• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
ahojda :wink: mikkis tak co,jak to dnes u vás vypadá,kamna hučej :grinning: to musel být včera mazec vůbec ti to nezávidím,další starosti a ten binec,ale doufám,že jsi to zvládla a dnes jsi již v pohodě .
já se celý víkend nehla z kuchyně,teď dopijem kafčo a jedem do Vlašimi na zimák,děti s manžou si zabruslí a já s malou budem courat po parku,musím jí pořádně utahat,teď co nemá dudlíka,tak strašně málo spí :frowning2:
leni u vás muselo být včera o masopustu veselo,byla i zábava??
fanys to víš,že bych tě ráda navštívila,jenže mám celou rodinku doma,tak se jim musím věnovat a ty máš určitě doma manžu,tak vychutnávej každou chvilku s ním :dizzy_face: jen co bude trošku lepší počasí,určitě se nějak domluvíme.
22. únor 2009 ve 14:01  • Odpověz
jojo, veselo rozhodně bylo, je milé, ják to lidi prožívají, ža se jim to líbí....zábava nebyla, to je zase jiná kapitola-Šibřinky jsou 7.3. nejdříve máme odpolko dětský karneval a večer je karneval pro dospěláky....to se opět vyblbneme :grinning: až budu mít nějaký fotečky-dám do albíčka

mik-tak co už topíte??
22. únor 2009 ve 14:35  • Odpověz
tak jsem udělala albíčko z loňského masopustu, než budu mít fotky z letošního...snad mi nebude smazáno-aspoň chvíli vydrží :wink:
22. únor 2009 v 16:02  • Odpověz
Ahojky holky,
teda tady jste toho zase napísali :wink:

mikkisek - tak s tím kotlem to je opravdu k naštvání, ale snad už netrpíte a fajrujete :slight_smile: A co skříň, sestavili jste?

renda - odkud vlastně jsi, někde od Vlašimi? Nějak mi to tu uniklo a jsem líná to hledat.

No u nás klasická neděle, já dopo vařila a odpo jsme šli ven, sněhu mraky, ale hodně mokrý, postavili jsme sněhuláka, teď si tatík s malým hrají v pokojíku, to tam bude zase jak po výbuchu hraček, ale je chvíli klid :slight_smile: Já si chci dát koupel a masku, takový odpočinkový večer.

A kde by jste to na ten srazík tak viděli, Benešov??? Já vůbec netuším kam by se tam dalo jít s dětma. Tak šup sem nápady.
22. únor 2009 v 16:33  • Odpověz
afi pocházím přímo z Vlašimi,ale teď žiju v Jírovicích cca3km od BN.je mi jedno kde a kdy se sejdem pokud v Benešově,tak bych to nejspíš viděla v S-centru,tam je docela prima dětský koutek :dizzy_face: aby jsme si mohli aspoň chvíli v klidu popovídat a dětičky se zabaví,ale jestli máte některá jiný nápad tak sem s ním :wink:
jó sněhulák ,tak toho dnes dopo děti taky postavili ale jestli bude pršet,tak z něj za chvíli bude jen ohromná hromada :unamused:
22. únor 2009 v 17:32  • Odpověz
No dobrý nápad s tím srazíkem, tak jak opadne trochu sníh tak se můžeme sejít.
Já v Benešově byla s malým snad jen v Ovocence, ale jak tam není dětský koutek tak ho to po chvíli nebaví a zlobí, no víte jak :wink: V létě to je se srazíkem lepší, vím, že u hotelu Benica je nějaký koutek nebo v Konopišti u toho velkého parkoviště jsou nějaké klouzačky a tak.
Tak tohle by bylo fajn, co ostatní na to??? Nebo jsou jiné návrhy? :slight_smile:

Tak už mám jasno odkud jsi :slight_smile: Jára nám usnul u pohádky a mě se nějak nechce zvednout od pc, no děs.
22. únor 2009 v 17:49  • Odpověz
jé v Ovocence je to mrňaví navíc tam není koutek a je tam strašně nahuleno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. únor 2009 v 17:56  • Odpověz
tak mě je to prakticky jedno, Kačka už je dost velká, ale jsem dost v práci, nejsem na mateřské, takže umě to bude horší s časem, no kdyžtak to zvládnete beze mne....

v Ovocence se už od podzimu nekouří, ale je to tam opravdu malé, bez koutku....já si myslím, že jediný koutek je v S-Centru, ale tam se také kouří, nejlepší to bylo v kavárně Sešlost, ta už bohužel nefunguje

