• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Batolátka únorovek 2008 a jejich sourozenci

(Zamčená)
11. března 2011 
kdepak U Prahy, bydlíme ještě V Praze :grinning: - i když - jako kdyby ne, je to trošku z ruky. Praha 9 - Újezd nad Lesy. Busem z Palmovky nebo z Černého mostu.

agi, jo, ty žako mi přijdou velikostně pro tenhle věk asi ideál. u Lídy je to jedno, beztak budou mít za pár neděl mimi, takže u nich se i miminkovštější kostky neztratí. :grinning: jinak duplo lego píší od 2 let věku (tu vyšší úroveň) - tak to je za pár... když už tu děti obalují řízky, co je pro ně pár kostiček za překážku :slight_smile:.

myslím, že značkové kostky jakékoliv neuděláš chybu. koukni na materiál, aby to byl skutečně nelámavý plast a kostky šly dobře do sebe i od sebe a zbytek je asi fuk.
30. črc 2009 v 11:05  • Odpověz
ahojda Majenko a Aničko :slight_smile: jste pěkný tulačky - no, já mám co říkat, taky mám koníkovská áčka...
30. črc 2009 v 11:07  • Odpověz
ahojky,

hani, agi- děkujem:slight_smile: za 50minut to vypukne :grinning: :grinning: :grinning:
agi, snad se z toho Ondrášek vyspí :wink:
my plánujem koupit duplo:slight_smile: primo měli na plavču v herně a dooost ho to bavilo :dizzy_face:
30. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
jééé majenka:slight_smile: kde se touláš?

¨přidala jsem nějaký fotky, kdo chcete jukněte :slight_smile: http://www.facebook.com/album.php?aid=2008615&id=1393242064&l=82cc20b3fa
30. črc 2009 ve 12:19  • Odpověz
tak má 38,5 a je po spánku,tak pa,fotečky si prohlídnu až večer
30. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
jůůůůůůůůůůůůůůůůůů Vašíček je roztomilej blond'áček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a mamince to taky sekne :wink: Evísku tradááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá už to vypuklo :grinning: agátko:chuděrka brouček,at je brzy líp a teploty rychle zmizí :frowning2:stavebnice žako uloženy jsou bezva :slight_smile: zdravíme áčkařky majenku a Aničku :slight_smile:
30. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
agi, snad teplota zmizí a žádná nemoc nevypukne :slight_smile:
hani, děkuji:slight_smile: o tom, že mi to sekne bych se klidně přela:grinning: touhle dobou před rokem a půl jsem se na sále cpala obědem :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz
Evísku ty máš pamatováka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
šmarjáá já mám stavy to je děs :sweat_smile:
30. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
jo a Evísku nepři se se mnou stejně to nemá význam :grinning:
30. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahoj,
jen prolítávám.

Agi, snad Ondráškovi nic nebude. Třeba je ta teplota jen z přehřátí.

Malému Vašíkovi fešákovi vše nej k roku a půl :dizzy_face:

U nás se skládá z Mega bloks a kluci si s nimi opravdu vyhrají. A i když ještě Štěpán všechno strkal do pusinky, tak jsem se nebála, že by něco ze stavebnice spolkl. Jsou různé sady, některé prodávají i s vozíkem nebo s úložnými krabicemi
http://shop.hrackydomino.cz/katalog/trida50/
30. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
My máme čerstvě lego duplo se spoustou zvířátek a Týnce se líbí. zatím teda jen rozkládá a roznáší kostky po bytě + hraje si se zvířátkama, ale počítám, že časem bude i skládat. U nás to s hračkama vždycky ze začátku vypadá všelijak jen přemisťuje a pak si je až zamiluje. Kočárek začala vozit až čtvrt roku po tom, co ho dostala, ale te'd zas jezdí furt, podobně magnetická stavebnice atd. Zato maminka, ta by skládala jak divá, mně se lego hrozně líbí :grinning:
30. črc 2009 v 17:28  • Odpověz
ahoj holčinky :slight_smile:
moc děkujeme za držení palců a moc díky Pétě, že tady hodila echo :wink: :dizzy_face: Jste zlatý! Naše! :dizzy_face:
My si včera jen povídali s paní genetičkou (jako ten systém mě zabíjí...hnus...už tak jsem si většinu věcí popohnala sama, plus se i sama objednávám a vyřizuju,říkám, co mají dělat...jako jebne mi...ta genetička by nás opět hnala na AMC...ale na to jsem zatím řekla, že ne...že chceme ještě jeden utz, kde uvidíme, co se děje s cystou a se srdíčkem...a podle toho se rozhodneme :wink: - takže na ten utz jdeme v pondělí a plodovka by kdyžtak byla ve středu... :wink: ) Musím říct, že to zatím nijak neprožívám, asi jsem z toho kolotoče spíš znavená :wink: ale moc se těším na to, že nám konečně řeknou, jestli bude mít Katy Eju, nebo si budeme lámat hlavu s klučičím jménem...mně se teď celkem dost líbí Alex... :dizzy_face:

