:slight_smile:
hani: ještě pořád 2v1, a cítím že ještě nějakou dobu budu :wink:
aco: Hani, Jájinka je krásná princeznička....to jihlavský havíření je na náměstí a okolních ulicích, začíná dnes a je to do neděle, možná by se tam pro děti taky něco našlo, bude toho tam asi hodně....a to jedem na plavčo, to tam bude lidí :unamused:
my jsme Jiříka nechali ostříhat, tentokrát to vzala strojkem, takže trochu jak trestanec :grinning: a tatínek taky šel hodně nakrátko :slight_smile:
to je zatím jediná fotka kde je ostříhanej: http://kratochvilovi08.rajce.idnes.cz/04_-_Jirik_1.rok/#P6166810.JPG
my máme ve Vel. Mezu pouť, v neděli je poblíž pro děti pohádkovej les, budou tam nějaký postavičky z večerníčku, tak se tam půjdem mrknout :slight_smile:
19. čer 2009 v 10:55  • Odpověz
Ahooooj Jani,to je fajn že jsi se na nás přišla mrknout a sdělit že jsi ještě 2 v 1 :wink: Jiříčkovi to mooooooooc sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. čer 2009 v 10:58  • Odpověz
19. čer 2009 v 11:08  • Odpověz
ježiš, ty dětičky jsou boží :wink:
jinak já plivání pasty neřeším, s těma pro nejmenší se počítá, že je děti spolykají ne :confused: a já dávám jen tak pidi bobeček, máme problém dočistit ty horní zoubky, to mi tam strká jazyk a vzteká se

teď jsem koukala v TV na pokus o znásilnění a uvědomila jsem si, že kdyby se někdo o tohle pokusil u mě, tak by teda čuměl, co já někdy nosím za prádlo :sweat_smile: zvlášť v době mrchy, myslím, že by utekl...ale dnes se musím pochválit, náhodou jsem šáhla po prádle, co k sobě skutečně patří, tak dneska by to šlo :grinning:
19. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
simi: :grinning:
19. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
Lu, s polykáním pasty se počítá, dokonce mi někdo říkal, že Mudra to chválila, že pasta obsahuje fluor a není pak potřeba polykat ty tabletky (které my máme rok v šuplíku). Prostě se dává jen malinkato pasty. my necyplachujeme, určitě bych neuměla Týnce vysvětlit co a jak
19. čer 2009 v 11:14  • Odpověz
týjo, Nikolka už má strach z vrásek jo? :grinning: :grinning: :grinning:

Jiříček je nakrátko božskej :dizzy_face:

Aco: díky za reakci... hlavně že mu pasta chutná, že jo :grinning: řeknu čistit zuby a on křičí "dystit!! klték!!" :grinning:

zas leje... jsem se chtěla pustit do oken, ale zas mě pobolívala ruka, tak to radši nebudu provokovat.. hlavně že zub se už zklidnil :slight_smile:
19. čer 2009 v 11:18  • Odpověz
Jiříčkovi to moc sluší :dizzy_face:

Jajinka je krásná a roztomiloučká,mamince to moc sluší,líbí se mi fotka v tom vejci :dizzy_face:
19. čer 2009 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.