• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
peti, mamutka už je kus ženský :slight_smile: , je dobře že je vše v pořádku :dizzy_face: , už se ti to krátí
29. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
nechala jsem Kubíkovi uháčkovat z MMB čepičky, kdo chcete koukněte jak mu sluší, a pak že jsou jen pro holky :dizzy_face: http://makull.rajce.idnes.cz/2009_07_28/#
29. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Ty dobře seděj, chystám se Týnce taky háčkovat, ale mám pocit, že se k tomu nikdy nedostanu. U které paní jsi to nechala háčkovat, prosímtě?
29. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
jj, hoď odkaz, to je fakt hezký!! já to právě viděla jen v holčičí variantě

a dělá i zimní? :confused: do těch háčkovanejch musí táhnout, ne? :grinning:
29. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Tyhle háčkovaný jsou supr na přechodný období. Akorát ne vždycky je tak hezkej ten tvar, jako to umí tahle paní. Koukám, že dobře seděj a kryjou ouška. Nám některé vyšly krátké nebo široké atd.
29. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
Peto-gratulace k Mamutátku! super zprávy! A glukotest nezávidím..ještě ted je mi zle...blee..:slight_smile:

Luci-tak Am je šikula veliká! Zírááám! No, ale jestli má časík ještě na vykecávání s chlapiskama - jak psala Lu - tak by stálo možná za to jí zapojit víc! :slight_smile: :slight_smile:

Marijánka je kočanda! A koukám, že vození v kotouči frčí i u vás! :slight_smile:
29. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
nechala jsem si to dělat od téhle paní http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=99644 a seděj suprově, materiál je taky super, chtěla abych změřila obvod hlavičky a pak hloubku čepičky
dělá i zimní a ty pak podšívkuje flaušem, asi si nechám od ní udělat pro oba kluky na zimu, minulej rok měli kluci tuším z HM, taky tam byl vevnitř flauš, ale štvalo mě jak ty čepičky, pak měl každej druhej chlapeček
29. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Ahojky,

tak fotečka Am jak obaluje mě rozesmála, šikulka !! :wink: :slight_smile:
a ještě mě zaujala pečená nutrie...???????.......:sweat_smile: :confused:

gratulace Mamuťačce k super kontrole, ukázkové mimi..:slight_smile:

Zkoukla jsem i fotečky z dovolené Terusky a musím teda říct, že je to fakt kočka, a to ploché bříško teda závidím... :wink:

A věřím, ze i malý střeleček od Zuu je v naprostém pořádku a v pondělí podá pozitviní zprávičky !!

Jinak při čtení Zuhav o sedaní vzad jsem se pobavila..u nás se jede to samé už asi měsíc..to jsou samé obrubáky na chodníkách a teď si takto sedá i v obchodech do regálu, takže dnes jsem ji třeba vyndávala v Obi z regálu ze světlama...
:fearful: :fearful:

a musím ještě tu naši cácorku pochválit jak umí krásně rozeznávat tvary, nejen že je pěkně prostrkuje do té věci kam se strkají,ale i je na požádání roztřídí podle tvaru - umí hvězdicky, kosticky, kolečka a trojůhelníky...
:wink: :wink:
a miluju, když nám mi říká, že mě- nás s manžou - má "áda"..coý znamená ráda...to jsem z toho úplně hotová.. :dizzy_face: :dizzy_face: a všechno opakuje opice naše malá, takže je s ní strašná sranda !! :grinning:
29. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
a jsou super na to přechodné období, jak píše Péťa není v nich vedro a zároveň nenafouká do uší, škoda jen, že jsem si je nenechala udělat dřív, když byl ještě menší, no ale třetí kluk je bude nosit od novoška :grinning:
29. črc 2009 ve 21:40  • Odpověz
třetí kluk? Makulko, vy už zas zaděláváte? :grinning:
29. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
ne to ne, ale chceme ještě jedno mimčo, ještě to má čas, možná příští jaro, léto zaděláme :grinning: ale já už teď vím že to i do třetice bude kluk :grinning:
29. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
Holky, teď jsme se dodívali na Kdopak to mluví - kdo ten film máte rády, doporučuju - mají ho teď v trafikách. Jakože na něčem je určitě znát, že je starší, ale ten chlapeček tam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A ty fóry .... a jak byl malinký ..... zas o něco víc se těším, až i já budu mít zase miminko. I když teď je Matýsek úžasný .... jsem z toho filmu fakt pozitivně naladěná :wink:

Labell, Am je úžasná - jak s řízkama, tak s telefonováním :grinning:

Peťo, gratuluju k supr kontrole. No, finiš je za rohem.

Ty čepice jsou parádní!!!!! Díky za odkaz!
29. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
taky věřím že se zuuuovátkem je vše v pořádku,Pét'o díky za informace :wink: čepky božíí :slight_smile: a já vůbec nevím jak to udělat v té Itálii,Pát'a prostě nechce nic na hlavě,má kloboučky,kšiltofky a nic nechce pomooooooooooooc :frowning2: zkusím ještě koupit pirát'áka ale asi taky neprojde,ten jsem dávala když byl maličkej a rval si ho z hlavy :unamused:
29. črc 2009 ve 22:28  • Odpověz
Hani Amelka si ji taky sundávala, ale moře ji pak zabavilo a já ji ju nenápadně vždy šoupla na hlavu. :wink:
29. črc 2009 ve 22:35  •  2 děti  • Odpověz
Hani, u nás jedině piráťák... ale i ten až po třídenním boji a plácání přes ruku... teď si na něj sáhne a hned říká "nesundávat" :grinning:

