• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Dobrý večer, tak já měla také náročný den, do 16.30 v práci-v jednom kole....přijela jsem domů a měla na 17h.pozvaný sousedky (2) na kávu, tak jsme pokecaly, já pak narychlo uvařila večeři a teď jsem chvíli sedla jsem... a jdu na VKV a Ordinaci (přepínám o reklamách)
Dočetla jsem vás....

Tak se všechny mějte, hezký večer :wink:
24. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jé Afi manžel dnes byl dopoledne taky na Dlouhém Poli, s červeným VW :slight_smile: :slight_smile:
24. únor 2009 ve 20:25  • Odpověz
dobrý večer všem :slight_smile:
stůl máme zamluvený,jen tam někdo musíme být na začátku protože si pak ani nesednem :unamused: švagrová je ze mne celá nadšená že přijedu s holkama :stuck_out_tongue_closed_eyes: prý bude makat a má taky dvouletou holčičku tak asi holky budou u mne na chvíli,nevím nechci se jí vnucovat,počítala sem s tím že u nich nechám manžu ale ted nevím....snad to vydr-to hlídaní nehlídaní je na draka,no uvidíme....
afi-neboj byl tam nával jen ke konci roka kuli těm pokutám a snahám ušetřit na povinném ručení tak se všichni snažili zbavit vraku -jako ostatne i my i když jen papírově
My jedem do bene v pá s holkama na kyčle má to být někde v porodnici,musím si zažádat o to porodné a dojít na finančák zažádat zpětne o peníze kůli tomu že jsem jako slovenka nerezident neměla slevu na dani,každý měs.mi odečítali přes dva litry a těd to zas budou cizincum vracet-kocourkov hadr :sweat_smile:
tak mi prosím držte palce at mne ty uřady nepoložej,mám pupínky už ted.

Nestihla sem ani vkv ani ordinaci-večer před pul osmou přišli na návštevu za holkama tchánovci,ted odjeli.To je super čas pro návštevu k miminám,co?
Dobrou
24. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz
No Fanys fakt supr čas..návštěvy by měly chodit jen po předchozí domluvě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz
Hezký večer,
teda Fany to je umění zamluvit celý stůl!!! Klobouk dolů. Jak jsme psala,minule jsem si sedla jedině díky Ondráškovi :wink: Jinak na kyčlích i úřadech držím palce, je to fakt mazec a ještě větší návštěva- to nevím, jestli bych ustála. Řekla jsi jim něco nebo naznačila že není vhodná doba? Já vím, radí se vždycky snáz.

Reni - výborný nápad na masku, už se na malou i s Ondráškem těšíme a samozřejmě i na další! Každý den trénujeme tanyny, ale jsem zvědavá, jak se bude chovat mezi tolika dětma.

Já měla dnes uklízecí den, manžel vezl kamna do Prahy, malej zase pěkně spal po obědě, tak už se to s úklidem u nás vrací do normálu (po akci kamna). Akorát žehlení jsem dnes odložila, ono to prádlo bohužel neuteče
:angry: Také jsem vytvářela nějaké věci do tomboly, minule tam bylo ooooobrovský množství mini dortíků - fakt výborný.

Afi - to je pech, trefit se zrovna do takového dopravní situace. Já vždycky nesnášela tu bezmoc v autě, že člověk prostě nemůže nic než čekat.

Jinak Ordinace nic moc, chvíli jsem koukala na Primě na nový pořad Nahá jsi krásná - zvláštní. Zatím nevím, co si o tom myslet.

Přidala jsem pár fotek do alba, aby jste nás poznali.
Mějte se, pa
24. únor 2009 ve 22:01  • Odpověz
Ahojky.
Můžu se přidat do klubu? :slight_smile:
24. únor 2009 ve 22:04  • Odpověz
dobré ráno
anheth-mikis-jsem z nich na nervy ale nevím jak tohle řešit,opakovane sme to naznačovali,pak i řekli natvrdo a oni ....t nebudu komentovat
mikis-tak zamluvit stul nebyl problém-to je to nejmenší co mohla švagrová udelat pro mne po tom co sem pro ni udelala já :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak ty si taková pekařka joo?já bych taky pekla ale to tak jedine v noci,holky zabírají teměr každou minutu
anacondo vítej do klubu- :sweat_smile:
25. únor 2009 v 07:15  • Odpověz
Ahojky holky,
tak dnes jsme vzhůru od 6,30hod, ach jo, to není čas pro mě :slight_smile: Vždy píme tak o hodinku déle. No jak já si zvyknu na to mimčo a noční vstávání to jsem zvědavá, musím si naspat napřed :wink:

