• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
mishu:díky a to teda znamená,že už nic nepřidáváš- -leštidlo,sůl????
27. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
veru: ne nic: jen jednou za čas musim dát do myčky ten čistič myčky, al eto když už nechutně smrdí, jinak při mytí nic nepřidávám
27. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
Jo myčka, používám tablety Ecover, nějak se mi hnusí dávat nějakou chemku tohle je ekologicky odbouratelné a nezávadné. Dávám tam totiž mýt i Týnčiny věci, tak abych měla klid. A myju furt na jeden program, nějak jsem za toho půl roku nestihla zjistit, na co jsou ty jiný čudly. Třeba někdy ... za rok, dva, tři :grinning:
27. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
a kde se dá ten ecover sehnat?
27. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
Peťo prosím Tě, ten výčet co jsi dělala dneska, to se chceš zabít? :astonished: neblázni! :sweat_smile:

Agi: kde se kupujou ty hrabičky na bordel? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já teda už začínám bejt matka kruťas, jak chce večeři tak nedám dokud neuklízí, aspoň půlku hraček aby dal do koše nebo do šuplíku, bo energie má za 5, tak ať se snaží :grinning:
Peti:díky
v návodu píšou zjistit tvrdost vody-to jste dělaly???
veru: já ne, myčku jsme koupili s bytem a v MB je všeobecně tvrdá voda
27. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
Veru: jj, to jsem zjišťovala je to na stránkách Pražských vodovodů a kanalizací, tam si najdeš oblast Prahy a je tam číslo a podle toho si nastavíš tu tvrdost vody

teda tady se chlastá :grinning: jsem si aspoň nalila domácí malinovou šťávu do skleničky na víno :grinning:
27. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
veru, test jsem nedělala, tož podle chuti mi připadá taková akorát :grinning: My tady testujeme tvrdost jen jedné věci :zipper_mouth: Ecover kupuju v bioobchůdku na Palmovce.
Lu, úklid? Týnka bere uklízení hraček jako hru, kterou hraje jen když sama chce. Jinak to vůbec nehrozí a to by nešla spát nikdy, kdybych čekala, až uklidí. Tož na to fakt prdím.
Jo a dudla dáváme jen na spaní a zatím to nehodlám řešit, protože se stejně bojím, že pokud bude mimi chtít dudel, tak by mu ho Týnka kradla kdyby to neměla v hlavě ještě srovnaný a složitě odnaučený. na to spaní mi to připadá v pohodě, klí'd až do školky ať si dudá. Přes den nemá nárok.
27. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
aha, tak já nePraha musim zjistit, kde se dá ecover sehnat tady
27. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
:sunglasses: ahoj při večeru.-)
gmol:reakce poněkud pozdní ,ale táta je prostě dokonalej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
navíc jsem vsjo dočetla a vím těd kuleso ,co jem chtěla reagovat....krom toho ,že se tady chlastááá a přitom pomalu půlka koníkovek nemůže!!!! :angry: :grinning:

omrkla jsem fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

labellká: Adis taky jí strašně málo ,je příšerně vybíravá !!!!!A jediný co většinou vypije je mlíko ,takže my jedeme v mléčném baru:slight_smile:a ty polívky může...jinak ofrňuje nos!!!!

Petrolejka:???co ta aktivita????kurá ,neříkej mi ,že si táák akčníííí a v tomhle vedru ,sory Péto ,ale tys superwoman :sunglasses:

zuuuuuuuuuuuu.švíca držím téééžžžž!!!!! :slight_smile: :dizzy_face:

čechtetá:tatu přeper a přidej sa k nám!!!!hip hip,huráááááá :grinning: :dizzy_face:

áá sem v koncíích ,nevím co ještě jsem měla na jazyku ,ja? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
verunka:my micku nemáme,používám jar a někdy nějaký biojar :wink:
27. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
Peti: :grinning: :grinning: :grinning: výsledky vašeho testování jsou evidentní :wink:
27. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
já du spát, dobrou noc
27. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
jo už vím
ad očník: nic, doma zaprášenej ,ale venku si podřepne a čurá ,ovšem má plínu:slight_smile:))napodobuje psa, kterýho chodíme venčit a já Aduš říkám ,že chodí čůrat na travičku ,tak ted na každém kroku si čapne a tlačí:slight_smile:)))))))
27. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
Nočník....pardon.... :grinning:
27. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
Peťo, tak Tvůj poslední příspěvek si přečetl Jindřich a chodí tu a kroutí hlavou :grinning: :grinning: :grinning:

A taky jsem zapomněla na Gmol muže :grinning: :grinning: :grinning: - ten je opravdu úžasný.

