• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
tak já mám také úrazovou pojistku se spořením, také jsem ji ještě naštěstí nemusela čerpat, mám tam také životku, aby kdyby náhodou, něco malá měla, ale raději nemalovat čerta na zeď.....

fany-co holčiček bříška, už je to lepší po té vodě??
18. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahojky,
fanys my měli pro malého od Alianz, ale bylo to spíš spoření, to pokud by jsme mu chtěli spořit tak uděláme rovnou stavebko. Tak jsem jí včera zrušila a najdeme něco lepšího, já chci spíš na úrazy a tak. Písnu až něco najdeme.
Jdu uklízet, máme tu bordel jak v ....
Večer kouknu, pa pa.
19. únor 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahojky, všem hezký den, tak jsem pravě do trouby strčila buchtu, půjdu udělat oběd a frčíme na Phu, Afi, až seženeš nějakou dobrou pojistku, určitě nám dej vědět, také bych jí malé nejspíš změnila....
19. únor 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj holky,
tak už jsme konečně doma!!! Je to nesmírná úleva - to se nedá popsat. Pďola se hned vrhnul na všechny hračky jako by je chtěl přepočítat. Ale asi ho ta cesta nějak zmohla, takže i když spal celou cestu (cca 2hod), tak teď spí od 13hod - asi se těšil na svojí postel.

Kapitoly tchýně - tiše závidím těm, kteří mají "normální" se kterými se dá vyjít. Já jsem si u nich připadal jak na týdenní vojně. Takovou diktaturu jsem dlouho nezažila - po týdnu jsem měla pocit, že se neumím postarat sama o sebe natož o "chudáka" Ondráška, kterýmu nedávám svíčkovou s knedlíky, dávám mu jen bílý (podle nich) hnusný jogurty...no netřeba komentáře. Ale naštěstí by je snad nenapadlo jet s ním bez autosedačky - i když podle tchýně - dříve to taky nebylo a jak jsme zdravý. No raději konec.

Afi - tak to je super, že mimčo je v pořádku. A co jména, už máte vymyšlené?

Fany - držím palce ať je holkám lépe. Pocity že "odtud uteču" jsem také párkrát měla - a to mám jednoho prcka. Takže se drž, pohlaď holky a uvidíš že se čas to bude v pohodě.

Leni - ty silnice jsou fakt děsný. K nám navíc nesolí kvůli přehradě, tak cesta vypadá spíš jak na brusle než na auto.

Pojistka a pojištění - také jsme to právě teď s manželem řešili - byli jsme v Koooperativě - paní nám dala nějaké podklady k dvou druhům - jedno se jmenuje Radost, druhé Budoucnost. Musím to prostudovat a pak Vám písnu více. Nemám ale žádné porovnání.

Mějte se všechny moc pěkně
19. únor 2009 v 16:09  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem dnes uklízela jak divá, jsem luxovala a tak a ještě vařila polévku a škubánky, které si manža objednal na dnešek. Do toho jsem prala a fakt síla, celé dopoledne v háji.
Po obědě jsme vyrazili na Monínec, manža lyžoval a já s Járou jsme bobovali. Bylo tam mraky lidí, asi jak jsou ty jarňáky.
19. únor 2009 v 16:31  • Odpověz
mikkisek - no já s tchýní měla hned rozepři, když Járovi bylo 5 měsíců a ona ho chtěla posazovat na nočník. To jsem řekla, že jako ne, když neumí ani sedět. Pak z ní vylezlo, že ona kluky takhle učila hlavně kvůli tomu, aby nemusela prát pleny. Od té doby nám do věcí nekecala. Teď jak je Jára větší tak je to lepší a lepší.

Lenka - vyrazili jste do aquaparku???

Jména máme vybraná - kluk Jakub a holka nejspéš Sofie.