Já večer koukla na VKV a také přepínám reklamy, pak jsem chtěla jít zalehnout, ale na Primě jsem též koukla na Nahá jsi krásná a byla jsem celkem šokovaná, by mě zajímalo co té paní dali za to, že tam taklhe blbla. Já bych do toho tedy nikdy nešla jak píše mikkisek - zvláštní.

Dnes chci uklízet, protože zítra jedeme řišit to autíčko a v pátek plavčit opět do Benešova tak už moc času nebude a o víkendu čekáme kamarádku s rodinkou.

angetha - tak manžu jsme tam neviděli, červené autíčko tam nebylo, když jsme tam byli my.

fanys - to nám dělala ještě v Příbrami tchýně, že chodila pravidelně na návštěvy, když se měl malý koupat, pak trčela se mnou v naší tenkrát pidi koupelně (měli jsme byteček 2+KK tak opravdu těsný) no a ve finále asistovala u mazání a oblékání a pak šla domů, to byly také pěkné návštěvy.

Vítám anacondu, to je jasné, že se můžeš přidat, budeme rádi. Koukala jsem do albíčka a máš lednové miminko, rodila jsi v Bene??? A odkud jsi, jen nám něco písni.

Já jdu něco dělat a vymyslet obídek, zatím pa.
25. únor 2009 v 08:13  • Odpověz
Fanys - my také chodili na kyčle do Bene do porodnice a vždy to tam šlo dost rychle tak to bylo dobré, miminek sice bylo hodně, ale šlo to jak na běžícím páse :slight_smile:
25. únor 2009 v 08:16  • Odpověz
ahojte,vítám anacondu do klubu :dizzy_face: Kubíček je nádhernej!

mikkisku klobouk dolů,že jsi dokázala zamluvit stůl,nevím v kolik přesně se tam dostanem,budu muset Aňu vzbudit,nebo bude spinkat v autě :unamused: na malýho Dalmatinka se moc těšíme

fanys vážně super doba na návštěvu :wink: já taky ohromně miluju,když se ohlásí kamarádka s dětma,že přijedou na 18h a v 19.30 jsou u nás :angry: to bych vraždila protože dávám Aničku po koupání,to je v 19.15 spát

afi,co ty přijedeš??

za chvilku vyrazím s Aničkou na prochajdu a stavíme se u kámošky na kafčo,pak mě čeká koš žehlení a musím doladit tu masku
25. únor 2009 v 08:41  • Odpověz
Bohužel, my už máme jiný plán tak se na karnevalu neobjevíme, snad na srazíku příště :wink:
25. únor 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahojky.

Děkuji za přivítání. :dizzy_face:

Jsem z Vlašimi a rodila jsem v BN, kam už bych příště rodit ani snad nešla, protože to byl hnus fialovej :stuck_out_tongue_closed_eyes: Přenášela jsem a museli vyvolávat, nechtěli mi dát epidurál, takže jsem byla bolestí vyflusaná, protože jsem měla 4 hodiny kontrakce po 2 minutách, ale porod nepostupoval. Kubík musel nakonec ven kleštěma, protože jsem už prostě nemohla. Narodil se v bezvědomí, protože byl ve středně těžký hypoxii (přidušení) a čekáme, jestli to na něm zanechalo nějaký následky. :frowning2:
25. únor 2009 v 09:36  • Odpověz
anac,teda to je síla co píšeš :unamused: já pocházím taky z Vlašimi a rodila jsem v Bn a musím říct,že pokaždý bez problémů,nevím koho jsi měla u porodu za doktora a porodní sestru,ale já jsem měla na sestru docela štěstí a rodil mě primář :slight_smile:

afi,to je škoda tak někdy příště :slight_smile:
25. únor 2009 v 11:16  • Odpověz
rendo,
mě začala rodit ta mladá pěkná blondýna (zas jsem zapomněla, jak se jmenuje... :sweat_smile: ), ale když se to začlo sr.t, volali primáře. Můj chlap tam napočítel celkem 11 osob personálu.