Tablety do myčky máme Calgon - nevím přesný název, ale jsou to ty, u kterých se rozpustí i ten obal. Takže poprvé se mi nestává, že mám v myčce zbytky tablet.
No, ale tím Ecoverem jste mě nahlodaly - argumenty pádné -tak asi vyměním.
27. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
Peťo: no dyť jo, před spaním by taky neuklízel, ale před večeří jo, co by neudělal pro žvanec :grinning:
po večeři už si ho hlídám aby to neroztahal znova

Mishu: zkus net :wink:

Moci: co Mocinďátko? :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
jéé lůů že tě vidím...plís písnu do Ipka ja? :wink:
jinak to jde, ale občas pobolívá žaludek...novinka v těchto dnech ,ja? und co ty???? :wink:
27. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
vcelku dobrý, hormony asi stoupaj, tož cejtím prsiská a když mě tu muž teď políbil, tak se mi dělalo na zvracení :sweat_smile: :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
lů: my už se 14 týdnů nelíbeme, mám podobný pocity :sweat_smile: :sweat_smile: ty pachy mě drtíííí!!! ale ted zase docela dobrý ,po ránu můžu jít na wecko ,aniž bych si držela nozdry :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning:
já si pamatuju jak jsem v těhu s Matýskem jednou vyšilovala v posteli že se pes musel někde vy... a ono ne, já cejtila koš až z kuchyně, tzn. z druhýho konce bytu... koš byl zavřenej samozřejmě a dveře taky :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
Lu, hlídám = dostane okovy nebo co? Týnka je hrozně rychlá ve všem, ve vytahování hraček určitě drží rekord.
27. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
Pachy blbý, nejhorší je ovšem, když se sama potím, což se te'd v létě v těhu děje, že ... takže ve sprše jsem jako doma :grinning:
27. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
tak zrovna svý podpaží necejtím :frowning2: :unamused: :grinning: tak bud nesmrdím nebo mi to voní :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
Moci, ty jsi naše květinka. :grinning:
27. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
voé Péto :grinning: :grinning: :grinning: vo tom to nebude :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
Peťo: já si zavřu dveře do dětskýho a tím je půlka hraček bloklá a hlavně nemá kdy - musí cvičit, čistit si zuby, umejt si ruce, převlíkat se atd. ...
jemu je ale nejlepší vrazit do ručky něco co vidí málokdy, dneska měl provázek, včera metr :grinning:
to dám na gauč, on si za tím i vyleze a já ho nemusím zdvihat
27. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
teru:no nekecám :slight_smile: labellko:že se Terka nestydí vid?? :grinning: veru:já používám 2 ruce a jar :wink: Pét'a je žena činu :grinning: já tady poklidila a funím a mám dost a to nejsééééééééééééééééém :grinning: áááááá mocinka :grinning: adi napodobující pejska :grinning: :grinning: :grinning: sylvinko:pout'ovej Matýsek božíííííííííííííííííííííííí :slight_smile: :slight_smile: Evísku:tak takhle by to nešlo takové Áčko,koukej se napíchnout :grinning: a teru bude spát jak mimi :grinning:
27. črc 2009 ve 22:38  • Odpověz
jooo a hassy gratulace Adámkovi k chození,šikulka je to :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a já jdu chrupat,dobrou a dlouhou :pensive:
27. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz
ahojdá!!!

tady se dnes kecá jak za starých těhučasů..no vlastně, ony se nějako ty těhučasy zase vrací :grinning:

ad tvrdost vody a její zjištování - veru - naše domácnost, ve které bydlí dva Mgr., byla kvůli tomuto kroku dva měsíce bez funkční myčky..jako ta byla zapojená,připravená sloužit..jen prostě oběma Mgr. se test tvrdosti vody zdál jako nadlidský výkon...pak jsem si teda jednou otevřeli lahev vína a dali se do toho..krásný večer :grinning: (ale inteligentovi to zabere pár minut..není to nic těžkého :wink: )

ad potíže s jídlem - máme též potíže..opačné..nevíte, kam se nenažranému dítěti strká špunt?..může se už ted podvázat žaludek? :confused: :sweat_smile: ...jinak s nechutí jíst fakt nenutit jídlo...to může mít opačný efekt..prý se to časem spraví :wink: (no viz petrolejka, že :slight_smile: )

ad foto elinky - tak včera mi posílala fotky lucinky kaffi...já té podobě nemůžu furt věřit...ony holky maj i stejné vlasy, fakt...jsou obě krááásnééé :dizzy_face:
27. črc 2009 ve 22:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.