• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
sylvi: ty taťkové!!! hihi...ale malej se u toho musel bavit,co? :grinning:
já taky nechci moc poliček,jednak se na nich práší a jednak bývají ve výšce a to je nepraktické.dítě si na to nedosáhne samo.jsou lepší boxy,krabice apod...,kam se to vše nahází (respektive moje idea,že si to tam uklidí časem sám)
28. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
sylvinka: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
moci díky.já byla už pro trojku skoro rozhodlá,ale rozhodila mi sandál švagrová,měla nějaký připomínky, tak jsem začla pochybovat
28. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Baru, mě se líbí ta třetí varianta
Sylvi: u nás se taky rvou kuličky do pusy, pro změnu jí to učí synovec

holky, dachau děkuje za podporu
28. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
agi: :wink: v poho...ono podle těch odkazů nebylo těžký rozhodnout bo ta trojka byla asi nejvíc stylizovaná pro chlapečky a jinak souhlasím ,že poličky sou peklo a nejlepší je krabice....atd. :dizzy_face: :wink:
28. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Ahojdáá,
tak včera u dr. proběhla předčasná půlroční, čtvrtá hexa díky šesté nemoci samo že nebyla, odsouvá se na příští čtvrtek a máme míry 10,4 Kg a 82cm.. :astonished: Jsem na tu váhu docela čuměla, na to, že poslední dobou jí tedy bídně a poslední týden vůbec, tudíž musela mít ještě o krapet víc.. :wink: :slight_smile: Se nám s té drobounké holčičky klube nějaká zápasnice teda.. :grinning:

teruuuu, máš zákaz sem dávat takové fotky s krásnou postavou!!! :wink: To mám zase depku teda!! Ještě že se jako hrochyně nikde moc neukazuju.. :grinning:

Peti, my už jsme hovínko v nočníku párkrát absolvovaly a též ho Adi nemá nijak tuhý, ale vyklepat a vyčistit se dá v poho.. :wink: Jen to holka asi bude chtít kolíček na nos.. :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
adin: mít nohy jako plameňák teda žádná výhra není :zipper_mouth: zkrátka nikdo nejsme dokonalej, no a co :wink:
28. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
he he, teru tím to nevyžehlíš..! :wink: :grinning:
28. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
K Terce sem se vyjádřila už včera..hrůza !! :grinning: :grinning:
agi: jojo 3!!!
28. črc 2009 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky,
dočetla jsem a mám v tom maglajz...

ale obr mega gratulace Lu a FRU k těhulkování! Holky, jak s vámi v těhlech vedrech a s nevolnostmi soucítím! Držte se a přeji krásný těhulkování! :slight_smile: :wink:

nočník-Tomouš taky nemá trdého bobana, bo furt žere ovoce. A když udělá eee, tak do nočníku naleju vodu, zakvedlám lehce, bobo se uvolní ze stran nočníku i ze dna a pak krásně vyleju do záchoda. Štětka ani jiné dolování není třeba. Nočník je skoro čistý.. :grinning:

Jídlo-naše dítě taky jí hodně a vše. Ovoce a zeleninu jí třeba nepřetržitě 3 hodiny - vlastně dobu mezi svačinou a večeří prožere..Neuvěřitelný! Několikrát obejde zahradu a furt to do sebe furtruje - maliny, jahody, ostružiny, hrášek, borůvky, rybíz červený i černý, rajčata, okurky,...
A pak mi ani neva, že moc nepije. má tekutiny z tohoto. takže kromě mlíka - 400ml, vypije tak 200-300 vody.
28. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
ahojdááá!!!

:grinning: :grinning: :grinning: tak brrrrněnská hérečka Amélka mě totál dostala :grinning: :grinning: to je bomba :grinning: :grinning: (mimochodem...kuba si dnes vzal mé stíny a prstíkem si začal malovat oči :zipper_mouth: :grinning: )

..a už vím, čím to je, že kudrnáč poslední dva dny vstával v nekřestanskou ranní hodinu - dnes v 5.45, včera v 6.01(to bylo ráno sprostých slov v maminčině puse...)...a ona tato neplecha k nám přišla z východu od vsetína..tam se ted chrupa a na západě se bdí...tak to neeee!!!! :angry: :grinning: :grinning:

