• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
tak to jste mě moc nepotěšily s tou Vlašimí, asi teda nezbyde než pak jezdit do té Hvězdičky. chodíte tam někdo?

Koupaliště - je tady taková požární nádrž, no já bych do toho nevlezla, ale nějaká drůbež v tom občas plave :grinning:
4. únor 2009 ve 22:30  • Odpověz
Afinko tak nezbývá než doufat, že se nevolnosti nebudou zhoršovat :wink:
5. únor 2009 v 10:41  • Odpověz
Afi - díky za info. Každý dítko je prostě individuální co? Nějak to vyřešíme. Jinak my máme "podobný" rituál - večer kaše a pak do postýlky láhev s troškou čaje. Taky držím palce ať jsou "nevolnosti" jen občas.

Dasap - my jsme chtěli chodit do Hvězdičky na cvičení batolat - bohužel už mají kurz naplněn a Ondra se nevešel do "věkového" pásma, jak mi odpověděla paní z MC. Ale nabídla mi, že každé úterý je tam cvičení s dětma - není to nic pravidelného, nemusí se člověk předem objednávat, tak se tam s Ondráškem chystáme. Taky pořádají pohádky pro nejmenší - lednovou jsme prošvihli, ale na únorovou bychom se rádi podívali. Uvidíme co bude. Jukni na jejich www stránky, mají je docela pěkně a přehledně udělané.
5. únor 2009 v 10:51  • Odpověz
mikkisek já chodím s Andulkou na cvičení k p.Pavlíčkové do S-centra :slight_smile: má více skupin podle věku dětí,tak kdybys chtěla písni si do IP a já ti na ní dám kontakt :slight_smile:
5. únor 2009 v 11:28  • Odpověz
Ahoj holky,
teda my měli dnes den, po obědě jsme se šli oblíkat, že půjdeme ven a malý skákal v ložnici po posteli a spadl na topení a najednou vidím jak mu teče krev, no děs. Tak jsem čapla ručník v koupelně a krev tekla celkem dost tak všechno špinavé a to jsem prosím chvíli před úrazem povlíkla povlečení :unamused:
No a co čert nechtěl tak si dnes vzal manžel moje auto do práce, chceme ho prodat a mě koupit větší, aby jsme se tam vešli i s kočárkem a miminkem. No a před barákem bylo jen manži auto, ale já zase neměla klíče. Tak jsem volala, aby pro nás přijel a jeli jsme, manža v bílé košili jak jel z práce, já všechno od krve. Jeli jsme k nám na chirurgii, ale tam už nikdo nebyl tak jsme pelášili do Benešova. Poslali nás na rentgen a pak šití. Teď už je Jára v pohodě, na hlavě sice má takovou čelenku, ale blbne tu jako by nic, já umyla krev po bytě a je to. No prostě den jak vyšitý :frowning2:
renda - pí. Pavlíčková, to je ta jak má kurzy plavání???
5. únor 2009 v 17:09  • Odpověz
Jé Afi to byl zas den :sweat_smile:
5. únor 2009 v 17:41  • Odpověz
afinka,tak to jsi měla asi strach co? ano pí.Pavlíčková má kurzy plavání :wink:
5. únor 2009 v 19:19  • Odpověz
Afi - to je síla! Četla jsem tvůj popis jedním dechem. Když se daří tak se daří. Ještě že máš manžela na "dosah" Můj jezdí po celé ČR a věřím že v tuto chvíli by byl někde v Ostravě (tak jako dnes :frowning2: )
Ale zvládli jste to, hlavně že je malý v pořádku.

Renda - moc díky za zprávičku, hned zítra volám :wink:
5. únor 2009 v 19:37  • Odpověz
mikkisek-zavolej,já chodím s malou cvičit právě v pátak od půl 11,ale Andulka je nemocná,takže z toho zítra sejde :frowning2:
5. únor 2009 v 19:54  • Odpověz
No to byl opravdu den :wink: Ale už je to celkem v poho, malý tady řádil jako nic. Jen měl trochu problémy s usínáním, asi ho to bolelo jak si na hlavičku lehl.
To víš, že jsem se lekla a když jsem viděla té krve, ale čekala jsem, že budu panikařit a celkem to šlo. No v autě jsem si také říkala, být někde na vsi bez auta tek nevím, nevím.
Tak zítra nemůžeme plavčit, ale to přežijeme. Já v sobotu jedu do Prahy, mám sraz s bývalou kolegyní, je v sedmém měsíci tak se ještě chceme sejít.
Koukám, že v Benešově se angažuje hlavně paní Pavlíčková, to je ale dobře, mě v tomhle docela mile překvapily Sedlčany jak mateřské centrum tak cvičení pro děti v Sokolovně.

