• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
koukám v komentářích že ho má Petrolejka :sweat_smile: a není průhlednej... to by mi tak nevadilo, jen aby nebyl až moc širokej... protože sedání nazad a zároveň aby se snažil to udržet, aby v tom stresu nespadl :confused:

jsem se musela smát jak si dneska sám sednul na ten co máme (Bebe Jou), prostě se tam dosunul po kouskách s každou nohou na jedný straně, až stál nad ním a pak si sednul :sweat_smile:
28. črc 2009 v 16:37  • Odpověz
lu nevadí,že nemá zádovou opěrku? my máme teda blbej nočník,ale zrovna ta zádová opěrka je tam fajn.musím mu koupit stejně ale novej,páč tenhle je mu malej (máme ho po synovcovi)
28. črc 2009 v 16:41  • Odpověz
no ideální by bylo aby byl plochej, vepředu vysokej (pro kluka) a vzadu měl opěrku :grinning:
28. črc 2009 v 16:48  • Odpověz
tak až ho najdeš,tak mi napiš :grinning: . v Ikee nemají? jdu juknout
28. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
teda tenhle je trochu moje mimo požadavky i finance, ale je zajímavej :slight_smile:
http://www.branakdetem.cz/tots-potty-3v1.htm
28. črc 2009 v 17:09  • Odpověz
Hihi, Lu, ten komentář jsem psala včera a jsem ráda, že to tam dali. Jinak je bezva, Týnka má i ten ikeáckej a mám pocit, že se jí na něm blbě sedí. ten pott je nižší, stabilnější, má větší plochu na sezení, takže netlačí a má vepředu takovej ksichtík jako mé'da, Týnce se hned zalíbil (zatím do něj schovává příbory :astonished: ). Dnes trénujeme jen sezení v kalhotech, tak to ji baví. Zítra na ostro, to jsem zvědavá. No jinak mi teda vadí, že není poloprůhlednej, jak psali, chtěla jsem totiž z povzdálí sledovat, co se v nočníku děje, ale jinak jak píšu, zatím spokojenost. když ho vezme na milost a vydrží na něm aspoň sedět s holou prdkou, tam tam lípnu tu čurací hvězdičku, co mám a uvidí se. Nijak to nehrotím. Moc se mi s tím břichem stejně nechce furt shýbat a sama si kalhoty nesundává, takže to bude pro mě teda tělocvik :grinning:
28. črc 2009 v 17:19  • Odpověz
A vysloveně opěrku nemá, ale je tak nějak vytvarovanej, že vzadu jde víc do výšky, Týnka si na něj sedá a vstává v pohodš, ale ona je na to sedání pozadu šikovná už dlouho, tak třeba někomu by tašířka bez opěrky nevyhovovala, nevím ...
28. črc 2009 v 17:21  • Odpověz
my právě potřebujeme vyšší nočník, páč má dlouhý nohy :grinning:
28. črc 2009 v 17:21  • Odpověz
A dotaz, páč my ještě v nočníku nic neměli a jsem zvědavá a první kakání, které u nás obvykle nebývá úplně bobkovité, spíš jako měkčí. jak to vymýváte? Vůbec nevím, co s tou nadílkou dělat, nějak vytřít papírem a pak vymýt nebo co? Asi dementní otázka, ale vždycky když to vidím v plíně, tak se hrozím, co s tím budu dělat v nočňajzu
28. črc 2009 v 17:25  • Odpověz
Peti hodím do wécka, vytřu to nejhorší :grinning: vlhčeným ubrouskem a vymeju..
28. črc 2009 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz
Peti díky za feedback.. takže je pohodlnej jsem pochopila...

