• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
ahojky,

teru, fotky nádherný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
agi, mně se líbí dvojka :grinning:
labell, jsem ráda, že tousty chutnaj :dizzy_face: co pejska? už jí je líp?
jo a nočník- no on jde vypnout, takže náš zpívající nočník :grinning: teda nezpívá :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 10:58  • Odpověz
ahoj

nakukuju a čekám na Zuu.. měli tam jít ráno?
29. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
aohj, jdu si k vám odpočinout
co je se Zuu? nedočítala jsem, tak nevím, ale taky držím palce
29. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
jinak se mi v noci zdálo, že jsem těhu, já bych si to tak přála a manža chce furt počkat, mě z toho asi šibne, tak du radši uklidit 56 po Kubovi, co měla půjčený kamarádka, když mi má šibnout z mateřských hormonů, tak ať je to posychrovaný, že?? :grinning:
29. črc 2009 ve 12:33  • Odpověz
Zuzinka ještě nic??

Sem byla na kontrole a ještě že sme byli na té dovče bo mám na rok zakázané slunění a koupání mám na dlouho taky vynechat.
29. črc 2009 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz
Evčo: Hanískovi je líp..děkuju!
29. črc 2009 ve 14:17  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj, hlásím výsledek dnešního UTZ. mamutka je otočená hlavou dolů (že by už to bylo definitivní?), váhový odhad 830-900g, má velkou hlavu :grinning: (no jako Týnka, za to může Míra). No a jinak vše v perfektním pořádku, za 3 rýdny mě čekají glukozový testy a odběry krve a pak už pomalu jdeme do finále. :grinning: :sunglasses:
29. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
Peti gratulace!! ty máš ale šikovné mimi!! :dizzy_face: :wink:
29. črc 2009 v 15:16  •  2 děti  • Odpověz
jsem usla ve 12 s malým a probudila se až teď! :sweat_smile: :sweat_smile:

Peťo tak to je Mamutka krásně nachystaná :slight_smile: a váha teda krásná, to bude pěkný baculatý miminko :dizzy_face: :dizzy_face:

kde je ta Zuu? :confused:
29. črc 2009 v 16:17  • Odpověz
Já nevím, na kolikátou to Zuu měla, možná odpoledne. Ale vím, že tam jede z mimopražské lokality a pak se zase vrací, takže se možná ani nedostane na net. Uvidíme. :wink:
29. črc 2009 v 16:29  • Odpověz
aha, tak to asi až pozdě večer nejspíš

jsem vám zapomněla napsat, že tu u mě dopoledne byla Martinka Maova, přinesla mi Utrogestan! :slight_smile: je hrozně hodná a ještě jí to šíleně sekne :slight_smile: bude to supr maminka :dizzy_face:
29. črc 2009 v 17:09  • Odpověz
Ta moje holčička je taková šikulka!! Chvilku se dívala jak obaluju filé a najednou ten kousek lapla a šup s ním do vajíčka..tak sem jí to nechala udělat se všema kouskama...mě úplně dojala..taťku pak pohled na tu kuchyň :grinning: :grinning:
http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3084463&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
29. črc 2009 v 17:41  •  2 děti  • Odpověz
Labell Ty máš teda pomocnici!!! :wink: :dizzy_face:

týjo, tak to by u nás nešlo, on hned dá všecko malej do pusy... tuhle jsme přesýpali spolu fazole a i když jsem ho hlídala jak ostříž tak jednu stačil sníst, byla ohromná, tak jsem pak jen doufala, že mu to nebude vadit...
on by všecko chtěl dělat ale je to takový kopejtko, až přestane všecko jíst, tak se už těším, že budeme konečně moct malovat, modelínovat, dělat zvířátka z kaštanů a tak :slight_smile:
29. črc 2009 v 17:55  • Odpověz
lu: to víš že hned tu kuličku vajco a strouhanka hned do hubinky, ale když sem jí řekla ať to vyplivne, tak to naštěstí udělala. A když se chystala znovu, tak sem hukla že nééé a ona to vzdala.
Mě ani nenapadlo že by mohla tak spolupracovat...to mě neměla ukazovat..já ji zapřáhnu.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 18:08  •  2 děti  • Odpověz
Amuš před chvilkou někomu volala z pevné linky..sem slyšela nějaké hlasy, tak jdu po zvuku, poslechnu a tam se chláme nějakej puboš a říká: nó vykládej dál! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 18:11  •  2 děti  • Odpověz
Am výborná :grinning: :sunglasses:
29. črc 2009 v 18:28  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

tak my byly celý den s terkou u simči, bylo to moc moc fajn, dětičky se vyřádily na zahradě s hračkama, na písku a v bazénku, ondra usnul až ve čtyři v autě na půl hodiny a pak teda byl megaprotivnej,ale to už simča neviděla, hihi :grinning: .Ještě jednou díky simčo a díky moc za oběd.zase to zopáknem :slight_smile: .A terezce děkuju za odvoz :slight_smile:

jo simčo a už jsem si vzpoměla na tu vesničku,kde bydlí ta spolužačka, mělo by to být Habří.Rekonstruuje tam dům

peti gratuluju ke kontrole,super!