Rendo-sněhulák je fakt dobrej :wink:
22. únor 2009 v 18:13  • Odpověz
Ahoj holky, díky moc za podporu, fakt. Před 30min odjel "odborník", který tu byl od 8hodin. A kamna pořád tečou, nejdou svařit. Teď jsme se najedli a jdeme uklízet, kamna bude manžel rozebírat, zkusí ještě jednoho svářeče a když to nevyjde, tak nevím. Manžel si to stále vyčítá, sešlo se docela dost blbých náhod. Jediný co jsem mu schopná na to říct je, že se do nějak dá řešit a určitě vyřeší, kdyby to bouchlo a on stál třeba u toho, mohlo by to dopadnout hůř.

Ondráška jsem dneska tak nějakž zvládla v jedné místnosti, dopo to bylo dobrý, to jsme šli v kočáru na prochajdu, po obědě spal opět do 15hod, odpo procházka byla jen 5ti minutová, protože pak začalo pršosněžit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Skříň respektive díly skříně jsou stále v předsíni a asi ještě chvilku budou, ale výhoda je, že neutečou :grinning:

Leni - my bydlíme v Jablonné, včera chodil masopustní průvod a večer byl Hasičský ples.

A srazík bez tebe? Zvládnem to určitě nějak naplánovat, aby to vyhovovalo všem! Vždyť jsme holky šikovný. Jinak bych ráda přidala nějaký tip, ale v Benešově znám maximálně finační úřad :sweat_smile:

Afi - jak občas píšeš, tak se tvůj manžel docela dost věnuje malému viď? Je to určitě velká pomoc.

Hezký nedělní večer!
22. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz
No Mik-to nevím, že jsi z Jablonný, vím, že tam byl včera ples, jela tam z našeho průvodu jedna aktérka-večer na ples-Ivana Procházková, její syn se tam oženil-Tomáš Procházka, mají 2syny, možná znáš jeho paní-Jarmilu, kluci budou v podobném věku jako tvůj klučina, no a pak tam znám dalščí spoustu lidí....Janinu Vovsíkovou-má dvojčátka, kluky Vovsíky znám oba, jen neznám Tomášovu manželku....pak tam mám 2kolegyně z práce,.....malá tam byla před 14dny na oslavě Verči Stuchlíkový-je to její spolužačka ze školy.....jéé tys mě překvapila :wink: :slight_smile: :grinning:
22. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz
mikisku-držím palce a přeju tobě i manžovi pevné nervy,ješte že malý nezlobí, :dizzy_face:
taky se už teším jestli ten srazík klapne,nic mne nenapadá ta sešlost byla fajn ale bohužel :wink:
leni tak Vovsíkovi zám taky ty s dvojčaty přes manžu,a taky p.Vovs z Tloskova,a mám tam švagrovou má v jablonný hospodu....a ješte spoustu lidí
Dotaz kde je S-centrum v bene?
22. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz
Fany, no neke....pan Vovsík z Tloskova-Pepa je dokonce můj příbuznej....holky ten svět je tak malej :grinning:

S-Centrum je za plaveckým bazénem....je to 1a půl roku otevřené-je to mimo centrum, vlastně okraj Benešova
22. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz
Leni, tak to znáš víc lidí než já, já znám sousedy, paní z obchodu a hospodskýho Jardu z hospůdky Pod Kovárnou - je fakt, že přes tento víkend jsem poznala další 4lidi + znám pár lidí od vidění - třeba časem poznám víc. My jsme se zapsali asi jako ti s oranžovým barákem a spoustou antén na střeše
:sweat_smile: Fotky z masopustu fakt dobrý! Musím uznat, že ti to jako policistce fakt seklo! V Jablonné taky chodí masky, letos k nám bohužel nedošli, protože je to samý ledovka, tak jsme je s Ondráškem alespoň pozorovali z okna.

Přítří neděli 1.3. je v restauraci U Melíšků dětský karneval - byli jsme tam i vloni, bylo to moc pěkné, tak se letos taky chystáme. Vymýšlím Onďulovi masku, nesnese nic na hlavě, tak jsem zvědavá co vymyslíme.