u nás taky ještě nebylo kakání v nočníku :sweat_smile: asi bych to vyklopila a když by to nešlo, tak bych to zkusila záchodovou štětkou a pak to vymýt... spíš je problém, že on si taky s ním chce hrát, to abych ho drhla půl hoďky, ne?
fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: no není lepší aby chodili rovnou na záchod? :sweat_smile:
28. črc 2009 v 17:29  • Odpověz
Dík za tipy. Já záchodovou štětku vůbec nepoužívám. Špinavej záchod = rukavice, papírem setřít a pak vymýt houbičkou speciálně určenou. Mně prostě nějak vadí že se to hovno s prominutím ošudlá tou štětzkou, která se pak nějak myje. My ji máme, ale já ten předmět nemám ráda. :grinning: Takže je to boj s vymýváním nočníku. Lu, no právě, ona to te'd částečně používá i jako skladiště hraček, tak to jsem na to zvědavá. :sunglasses:
28. črc 2009 v 17:42  • Odpověz
taktéž,ondra to mívá tekutější,ale jak sedí a padá to z výšky do volného prostoru,tak se to zformuje do šišky :grinning: .vyklepu do wc a pak vytřu toal papírem a umyju vodou,nebo jen umyju vodou
28. črc 2009 v 17:49  • Odpověz
Agatko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je vyčerpávající fyzikální popis!!
28. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

co mám dělat? já mám furt hlad :confounded: .Co chlapi odešli v půl 4, tak krom toho,že vařím,luxuju a teď jdu žehlit,furt žeru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 v 18:03  • Odpověz
mně taky odešli v tu dobu... od tý doby nic nedělám :grinning:
28. črc 2009 v 18:04  • Odpověz
ani nežereš?? :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 18:11  • Odpověz
agátko: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 18:13  • Odpověz
sorry, že Tě zklamu, měla jsem jeden koláč s mákem a mrkvovou šťávu, to se nedá nazvat žraním :grinning:
28. črc 2009 v 18:14  • Odpověz
aspoň někdo je normální :slight_smile: .jdu žehlit,třeba tím spálím nějaký kalorie
28. črc 2009 v 18:17  • Odpověz
ale za chvíli jdu na večeři, to bude žranice, Agatko :wink: :grinning:
28. črc 2009 v 18:26  • Odpověz
tady jsou fotky z dovolené, kdo chcete http://ssuky.rajce.idnes.cz/Eli/#IMG_0064.JPG
28. črc 2009 v 19:28  • Odpověz
Kuba má tenhle: http://www.babygoods.cz/cz/produkty/1248_Nocnik-Bambino-mio.html
čekám až usne a du žehlit a poklidit
28. črc 2009 v 19:37  • Odpověz
ahojky, odkazy ojuknu zítra a fotky též :grinning:

nočník máme tento http://www.rajmaminek.cz/podle-vyrobce/fisher-price-zpivajici-nocnik/ a spokojenost :grinning: otlačenou prdku nemá a ve předu je vysokej dost...na chalupě máme obyč a neustále vytíráme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
teda Terko fotky fakt krásný!!! moc vám to tam sluší, moc se mi líbí ta s Martinem,jak ti šahá na stehno, pak ta nazrzlá holčička (je jak z Pipi dlouhé punčochy) a fotky z Čech krása!! :slight_smile: .A se ségrou jste obě modelky!!!!
28. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
jůůůůůůůůůůůůůůůůůůů teru:krááááááááááááása :slight_smile: :slight_smile: a pan manža je teda taky fešák :slight_smile: tebe nekomentuju,modelka hadr :angry: to není fééééééééééééééér :angry: :grinning: mažu hákovat páááááááááááááááááá :slight_smile:
28. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz
Teru, krásné - moc moc moc Ti sluší :wink:

Agi, já vůbec nevím :sweat_smile: Nejvíc se mi asi líbí třetí, ale inspirovala mě Zuhav a nechtěla bych do Matýskova pokojíku skoro žádné police. Pěkně skříňky, krabice a tak, ať se pořád nemusí hlídat, zda jsou hračky v poličkách vyrovnené jako na výstavce. Já jsem to nenáviděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Holky, tohle naučil Jindřich Matýska ... nevím, zda se smát nebo mu nadávat (pro přesnost - jde o skákací kuličku)
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vReferer=&=&vImageID=3080198#navigator
28. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
:wink: hoj holky
pročetla jsem lehce....nočník jak jsem psala ,nou koment
teruse: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je figurá!!!!! :slight_smile: :wink: Teru ,moooc ti to sluší ,fakt kus ! :slight_smile: :dizzy_face: a jako rodinka jste krasavci!! :slight_smile: :dizzy_face:

haninapeli:Hani ,tož makáááj a mícháj ja? :wink: :slight_smile: tož taky bys mohla hodit nějaký recepis na dobrý drink,ja? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Agi:já myslím nambr. 3,co? :wink:
28. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.