Makulko: tak ať ten třetí vyjde :wink: :grinning:

dobrou kočky!
29. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz
labellko:takže furt v moři :grinning: lu:ještě že u nás se nemluví :grinning: takže to mám nejvyšší čas trénovat,zejtra pro něj valím :wink: dobrou :pensive:
29. črc 2009 ve 22:59  • Odpověz
ránko :slight_smile:

Hani: nj, někdy je to mluvení dobrý, někdy to je opruz :sweat_smile:

jinak jsem až teď dočetla příspěvek Gabcos a koukám, že Emmi třídí tvary, šikulka! .. no tak u nás klasika, umí to pojmenovat, ale nebaví ho to třídit... teď teprve poprvé s mou pomocí, ale docela mu to dalo zabrat...

přemejšlím že mu koupím stavebnici, zatím máme jen kostky a pak takový napojovátka, nevím jak to popsat...
jen nevím jakou stavebnici, aby se z toho dalo postavit co nejvíc věcí, aby tam nebyly malý kousky a aby to nestálo majlant :sweat_smile: holky poradíte mi? já furt váhám jestli ho to už bude bavit
30. črc 2009 v 07:57  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile: tééda nějak jsem nedočítala a koukám že Emmi je taky velká šikulka,o Matýskovi se samo zminovat nemusím :slight_smile: lu:já myslím že Matýska stavebnice určo potěší,s výběrem neporadím :sweat_smile:mějte kráááááásný slunný den,dnes má bejt vedro strašný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 v 08:24  • Odpověz
Evísku:Vašíčkovi Vše nééééj k 18 ti měsícům :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
dobré ránko

ondra je nějaký teploučký,ale naměřila jsem mu jen 37,3 bez odečtu,tak nevím,asi se mi to zdá.Každopádně ukňouraný a protivný je až běda :frowning2:

Eminka je šikulinka!!! Vašíčkovi vše nej k ročku a půl! :slight_smile:
30. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
jejda agátko snad je Ondrášek v pohodě,at teplota nestoupá :slight_smile:
30. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
hani díky.je fakt,že zdravý byl podezřele dlouho.uvidíme :slight_smile:
30. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
Dobré ráno!
Agi, ať se z toho nic nevyklube!!!!

Emmi je šikulka!!!

My dnes po dvou prospaných nocích opět bdící pauza :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď si ho vzal taťka a já jdu konečně umýt okna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2009 v 09:09  • Odpověz
Agi: tak ať je Ondrášek v pořádku, možná to jsou jen zoubky!
30. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
tak asi se fakt něco děje,sám od sebe mi usnul na gauči v obýváku,bez dudlíku,bez tulení, nechápu.přenesla jsem ho do ložnice a chrní.pak ho zase změřím

sylvi na okna pojď i k nám, už přes ně moc nevidím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lu:taky mě to napadlo,ale nevím,které.předpokládám,že ty zadní stoličky mu nějaký čas neporostou.rostou až kolem druhého roku,ne? a všechny ostatní už má :sweat_smile:
30. črc 2009 v 10:17  • Odpověz
ahojda, přeju, ať Ondráškovi vyspinkání pomůže :slight_smile:

stavebnice: já jsem asi pro lego. zatím si Zuzanka hraje s tou nejnižší úrovní - lego primo. moc se to tu nedá sehnat v obchodech, já jí kostky nakoupila na mimibazaru - podstavy, hrkací kostky, klasické... dobré je, že existují přechodové kostky k legu duplo, takže pak jsou využitelné ty největší kostky, když dítě přejde na duploi. kostky lego duplo už doma též máme, i různá zvířátka, panáčky a tak, Zuzanka je ráda prohrabuje a okukuje, ale stavět z nich zatím neumí, ještě tak bourat... máme též takové ty voňavé clemmy, ty jsou měkčí (a prodávám je teď i na MMB já, protože se nám jich sešlo moc) ale přijde mi, že se Zuzce líp staví z těch legových.
30. črc 2009 v 10:32  • Odpověz
no a jestli by to Matýska bavilo - přijeďte na návštěvu a uvidíš :D
30. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
jé, Kreksi díky! mrknu na MMB abych vůbec věděla co je lego primo a lego duplo :sweat_smile:

a díky za pozvání :dizzy_face: Ty bydlíš někde u Prahy, viď?

Agi: možná je jen přetaženej nebo tak, spaní mu pomůže

u nás byl včera protivka asi kvůli žaludku, celej den škytal a povztekával se...
30. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
no ono je fakt těžký vyzkoumat,co mu vlastně je,to známe všichni,což? :wink:

my si dost hrajeme s kostkama "žako".prodávaj k tomu i stříšky,okýnka,autíčka,panáčky,stromy apod...synovec si s nima hraje doteď (je mu 5,5).Jinak máme jednu krabici lego duplo a také dobré,akorát že to je opravdu velké a nechci k tomu dokupovat moc doplňků,když už umí nastavovat ty menší od žaka.Ty nám vydrží na dlouho
http://zako-cube.cz/hracky-zako.html
30. črc 2009 v 10:53  • Odpověz
Všechny po dlouhé době zdravíme a děkujeme za přání k svátku pro Aničku :slight_smile:

Lu: máme v herničce tuhle stavebnici a zdála se mi úžasná, takže jsem teď Ančí koupila k svátku ty od roku a ZOO objednala k Vánocům....a hrajeme si s tím skoro pořád :wink:
http://www.vista.cz/stavebnice-blok

Jinak gratulujeme všem maminkám k těhu :dizzy_face:
30. črc 2009 v 10:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.