• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahoj,...najde se nějaká těhulka okolo Benešova???se kterou bych mohla občas pořádně poklábosit?
21. pro 2006 ve 12:49  • Odpověz
ja se hlasim....jsem z Čerčan
21. pro 2006 ve 12:52  • Odpověz
a my budem příští podzim nejpozději z Dunávic u Netvořic, pěkná díra, ale je tam moc hezky....a teprve se snažíme o mimi
4. led 2007 ve 02:42  • Odpověz
ahoj holky, tak pokecame nebo co???
4. led 2007 v 08:46  • Odpověz
autor
No to jsem ráda, že se někdo ozval.....Kristi ke komu chodíš na gyndu?jsi spokojená?už to máš za pár viď????už bych také chtěla být u konce.....u mě je to ještě strašně dlouho.........
17. led 2007 ve 12:23  • Odpověz
autor
Dunávice....to ani nevím kde to leží, ale když řeknu Votice....tak to asi také málokdo ví....Jak dlouho se snažíš?u nás to byla docela rychlovka..řekli mi že to bude problém,protože jsem prodělala toxoplazmózu...tak jsem hodila flintu do žita (nemyslela jsem na to)a za 3 měsíce se nám to povedlo.každopádně držím palečky
17. led 2007 ve 12:26  • Odpověz
milly, no chodim k MUDr. Obrovi...ordinuje i v Tynci tusim...no, uz to mam za par, teda reknu ti, ze je to sila...strasne moc me to nebavi...
17. led 2007 ve 12:43  • Odpověz
Ahoj, ja taky pochazim z Benesovska, ale vasi parametry nesplnuju.... uz tam nebydlim a tehulka uz taky nejsem.... :wink: Ale rada pokecam :grinning:
17. led 2007 ve 12:52  • Odpověz
vitej, macu...i kdyz tady to trosku vazne.... :frowning2:
17. led 2007 ve 13:07  • Odpověz
No, taky jsem si myslela, ze si trochu poklabosim na netu, ale smudlik nejak dneska nechce spat...
17. led 2007 v 15:22  • Odpověz
autor
ahoj kristi....ty se máš, já už bych taky chtěla být tam kde ty :slight_smile: teď mám samé ty šílenosti jako genetika, plodová voda,....a ještě do toho vysoká a práce no je to na zbláznění už potřebuji klídek.....co na to manžel je nadšený?u nás teď převládali pocity ze svatby, takže je vidět že má zájem ale ještě ho to nijak extra nebere
18. led 2007 v 09:00  • Odpověz
autor
jůůůůů macu to je ale drobeček.......mám úplný strach, že až ho budu mít tak nebudu vědět ani jak ho vzít a pochovat...ale strašně se těším....jaký byl porod?ještě jsou v plánu další? :wink:
18. led 2007 v 09:01  • Odpověz
Ahojky všem!
Já nejsem přímo z Bene, ale jsem ze Sedlčan, určitě budu ráda, když se najde nějaká těhulka na pokec a časem třeba i na kafíčko... :slight_smile:
19. led 2007 ve 12:05  • Odpověz
milly, ahojda...no,manzel to nejak moc neproziva, spis se tesi, az bude mala venku...to je asi pochopitelny, ono to na chlapi tak nejak nepusobi....
19. led 2007 ve 12:32  • Odpověz
Milly333: Neboj, to se lehce naucis, ja se toho taky desne bala, protoze jsem nikdy poradne malinky miminko ani nemela v ruce a nevedela jsem vubec nic jak se starat o miminka, neco ti vysvetli v porodnici a na zbytek nakonec prijdes sama, neni to zadna veda :slight_smile:
Zatim me do porodnice nikdo nedostane, ale jednou snad poridime Kubikovi sourozence. Ja a porod... v sobotu mi praskla voda a v pondeli vecer se prcek narodil, bolesti 17 hodin, nic moc, ale za chvilinku vsechno preboli a na bolest si uz ani nevzpomenes. O mem porodu si muzes precist v diskuzi "Jake to bylo" :slight_smile:
Ted me trapi nejaka retence prsu nebo co to mam, tak snad se z toho brzy dostanu.