Rodila jsem v pátek dopoledne, kdy jsem se na porodním stole střídala s těhulema z poradny, na hekárně si mě nikdo nevšímal, jen mi chodili říkat, kdy mám jít na monitor. Hlavně, že se vedle v místnosti bavili o tom, co bude k obědu a co budou dělat o víkendu. Bylo jich tam jak psů a ten jejich smích a bezstarostnost mě fakt deptala!
O epidurál jsem žádala 3 hodiny, ale nebyl anesteziolog, nakonec volali nějakého z ara, jenže ten mi to odmítl píchnout s tím, že musím být 20 minut v klidu, což jsem už nebyla schopná.
Nakonec to dopadlo tak, jak to dopadlo a mě vyšili krásných 47 stehů...... :unamused:
25. únor 2009 v 11:32  • Odpověz
no to je šílený :frowning2: ale neboj,na to zlí se brzy zapomene i když teď si to nemyslíš,hlavě aby byl Kubíček v pořádku
25. únor 2009 v 11:43  • Odpověz
ahojte
afi -to mne mrzí že nedorazíš- :unamused: tak příšte,proosím te jak se chovají na tom uz?nepozřeli všechnu moudrost světa?slyšela jsem že jsou tam nepříjemní a každého si zvou na kontroly -i když jinde ne-tak písni
rendo-holky taky v tý době spí a tam bude řevu,jo a stul jsem zamluvila já ,mikisek nám něco napeče :grinning: -mikis-delám si srandu
anacondo-gratuluju ke kubíčkovi-na bene se dost pěje chvála oproti jiným porodnicím ale....na blba natrafíš všude,stačí blbě vyhajaný doktor,PA má osobní problémy které si tahá do práce,zlyhal lidský faktor-to je špatně,jako pac.by mne to vubec nezajímalo ,chápu že to muselo být šílený,je to naprosto neprofesionální ale stáva se to.
Sama ted 2 roky delám nebo delala jsem do října porodní asistentku v praze na bulovce,na soukromé klinice Meda,to co se ted deje v porodnictví je krok zpátky,hodnostím to z pozice pac.i PA.Sama jsem v prosinci rodila přes nás,ale to co předvádeli na státní klinice bylo příšerné a plánuju sama stížnost na lékařskou komoru,otevřený dopis na ministerstvo,do zdrav,novin atd.Holt kovářova kobyla,vzhledem k tomu že znám na bulovce každý kámen,lékaře atd.tak co všechno si počas mého pobytu po porodu dovolili ke mne i když mne znali byl příšerný šok.A to jen proto že sme byla jako rukojmí soukromé a státní gyn.proste konkurence.
Já sama na jipce sem slyšela mudr.který když přišel na vizitu se ptal sestry kde že leží ta VIP pipka z medy?Po porodu který provázeli samé komplikace to byli neunosné poznámky a to nejsem žádná frfna.
Nebudu to tady popisovat,ješte ted jsem naštvaná ,ale tech kroku zpátky je hodne-porodní domy,domaporody,plány,šílené nadstandarní požadavky a na druhé strane neochtný,nevrlý,zastaralý personál....vše je o lidech.personál na jednu stranu brojí proti porodech doma,na druhou stranu napr.po tvých zkušenostech nedáva jinou volbu.Je to hruza že něco tak duležitého pro matku i dítě dokáže skomplikovat absolutní nezájem....ale to je elaborát.omlouvám se,jen mne to vytočilo.
Hlavně se držte,a at hezky rostete,a zbytečne se nestresuj .
25. únor 2009 ve 13:55  • Odpověz
Hezký den holky!
Tak už máme vytvořený dalmatinovské puntíky, ouška i ocásek :slight_smile: Jenže nikde nemůžu sehnat bílý overálek, ale nevzdávám to, určitě něco seženeme. Zítra jedeme na nákup do Bene, asi vyhraje Kaufland - o víkendu mají přijet švagrovci se dvěma holkama )6let a 3měs) tak abychom měli nějakou zásobičku jídla. pak se možná stavíme v Křečovicích - četla jsem inzerát,že je to velký sekáč a prodávají i karnevalové masky - neznáte to někdo?

