• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Fany-máš u mě fakt ohromný obdiv, holčičky jsou ještě maličké, ale jak píšeš až se rozutečou každá na jinou stranu, to bude záhul, přeju ti ať jsou brzy v pořádku-zdravé, bez teplot a dalších potvůrek, máš doma asi fakt šílený kolotoč, máš aspoň v dosahu babičky, nebo někoho, kdi ti může pomoci??? teď mi tak došlo, málem jste je měli pod stromeček :slight_smile: , viď?

tak my jsme si to dneska užili-děti (byla jsem ještě s kámoškou, ta má 2holky 6let a 9let) se vyblbly v S-Centru, hrály na jedné dráze, my maminy a Verča na druhé, pak jsme si dali pizzu a vyrazili do města.....udělali jsme si s manžou radost a koupili si televizi-plazmu o které jsme přemýšleli už před Vánoci, mám z ní hroznou radost-až bude zabudovaná a funkční hodím ji do albíčka

zítra bychom chtěli jet na ten Monínec-na večerní lyžování, protože přes den musíme oba do práce, pojedeme ale podle počasí, ještě ke všemu manžílka dneska chytĺi záda, tak doufám, že ho to přejde, jinak bude po lyžování
16. únor 2009 v 17:57  • Odpověz
Fany-máš dvouvaječná, nebo jednovaječná dvojčátka?
16. únor 2009 v 18:34  • Odpověz
čauky
dvouvaječná-po IVF,na první pokus se zadařilo,po devíti letech :sweat_smile: dnes sem práve manžovi říkala že odsad uteču :wink: takže nezasloužím žádný obdiv,to není moc moje zásluha :slight_smile: co se týče hlídaní nebo vubec pomoci je to mizerie :confounded: přímo katastrofa....tchyne nefunguje vubec-možná je to tak i lepší :wink: a moje family je na druhé strane druhé republiky na sk :cry: :cry: :cry: :cry: a vzhledem k tomu že sme se sem nedávno přistehovali tak tady teměř nikoho neznám,kamrádky a kolegyne ,známí zustali v praze a k nám nebo tam je fakt trochu z ruky zvlášte s 2 detma ,takže hlídaní pouze manžel ale ten je doma jen večer a to utahaný jak pes z práce,každý druhý víkend a k tomu tak sladce pořád mimo že sem na ne sama samotinka.ach jo aspon sem se politovala...... :grinning: zatím pa nekterá se ozývá
16. únor 2009 ve 21:55  • Odpověz
tak to jste si na ně tedy vyčkali čásek, o to větší radost, viď?? fany-musí to být děsný, náročný, ale říkej si, že bude líp, bude neboj, až budou o něco větší, klidně si postěžuj, aspoň se ti uleví, s tím hlídáním to máš dost blbý,no já tedy to měla a mám taky tak, takže bych si vlastně také mohla stěžovat, i když teď už jsou tchánovci v důchodu-takže doma, ale je to složitější....fany-drž se-holčičky musí být kouzelné :slight_smile: :wink:
16. únor 2009 ve 22:28  • Odpověz
Dobré ránko a krásný den všem :wink: tak jsem se doklouzala do práce, silnice děsný, ani nebylo prohrnuto, natož posypáno, nebo posoleno, chudáci silničáři, oni toho mají asi hodně, nebo že by na to prděli??
17. únor 2009 v 07:46  • Odpověz
ahojky,lenko silničáři to nejspíš nečekali ostatně jako každý rok :grinning: že je zima a v zimě že občas napadne :grinning:
fanys s hlídáním to nejsi sama kdo je bez pomoci,já mám mamku 20km daleko je v invalidním důchodu a vidíme se jednou za týden a tchánovcům je už 73let takže bych jim malou nesvěřila na dýl jak na dvě hodiny :unamused:
naposled ji hlídali asi před měsícem,to jsme jeli s manžou do divadla a pak se prokecli,že chtěli jet někam autem,ale malá že řičela že nechce,naštěstí sapoň ta měla rozum protože vyjet bez autosedačky to sou fakt blázni.
ještě tchýně na to,že by ji držela vzadu na klýně,no bez komentáře...
pa a všem krásný den :dizzy_face:
17. únor 2009 v 08:40  • Odpověz
tak to máš Rendi provdu, vždycky se hrozně diví, že napadl sníh.....s akcí tvé tchýně, to je také síla, ne nadarmo se říká, že staří lidé jsou horší než malé děti, jenže je to bohužel tak, tak my jsme dne zrušili akci Monínec, kvůli cestě, nestojí to za to, tak možná zítra :cry:
17. únor 2009 ve 12:25  • Odpověz
Ježiš Rendo, vzadu na klíně :sweat_smile: :sweat_smile: copak nemají rozum?
17. únor 2009 ve 13:13  • Odpověz
čauky-
až bude čas udelám album,jsou fakt zlatíčka :sweat_smile:
Víte kdo jsou nejmenší lidi na světe?Silničáři!Když napadne 5 cm snehu nejsou nikde vidět. :wink:
ach jo.....kapitola tchyně.....byla tady včera,poprosila sem jí aby mi převařila vodu do termosky na mlíko....mám fromin-normální koj.vodu.Co myslíte že udelala?vodu jen ohřála to by mi nevadilo ale až dnes mi řekla tel.když sem se stežovala že holky mají hrozné prdíky a že nonstop řvou že možná to zbabrala ona. :unamused: Chápete že ona místo koj.vody ohřála toma vodu a to jemne perlivou????prý se spletla a dockvaklo jí to až doma.A nechtela mi zbytečne volat!a to holky mají koliky a problémy s vyprazdnovaním normálne.Včerejšek pokračuje,ta voda jim teda dala.samý řev :confounded: Tchyne u nás byla na kafi na chvíli a já mám co delat už druhý den.
17. únor 2009 ve 13:16  • Odpověz
rendo-a to je přesne to co sem říkala akce-nemyslíš zaplatíš pouštet co deset minut
17. únor 2009 ve 13:18  • Odpověz
Fanys tak to máš taky tchýni k nezaplacení :sweat_smile:
17. únor 2009 ve 13:50  • Odpověz
jojo tchýně, Fanys-tvoje,moje a Rendy by si asi mohly podat ruce....Angetha a co tvoje??? jaká je?