Am je teda úžasná a moc šikovná,nechápu.U nás by to jedl, hrál by si s tím a bordel by byl všude neskutečnej! :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 18:39  • Odpověz
a spadl mi totál e-mail na seznamu, nemám tam žádné doručené ani odeslané e-maily,kontakty apod...Doufám,že to zase nahodí :angry: .Máte to taky někdo?
29. črc 2009 v 18:41  • Odpověz
ahojda

agi, taky mi dnes nejde e-mail na seznamu. ale přičítala jsem to všemožným ochranám, co mi Vlado nacpal do nově instalovaného PC. ale Vlado se mi koukal na e-mail ze svého PC v práci a běhalo mu to normálně. tak netuším.

Lu, tak to jsme si dnes pospaly zhruba stejně :slight_smile:

Amélčiny řízečky bych si dala. A ať nám někdy taky zavolá :grinning:
29. črc 2009 v 18:50  • Odpověz
jen na nakukuju, jdu do vany ..... mně email na seznamu běží v pohodě :confused:
29. črc 2009 v 18:56  • Odpověz
tak to bude asi nějaký výpadek, doufám :slight_smile:

Hrozně se těším na pátek, máme asi po půl roce přes noc hlídání a půjdem s Petrem do kina a pak někam na vínko a ráno budu chrápat do desíti minimálně !!!! :slight_smile: :slight_smile:
29. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
Jéé agi to budete mít fajn!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. črc 2009 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz
Labell: no šak, rychlej oběd by už holka mohla sama spíchnout, né? :grinning: asi má ňák moc volnýho času, když už telefonuje amantům!

holky muž si Matýska vzal ven na pár hodin a sotva dojedl večeři, tak před sedmou usnul na gauči v kuchyni, pěkně tam dříme :sweat_smile:

seznam mi taky běží
29. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
Dobrý večer,
den výbornej, ale jsem hotová, co jsem přijela, děda šel ještě s Elí ven a já rychle zalila skleník, kytky před barákem, vysála, vytřela, uvařila a pak rychle sprcha, najíst a do postele, teď konečně přejel taťka, tak mě vystřídal u Elí.
Simi, moc díky za pohoštění a za azyl, bylo to fajne :slight_smile:

Amelka šikulka mě rozveselila :wink:
copak naše těhulinky, snad jsou všechny miminka a maminky ok
29. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahoooooooooooooj :slight_smile: mamut'átko fajn že je v pořádku a připravená :slight_smile: Amellka je šikulka :slight_smile: Márinka božíííííííííííííííííííí :dizzy_face: :dizzy_face: teru:nejde toooooooooooooooooooooooo :angry: co zuuuuuzátko??jsem napnutá,ale věří že vše je o.k. :slight_smile: teru je kost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a já si byla dáchnout na pedikúře hodinu flákačka báááááááááááááááááájo :slight_smile: :slight_smile: jůůů nám už se to krátí a o víkendu bááááááááááááááááááááááájko,celej tejden se budu válet u moře jako chro,chro se těšíííííííííííííííííím :slight_smile:
29. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
ahoj, nakukuju, jestli tu není info od zuuu.. věřím, že všechno dopadlo na 1..
29. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
určitě... taky čekám :slight_smile:

jak je, Fru? jsem zapomněla kdy jdeš k dr.?
29. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
Holky, Zuu se tu asi neukáže, myslím, že se nedostane na net. Sice nemám žádné pověření, ale byli dnes na genetické poradě, nakonec jí UTZ nedělali (proč nevím, původně to tak mělo být) a budou ho dělat v pondělí, kdy zkontrolují všechno, co se jim minule nezdálo + snad uvidí i pohlaví. takže se nic neděje a žádné novinky. Tak budeme muset vydržet až do pondělí :grinning:
29. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
no ty ji teda napínaj... ale tak nebo tak, bude to krásný zdravý miminko :dizzy_face: :dizzy_face: !
29. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
taky čekám co zuuu :slight_smile: a budem tedy čekat do pondělí :slight_smile: , vše bude jistě v pořádku :dizzy_face: :dizzy_face: , těším se že už snad budou vědět co to bude :dizzy_face:
29. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.