Fany - v poho :grinning: Nevím jak by to dopadlo, kdybych pekla do tomboly já ty minidortíky :wink: To ti byly zdobený jak to bývá v těch pohádkách a ke všemu ještě strašně dobrý. Já jsem jen tvořila nějaké dětské obrázky a zdobila hrníčky s dětskými motivy. Do každého hrníčku jsem ještě dala lízátko, protože hrníček pro dítě asi není to pravé ořechové :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak co se týče tvého porodu - jedním slovem to jsou šmejdi a hulváti, tak.

Anaconda - také tě i s Kubíkem vítám! Držíme palce, ať je vše v pořádku a malýho za nás pohlaď.
Trochu si mne vystrašila, druhé mimi jsem plánovala rodit v Bene, ale asi to vypadá, že to budou opět České Budějovice. Je fakt, že nebýt manžela, který byl se mnou u porodu, tak se jim tam sklátím ve sprše a nikdo si toho nevšimne, doktor který mne vyšetřoval měl vyloženě špatnou náladu - sprdnul mne na tři doby jak to, že už nejsem dávno na vyšetřovacím lůžku (já zrovna měla kontrakce) no fakt jsem myslela, že se obrátím na patě a budu rodit až tam on nebude. Nakonec mne ale rodil strašně hodnej a milej doktor - je fakt, že ten personál a jeho chování dělá strašně moc, nechápu že si to neuvědomujou nebo to neřeší - jak píše fany, při tak důležitém a citlivém momentě jako je porod by měli být spíše oporou než strašákem - no dost, šlo by o tom psát dlouze. V ČB je výhoda, že mají špičkovou neonatologickou péči (snad jsem to napsala dobře), takže jsem měla jistotu, že kdyby něco, mají výborné přístroje i lékaře. Nakonec jsme tam skončili kvůli žloutence, takže se Onďula "opaloval" v inkubátoru.

Afi - to je škoda, že nedorazíte, Onďula se těšil, že se od Jarouška naučí nějaké lumpárny :grinning:

Hezký zbytek dne, u nás krásně svítí sluníčko, tak čekám až se spáč vzbudí a jdeme na prochajdu.
Pa
25. únor 2009 ve 14:31  • Odpověz
fanys je fakt,že ke mě se chovali všichni docela pěkně protože tam byl se mnou od začátku manžel :slight_smile:
v 17.30 mi praskla voda,tak jsme se sebrali a jeli do porodnice,proběhla nezbytná vyšetření a jelikož jsem ještě neměla žádné kontrakce,tak jsme měli dost času na to,aby sestra zavolala primáře,se kterým jsem byla domluvená,že mě odrodí i když nebude mít službu.myslela jsem,že přijede až to bude aktuální,ale byl tam během hodinky a hned se mi věnoval :slight_smile:

kontrakce začali ve 21h a ve 23:23 byla malá na světě :dizzy_face: taky jsem chtěla ke konci píchnout epidural,ale prý už to nemělo cenu a je pravda,že během několika minut se Aňule narodila

primář se ještě s manželem chtěl vsadit,jestli se Áňa stihne narodit ještě 26 nebo až 27 dubna :wink:
25. únor 2009 v 15:43  • Odpověz
No holky to jste mě nepotěšili :slight_smile: Já rodila v Bene před 2,5 roky a bylo to tam dobré. Porod mi vyvolávali, pač malý se už moc nehýbal, asi neměl místo. Tak si mě tam nechali na noc dali pilulku a ráno jsme šli na věc, u porodu jsem měla takovou mladou porodní asistentku, mladého doktora tuším Nováček nebo tak nějak se jmenuje, no a hlavně tam byl manžel :wink:
Do sprychy se mnou chtěla chodit sestra nebo mohl manžel tak chodil on, ale říkala, že jinak by chodila ona. No a celý porod byl v klidu až překvapivě, personál milý. Přišel se na nás podívat primář a pak mě přemluvili na epidurál, já ho nechtěla, ale vzhledem k tomu, že jsem rodila o 10 dní dřív tak by prý byl dobrý. Tak jsem se nechala ukecat a přišel anesteziolog a bylo.
I po porodu jsem byla spokojená s personálem. Jejda to se mám tedy na co těšit až tam budu v září. No ale je fakt, že záleží na každém z doktorů a sestřiček tak snad budu mít zase štěstí :slight_smile:

mikkisek - jo lumpárny, to by se chlapci asi mohli poučit vzájemně, tak někdy v tom S-Centru, jů?
S tím bazarem v Křečovicích, tak kamarádka tam bydlí a chodí tam vždy v neděli, prý dostávají zboží, my kolem jezdíme na Měřín, ale ještě jsme se tam nestavili, je to přímo u hlavní silnice tak to nepřehlédneš. Vím, že si to holky i v Sedlčanech dost chválí tak snad pořídíte.

anaconda - tak snad už to bude jen lepší a lepší a Kubíkovi nic nebude. Kamarádce se také narušil malý přidušený a dnes je z něj už skoro pětiletý zdravý chlapák.
My dnes pěkně uklidili a Jára si odpo i dáchnul tak to bylo fajn. Zítra mi držete palečky s autíčkem, ať tam netrotluju půl dne. V pátek jdeme konečně plavat po té šité hlavě jsme už dvakrát nebyli.

Zatím páááá
25. únor 2009 v 18:07  • Odpověz
Ahoj holky!

Nejdříve móóóc velká omluva, v neděli nedorazíme, manža si vzpomněl, že je sokolská schůze-oba jsme členy a je jen jednou za rok, takže máme jiné povinnosti, tak vy si to tam všechny moc užijte :slight_smile: :wink: :frowning2:

Vítám anacondu-a držím palečky, ať je vše v pořádku.....Kubíček je nádhernej
25. únor 2009 v 18:41  • Odpověz
dobrý večer
afi a leni zrádkyne :angry: :cry: :cry: :grinning: no nedá se nic delat,někdy příšte holky
Co se týče porodu-je to o lidech,jestli je to porodnice v bene,v praze nebo někde jinde,stejne jako na uřadech lidi jsou takový a makový,jen v tom zdrav..by se tohle stávat nemělo,bohužel je to hudba budoucnosti.Já jako sestra jsem na to citlivá a tím spíš alergická ,nic mi není recht ,v bene jsem na urologii i na gynde podepsala reverz-taky z duvodu neempatie a neochoty.jako ppacient jsem nesnesitelná :sweat_smile:
Doporučuju k porodu manžela,já osobne jsem o tom nechtela ani slyšet ale ze zkušenosti vím že to hooodne skrotí personál,jsou ochotnejší,tlumočí přání rodičky,vydupe si to co žena která se zrovna necítí komfortne,partner pozoruje,a personál šlape jak hodinky-i když je to smutné že to delají jen když se bojí-co kdyby byl maža lékař,právník.... :unamused:
25. únor 2009 v 19:39  • Odpověz
fanys přesně jak píšeš,myslím si že personál šlapal jak hodinky hlavně proto,že jsem tam měla manžela,žádná protekce nebo tak ze známosti,ale chlap kterej se umí ozvat :wink:
25. únor 2009 ve 20:10  • Odpověz
Ahojky
tak dnes měl Ondrášek svou první jízdu na sáních, které včera děda dovezl. Sice potom spadl na pusu do bláta, když jsme je uklízeli, ale jinak byla sranda. Vozil se jak čísařpán :slight_smile:

Teď jsme s manželem dovečeřeli (upps, jindy fakt jíme dříve :sunglasses: a dali skleničku rumu s colou. Manžel na posílenou při sestavování kamen a já abych se odhodlala k žehlení - ach jo.

Leni, Afi - určitě to doženeme třeba v S-centru. Afi, držíme palce na úřadech, někdy je to fakt boj a užijte si plavčo.