Fany - jak je holkám?
22. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz
ahojky....
mik...holkám je líp zaplatpánbuh,byl to mazec,včera i když nejsem zástancem tahat deti po shopingcentrech tak sme byli v letnanech,protože bych tady zcvokla,mimochodem jestli budeme ok a manža nepujde v nedeli do práce tak k melíškum jdem taky,budeme mít na víkend malýho kubu a pak ho tam povezeme tak se tam juknem :sweat_smile: napiš jakou masku si vymyslela -najdu si tě pomocí masky malýho :wink: nás poznáš stopro dvě stejné ružové něco :slight_smile:
Jééééé taky vy jste ti přistehovalci z oranžového baráku jo??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
leni-fotky moc pěkný,a jo máš pravdu ten svět je malý,zrovna včera sem v praze potkala spolužáka ze základky ,ze slovenska....bylo to moc příjemný....zvlášt když před manžou povídal o tom jak sem mu snad v páté tříde posílala lístečky se srdíčkami a psala všechny slohy plus ukoly z nemčiny-to mne moc pobavil
přeju moc hezký den,u nás po ránu slzavé udolí
23. únor 2009 v 07:40  • Odpověz
Ahoj holky....
Mikk-paní z obchodu-není to náhodou paní Malipetrová?? Ta měla obchod v Jablonný, ale nevím, zda ho ještě má, jestli je to ona, tak to je moc fain paní....jezdila do Maršovic obsluhovat do sokolské kklubovny, byla hrozně milá....ten karneval mě láká...vy půjdete? Od kolika je?

Fany-ty také pojedeš na karneval? Jestli ano, tak bychom si srazík mohli udělat tam, třeba by dorazily i holky...tak jsi také konečně vyrazila do světa, vïď?? Tak snad jsi si aspoň něco hezkého koupila.

Tak hezký den :wink: i když u mě pracovní :frowning2:
23. únor 2009 v 09:38  • Odpověz
Ahoj holky, my v sobotu taky měli masopust, ale my měli návštěvu a navíc jsem doooost zvracela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2009 v 09:41  • Odpověz
Angetho-co to? Ještě těhotenství? Nebo jsi něco špatného snědla?
23. únor 2009 v 09:43  • Odpověz
Ahojky holky,
tak u nás už je dneska jen pěkný marast a spoustu vody, to to zase vypadá. Došli jsme s malým na poštu a do krámu a stačilo to. Za chvíli jedeme do Sedlčan k holiči tedy jdou jen pánové, já jsem jako doprovod. Malý nechce, jak mu šili hlavu tak se bojí, že to bude zase doktor tak to snad ustojí a nebude tam nějaká scéna.

mikkisek - no to máš pravdu, že se manža teď dost věnuje malému, strašně chtěl druhé mimi tak se musí snažit. Ale je to spíš tím, že jeho první rok života byl vlastně druhý rok podnikání manžela tak na nás fakt moc času neměl a teď už je to daleko lepší tak si to užívá a Jára je na něm závislý, je zvláštní jak pozoruji jak ho vychovávám já jako maminka a manža jako táta jak každý má jiné metody a tak, myslím, že to je pro dítě celkem fajn, že pořád není jen s jedným. Snad se nic nezmění a času bude ještě víc a víc.
No já tě zklamu, já z Jablonné nikoho neznám, ale jak jsme jeli naposledy na Měřín tak jsem koukala jak je tam hodně nových baráčků, se rozrostete :slight_smile:

U nás je karneval za 14dní, Jára jde za tygra z medvídka Pú,je to jeho velký oblíbenec jinak by to ani nešlo :wink:

No já zítra dobírám poslední prášek, co mi dal gynekolog, jsem po nich strašně unavená a musím si tak na hodinku vždy lehnout, tak ještě jeden den a snad se to zlepší jinak budu jak Šípková Růženka :slight_smile:

Holky nejezdíte někdo v létě na dovču na Novou Živohošť, já bych tam chtěla na pár dní v létě vyrazit a nevím jaké chatky zvolit, nemáte někdo zkušenost??? Já tam jezdila jako malá holka každý rok, ale mamka dělala v pivovaře a měli jsme chatky od podniku tak to byla paráda. Tak díky za info.

Hezký den, pa pa.
23. únor 2009 v 09:54  • Odpověz
No Leni asi spojení těhotenství a nějaké střevní chřipky.. :sweat_smile:
23. únor 2009 v 10:01  • Odpověz
Ahoj holky,
tak u nás dnes také samá čvachtanice, šli jsme s malým na vychajdu, samozřejmě že s sebou plácnul do první louže a ještě se strašně u toho řehtal. Takže z 15ti minutových příprav na vychajdu jsme byli ani ne za 4min doma :grinning:

Včera jsme uklízeli do 1hodiny ranní, pak už jsme nemohli únavou ani mluvit. Malej naštěstí prospal celou noc, vzbudil se v 7, přebalila ho, dala Sunar a vydržel až do 9:20! Takže to byla paráda.