jsem doma-cesta obdobně stejná jako ráno, ba ne křivdila bych jim, bylo prohrnuto a posypáno, tam kde solejí-Neveklov, tam byla rozbředlá břečka
17. únor 2009 v 15:11  • Odpověz
fanys na albíčko se těším.. :wink:
17. únor 2009 v 15:12  • Odpověz
holky a to taky jednou chvíli hlídali a já si až doma všimla,že má malá na bílé budičce krev,tak jsem se jí ptala,jestli jim venku nespadla protože měla přes noc nateklý ret a ona se dušovala,že néé,no jenže nakonec jsem to z Aničky dostala,že udělala bác a měla bebí :angry: to se babička bála říct,aby jsme tam malou ještě někdy pustili,jakoby se to nemohlo stát,to je přece normální,že sebou dítě sekne,ale jim asi ne :angry:
17. únor 2009 v 16:38  • Odpověz
fanys reklamy nemyslíš-zaplatíš jim asi nic neříkají,ty bych jim pouštěla místo zpráv aby si to konečně uvědomili.
jednou jsme u nich byli,něco se slavilo takže se i pilo,já jsem řídila a za hodinu po tom co jsme přijeli domu někdo zvoní a oni,že jsme tam zapomněli vajíčka :grinning: klíďo píďo si to přikodrcali a že děda chlastal,to si jaksi neuvědomili :angry:
takže to shrnu návštěva 1x za 14dní a dooost!
fanys na fotečky se taky moc těším :dizzy_face:
17. únor 2009 v 16:44  • Odpověz
Rendo ty máš zážitky :unamused:
Moje i manželova tchýně jsou supr..jsme asi výjimka..navíc manželovi rodiče bydlí hned vedle, vycházíme suprově :slight_smile:
17. únor 2009 v 17:00  • Odpověz
angetha-bledá závist :wink:
17. únor 2009 v 17:35  • Odpověz
holky dnes jsem s dětma byla v Solné jeskyni ve Vlašimi,ale žádný zázrak :unamused: Anička si tam sice vyhrála,taky tam pouštěli Krtečka ale já jsem nějaká zbytá,místo aby to na mě mělo blahodárný účinek tak právě naopak :angry:
vrátila se my strašná rýma sotva jsem se z toho dostala,tak je to zpátky.je to divný ale fakt to na mě působí takhle :frowning2:
17. únor 2009 v 17:51  • Odpověz
já tedy byla v Bene v solné jeskyni a super, chci začít chodit pravidelně, ale nějak mi na to nezbývá čas, tak snad ti bude líp