Tak si užijte víkend, my se také pokusíme bez úrazu, v sobotu jedeme k tětě do Chotýšan na zvířátka :slight_smile:
5. únor 2009 ve 21:50  • Odpověz
Dasa - ahoj, našla jsem nějaký článek, z něho vyplývá (alespoň mne) že by ve Vlašimi mělo být mateřské nebo rodinné centrum Světýlka Vlašim - tak se zkus optat. Držím palce. Ondra je mladší než tvoje holčička, ale v centru si to vyloženě užívá - prospívá mu jak změna hraček tak změna lidí, dětí.

"Zúčastnily se ho kromě nás MC Hvězdička Benešov, DC Pohádka Votice, MC Kulíšek Bystřice, DRáČe Zlenice - Čerčany, Breberky Vlašim, RC Světýlka Vlašim, Sluníčka při MěDDM Vlašim."

Všem hezký víkend a marodům brzké uzdravení!
6. únor 2009 v 17:36  • Odpověz
Ahojky,
tak u nás dnes bez úrazu :wink: Jára si odpo sundal síťku z hlavy tak už to je celkem dobré, ale opět skákal tak se asi moc nepoučil. Dnes jsme nemohli plavčit tak jsme byli ve městě v Benešově a pak na kafíčku s kamarádkou, je z Vlašimi tak jsem se ptala na to MC a říkala, že tam určitě je říkala mi o Breberkách a pak ještě nějaké, ale to si nevzpomenu. Prý ve Vlašimi vychází nějaký zpravodaj jako noviny a tam o tom vždy píšou.
Zítra jedeme do Prahy, chceme kouknout do Ikeii a tak, Jára bude u babičky tak to bude dobré jak pro něj tak pro nás :slight_smile: Jak nemá kočárek tak už je to na prd, protože nikde moc nevydrží a pořád chce čůrat a chodit sám. V neděli se chystáme na karneval.

Tak pa pa
6. únor 2009 v 18:11  • Odpověz
Afi - tak to je super že jste zvládli dnešek bez úrazu :slight_smile: Dneska jsem si na Vás vzpomněla, když Ondru kroužil kolem otevřeného šuplíku s ostrým rohem.
Jinak s tím kočárkem vím o čem mluvíš - máme zatím jen kočárek, teď vyhlížím nějaké golfky. Jak jsme byli v Benešově tak jsem si říkala že to zvládnem bez kočárku - zvládli, ale Oňda mával na všechny auta, pak ho zaujali nějaké výlohy, rohlík na chodníku, obchody...no síla a samozřejmě za ruku ne, na to už je velkej :grinning: Je fakt, že nikam nechvátám, ale v menších obchodech je to někdy těžký - uklidit nákup do tašky, udržet Onďulu aby nikde nešmejdil, většinou ho zajímá co je za pultem nebo ve výtvarných potřebách pořád šahal na vystavený ubrousky a komentoval to neee neee - hlavně že to ví :sweat_smile:

Užijte si výlet do Praglu i nedělní karneval - mimichodem, co má Jaroušek za masku?
6. únor 2009 ve 22:16  • Odpověz
ahoj holky a všem hezký víkend, i když počasí je dost příšermé