Masku stále vymyšlenou nemám, myslela jsem, že bych zkusila zajet do sekáče do Křečovic - inzerujou, že mají také karnevalové masky a nebo mne čeká nějaká domácí výroba.

Fany - to bylo fakt vtipný "dvě růžové něco" Byla by to paráda, kdybychom se tam potkali. Začíná to ve 13hod., my jsme vloni přišli něco málo po jedné a sedla jsem si už jen já s Ondráškem, jinak manžel a švagrovci tam stáli. Takže možná vyrazíme trochu dřív. Akorát je blbý, že malej spí od 12 do 14-15hodin, tak snad to nějak zvládneme.

Leni - paní Malypetrová má stále ten obchod. je v pohodě, vždycky nám vyšla vstříc když zrušili poštu, tak nám ji tam poštáci nechávali, nemusela jsem tak jezdit s prckem do Netvořic.

Afi - sestřenka jezdí na Živohošť ale pod stan, tak ti bohužel neporadím.

Jinak těhulkám držíme palce ať je jim lépe a mějte se všechny moc pěkně
23. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz
jéé, ona se píše s tvrdým y, pardon....

tak já dám vědět jestli dorazíme, ju? ale bylo by to fakt fain....

tady je také strašná čvachtanice....za chvíli jedu domů :wink:
23. únor 2009 v 15:26  • Odpověz
nazdar holky,když seženu Áně masku,tak by jsme taky přijeli :wink: ještě jsem s ní na žádném karnevale nebyla a určo by se jí to líbylo,je hrozně společenská :grinning:
Malypetrovi taky znám,já si spíš pamatujiu lidi podle tváře než podle jména,takže možná znám i jiné o kterých jste tady psali.
23. únor 2009 v 15:51  • Odpověz
holky, dala jsem do albíčka masopustu pár foteček té naší nové televize :wink: manža hned koukal na Slavii-a pěkně si to užíval....

hezký zbytek večera :slight_smile:
23. únor 2009 v 19:21  • Odpověz
ahojda
afi...my nejezdili přímo na živárnu ale na slapy-cholín kemp se jmenoval a ted nevím nemužeme se s manžou domluvit já tvrdím že 69 manža 54,je to tam prima,není tam moc lidí,spíše rodiny s detma,chatky žádný luxus ale dobrá cena,žádná hekající mládež,co mi tam vadilo byli pejsci-normálne je mám ráda ale tam jich bylo dost a majitelce bylo jedno že jsou pušteni na volno-výkaly,do vody atd.ale jinak sme tam byli spokojeni.....
Jinak k melíškum se chystám ,určite se juknu do sálu na deti,ale s holkama tam nebudu.nechám je nahoře u švagrový protže tam je myslím na tak malé deti hodne hluku,lidí,hlahol....bohužel vedle ve výčepu se i hulí tak to ne,ale samozřejme jestli vám to klapne vás ráda poznám osoby osobně. :sweat_smile:
ANO včera to bylo fajn,jak málo mi stačí ke štestí :wink: na sebe sem moc nemyslela,doplnila zásoby a nakupovala pro holky ale v hlavě mám vyvetráno takže paráda
papačko
23. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ahoj holky, tak to bude fain, jestli to vyjde, už jsem to manžovi říkala, vzal by větší děti na Měřín do bazénu a já s Kačenkou bychom zatím byly na karnevale :wink: tak jestli se nic nezmění, tak bychom dorazili....

Fany-s holčičkama máš pravdu, jsou na to ještě maličké, ale na nás se přijít podívat musíš, aspoń na chviličku....
24. únor 2009 v 08:23  • Odpověz
Ahojky holky,
tak se také hlásím.
fanys, díky za info, kouknu na něco na netu a kdyžtak si až bude teplo uděláme výlet a něco obhlídneme :slight_smile:
Chceme jet dnes do Benešova, já odhlásit mé bývalé autíčko a mám něco u našich z pošty a rovnou nakoupíme, ale počasí zase hnus, celou noc tu snězilo a stále sněží.

