• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
Agi dík, si to nechám normálně poslat poštou, většinou už to funguje, že posílaj všude. Omrknu pár obchodů.
nemluvte o chlastu. Vždyť já kromě dvou měsíců držím už dva roky alkoholovej půst. T je peklo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
olala tady se pařííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Peti: bez alkoholu tak dlouho?? To bych nechtěla!! :grinning: :grinning: :grinning:
Baru: jéé teď vzpomínám že sem taky byla jak míček!!

Já bych tak to těhu brala!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 21:02  •  2 děti  • Odpověz
petru: malý štamprlátko nemůže uškodit :wink: já už mám čtvrtý malý :zipper_mouth:
27. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Fru, no Týnka celkem ušla až do podvečera, kdy vytáhla po celém bytě naprosto všechny hračky a snědla kus voskovky, když jsem vařila, asi protest, že vařím pomalu nebo co. :grinning: To uklízení hraček je hrozný, dřív to šlo, ale už mám huž odně velký bříško a blbě se mi shýbá a ona dělá čím dál větší bordel, takže večerní uklízení mě začíná děsit. :grinning: No, to prádlo se sušáku taky musím sundat než navlhne rosou...
27. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
no tak já se neožeru,páč bych taky nemusela cejtit,že se mi dítě svalilo z postele :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

fru já byla v těhu taky nafouklá,od prvního měsíce mě škrtily kalhoty
27. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Luci, já se jako těhu cejtila tak dobře a hlavně ty kilíčka jak přibývaly, moc pěkný období a těším se na to
27. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
ondra sežral minulý týden v koutku v kavárně půlku křídy :grinning: :grinning: :grinning:

peti na uklízení hraček si pořiď teleskopický hrábě,jenom zameteš do roho a hotovo :slight_smile:
27. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
autor
tak já nepila už hódně dlouho.. :grinning:

labell, uzdravíš se, hupsnete na to a budeš.. :grinning:
27. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Zdravím!

Peťo, ty jsi stejně superžena :wink: Já netěhu jsem stihla polovinu - bordel je tu echtovní! A odpočívej :wink:

Jo, a Jindra "takylev" má narozeniny zítra! Dárek mám z třetiny a nevím :unamused: Jednak nejsou moc peníze, ale hlavně chybí nápad. Zítřejší dopoledne to jistí :sunglasses:

Jinak jsme byli na zahrádce s kamarádama a bylo fakt super - děti jsme střídavě naháněli všichni a je tam písek, tak jsem si opravdu odpočala :sunglasses:

A gratuluju všem nočníkářům - my koupili jiný nočník, že ho ošálíme, ale řve úplně stejně. Začínám uvažovat, že ho po spaní strčím aspoň do vany a pustím vodu, aby aspoň pochopil, co to "a-a" znamená.

Pár fotek ze včerejška a dneška
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3075883&vReferer=
27. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Teru nechtěla sem to zmiňovat, ale ty fotky před Elis na chalupě mají být co?? To si mám dát na lednici a říkat si že kdybych rok nejedla budu vypadat jako ty?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz
27. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jo, foto Elišky je parádní - to je na zarámování nebo nějakou soutěž!
Luci, toho si nevšímej, to je dachau u moře :zipper_mouth: :grinning:
sylvi matýsek je boží, dokážu si představit ten řev :grinning: :grinning: .Kolik měří? taky je vytáhlý,viď?
27. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
já bych taky těhu brala, to bylo tak fajn a tak rychle to uteklo, teď bych se bříškem daleko víc chlubila :wink:
27. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
no nic, jdu do vany
27. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
noo, těhu je sice hezký, ale varuju, že je dost rozsíl být těhu bez dítěte a moct si odpočinout, když to tělo potřebuje a nemoct si ani sednout, když jakejsi malej šílenec furt někam zdrhá a dělá si co chce. Já jsem těhu moc ráda, ale je to o něčem jiným, dost jiným, takhle vyřízená jsem nikdy nebyla a stejně mám permanentní pocit, že se flákám. :grinning: O Týnčiných bezvadných nápadech jako skočit mámě bez varování na břicho, ona je to asi skrytá trampolína, nebo pořád něco zakopávat pod gauč a pozorovat obřišenýho hrocha jak funí a snaží se to v leže na boku nějakou tyčí vytáhnout ... ani nemluvím. :grinning:
27. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
no jo labellka je všímavá,tý brd'o teru ty jsi kusanec sakra jaktoooooooooooooooooooooooooooooo????? :grinning: :confused: :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Agi, no, řval strašně :grinning: A před měsícem měl 86 cm - přijde mi, že ale roste snad každým dnem, jsou "znenadání" krátké skoro všechny kalhoty 86. Takže sháním novou garderobu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
hani: jsem teda piclá, ale tohle ti stejně nesežeru :wink:
27. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
ahoj holky,
tak koukám, že jsou nové těhulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: LU a FRU moc velká gratulace a zároveň přeju ať je vše v pořádku a těhu bez problémů
Zuu: držím palce ať je vše ve středu OK ....a ono bude, to je jasný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
Hani ser na ňu je to až trapnýý!! :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz
hassy: jak je???
27. črc 2009 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz
Pet: neděs mě, nebo si buď 2. těhu rozmyslim, nebo před nim naženu manžu do zaměstnání v MB, ze kterýho se bude vracet každý odpo domu
27. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
labell: děkuju ještě to jde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jen ty vedra mě trochu zmáhají, ale co je super, že Adámek už 14 dní chodí, byli jsme za dětma na táboře a jak jich tam bylo hodně, tak úplně zapomněl, že se nedrží mámy a už běžel, ...to bylo tak krásný. Ale jak je u vás, četla jsem, že máš nějaký trápení a malá taky .....tak ať je to brzy pryč :unamused:
27. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Koukám tady se popíjí a jak na myčku ví jen Lu a Evča :grinning: a já se bála,že jsem ti jediná co myje růčo :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
já mám taky myčku, používám Calgon vše v 1, ale přijde mi, že tableta se při nižší teplotě jak 65st. nerozpustí
27. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
tak jsem se lízla a jdu chrnět
dobrou noc
27. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
Labell: vy máte neštovice? to jsem nějak přehlídla, prý pomáhá tea tree
27. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.