Tak prostuduj pojistky a pak nás informuj :wink:
Já také jak je tohle počasí tak auto raději nevytahuji, hlavní silnice jsou rozsolené, ale třeba tady od nás k té hlavní je to sníh a led tak raději neriskuji.
19. únor 2009 v 16:34  • Odpověz
mikkisek,jak se říká všude dobře ,doma nejlépe :wink: jó tchýně,ale někdy mě dovede pořádně vytočit i moje mamka :unamused:
afi taky jsem dnes měla uklízecí a ještě jsem musela zajet na prohlídku na gyndu naštěstí další návštěva zase až za rok :dizzy_face: Sofinka moc hezký jméno
leni jak bylo v Průhonicích nejspíš moře lidí ne??
19. únor 2009 v 17:13  • Odpověz
Tak jsme doma, ještě jsme byli nakoupit na Chodově....holky- bazén jsme si parádně užili, bylo to super, nebyli tam skoro žádní lidé(391-na světelné tabuli, když jsme tam byli v létě, bylo tam 1500lidí), Kačenka je od mala strašná kachna, takže i po dvou hodinách protestovala, že chce ještě zůstat.....je to tam sice dražší, ale stojí to za to, děti se tam vyřádí, no a teď mají ještě vstup zdarma....jo Afi asi všichni vyrazili raději na lyže, my jsme Monínec nakonec odložili na příští týden, ale stejně-zase pro změnu bude mít Tábor a Příbram prázdniny, takže tam bude zase mraky lidí, takže uvidíme :frowning2: na zítřejší den volna jsme si naplánovali návštěvu u kamarádky v Týnci, která má 3měsíční holčičku, těším se na mazlení.....jak krásně ta miminka voní :dizzy_face: a večer si jedu sednout s kámoškou na skleničku-na zdraví a jdeme si zahrát bowling
19. únor 2009 v 19:48  • Odpověz
mikisku -co jseš prosím te za matku že nedávaš díteti omáčky a cpeč ho jogurtama????fuj...... :grinning:
afi-máš vybrané moc hezké jména,taky sem chtela kubíka....no někdy příšte
leni-holkám je už líp,ale to jsme si užili :frowning2: včera sem manžovi řekla že je k holkám snad už nepustím,já delám všechno špatne a oni mi hodne nabourají režim a zvyky holek a pak po jejich odjezdu mi tady hodiny řvou než se srovnají,a to nemluvím o tech kiksech jako napr.voda
Jinak včera sem si opět pobulela u ordinace,fakt síla

Joooo leni moc ti závidím ty tvboje akce,já jak nevylezu s holkama ven tak už mi tvrdne mozek,fakt je to hruza být dva měs.doma.
Přeju hezký den
20. únor 2009 v 07:34  • Odpověz
krásné ráno všem :dizzy_face:
fanys dva měsíce doma?no to jsem zvědavá co budeš říkat po třech letech :grinning: já už si připadám někdy jak dement,jsem doma v kuse skoro 4 roky protože jsem dlouho marodila,pak jsem byla s Aničkou na rizikoým těhotenství a teď už jí budou dva :wink:
někdy je to fakt síla,člověk se musí snažit někam vyjíždět protože pak by úplně zdegeneroval :angry:
naštěstí to mám do města jen 3km,auto neustále k dispozici tak když to jen trochu jde jedu mezi lidi :grinning:
ale jinak někde si večer sednout na skleničku bez manži jsem hooodně dlouho nebyla auž my to dost chybí :cry:
20. únor 2009 v 08:29  • Odpověz
Ahojky holky,
no já musím přiznat, že mi to doma nevadí. Jsem doma vlastně 3,5roku - těhotenství a teď s malým a asi ještě dlouhou budu doma, když čekáme mimi :slight_smile:
Je fakt, že hodně často někam jezdíme jak s manžou tak já sama s malým, chodíme do mateřského centra, na cvičení děti, plavání nebo se scházíme s kamarádkama. Občas jdu někam posedět s kamarádkama i večer a manža zase občas zajde s kámošema někam na pivo tak jednou do měsíce máme každý jednu akci, většinou stejný den, aby jsme se pak zase užili a musím říct, že to funguje :slight_smile:
Podle mě je důležíté prostě chodit mezi lidi a nesedět doma, to už by mi asi taky hráblo a byla bych na dně. S miminkem to bude zase chvíli složitější, ale jak děti rostou tak se vše mění k lepšímu, třeba výlety vláčkem a podobně.
My dnes nevaříme, já vstávala už v 7hod, protože manža včera donesl oblečení do práce a vestičku má jen jednu tak jsem vyprala a ráno jsem musela žehlit. Mají dnes přijet naši tak jdeme jíst do naší hospůdky, to je vždy pohodička nevařit. Jen chci ještě udělat štrůdl tak se na něj vrhnu, Jára si tu maluje tak je chvíli klídek a využila jsem toho na pc.

