• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
fru - zapomněla jsem ti včera "pogratulovat" ke konci koja..jsi fakt borka, klobrc dolů :wink: tak ted 7 měsíců pauze a hurá opět na to, co? :sweat_smile: ..a jinak - ono to kojo jako antikoncepce asi moc nefungýruje, co? :confused: :grinning:

ad oddudlení - tak jsem se konečně dočkala..i ten náš kluk je v něčem vývojově napřed..on se oddudlil sám už v 5 měsících..tak to jsme rok napřed :grinning:

jinak včera zmíněný motorický "skok" sed vzad - stává se to oblíbenou činností - dnes na pěší procházce si kubouš z ničeho nic usmyslel, že musí vyzkoušet, zda to nezapomněl, a tu si sedl na kraj chodníku...tu před cizí garáží... :grinning: a vždy se pak tak krásně uvelebil a kochal se okolím :grinning: prostě jeho živůtek dostal nový rozměr :grinning:

taky dnes poprvé sám aktivně vytáhl nočník, který má schovaný za wéckem...a uvelebil se na něm (jak jinak, než že si na něj sedl sám nazad :grinning: )...tak jsem teda využila momentu, seděla s ním na wécku a křivila tvář, jakože tlačím...a kuba tlačil též...myslím, že by nás přijali na konzervatoř, jaká to byla herecká etuda..no vytalčili jsem oba samo ho..o...teda imaginární :grinning: ... tak ted si na něj furt sedá a křiví obličej...jestli ví, k čemu skutečně je, nevím :sweat_smile:
27. črc 2009 ve 23:08  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
dobré ráno :wink:

u nás se chrnělo do půl osmé,jupajdá !! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Měli jsme jet na sraz s ústečandama, ale leje jako z konve :frowning2:

a zase jsme čůrali do nočníku, jupííííííííííí !!!

zuzi story s myčkou a dvěma mgr mě teda hodně pobavila!!! :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
Ahoj, Lu dík za tip na tvrdost vody. Najít to zabralo asi 2 minuty a jak jsem předpokládala, máme vodu měkkou. :grinning: Jinak u nás taky spáne do půl osmé, zlatej déšť :sunglasses:
28. črc 2009 v 08:21  • Odpověz
Dobré ránko,
Tak zatím to na sraz vážně nevypadá

Baru a s nočníkem mě moc neštvi, u nás teda pěkný prd :sweat_smile:
28. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
Dobré ráno!

A my jsme spali CELOU noc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nejsem naiva, je jasné, že mám zas na 14 dní vybráno, ale je to nádherné!!!! V šest už jsem nemohla spát :sweat_smile: .... no, ale ještě jsem zdřímla :wink:
Asi dárek od Matýska tátovi :grinning:

Tady svítí, tak jsem zvědavá, zda to dojde i k nám :unamused:

Jinak skok sed vzad probíhá už nějaký čas - taky se kocháme a sedáme absolutně na vše vyvýšené :wink:

Dudlík, už jsem psala, nehodlám brát bez Matýskova uvědomění si, že je možnost se ho vzdát. Třeba za rok a půl budu stříhat dírky, ale teď fakt neřeším. Vcelku ho mám fakt juž en na spaní a to ať si ho nechá :wink:
28. črc 2009 v 08:26  • Odpověz
Ahoj,
mishule: neštovice nemáme, ale možná bude mít malá, kvůli tomu mému oparu!
evcofrank: tak tousty mají úspěch!! Dlabe a říká ňam ňam! Dííky!!!
28. črc 2009 v 08:27  •  2 děti  • Odpověz
vyloženě pochopila funkci nočníku, stojí kousek od něho a udělá bobek na podlahu :angry:
28. črc 2009 v 08:36  • Odpověz
Tery ale už se to blíží :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz
terezko neboj, zatím si neříká a podle mě dlouho nebude

sylvi:juchůůů,třeba se blýská na lepší časy!!! pěknou oslaavu dneska!!!

pa,my valíme s ústečandama do mat.centra aspoň.sakra budu muset zatlačit na petra,ať pořídíme druhé auto,takhle to nejde,furt ho otravuju s odvozem.a MHD přes celé město ve slejváku je fakt výborná záležitost a malej nesnáší pláštěnku na kočáru,grrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :angry:
28. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: koukám Ondrášek už chodí na nočník jako profík :slight_smile: a Matýskovi gratulace k prospané noci,sylvinko at už jsou jen takové :dizzy_face: :dizzy_face: u nás vstávačka taky o půl 8 :slight_smile: teda mně ten déšt se.. :angry: teru:ještě kousek :grinning: labellko:už je líp?a co Amellka?a koukám že Amellinka začala papkat??no paráda :slight_smile: :slight_smile: přeji krásný den :wink:
28. črc 2009 v 09:12  • Odpověz
no jo Sylvi vše néééj manžovi krásně si to oslavte :dizzy_face: agátko:užijte si to :slight_smile:
28. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
ahoj :sunglasses:

holky, já se picnu, moje kámoška se kterou jsem chodila na těhu kurz právě zjistila, že taky čeká druhý! :sweat_smile: :sweat_smile:
no těhu kurz tentokrát asi vynecháme :grinning:

u nás druhej den čurání do nočníku a bez prošení :dizzy_face: dneska jsme koukali na díl o PIngu jak šel na záchod a jeho bráška na nočník, vkládám kdo to ještě neznáte
http://www.youtube.com/watch?v=ndhFTPYdNQ8

sakra, Kubulínek je oddudlenej? asi budu muset ten dudlajs odstřihnout :grinning:

jé a Amelinka se dala na toasty :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
ahoj holky,

agi,teru:od deseti vás budu čekat :wink:
28. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
jéé lu díky,hned ukládám do pc :wink: , to se hodí.gratuluju Matýskovi,to je šikulínek!!!!!