tak jsem se vrátila ze školení z Telče...město krásné, bez turistů ještě

my máme tady v sousední vesnici zítra také karneval, ale tím že Kačenka byla celý týden doma jsem to zavrhla, měla také zítra jet na první závody v gymnastice, ty jsme také odřekli, nechci aby se jí to vrátilo, a nakonec aby ještě neproležela prázdniny, chystáme se do Průhonic, děti teď neplatí, takže to vyjde docela slušně
7. únor 2009 ve 14:41  • Odpověz
tady je nějaké mrtvo, kde jste všechny? venku příšerno, takže na procházkách těžko, tak asi po návštěvách....
7. únor 2009 v 17:34  • Odpověz
Ahojky,
tak se hlásím :wink: V Praze bylo pěkně, byli jsme nejdřív v Ikee, ale koupili jsme jen nějaké drobnosti. Pak jsme byli v nákupním centru, já si koupila jen jedno tílko, takové delší, abych ho mohla nosit i v létě jakož těhu, chtěla jsem si koupit ještě jedny těhu kalhoty, ale měli takové divné dole úzké tak snad příště.
Výlet pěkný, ale jsem utahaná a půjdu spát.
Zítra ten karneval, Jára jde za tygříka z Medvídka Pú :wink:
Jo jo mikkisku to souhlasím s tím být bez kočárku, Jára mi ve větších krámech utíká a v malých všechno bere, fakt síla. Ale ani v golfkách už být nechtěl tak se nedá nic dělat.
lenka - to věřím, že město Telč je pěkné a jak jsi se proškolila??? My dnes odjížděli za pořádné mlhy a vrátili se zrovna tak, no paráda :unamused:
7. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz
školení bylo zajímavé, líbilo se mi to, i když se mi tam vůbec nechtělo, také jsem jela za mlhy, vyjížděla jsem v půl šestý ráno a jela ještě pro dvě kolegyně a pak jsme jely na Tábor, Jind.Hradec a Telč, byla šílená mlha, ale dojely jsme

afi-aspoň jsi ten ošklivý den prožila dobře, také jezdím rádá do Ikei a pokaždé si tam něco koupíme, ať už jenom nějaký doplněk

HEZKOU NEDĚLI VŠEM
8. únor 2009 v 09:43  • Odpověz
ahoj holky,tak dnes je ještě hhusněji než včera,naštěstí se nikam nechystáme protože všichni až na verunku marodíme :frowning2: nejhůř je ale na tom Anička,vůbec se jí to nelepší :unamused:
do Ikei jezdím taky moc ráda,už jsme tam pořídili do baráku spoustu věcí( jídelní stůl se židlemi,skříně do ložnice,pokojík pro Andulku a nespočet doplňků) až budem zdraví,tak se tam zase chystáme,furt je co dokupovat :grinning:
afinka kam jdete na karneval? no s tím kočárkem je to fakt,jak jsem jednou vzala Áňu bez něj,tak chce pořád ťapity :grinning:
8. únor 2009 v 10:40  • Odpověz
tak dnes odjel Dáda na týdenní soustředění s fotbalem, tak bude doma klídeček a pohodička, nikdo se nebude pošťuchovat a provokovat.....určitě to všichni znáte...sourozenecké vztahy

my už to máme naštěstí všichni za sebou, začal manža, potom Dáda, já a nakonec Kačenka-ta to odnesla nejvíc, měla největší horečky, kašel, rýmu, ale naštěstí je vše za náma, tak snad si za týden užijeme prázdniny
8. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz
AHoj holky, všechny zdravím.
To počasí je fakt na prd. Včera ráno byla u nás taky hustá mlha, která vydržela až do večera. Ale aspoň na chvilku jsme byli venku, když manžel spravoval auto, tak mu Ondrášek "radil." :grinning:
Zato dnes tak nějak pršosněží nebo co to je, už aby bylo sluníčko.

Jojo, Ikea - taky tam strašně ráda chodím a to že mne moc nakupování nebere. Manžela vždycky nalákám na jídlo /ještě že tam je/.