Tak se zatím mějte, pa
20. únor 2009 v 09:41  • Odpověz
mě to taky nevadí být doma,naopak už se děsím toho až budu muset nastoupit do práce,ale jak jsem psala,je potřeba někam občas vyrazit :wink:
musím se pochlubit,mám velkou radost konečně jsme odbourali dudlíka a to ze dne na den :dizzy_face:
20. únor 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahoj holky, zase kupa sněhu hnedle po ránu....máte pravdu, je potřeba někdy vyrazit mezi lidi, musím se přiznat, že mám společnost moc ráda, takže vyražím dost často, hlavně můj největší koníček je bowling, takže jezdíma často....je to u manži v práci, tak mě má vlastně i pod kontrolou :wink: a já po náročné práci, prostě potřebuji odreagovat, tak tak. Když jsem byla na mateřské, tak jsme si ji taky patřičně užívali, tak jak píše Afi...vždyž holky-ženská už dávno nepatří jen ke sporánku, jak si chlapi naivně mysleli

Všem hezký den, já dnes strčím do trouby stehýnka a k tomu bude rýže
20. únor 2009 v 10:11  • Odpověz
Fany-tvoje holčičky jsou ještě malinký, počkej až troch povyrostou, bude to také o ničem jiném...a u orinace mi také tekly slzičky a to jsem koukala jen po VKV...

Afi-krásný jména, hlavně Sofie-to se mi moc líbí
20. únor 2009 v 10:20  • Odpověz
Mě se také Sofie moc líbí, manža tedy moc nechce, že jako není v kalendáři a tak, ale já ho ještě zpracuju :wink: Na Járu vybíral on tak teď já.
renada - gratuluji k dudlíku tedy bezdudlíku :slight_smile: Já se dudlíku také bála, protože malý byl závsilák, ale pak ho jednou manža před ním ustřihl a hodil do koše a bylo, drastické, ale pomohlo to. Stejně tak jsme rychlou metodou odbourali pleny měsíc před druhýma narozeninama.
Já se do práce také moc netěším, hlavně ten maraton, děti do školky a šup do práce a pak zase vyzvednout, to si nedovedu představit. Hlavně vždy jsem dělala v hotelu a bavilo mě to, to už mi asi nehrozí s dětma. No to je ještě daleko tak uvidíme.

lenka - my také občas jedzíme na bowling, manža občas i turnaje, naposledy jsme byli v lednu na Zbraslavi.

Tak si užívejte sněhu, tady taky připadl, a prý má padat do konce února, to je pěkné :wink:
20. únor 2009 v 10:34  • Odpověz
tak návštěvu u kámošky jsem zrušila, nejsem sebevrah, to počasí mi za to opravdu nestojí, nejeli tu od rána ani jednou silničáři, není prohrnuto, posypáno, nic, jsme tu jak na konci světa, takže dnes budeme doma, snad to kámošky syn večer také nevzdá, že by nás do Bene nehodil, ale to je ještě mlaďoch, ten se nebojí, tak to asi nehrozí, navíc se těší, že půjde někam zapařit....

