• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
teru: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Elí je sladká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
jééé Elí je kouzelná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
hani, toulala jsem se na chalupě...tam mám horkotěžko signál na tv i mobil, takže net je mi tam zatím odepřen :unamused: , ale manža pracuje na řešení :grinning: :grinning: :grinning: budem snobáci s netem v místě, kde chcípl pes :zipper_mouth: :grinning:
27. črc 2009 v 19:06  • Odpověz
no, na fotce se tlemí, ale jinak byla celý den na panáka(y) :sweat_smile:
já se též moc těším na srazík :slight_smile: Luci, na vás obzvlášť :wink:
27. črc 2009 v 19:27  • Odpověz
teru elí je suprová :slight_smile: :slight_smile:

my se vyčůrali do nočníku i po spinkání i teď :sunglasses: :sunglasses: .akorát je to o tom,že já si tak říkám,že už dlouho nečůral,tak ho na ten nočník posadím a ono ejhle,vyčůral se :grinning: .Pokadil se venku,to měl plínu.No ale fakt je to lepší,když jsem mu vzala doma plenu a dala mu jen slipy,on si líp uvědomuje,co dělá.do té plíny prostě dělal a bylo mu to jedno,protože byl zvyklý od narození.ta zahrada je ideální na to lítání bez plínky
27. črc 2009 v 19:32  • Odpověz
Teru: jé Elí je božská :dizzy_face: :dizzy_face: to je jak z reklamy :slight_smile:

Agi: Ondra je šikulínek :slight_smile:
27. črc 2009 ve 20:18  • Odpověz
ahoj Lu, co pupíček? :wink:
27. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
dobrý, zatím jen ráno a večer je mi blbějc, jináč to jde, ale teda musela jsem dost zvolnit :sweat_smile: když jsem viděla ten binec za dvě hodiny když neuklízím po chlapech tak mi teda zatrnulo jak to budu pytlíkovat ale nějak to půjde

ale mám radost: výtah prej vyměněj podle plánu, tzn. za 3 týdny zhruba budou hotoví... tak jsem ráda, bo s Matýskem jsem v těhu nemohla ani vyjít pár pater aby nebyl problém

a dáváš panáka teda? :wink:
27. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Já jo!! :wink: :grinning:
27. črc 2009 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz
Lu: jdu na to :wink: a ty se opatruj a prdni na binec, ale mě to taky nikdy nedá, jsem maniak na uklízení a všichni už ze mě maj šoufky
27. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
jsem tu a dávám si s váma panáka, hurááá,ondra usnul před pěti minutama :slight_smile:

lu tak s tím výtahem to je výborná zpráva,nechtělo by se mi s bříškem tahat dítko,tašky apod...to musí být nápor.a na úklid se vybodni :wink:
27. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
kopla jsem tam Cinzanko a hned je veseleji
27. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Lu, úklid je v těhu náročnej. Já měla poslední dobou pocit, že nějak nestíhám. tak jsem si dnes dala závazek makat jak šroub (kráva, vybrala jsem si na to takový vedro zrovna). je teda fakt, že jsem stihla vyřídit věci na poště, dotáhnout velkej nákup z DM, pak normální nákup z Tesca, zajet osobně prodat jednu věc přes MMB. Vyprat pár praček, pouklízet, navařit na večer ... jen Týnka udělala hají, tak jsem tady vyčerpáním skoro omdlela, te'd si dělám kafe, abych přežila a topjsem nestihla vysát, takže stejně je to na hovno, prostě s tím břichem mám malou výkonnost a navíc to na mě začíná být asi hustě vidět, protože mě dnes furt někdo na zastávce oslovoval, jestli nechci pomoct s kočárkem. No a to bych měla chvilku cvičit na baloně, objednat Mírovi přes net dárek ... ale už nemám nějak kapacity, enem čučím jak guma.
27. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
já jen odskakuju od učení, protože jsem do toho začínala tupě čumět a to neni dobrý
Pet: penízky odeslány,snad do čtvrtka dorazí
27. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
petru: jen si počum jak guma, tož už jsi toho zmákla dost, ne :wink:
27. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
já musim uklidit zejtra, je tu bordel jak v tanku a prádlo na žehlení přetejká, ale dneska jsem prostě neměla síly
27. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Peti sem na tom podobně a to nejsu těhu... :grinning: . ty seš stejně šikulka!!
Co Mírovi budeš kupovat?? Oni to mají s Míšou kousek od sebe né?? (15 Michal) já vůbec nevím co koupit. :unamused:
27. črc 2009 ve 20:49  •  2 děti  • Odpověz
jé, když už ste u těch dárků, tak poraďte manža má 1.9. 30tku
27. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
mishulle: co seskok padákem? U nás měl úspěch!
27. črc 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz
a koukám, že Amelka má stejnou pláštěnku jako Kuba, ale Kuba má modrou
27. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
peti co blbneš???? šetři se trochu! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

já do sebe kopu medovinku, ňam ňam ! :slight_smile:
27. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
mishu: no, já mám sportovce, takže relaxační víkend v lázních nebo něco kolem sportu by mu určitě udělalo radost
27. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Labell: skákal když sme se poznali, tenkrát to vyhrál v rádiu
27. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Luci, Míra to má devátýho srpna. Vím, že jsme v rádiu slyšeli jednu novou jazzovou formaci, co hraje spíš jako bigband, zapsala jsem si to jméno a sháním od nich CD, bohužel u nás nevyšlo, zatím vydali jen jedno, tak budu muset objednat asi z Anglie. No a pak už mám jeden dárek, je to sada CD, mluvené slovo, ale nechci to sem psát, co to je, protože mám strach, aby se mu to nedoneslo, přece jen vím, že tu občas šmírují i někteří, kteří nediskutují. To bych pokazila překvapení. :wink:
Když jsem domů dojela s tím kočárem odpolko a podívala se na sebe, tak jsem měla barvu jak rak a výraz minutu před smrtí. :grinning: No ale ty pondělky bývaj hektický, vždycky se snažím vyřešit co nejvíc restů. te'd už to bude lepší.
27. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
mishull lupeny na koncert, nebo sportovní vybavení (petr hraje rád tenis)
já fakt nevim, budu muset juknout po netu, každopádně mimi to asi nebude :unamused:
peti máš někoho známýho v Anglii? Jestli ne,můžu poprosit kamarádku.
se nedivim,žes měla barvu jak rak v tom vedru :grinning: :grinning: , zvolni těhule! :wink:
27. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
tan koncert je dobrej, ale blackmores night nebo jak se to píše už tu byli, ale juknu na to, kdo tu ještě bude z jeho oblíbenců
27. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
a já se dneska ožeru.....heja heja hoj
teruse: já nemůžu, ožírala jsem se celý víkend
autor
ty jo, peťo, máš můj obdiv..já dnes uklidila jen prádlo ze sušáku a bordel po veru..
mmch, ta dnes byla na zabití,pořád někam lezla a dělala zakázaný věci..

holky, já jsem nafouklá jak balon, musím si koupit něco na nadýmání, to je děs.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.