Mějte se
Hoj
25. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz
Jo to já si také myslím, že mužskej tam dělá hodně, manža chce i k druhému porodu tak dobré, ale byl milé překvapen z Benešova i on.

fanys - my nejsme zrádkyně, my to napravíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Já vás zítra poinfourmuji jak jsem dopadla na úřadech, nejvíc mě ale vytáčí čekání na poště tak snad to netrumfne dopravák :wink:

pa a dobrou.
25. únor 2009 ve 21:25  • Odpověz
Nějak dneska nestíhám, ale zítra si Vás dočtu. :wink:

Jsem ráda, že jste z okolí a pokud bude sraz o něco dýl, myslím tím třeba v létě na Konopišti, ráda se zúčastním.

Jinak do BN jsem chodila na střední. Na rodinku při zemědělce, takže BN dobře znám a třeba i některou z Vás. :wink:

Mějte příjemný večer. :slight_smile:
25. únor 2009 ve 22:18  • Odpověz
Jo a děkuju za pochvalu Kubíčka! :dizzy_face:
25. únor 2009 ve 22:19  • Odpověz
AHoj holky,
tak počasí opět na draka, zase něco mezi děštěm a sněhem, takže venku čachtanice. To asi včerejší jízdu na saníh dnes nezopáknem :frowning2:

Onďula už spí dnes od 11,trochu mu teče z nosu, tak jsem mu dala Nasivin a prostříkla nosík Vincentkou, snad jsem to včas podchytila a nepřidá se horečka. Já jsem poklidila, uvařila a jsem taková nijaká - nejradši bych zalezla s knížkou do pelechu...tak třeba večer. Včerejší žehlení jsem s colou a rumem zvládla docela rychle :grinning: je fakt, že nejtěžší je pro mne se do toho dát, pak už to celkem jde.

Mějte se
26. únor 2009 ve 12:44  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem doma a vše zvládnuto, tedy ráno to nevypadalo dobře. V noci jsem se vzbudila a nemohla jsem usnout, asi 2hod jsem čumákovala a vrtěla se, no děs, Jára vstával v 6,30hod tak to taky bylo príma, když jsem viděla, že sněží tak jsem se křižovala z té cesty do Bene.
Ale pozor na dopraváky jsem došla, vzala čísílko a než jsem stihla vyndat papíry z kabely tak jsem byla na řadě, paní mě ještě pochválila jak mám vše připravené, ehm ehm. Odhlašovala jsem bývalé auto a přihlašovala nové + značky tak jsem byla asi za 15min venku.
Stihla jsem ještě do spořky, do pojišťovny a pak k našim pro Járu, cestou jsme nakoupili v Lidlu a bylo tak jsem maximálně spokojená.

anaconda - to je dobrý nápad, že teď by jsme se sešli v tom S-Centru a až bude hezky tak na Konopišti, to už snad dorazíš i ty s Kubíkem. Já mám ve Vlašimi dobrou kamarádku - možná znáš Monika Selingerová.

mikkisek - tak snad jste nosánek podchytili a Ondra bude v pořádku, aby jste zvládli ten karneval. Pojedeš do těch Křečovic?
26. únor 2009 ve 12:54  • Odpověz
Ahoj holky,s tím Konopištěm je to taky skvělý nápad,no na to si ale ještě budeme muset počkat :wink:
Mikki pořádně nosík hlídej,ať tam nakonec nejedu sama,s fanys samo počítám :dizzy_face: s kým by tam Anička řádila?

dnes od 125h jedem do MC Hvězdička do herny,ještě jsme tam nebyli,tak jsem na to docela zvědavá
Áňu už to jen se mnou doma nebaví,tak snad tam budou nějaké děti v jejím věku

Anac,můžeš mi napsat,co je to přesně za školu,ta rodinka?docela by mě to lákalo dát tam Verču protože vůbec nemáme ponětí kam a co by pro ni bylo vhodné( učí se tak na dvojky a trojky).

Fanys co vy,jste zdraví?
26. únor 2009 ve 13:02  • Odpověz
Ahoj holky, tak mám za sebou další UTZ, vše je v pořádku ale je prý dost pravděpodobné že budu doma až do porodu kvůli mému zvracení...achjo.. :confused:
Jinak plánuju taky rodit v BN, i když bych pražské porodnice stihla, ale nechtělo se mi kodrcet v srpnu s kontrakcema do Prahy... :unamused: Manžel k porodu půjde, je to kus chlapa, tak doufám, že budou mít respekt :slight_smile:
26. únor 2009 v 16:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.