simčo jasně, budem tam jako na koni, papa :slight_smile:
28. črc 2009 ve 13:27  • Odpověz
ahojky, zdravím po delší době, přijeli jsme z chaty na poslední Hexu,prolétla jsem poslední stránky a koukám že přibyly další těhulky :grinning:
Lu, Fru moc velká gratulace, držte se a hlavně aˇt je všechno v pořádku :dizzy_face:

ostatním těhulkám samozřejmě taky přeju aby byly v pohodě a zvládaly starat se o sebe a dítko, nějak si to nedovedu představit s tím naším lumpíkem, aspon kdyby v noci spal líp, ale on nás moc nenechá vyspat takže si druhé těhu fakt ještě nelajsnu. Snad to stihneme než bude plnoletej :grinning:

Jinak si užívejte krásné léto ikdyž to počasí je skoro každej den jiný :sunglasses:
28. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Ivčo pak ti bude spát celou noc a budeš si zase muset zvykat!! :grinning:

Amelka tu chodí jak laciná holka...babička jí donesla jakési křusky a prababi kabelku a ona tu v tom už 2 dny chodí.. :grinning: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3078678&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
28. črc 2009 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz
Maxo, labell má pravdu :grinning: - já ač se dnes spalo. tak jsem byla poctivě probraná v jednu i ve čtyři :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
Jinak NEMYŠLENO VE ZLÉM jsem ráda, že je tu ještě nějaké dítě, které stále nespí, jak by mělo :rolling_eyes:

Labell, super fotka! Holčičku nezapře :wink:
28. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Tak jsem u Kuby začla výchovu k nočníku, ráno jsem mu dala do plíny látkovku a teď jsem mu v penny koupila slipky, tak jsem zvědavá, zda ten náš flegmouš pochopí, že mokro v kaťatech neni to pravý ořechový, jinak jsem si obarvila aspoň hlavu a zas koukla na učení, večer musim žehlit a poklidit, odvedle už se ozývá synek, tak papa
28. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
sylvinko: Am taky nespí..minimálně 3 krát za noc nás vzbudí fňukáním a vyřváváním mami, někdy přestane sama, někdy ji musíme okřiknout (jak při chrápání), každopádně nás pokaždé vzbudí. A ve 4 vztává na Sunar.
28. črc 2009 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz
mishulle: našemu prasátku mokré kalhotky vůůůbec nevadí!
28. črc 2009 ve 14:18  •  2 děti  • Odpověz
našemu taky ne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
Luci, jak z Perlovky :wink:
28. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
pardon, mimiustí jsem já, dávala jsem na Ústí fotky a zapoměla jsem se odhlásit :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 14:42  • Odpověz
Labell, Sylvi tak to jsem "ráda" že i jiný děti v noci zlobí, já jsem pak ráno jak zombie a usínám ve stoje, nevim jak bych zvládla těhu nevolnosti a únavu, no fakt ještě nějaký ten pátek počkáme :wink:

u nás se nočník zatím nechytá, nechce na něm sedět a že je mokrej mu taky neva :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
labellko:to nemá chybu :grinning:
28. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz
maxo: jako u nás, taky na nočníku nevydrží ani 5 sekund
28. črc 2009 ve 14:56  • Odpověz
Amuška si sama sedla na nočník a vyčůrala se_ konečně!!

Už i čurá míňkrát, tak snad to tentokrát výjde..zkoušíme nočník už skoro měsíc a ona je jak pejsek, vyčurá se do něj, když ji tam posadím, nebo jí řeknu ať si tam sedne, ale pak čurá ještě dvakrát a to samo na zem nebo do kalhotek..
28. črc 2009 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz
Amelka vypadá úžasně, jak velká holka :dizzy_face:
a jak koukám tak už chce i sama na nočník :dizzy_face:

u nás dneska po spaní najednou "pozol, nočík" a normálně si na něj sám sednul, v plínce... seděl vcelku dlouho, vypil láhev mlíka, takže určo potřeboval, ale nic nevyrobil :sweat_smile:
no nevadí, každej pokrok se cení :grinning:

jen přemejšlím jestli mu není ten nočňajs nepohodlnej, má z něj pěknou červenou čáru...
koukala jsem na tenhle
http://www.branakdetem.cz/anatomicky-nocnik-pott.htm

jakej máte vy, holky? jako myslím vaše děti, že jo :grinning:
28. črc 2009 v 16:30  • Odpověz
lu: ten vypadá parádně!! my máme takového jakoby hrocha za pár korun..myslela sem že pro ni bude problém si sama sednout (je docela širokej) a ono nee..
28. črc 2009 v 16:32  •  2 děti  • Odpověz
hihi amelka je čuprová a ty botky jsou jak na dospělou! :grinning:

jsem ondru přechválila asi,dneska se vyčůral do naší postele :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.