Včera jsme byli u té kadeřnice tak mám doma dva fešáky :wink: Jára taky držel krásně, dostal pak lízátko a bylo.

lenka - televizka pěkná, my když si koupili lcd 106 tak teď mi vždy když koukám na nějakou klasickou televizi přijde strašně prťavá, hrůza jak si člověk rychle zvykne na lepší :slight_smile:

No nic jdu si vyfoukat vlasy a sbalit nás na cestu a pak vyrazíme do sněhové nadílky.
24. únor 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahojky,
tak jak píše Afi, u nás také opět sněží, to co včera roztálo tak přes noc opět napadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: Potřebovala bych udělat větší nákup, ale v tomhle počasí se mi vůbec nechce.

Afi - tak to je malý šikula. My jsme zatím Ondráška střihali jednou, a to doma strojkem. Chudák pak vypadal jak při odvodu na vojnu, ale zvládli jsme to všichni tři - manžel stříhal, já podávala piškoty a Onďa se nechal uplácet :grinning:

Leni - televize fakt hezká! Já když manžel přišel s návrhem koupit podobnou, tak jsem byla zásadně proti...dnes nám visí na stěne podobná televize a jak píše Afi, ostatní nám připadají strašně pidi.

Jinak plánovaná maska je dalmatin - fixy na textil mám, takže ještě sehnat bílý overálek a bílou čapku. Snad to klapne. Ale určitě dám ještě vědět. Holky to bude mazec jestli to setkání vyjde.

§--
§§

_!§)

§
§ů§l,úpoůlpúmk,ll,.ů

To je vzkaz od Ondráška - chvilka nepozornosti a takhle to dopadná (to jsou ty lepší případy) :sunglasses:

Pěkný den, pa
24. únor 2009 v 10:44  • Odpověz
čauky
mik....Ondrášek psal že se moc teší na karneval ,já ty šifře rozuměla :grinning: a prý dalmatinek co mamka vymyslela je supr!

My máme jen 82 a taky pokukuju po věčší,ale muj zodpovědný manža je proti že prý potřebuju auto-to ma chlapec pravdu ale už sem si říkala že až si zažádám o porodné tak to budu mít akurát
:sweat_smile:
len...je fakt hezká,přímo něco podobného vidím u nás až dodeláme půdu-totiž už rok a něco rekonstrujeme starý barák,začali sme topením a vodou co tam nebyla,zatím bydlíme dole ale nahoře až buh dá a vyhrajeme v nejaké loterii nebo podedíme tak snad dodeláme podkroví už tenhle rok. :grinning:
afi...manže neuvěřitelne na silvestra stál od 5 h rána v bene na dopravce a povedlo se mu odhlásit starou škodovku která už šest let není,nemohli sme najít ani techničák ..ale že byl ten poslední den v roce nebo co nevím -uplne záhadne se mu to povedlo bez pokuty a bez správniho řízení. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
držím palce at jsou na tebe hodní
taky přeju hezký den a páčko
24. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz
ahojda holky,dnes jsem si s malou udělala výlet za babičkou a zároveň podruhé zašla do jeskyně.
musím říct,že dnes už bez problémů a ještě ke všemu jsem tam byla s Aničkou sama,takže tam řádila a vůbec nechtěla jít ven :slight_smile:
na karneval se těšíme,dokonce mám vymyšlenou masku( samovýroba) :grinning: ,tak jsem zvědavá,jak to nakonec dopadne.už ji mám napůl hotovou.půjde za motýlí vílu :dizzy_face:
fanys holčičky nech u švagrový a přijď mezi nás :wink: pokocháme se z nich jindy a jinde :wink:
24. únor 2009 v 17:46  • Odpověz
Ahojky holky,
no tak jsme doma, nejdřív jsme jeli do Dlouhého pole na evidenčku a čekali jen tam 1,5hod, no já už šílela, malý byl u babičky v Bene tak alespoň tak. V Bene jsme pak dojeli nakoupit do Kauflandu a manža něco pokoupil do práce a jeli k našim, měli jsme už hlad jak vlci. Tak na dopravku jsem se dnes ani nedostala, snad vyrazím ve čtvrtek. No cesta domů byla zajímavá, do Votic v poho, ale pak po té vedlejší do Sedlece to byla bída, na Monínci končilo odpolední lyžování tak v protisměru mraky aut, líp jsem si vybrat nemohla. Fakt, už aby bylo teploučko.
Já teď vybalila nákup a pro dnešek už jen vykoupat malého a hotovo dvacet, ve čtvrtek budeme s úřady pokračovat :wink:
fanys - vůbec mě neděs, já tam nechci tak dlouho čekat :frowning2:
24. únor 2009 v 17:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.