agi - pokojíček ...budu konkrétní - pokojíčky v Marianne Bydlení - odebírám to a jak mne některé věci nadchnou, tak pokojíčky mě vždy rozčílí...je vidět, že je navrhují bezdětní...jako designově to vypadá dobře (i když mě to připadá někdy studené a mimo dětskou fantazii), ale co se týká praktičnosti, hruza..jak psala sylvinka - polic co nejméně - prach, neurovnané to vypadá divně..(my máme jen jeden uzky vysoký policový díl na knížky)..doporučuji skřin na oblečení + na hračky krabice...a police nad postýlkama - to nesnáším..které dítě neskáče na posteli, že...a ne vždy se tam ty věci dají pořádně a pak to padá na hlavu...(a nebo se do toho někdo praští po probuzení, když zapomene, že ta police tam je..a pak má z toho otřes mozku...např. já
:grinning: )
28. črc 2009 ve 21:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
fotečky:
Emilka je nádherná. bobeček maličký. a spící fotka je boží! Jani, vydrž, ono se to spaní usadí a bude líp..jste krásná rodinka

Eli je parádnice! :slight_smile: Krásná..a mamce to moooc sluší! je kočanda obrovská! Kdyby byla volba missis, tak by jsi měla můj hlas! :wink:

Matýsek-podívejme na šibala, jakou si našel nevěstu! :slight_smile:...a s tím míčkem..teda Jindřich má nápady! bych ho hnala!
28. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
áá zdravím tchýnkůůů a aj transvestitu Kubulína :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: doufám ,že si dal fialkový stíny!!! :wink: :grinning: :grinning:
ad pokojík: musím uznat že tchýnka to má vychytanééééé,tož až budem zařizovat nevěstě ,tož doufám ,že taky poradíš :wink: :slight_smile:
28. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
jééé, nazdárek moci, tak jak, už olrajt či ještě blinkáte?? :wink:
28. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
Teru Ty už s tou postavou neprovokuj!! :angry: :angry: :grinning: :grinning:

Evi, tý woe, tak to musí Vašík sedat na nočník i když nepotřebuje, ne? :sweat_smile: :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
háj Adi :dizzy_face: :dizzy_face:
tož začala sem 4měsíc, docela situace k udržení..občas je blivnějc ,ale spíš už ted dobrýýý,danke za optánííííí :slight_smile:
a tetá tedá čumím na Adélky váhu ,tož pořád prej je to hubeňourek a má o kileso víc než moja Adušššš :confounded: :slight_smile: japato???
Jináč ted vegetíme in Morava ,ale další týden už pak v Práglu ,tož se musíme spichnout ja?bo pak rodím a už se jen tak nespichnu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
ahoj holky, reaguju na diskusi o nočníčkách, my máme doma taky klasiku z roku razdva a jeden ze zvýšenou opěrkou zad , na který se chodí zepředu a přece jen jí to dělá problém. Se ani nedivím. Ale! jak jsme byly na dovolené u otce, tak pro ní koupil nočník, na který se leze zezadu, protože má velkou hlavu (obrázek dodám) a madam mi na něj sedala co chvíli i když se jí nechtělo, protože jí to nedělalo žádné potíže. Navíc po vyčúrkání zahrál melodii a to jí taky bavilo.
http://www.mimibazar.name/foto.php?id=9037778&tab=14

Teru: fotky jsou nádherné, moc vám to sluší,jen takový malý, živý, krásný detail vám u toho moře chyběl... :stuck_out_tongue_closed_eyes: tyvíš co, viď
Sylvi: jsem tak vyprskla smíchy, že přišel i mangel co se jako stalo :grinning: :grinning: .Matýsek je výbornej a tatínek bude asi dost vtipnej, žeee
28. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
no jooo tchynka..dyž ty sis davala spicha s jarinéém, tož ted máš po spichačkách s unorofkamá :grinning:
jináč děcka z pragu, my jsme ted až do konca srpna tuná, tož kdyby se někdo někde spíchával, tož písněte do ípéčka,ja? danke!
28. črc 2009 ve 21:30  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
autor
zdravím při večeru..

zuhav, to nekojo bylo prostě nevyhnutelný..a že je to antikoncepce jsem teda doufala.. :grinning: pauzička bude skoro 8 měsíců.. :grinning:

comra, díky za soucit..je to mazec, mně je blbě průběžně celej den.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: cola to jistí.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

peťo, nočník vymývám podobně jako comra, naleju vodu, vyleju do záchoda, znovu naleju vodu, vyleju a utřu toal.papírem..

teru, fotky nádhera.. :dizzy_face:

Amelka.. :grinning: :dizzy_face:

sylvi, maxo a další?.. taky potěším, u nás se jednou v noci vstává, cca ve 3..ještě před týdnem bylo v tu dobu kojo, teĎ je buď přenesení k nám a spánek nebo přenesení k nám, řev a spánek..dovedete si představit jak ráno občas vypadám.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no a dál už nevím..asi se zas odpojím, zas to na mě jde, tak se jdu natáhnout a zhluboka dýchat..
28. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
holky, ještě k temu nočníku...
koupila jsem ten hrací ,ale jak Aduš spustila proud tož hudba začala hrát a ona se jako by lekla a přestala čůrat ja?tak jsem odmontovala strojek ,ale ona si to nějak pamatuje ,tak začne čůrat a hned přestane bo čeká ,kdy to začne hrát ,takže hustý :confounded: :frowning2: ...avůbec většinou ted ,když začne čůrat ,tak kouká kdy co začne kde hrát ,ja? :unamused: :angry: už bych hracího nechtěla......
28. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
zuháááf: tož my celý srpen v práglu ,tož bych spichla se téééžžžž :wink: s Jarinem už se nespicháváme, máme obavy aby nebyl další potomek:slight_smile:)))))))))))))))))))))

ad údržba nočníku: vyleju ,je to většinou kapka,ja?bo zbytek nevyčůrá páč už hudba nehaje :grinning: pak vypláchnu horkou vodou ,ještě jednou a utřu do sucha :sunglasses:
28. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Ingrid a není to nalízání zezadu blbý? Když bude mít stažený kalhoty u kolen, tak si neumím představit jak jinak by se tam dostala než že si sedne směrem dozadu. nebo mám malou představivost? :grinning:
28. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
..no když to hralo moci Evu a Vaška, tož to sa nedivím :grinning:
nééé tchynka, suhlas s tebou...myslim, ze to muze mit i negativni efekt..to radio v nocniku..
28. črc 2009 ve 21:35  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
tož mocí - ted sa spichavat s jarinem mužetééé..ted je to tam zašpuntované až do ledna, ja?..a my se s vama radi spichném,tož jak dorazite z moravěnky, tak nažhavýme dratiska, ja?

a ted jsem viděla foto terezky....a timto zakazuji takove fotky sem davat...dovolena bez ditěte s výstavní postavou..taková provokace!!!!! :angry: :grinning: :grinning: :grinning: (moc vám to terezko sluší :dizzy_face: :dizzy_face: )
28. črc 2009 ve 21:38  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
zuháááf: :grinning: :grinning: :grinning: jednu bílou orchidéééééééjjjjj...né fákt ,u nás negatíve efekt.....a jiné děti sedí a klidně čůrají dálll???dyk jak sou zvědaví tak čučej odkaď to jde ,ta hudba a začnou vstávat ,hledat...viz. naše Ajda :dizzy_face: :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
autor
ještě ad nočník, máme tenhle, ale červenej a nehrací..stál asi 60kč..
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3675952
Veru si na něj zatím sedá trochu šikmo..
předtím jsem měla po mě, ale to byl takovej klasickej tvar a bála jsem se aby si veru nenatrhla pipi, až tam poleze..
lachtana má kamarádky holčička a myslím, že by se na něj dalo nalízt i opačně, jakože hlava by byla opěrka..

teď už fakt dobrou..
28. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
moci: no ba, však říkám že na váhu jsem též čumákovala! :grinning: a spicha určo dáme, wo tom žádná, však už se taky těšímeee! Tak užívejte moravěnky, my tam byli min. týden a jsme kromě jiného total přemeruňkovaní! :grinning: Pak se ozvi!

ad nočník: my tedy máme úplně obyč snad z tesca či globinu za cca 69,- Kč, (kupovala jsem hned tři, jeden k našim a u nás do obou pater, ať ho pořád netahám nahoru dolů :wink: ), je poloprůhlednej, má malé opěrátko a celkem to jde, jen když Áda vstane, tak má pěkně otlačené proužky na prdelce.. :wink: Ale to mají asi všechna dítka nebo ne? :sweat_smile: Ale vydrží na něm trůnit někdy i docela dlouuuuho.. :grinning:
28. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Petrolejka: máš pravdu, je fakt že když lezla sama tak byla zrovna naostro, pže bylo hnusně vedro. Jinak jsem jí musela ale stejně sundat aspoň jednu nohavici z nožičky. takže nic, beru zpět, nočník je na H...o :confounded: :sunglasses:
28. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
kurňa holky, co to s vámi je :confused: co to porád melete o tej postavě, vždyť to snad vidíte...bezprsá, vycuclá a anorektická matka :zipper_mouth: :fearful: a to nepíše proto abyste mě ujíšťovaly jak to není pravda, já tu pravdu vážně vidím :sweat_smile: :sweat_smile: ale jste na mě moc hodné :slight_smile:
28. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
u nás údržba nočníku bez problému, není co udržovat
28. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.