19. led 2007 v 15:16  • Odpověz
ahojky Benešovandy :slight_smile: nejsem těhulka, ale maminka skoro ročního Mišánka (10.2.2006), ale bydlíme v Nespekách, takže bych se k vám ráda přidala a poklábosila. vezmete nás k vám? :wink:
20. led 2007 ve 21:00  • Odpověz
do Nespek to od nás z Dunávic nebude daleko!! :wink:
ale mimi zatím v nedohlednu, od příštího měsíce konečně hormonální stimulace :angry:
23. led 2007 ve 03:08  • Odpověz
Ahoj, ja jsem ze Svetic, to je kousicek od Rican. Prestehovali jsme se sice uz minuly rok v kvetnu, ale jeste tam nikoho neznam :frowning2:
24. led 2007 v 10:34  • Odpověz
Ahojky Monigue...já jsem z Říčan taky teprve druhý rok,takže ještě vůbec nikoho neznám :frowning2: Ty jsi taky těhulka?
24. led 2007 v 10:41  • Odpověz
ahoj lucias1, tehulka nejsem, ale uz to planujeme, takze se taky porozhlizim :slight_smile:
24. led 2007 v 11:17  • Odpověz
ahojda holky, to je mazec ten snih,co???,
24. led 2007 v 11:19  • Odpověz
Kolik ti je let?Kde pracuješ atd.Vím jsem strašně zvědavá,ale už jsem taková.Klidně mi piš do interní pošty,ráda se toho dozvím co nejvíce :slight_smile:
24. led 2007 v 11:20  • Odpověz
je to sila, sedim v praci a nevim jak se dostanu domu :slight_smile:
24. led 2007 v 11:20  • Odpověz
Ahojky Kristi....
Jsem tu nová,ale už jsem na vás dlouho koukala :wink:
Ten sníh je opravdu strašný,ráno jsem byla na poště atd.a dalo mi to pěkně zabrat se brodit tím sněhem :grinning: Lepší vůbec nikam nevylízat :wink:
24. led 2007 v 11:21  • Odpověz
a kde bydlis v Ricanech? tam se aspon da neco podnikat, kdezto Svetice jsou dira :slight_smile: jsem puvodne z Prahy, tak je to docela sok...
24. led 2007 v 11:34  • Odpověz
jo, je mi 29. a tobe?
24. led 2007 v 11:37  • Odpověz
Bydlím dole pod náměstím,kousek od tý zříceniny.Já pocházím z Moravy z Prostějova,takže pro mě je to ještě větší šok :confounded:
Budu mi v červnu 23 let.
24. led 2007 v 11:39  • Odpověz
Ahojky holky,
můžu se přidat do party :wink: ? Já bydlím v malé vesnici mezi Jesenicí a Říčany. A ten sníh, to je fakt mazec, vyrazila jsem ven s kočárem a asi jsem neudělala moc dobře, protože tady neni skoro vůbec protažený, takže jsem se po půl hodině radši vrátila domů :unamused:
24. led 2007 v 16:56  • Odpověz
Ahoj,
tady na jihu je taky desne snehu. Ja jela dneska do poradny a cesta to byla teda desna....
Ja pochazim z Chotýšan jestli nekdo znate... :slight_smile:
24. led 2007 v 17:18  • Odpověz
Ahojky holky....
Tak u nás taky od rána sněží a sněží a vůbec to nepřestává :frowning2:
Anavko...odkud přesně jsi?
24. led 2007 v 17:28  • Odpověz
Já jsem z Osnice, znáš :slight_smile: ?
24. led 2007 ve 20:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 87
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.