• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
já u nás utírám nočník prachovkou :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 21:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
vím, že teď je tu hodně odkazů, ale tohle mi přinesl švára a totál mě odrovnal...udělal výcuc z natočenýho videa Elí http://www.youtube.com/watch?v=Igsccchdgwc
28. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
Tery ono to nejede!!
28. črc 2009 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz
teru - muzes hodit jeste jednou ten odkaz, plís..zobrazuje se mi tam vicero videí
28. črc 2009 ve 21:48  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
teru: co mám mačkat? nějako nic nemůžu najít
28. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: ono je to asi pokaženýýý :grinning:
28. črc 2009 ve 21:49  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v únoru 2011  • Odpověz
adi1:naše Aduš nemá otlačenýho nic ,ale to bude asi tím ,že nočník stál kilo:slight_smile:)))))))))))

naše anorektičko Teru: :dizzy_face: :dizzy_face: líbíš se všem koníkovkám ,tož neblázni a nikdo tě neutěšuje, jen na fotkách vypadáš fakt dobře, tož až se uvidíme live ,tak nám ukážeš své nedostatky ja?.-)))

a ad spich spich spich ...asi budeme házet termíny do Ipéčka ,páč účast bude asi hojná ja? :wink: už ted avizuji že celý srpen mám dovolenou tudíž mohu kdykoliv :sunglasses: :sunglasses:
28. črc 2009 ve 21:50  • Odpověz
??jaký výcuc???co je výcuc???jako anorexie? :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=Igsccchdgwc

mě to spustit šlo, to jsem ale ichtyl
28. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
já se tu nad tím dojímám a ani to neumím odeslat, asi :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
??já taky nespouštěč..nejde mi to,mám tak několik videííí ,tož které j to pravé??? :confounded:
28. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
nebo ještě tuna a jinak už nevím http://www.youtube.com/my_videos
28. črc 2009 ve 21:56  • Odpověz
zasejc nic Tery! :grinning:
28. črc 2009 ve 21:56  •  2 děti  • Odpověz
video je to toto ELIšKA videoklip mpeg4
28. črc 2009 ve 21:57  • Odpověz
u mě tééž nic
tak se na to vyprdněte, ono vás to stejně asi tak nedojme jako mě...já tu slzela a pitomě se usmívala
Tery tak teď tam vidím Amelčiny videa na Youtube...
Takže je to asi jak když dáš někomu odkaz na mmb a on tam vidí svoje fotky..
28. črc 2009 ve 21:58  •  2 děti  • Odpověz
tak třeba až budeš mít u sebe někoho ,kdo by to uměl poslat ja? :wink:
28. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
už ani mě to nejde spustit, něco mi píšou na mail, ale tak zdatná v ingliš nejsem...možná mi nadávaj, co já vím :grinning:
28. črc 2009 ve 22:03  • Odpověz
28. črc 2009 ve 22:05  • Odpověz
tak švára říká, že to bude tou melodíí ke klipu, dal tam U2 a asi kvůli licenci atd...
28. črc 2009 ve 22:06  • Odpověz
ahoj holky,

přihodila jsem pár fotek,ze života na vsi :slight_smile:,Márinka si to parádně užívá.Kvalita je dost hrozná,začínám vážně uvažovat o Rajčeti.To zmenšování mě už neba :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3081019&vReferer=

Amelka s křuskama :grinning: :grinning: a kabelkou je vážně rozkošná :dizzy_face: :dizzy_face: ,jak si tu kabelečku důležitě drží :dizzy_face:
Matýsek s kuličkou taky skvělý roštáček :slight_smile:
Teru - fotky fakt moc pěkný,určitě jste byli spokojeni i s výběrem hotelu,že jo, vypadá úžasně.
Jo a až vyrostu z dětské oplácanosti
:grinning: :grinning: :grinning: ,tak bych chtěla vypadat jako ty :sunglasses: ,ale mám takového tucha,že i kdybych prodala veškerý movitý i nemovitý majetek a vrazila to do plastik,tak to asi stejně neklapne. :grinning:

Agátko- líbí se mi pokojík č.3

nočník jsem zatím neumývala,je neposkvrněn :slight_smile: :angry:
28. črc 2009 ve 22:24  • Odpověz
jdu pomalu chrnět, tož dobrou nočku!

..zítra nám tu nepůjde elektrika, tak píšu už teď- moc držím palečky Zuuu a malému zuuátku, ať testy dopadnou ok, jako že dopadnou!!! :dizzy_face: my se asi vydáme courat po zoo.. :wink:

tak už mizííím, pa!
28. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz
dočítám: Agi, taky bych šla asi do trojky, líbí se mi že tam je místo dole na hraní a postel nahoře

tak chudá Adinka je větší a těžší než náš Matýsek :sweat_smile: no pak bodejť by ten kluk furt nemluvil, dyť on ty holky bude moct utáhnout jedině na to kecání!! :sweat_smile: :sweat_smile:

týjo, Prami fotky úžasný!!! to nesmím ukázat našemu mladýmu jinak mi řekne, že ho zanedbávám a kde že je chalupa se zahradou a bazénem?

zítra taky budu myslet na Zuuuátko :dizzy_face:

brou
28. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz
Lu- u našich na Moravě,Márinka koupání miluje - konečně,od rána do večera nás tahá k bazénu se slovy koupy koupy :sunglasses: :sunglasses: , na schůdky vyleze meteleskublesku,tak tak jí stihneme chytit za patičky
:grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 23:09  • Odpověz
Dobré ráno!
Myslíme dnes celá rodina na Zuuu a Střelečka! Ať je vše v nejlepším pořádku!

My dnes zase spali celou noc jen s jedním zakňučením na dudlík. Ale vstávalo se v šest :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nicméně nestěžuju si :dizzy_face:
29. črc 2009 v 07:36  • Odpověz
Dobré ránko,

tééééda, tady se vykecává :grinning: :grinning: :grinning:

Moc myslíme na malou/ého Eju !!! Dá nám Zuu nějak vědět, že dopadly/i dobře, nevíte?
29. črc 2009 v 07:42  • Odpověz
dobré ránko :wink:

Zuuu držíme všechny palečky!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

děkuju za pokojíček, number 3 je favorit :slight_smile:

Ondra se ráno zase vyčůral do nočníku, ale kadit tam absolutně nechce,už měl bobana na cestě a prostě si počkal na plínu, pacholek jeden
29. črc 2009 v 08:34  • Odpověz
Ahoj!!

zuu: držímě pěsti!! Dej vědět jak jste dopadli!!!!

Amelka v noci spinkala, ale Honey (pejska) pořád kňučela...já pitomec jsem jim chtěla přilepšit a dala jim svou porci pečené nutrie..má šílenej průjem a blinká..su kača.. :frowning2:
29. črc 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz
ahoj

taky myslíme na zuuu :wink:

barčo prozvoň mě až budete vyjíždět
29. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.