Afi-v S-centru také pořádají turnaje, také jsem tam už dvakrát byla, dokonce jsem vyhrála hodinky za druhý nejlepší ženský výkon(bylo tam 17žen)....ale raději si jezdím zahrát jen tak, protože když o něco jde, jsem nervózní a většinou mi to nejde :frowning2:

krásný zasněžený den
20. únor 2009 ve 13:07  • Odpověz
kde jste všechny? jste zapadli sněhem, ne?
20. únor 2009 v 16:30  • Odpověz
Ahojky,
my dojeli jen na obídek autem, to jsme ostudy :wink: Já pak doběhla nakoupit a byla jsem jak sněhulák stále tu padá a padá. Babička si pak vzala Járu ven tak se šli projít a máme za barákem sněhuláka, já si hezky na chvíli lehla a teď chci dělat konečně štrůdl.
Tady to také vypadá s tím sněhem dost divně, ach jo, já už nechci, já chci jezdit autíčkem. To když jsme bydleli v Příbrami tak na tohle to bylo lepší ve městě se sníh neudrží a pak každou chvíli jela městská, jo to tady na vsi :slight_smile:
Kamaráda přítelkyně chodila do S-centra i na nějaký jako kroužek jak hrát bowling tak si myslím, že se tam hrají i turnaje. No vidíš jak jsi dobrá. Manža hodně hrál, když jsme malého ještě neměli, já vždy jezdila s ním, hodně do Mostu, na Zličín do Prahy nebo Všenory. Teď už má nás jako rodinku tak času moc není.
20. únor 2009 v 16:38  • Odpověz
je Afi aspoň někdo, tak tos měla pohodu, nemusela jsi vařit.....manža to asi taky umí, viď a hlavně ho to taky asi baví, je to sice dražší sport, ale který v dnešní době není, co???
20. únor 2009 v 16:43  • Odpověz
Ahojky,
lenka - no to víš v dnešní době, co není drahé :slight_smile: Manža si však koupil akorát svojí vlastní kouli, nic víc nemá jako vlastní boty a speciální oblečení. Jak jak vždy viděla ty lidi, že si přijedou s taškou a vybalí svoje vybavení tak dobré no, ale....
No nic jdu zalehnout, jsem utahaná jak pes.
20. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz
Tak jsem doma, bylo to fyin, pokecaly jsme :wink: boling byl také super, hrály jsme 3hry
Afi-tak já nemám nic svého......k bowlingu jsem se dostala ještě před manželstvím úplně náhodou, hrála jsem závodně šipky, jezdila jsem po turnajích, no atakhle jsme jednou-to jsme spolu již chodili vyrazili na čtyřboj dvojic-kde byl i bowling-temkrát(7let) jsem ho hrála poprvé, ale hned mě oslovil, no a hraju ho dodnes, šipky už jen občas.....tak papa zítra máme masopust-takže celý den tajtrdlíkovat po vsi, no to bude zase legrace, jako vždycky, jen to počasí bude záhul, snad to neomarodíme, dobrou noc
20. únor 2009 ve 23:08  • Odpověz
ahoooj :sweat_smile:
holčiny zlatý já jsem se stím smířila že si pobudu doma ješte nejaký ten růček ,jen sem nevystrčila noc z baráku dva měs.a to doslova a do písmene,když nepočítám poradnu u mudry a pohotovost v praze.vubec žádné kulturní vyžití,nákup,nic.....a čekám jen zoufale na návštevu,je mi jedno kdo přijde klidne i bába odvedle kterou nesnáším....proste mi chybí lidi.proste soc.kontakty v háji ,bydlíme v baráku který je nakonec v ulici a daleko od návse já tady nevidím projít ani človíčka,z práce,nanákup,ze školy...... :unamused: a ven nesmíme!teda ted už jo ale v nemocnici mi s holkama zakázali prý mají slabou imunitu,byli malinké,pak už dvakrát byli nemocné,ted nás zavalil sníh.....žádné hlídaní....takže žádný bowling,pinpong,shopingcentra...nic.Dokonce mi manžel už kupoval oblečení na holky pidi,protože tak malé sem němela,když ho pošlu na nákup je tam klído i pět hodin,pořád volá-vidím to a to a mám nemám to koupit,a přiveze hovadiny a ani ne pulku nákupu se seznamu.tak vybrakovaný špajz,mrazák,lednici sem neměla ani nepamatuju.Takže ano začínám tady šílet.A jak už sem psala mikiskovi auto k dispozici zatím nemám,manža ním jezdí do práce.A už pocituju že když si nevyvětrám hlavu dosti brzo asi tady pojdu.
Miluju své deti ale už jen to že jsou dvě tak to je docela nápor na hlavu a když nemám šanci uniknout ani na ten blbý nákup tak už mi z toho začína hrabat.je mi jasné že s tak malýma detma na čas končí kultura nebo tak,ale bydlet v e měste by bylo fajn,a né tady kde vidím srny,bažanty,veverky ale člověka jen toho co jde k nám do baráku. :cry:
Proto sem psala lence že jí závidím program co měla naplánovaný na den.Ne proto že by se mi dva měs.zdáli hrozné,ale v tomhle počasí když nemužu vzít ani kočár ajít na prochajdu-mimochodem holky pořád nastydlé-už toho mám tak akurát.
Jinak u nás zase máme o dset cm snehu víc.hezký den
21. únor 2009 v 07:24  • Odpověz
fanys úplně ti rozumím a trpím s tebou,už aby ta protivná zima skončila až vyleze sluníčko a sleze sníh,tak vše bude veselejší :dizzy_face: vyrazíš aspoň na tu procházku s kočárek nebo dáš kočárek na zahradu(pokud máte) a budeš mýt chvilku pro sebe.já jsem taky šílela když malá marodila 14dní a já nevylezla z baráku,ještě ke všemu je na mě tak závislá,že jak někam jdu třeba jen do prádelny nebo do schránky pro poštu,tak hned volá maminku,takže jí mám pořád a všude sebou :grinning:až budou sjízdné silnice,tak se nějaké návštěvy určitě dočkáš neboj,třeba přijedem i my
:grinning:
21. únor 2009 v 10:12  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jak užíváte víkendu???
U nás v poho, já dnes dopo vařila dnes mrkvičku, masíčko a brambory, dali jsme obídek a Jára vypadal, že by si i lehnul, chtěli jsme jít ven, ale to počká, že :slight_smile:
Tak jsem toho využila a lehla jsem si s ním, já spala necelou hodinku a v 15hod už jsem musela Járu budit, aby šel spát večer. Pak jsme byli asi 1,5venku, celkem to ušlo jen stále sněží. Já ještě udělala pomazánku a vyžehlila a mám hotovo. Tatík teď půjde malého koupat tak konečně sedám k pc.
Když jsem dnes tady viděla toho sněhu tak to autíčko asi hodně dlouho nevytáhnu, ach jo :frowning2:

fanys - naprsoto chápu, že to pro tebe musí být hrůza. Já jak se Jára narodil tak jsme hned bydleli v Příbrami, pochází tam odtud manža, já tam před tím byla s ním, ale jezdila jsem do Prahy do práce tak to bylo jiné. Najednou jsem byla s malým človíčkem v cizím městě, kde jsem znala pouze manželovi rodiče, no hrůza a depky největší, každým dnem jsem chtěla zdrhnout. Pak jsem tam potkala nějaké kamarádky a vše se změnilo, ale je určitě fakt, že město nabízí daleko více možností jako to nakupování a s dětma se dá něco podnikat.
V září jsme se přestěhovali sem do Sedlece a čekala jsem, že to zase ponesu těžce, ale jde to, sice tu nikoho neznám, ale už to tak nějak beru jinak a hlavně pokud nebyla ta sněhová peřina tak jsem si dojela kam jsem chtěla a kdy jsem chtěla. Teď je to taky horší, ale určitě bude líp :slight_smile:

renda - s tou návštěvo to není špatný nápad, až bude lepší počasí tak by jsme mohli udělat nějaký srazík, co vy na to???
21. únor 2009 v 19:25  • Odpověz
afinka,jasně jsem pro srazík osamnělých :grinning: holt budeme muset počkat až ten zatracenej sníh sleze
21. únor 2009 v 19:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem doma z masopustu, bylo to fain, nachodili jsme spoustu kilometrů. protančili celý den, bylo to fain a lidem se to moc líbilo....

srazík by byl super

všem hezký zbytek večera :wink:
21. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz
Hezký večer,
tak se nám potvrdilo že když se daří, tak se vším všudy. Začalo to včera, když jsme si udělali "výlet" do Kika Letňany pro skříň. Měli jsme strach, že ji nenaložíme do auta, ale to byl ten nejmenší problém. Když jsme přijeli domů, tak napadlo tolik sněhu, že jsme nevyjeli cestu k baráku. No síla, zastavili jsme se v půlce kopce a začali smykem klouzat dolů ze strany na stranu po celkem úzké cestě. Do smíchu mi fakt nebylo. Jak jsme zastavili, já vzala malýho a šla s ním domů. Chudák manžel se tam trápil, odhraboval sníh lopatou a nakonec naštěstí pomohly řetěžy. Já mezitím Onďu vykoupala, dala večeři a do 5minut už naštěstí chrupkal, takže jsme mohli vklidu vynosit kousky skříně do baráčku.

Dnešek byl naplánovaný, že budeme skříň stavět, ale bouchla nám v obýváku kamna. Takže jsme bez kamen, celý den se to manžel snažil spravit, takže jsme tu měli asi 5 lidí, ale pořád nic. Tak snad zítra přijde odborník, který dneska už byl z masopustu trochu unavený. Holky neumíte si představit ten binec a prach v obýváku, brousili tu a svářeli. No ale bordel se uklidí, hlavně aby to už bylo spravené. Mít v baráku koberce, tak si ji jdu asi hodit. Onďula dneska naštěstí po obědě spal skoro 3,5hodiny, takže nám tím strašně pomohl.

Tak jsem si vylila srdce, potřebovala jsem to ze sebe nějak dostat. Teď dávají docela dobrou komedii na Nově, tak se snažíme s manžou přijít na jiné myšlenky, ale moc to nejde. Jak se říká, co Tě nezabije, to tě posílí.

Pěkný večer, zítra už písnu třeba něco optimističtějšího :frowning2:
21. únor 2009 ve 21:57  • Odpověz
Mikis :unamused: ku to máš opravdu povedený den,co nato napsat-snad jen že to mohlo dopadnout huř,bráchovi nechtel chytnout uhlí v kotli tak tam nalil benzín blbec a samozřejme bouchnul-ten kotel,vytekla voda taky to byla sranda malé dítě a my u nich na křtinách....hlavně aby vám to spravili ,uklidíš a bude opet pohoda...ale vubec vám to teda nezávídím.

rendo klído přijed zítra :wink:
S tím srazem mooooc dobrý nápad
papa a dobrou
21. únor 2009 ve 22:20  • Odpověz
mikisku-dejte si s manžou nohy na stůl a skleničku -docela si to zasloužíte i když tohle je na panáka :confused:
21. únor 2009 ve 22:23  • Odpověz
Všem pohodovou neděli!!!!

Mik-tak to byl den blbec, jak se říká, snad už dnes bude líp.....nebyl ten váš opravář u nás na masopustu-v Maršovicích....to by byla docela náhoda :wink:

také u vás pořád padá sníh? my tady asi zapadneme :frowning2:
22. únor 2009 v 09:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.