Doufám, že jsou naše čerstvé těhulinky ok :slight_smile: moc na vás myslím...ostatně jako na všechny, páč tohle vedro, tropy, co mají být o víknedu...no zvládneme to! :wink: :slight_smile:
Já mám poslední dny trochu depičky...nevím, asi hormony, nebo co... prostě bych furt brečela, některý lidi mi hrozně chybí... a tady těch padesát dětí...jako to mi taky teda už leze na mozek
:sweat_smile:
Mějte se krásně, my dorazíme někdy o víkendu a kdo ví, jestli ještě nepojedeme na chvilku ke tchánům na chalupu :wink:
30. črc 2009 v 17:57  • Odpověz
Agi :unamused: :unamused: tak dej pak vědět jak je a pohlaď ho za mě, prďolku

díky za reakce na stavebnice :wink:

Kreksi: "za pár neděl" :sweat_smile: :sweat_smile:
od dvou let to je pro ty šikovný jako je Miss Obalovačka řízků :grinning:
30. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
Zuuu: nj, to je vždycky mašinerie, co? :stuck_out_tongue_closed_eyes: myslíme na vás...
Eja i Alex se mi líbí :dizzy_face:

Vašíkovi krásný rok a půl!! :dizzy_face: :dizzy_face:
30. črc 2009 v 18:09  • Odpověz
zuuuuzi:ta držím palečky na po kontrolu :slight_smile: jména hezký :slight_smile: agátko:co Ondrášek??at á klidnou noc a teploty jdou ní :slight_smile: a já mizím do práce,páá :slight_smile: mějte kráááásnej večer :wink:
30. črc 2009 v 18:24  • Odpověz
hmmm tak u nás už je 39,3 a zase jen tak leží na gauči a je tak "hodný".to vůbec neznám.ach jooooooo.jdu ho osprchovat vlažnou vodou
30. črc 2009 v 18:38  • Odpověz
Agi :confounded: očko jste neměli, viď? mohl něco chytit od někoho?
30. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
tak už 39,8 :frowning2: .sakra sakra.....bojim bojim
30. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
lu já fakt nevím,pokud bude mít 40 ,tak asi zavolám do nemocnice
30. črc 2009 v 19:08  • Odpověz
Agi :frowning2: :frowning2: :frowning2: Posílám spoustu sil!!! Kamarádky holčička byla takto nemocná minulý týden, po dvou dnech se jí přidala velká rýma - dr. řekl, že s největší pravděpodobností za to mohou změny počasí, že to není výjimečné :pensive:
Moc na vás myslím!!!!
30. črc 2009 v 19:21  • Odpověz
Agi :frowning2: taky bych radši někam zavolala...
30. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
lu volala jsem třikrát na naši dětskou pohotovost,ani jednou mi to tam nevzali :angry: :angry: :angry: .teď usnul, v deset ho změřím znova a podle toho se rozhodneme

naše kamarádka to měla teď s chlapečkem,40 horečky,febrilní křeče,oči v sloup,nemohl dýchat,nakonec skončili v nemocnici a prý jen viroza.no hnus teda

mě se chtělo brečet,když na mě ondrášek koukal jak hadrová panenka,teď už spinká

tak držte palečky,já jdu k němu ho hlídat,papa
30. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Kreksi: i se svýma áčkama tady jsi nesrovnatelně častěji, než my...ale my se snad zlepšíme :wink:

Evcafrank: já jsem sem občas nakoukla, ale na psaní my nějak nezbývala energie :sweat_smile:

aktuality "dovedností" Aničky:
mluvení-téměř nemluví...stále znakuje a ukazuje...začíná teprve posledních cca 14 dní
sedání jako dospělák-přesně tak si sedá a je to děsná sranda
nočník-bez plen přes den je cca od dubna, v noci stále
jídlo-uždibuje kdeco, ale sníst misku jídla nebo 1/2 krajíčku chleba je daleká budoucnost, rozhodně nesní ani nevypije nic sladkého-takže ani hodně sladké ovoce-melouny, meruňky, broskve-to raději chroupe mrkev a kedluben...nechápu to :o)
kojení-za 5 let už snad budu moci napsat NE :o)
rozlišování hraček-pouze podle barev-ale musím ji k tomu nutit-podle tvaru jsme nezkoušely
svlékání-pouze vršek, má-li dlouhý rukáv...tepláčky nebo kalhotky svléknout neumí
míry a váhu nevím-prohlídka nás teprve čeká
vztekání-obrnila jsem se trpělivostí a snažím se na to jít po dobrém-po zlém to vůbec nejde
zlobení-minimálně :dizzy_face:
nejčastější slovo-za posledních pár dní "sama" -takže všechno chce dělat zásadně sama, ať to umí nebo neumí :sweat_smile: :unamused:

Agatka: kamarádky malá má také vysoké horečky a doktorka řekla, že má vysoke infekční angínu, která je teď prý všude-za den ošetří prý spoustu dětí se stejnou diagnozou :unamused:. Takové teploty jsou nahouby, já jsem malou nechala do 40,8 před odečtem a pak jsem řekla, že poslední pokus na sražení a jinak bych volala záchranku (bylo to v noci), ale mokrý hadr na obličej a hlavičku zabral, jinak nezabíralo nic :confounded:. Tak ať to klesne!
30. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Agi: myslím na vás ať to klesne!!
30. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Agi, vím jak Ti je, u nás se taky takhle horečovalo a přiznávám, že jak se teplota blížila k 40, tak jsem nad nima bulila :sweat_smile: Ochlazovala jsem opatrně ve vaně, kde jsme připouštěli chladnější vodu a v noci jsem namáčela ponožky v octové vodě. Střídej sirupy a snaž se nenechat vystoupat teplotu nad 38, pak se špatně sráží. Držím palce, aby zítra bylo líp.

majenko, Anička je šikulka. Zvládne toho už spoustu. A ve vodě je úžasná :dizzy_face: U nás se taky zlobí minimálně, zatímco vzteká se téměř nepřetržitě :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt jsem takhle vzteklé dítě ještě neviděla... nechápu po kom to má :sweat_smile:, a po zlém to taky nejde vyřešit, nefunguje ani to, že si ho nevšímám. Nejbezpečnější pro všechny je, když se snažím vztekání včas zabránit.
30. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Ahoj holky,
zítra snad mizíme na týdenní dovolenou, ale zatím nás pronásleduje jenom cestovatelská smůla :angry: . I přesto doufám, že si to užijeme :wink:

Baru: snad Ondráškovi teplota klesne. Tobě i Ondráškovi hodně sil, když dětičkám není dobře, je to hrozně vyčerpávající.

Těhulinky ať se opatrují a přežijí ty vedra co hlásí na víkend. A Zuuu budu držet palečky na další utz :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
háj holky,
přiznávám ,že se mivůbec nechce dočííítááát :unamused:
plís shrňte mi to:slight_smile:))))))))))

jen sem pohledem viděla zuuuu,že se jí to posunulo na pondělí a jináč někdo další těhu?nebo rodí se?? :grinning: :wink:
30. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
ahoj :wink:

agi:chudák Ondrášek,kdyby ti nešla srazit teplota,tak doporučuji tvaroh zabalit do plenky a dát na zápěstí jako zábal,tvaroh tu horkost vytáhne líp než Paralen,snad mu to víc nepoleze,kdybys něco potřebovala,tak zavolej

majenko:jsi mě potěšila s kojením,já taky stále :wink: jen bez plínek jsme teprve 14 dní :wink:
30. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
ááá tady se kojíííííí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: téédá holky ,to jsem machřííííííííííííí,co machří ,machřině!!!! :sunglasses: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

gmol:gábi ,nájs dovčuuu a dobře to dopadnééééé :dizzy_face: :dizzy_face: šak váš tata je big optimista ja?viz papučky:slight_smile:))))))))))))
30. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.