Kačenka byla s kamarádkama bobovat na místním kopci, taky si to užila, přišla promáčená jak hastrman, Dáda byl s bratrancem v S-Centru si zahrát tenis-hráli 2hoďky, já bych byla hotová, oni v pohodě, že ještě o prázdninách vyrazí, tak jsem ráda, že si ty prázdniny takhle užívají...... :dizzy_face:
17. únor 2009 v 18:11  • Odpověz
rendo-na každého pusobí pobyt v sol.jeskyni jinak,někde sem četla že muže i uškodit :unamused: ale třeba je to kec,já tam spím jak pařez,ale je fakt že učinky jsou videt až opakovane,ne po jedný kúře.
angeth-gratuluju a moc závidím,o tom se mi tak muže zdát
papa a hezký večer já jdu uspávat svou hladovou zvěř :sweat_smile:
17. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahojky holky,
tak se po delší době také hlásím :wink:
V pondělí jsem začala jezdit na kurz fotografování do Prahy tak honička. Do večera to máme do 19hod tak než se dostanu domů tak to chvíli trvá, ještě to počasí, to je taky hnus.
Ale kurzík dobrý, učíme se teorii i v terénu v praxi tak jsem spokojená.
Zítra jedeme pro Járu k babičce, volala jsem jí a prý je hodňoučky, on asi lumpačí jen doma :wink:
Já dnes ráno byla ještě na UTZ tak srdíčko krásně buší a mimčo roste tak jsem ráda.
No já v poslední době musím tchýni pochválit, o malého se postará už od začátku v pohodě a teď jak jsme tam byli tak nás i pěkně pohostila, což nebývalo zvykem tak po minulé návštěvě jedině chvála.

Fanys - to věřím, že dvojčátka jsou záhul, ale zase je to krásné mít dvě :slight_smile: No já teď tedy čekat dvě tak nevím, s tím, že doma už jednoho raubíře máme tak by to bylo taky vtipné.

Lenka - byli jste na Monínci? My to máme kousíček a já letos nelyžovala, pač nechci riskovat. Ale několikrát jsme tam jeli s manžou a on lyžoval a já s Járou bobovala.

Tak teď už kouknu častěji, zatím pa.
17. únor 2009 ve 22:15  • Odpověz
Ahojda,afi můžu se zeptat o jaký foto kurz jde(klidně do IP,mě by to taky dost zajímalo :wink:
tak dneska už je my líp,takže to byl doufám planý poplach protože mám předplacených ještě 5 vstupů a bylo by škoda kdybych tam nešla protože my to jednou nesedlo :unamused:
tak všem krásný den!
18. únor 2009 v 08:53  • Odpověz
Ahoj holky, dobrou chuť k obědu...

Včera jsem si pěkně pobulela u Ordinace, doufám, že nejsem sama....