Malej stále spí a to šel spát ve 12, tak jsem si vyžehlila, navařila a teď balím. Jedeme totiž na týden ke tchánovcům - tak mi holky držte palce, budu to potřebovat :cry:
8. únor 2009 ve 14:14  • Odpověz
mikk-ani nevíš, jak ti závidím, že tam jedeš JEN na týden, já s nima bydlím společně v jednom baráku, i když odděleně, ale i tak někdy boj, tak si to užij a ozvi se
8. únor 2009 ve 14:39  • Odpověz
Ahojky holky,
no to je pěkné na týden ke tchánovcům :wink: My máme tchánovce v Příbrami a naši jsou v Benešově a je to tak akorát, ne daleko a ne blízko. Občas u některých přespíme např. příští víkend chceme v Příbrami a jít s manžou na véču a oni budou hlídat.
mikkisek a kam až jedete???
No my vyrazili na karneval, Jára měl krásnou masku tygra. Bylo to v KC Karlov v Benešově. Bylo tam fakt hodně dětí a Jára se bál tak nechtěl tancovat a jen dřepěl. No co dodat, mě naštval doma nebo v mc lítá jak čert a tady dřepí. Ale je fakt, že tam byli dost větší děti. No tak si počkáme na březen, to je karneval u manžela v hospodě tam to Jára zná tak to třeba bude lepší :wink:
Já si odpo musela na chvíli lehnout a teď jsme si tu hráli. Zítra jdu na ultrazvuk a kontrolu.
8. únor 2009 v 18:16  • Odpověz
afi-také jsem jednou byla s Kačenkou v Bene na Karlově na karnevalu, pořádal to Maršálek-myslím, že ten dnešní také, viď?? také jsme byli zklamaní, bylo tam neskutečně dětí, skoro k nehnutí a to mě odradilo a už jsem tam nikdy nejela, to samé bylo v Neveklově v Sokolovně-též Maršálek a milióny dětí....na to já nejsem
8. únor 2009 v 19:28  • Odpověz
dobré odpoledne, tak dnes je nádherně :slight_smile: , jako na jaře, škoda, že musím být v práci, o víkendu doma a takový hnus :frowning2:
9. únor 2009 ve 12:21  • Odpověz
ahoj všem,venku je sice krásně,ale mě je to prd platné :unamused: večer jsme byli s malou na ORL,má v oušku nějaký zánět,ale střední ucho to není,takže opět musíme být doma :frowning2: no mě teda taky ještě není zrovna nejlíp,ale vechny si to sluníčko užívejte jak to jen půjde :dizzy_face:
9. únor 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahojky,
lenka - ano ano, pořádal to Maršálek a fakt maso. No jeden karneval je ještě tady u nás u manžela v hospodě tak to bude snad lepší a pak v mc je také.
renda - jééé vy si vybíráte nemoci, no i když mi s tím šitím :wink:
Já dnes byla dopo na kontrole těhu a v pořádku, Jára čekal u babičky, dali jsme si tam pak obídek a po obědě vyrazili domů. Cestou jsem ještě udělala nákup v DM drogerii a Bille a naštěstí jsme přijeli domů nastejno s manžou tak odnosil tašky, to mě tak ničí.
Dnes už nic nedělám, jsem lenoch, jen asi něco dovybalím a zítra musíme začít s úklidem, potřebujeme vyluxovat a tak.
Snad sluníčko nějaký den vydrží :slight_smile:
9. únor 2009 v 17:06  • Odpověz
afi-tak hlavně, že je vše v pořádku-mám teď kolem sebe taky hodně těhu kamarádek, nebo s miminkem a nejraději bych do toho šla znova

afi-tak to je taky záhul, hospoda, viď???
9. únor 2009 v 18:14  • Odpověz
dobré ráno a krásný den všem :sweat_smile: :sweat_smile:
10. únor 2009 v 07:53  • Odpověz
AFi tak to je supr, že je vše v pořádku :slight_smile:
Jinak krásný den :wink:
10. únor 2009 v 16:09  • Odpověz
Ahojky,
tak se také hlásíme, obídek se nám vaří a Jára si tu skládá kostičky, to je teď jeho kostky a puzzle :slight_smile:
Včera jsme odpo jeli s manžou do Příbrami, jel k účetní tak jsme si udělali výlet, došli jsme si tam na obídek a já pak koukla do obdhodního centra na Skalku, Jára si vybral v hračkářství puzzle s Krtečkem a bylo. Zastavili jsme se ještě u tchánovců a pak nakoupili nějaké jídlo a šupky domů. Dnes tu je zase zasněženo, chtěla jsem jet do Seldčna, ale v tom sněhu se mi nechce tak odpo půjdeme ven do sněhu.
lenka - a vy už by jste nechtěli miminko :wink: ??? Další sourozenec by byl určitě fajn.
Včera jak jsme byli u tchánovců tak tam byl synovec, je mu 11 a s Járou tam lítali jak blázni, Jára ho vždy provokuje tak pak blbnou, babička pořád na Járu, by neběhal, že má to bebí, ale kdepak. Prostě děti na bebí už si asi nepamatuje a zase řádí jak černá ruka :wink:
A co u vás nového, je tu nějak mrtvo.
11. únor 2009 v 11:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.