Afi-na Monínci jsme nebyli,manžu chytli záda, má je bloklý, takže jsme to raději odvolali, my jsme letos na horách už byli, takže jsme si zalyžovali až až, bylo to bezva....zítra jedeme do aqauparku do Průhonic, tam to zkusí rozhýbat-rozplavat a uvidíme, třeba ještě na Monínec vyrazíme....nebo někdy v příštím týdnu, ještě jsme tam, co to předělali nebyli

Všem krásný den :wink:
18. únor 2009 v 11:46  • Odpověz
leni-v práci jsem si z ordinace delali srandu,náš doktor byl jejich odborný poradce,a uplne nejvíc jsme nesnášeli jéé u vás je to jako v ordinaci v ružovce....nebo a v ordinaci říkali že.... :grinning: ale jak sem doma tak mi tvrdne mozek nebo co a i když normálne koukám na vkv a přepínám tak včera sem bulela jak želva,když si člověk představí co se muže stát v realním živote je to hruza,muj manža delá řidiče,jezdil kdysi kamionem....a na muj vkus je hodne nezodpovědný ,taky sem mu říkala at si udelá životní pojistku ale to je hodne blbý humor.... :unamused:
18. únor 2009 ve 13:32  • Odpověz
fany-já to dělaám stejně jako ty, koukám se na pouta, mezi reklamami přepínám a po poutech koukám na ordinaci....a s tím tvým mužem, máš pravdu, pojistku by určitě měl mít.....nikdy nemůže vědět, co se stane, a na silnicích jezdí dost nezodpovědných řidičů
18. únor 2009 v 17:59  • Odpověz
Ahojky holky,
tak už jsme zase hezky doma pohromadě :slight_smile:
renda71 - kurz to byl základy fotografování, pač jsem dostala polozrcadlovku a chtěla jsem s ní umět co nejvíc věcí jen jde. Na kurzu však byli lidi i s kompakty i se zrcadlovkama. Učili jsme se, kdy jaké funkce využít, focení krajin, portrétů. Využití světla a stínu a nějaké ty vychytávky :slight_smile: Kdyžtak koukni na www.nicom.cz tam to všechno najdeš popsané.
Na Ordinaci jsem včera nekoukala, já též koukám na vkv, ale včera jsem byla na cestě z kurzu :slight_smile:
Dnes jsme jeli do Příbrami, dali jsme si oíbdek u "nás", trohcu jsme tam připravili webovky tak to musím postupně rozepsat na papíry a jeden kamarád to snad zpracuje.
Pak jsme vyzvedli Járu, byl prý hodňoučký a chodil poslušně i spát po obědě a to tedy doma už nechodí, ho tam asi začarovali :slight_smile:
Máme tu haldu sněhu tak se těším jak zítra půjdeme ven, zatím pááááá
18. únor 2009 v 18:25  • Odpověz
afinka díky za typ,my jsme si právě koupili tento foťák a taky bych se s ním ráda co možná nejvíc naučila :wink:
http://www.electro.cz/panasonic/digitalni-fotoaparaty-lumix/dmc-fz28e-k-d14653.html
leni tu životní pojistku by měl mýt podle mě každý a chlap tedy určitě protože kdyby se nedej bože s ním něco stalo,tak aby manželka s dětmi byla aspoň trochu zaopatřená,fuj radši na to nemyslet :angry:
18. únor 2009 v 18:56  • Odpověz
Jo, tak já mám hodně podobný foťák :slight_smile: S kurzíkem jsem spokojená a příští týden chci zkusit nějaké pěkné fotečky doma i venku.
S pojistkou souhlasím, mamža také má, jistota je jistota. Jen Járovi chceme udělat nějakou jinou, má to spíše na spoření a po tomhle úrazu hlavy chceme spíš na úrazy, u dětí to je asi častější. Nemáte nějaká zkušenosti s nějakou dobrou???
18. únor 2009 v 19:33  • Odpověz
ano, rozumný chlap ji má....pojistku u dětí nevím, my máme jen u český pojišťovny, ale naštěstí jsme ji ještě nevyužili....
18. únor 2009 v 19:39  • Odpověz
leni-no nevím jestli ten muj je symbol rozumu :zipper_mouth: je fakt že doted sem nic takového neřešila,byli sme bezdetní a kdyby buh nás ochranuj neco tak o sobe bych se dokázala postarat ale co mám deti a rovnou dve tak se mé myšlenky,názory atd.hodne změnili-žeby sem konečne dospěla???? :sweat_smile: nevím,každopádne máme v plánu ji udelat pro nej a pro deti na uraz,poj.na blbost má už jen kuli profesi
afi-až zjistíš nejakou dobrou dej vědet
18. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.