• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Ahojky,
no já bych měla na vybrání i Příbram, pač to nemáme taky tak daleko nebo tu Prahu, ale nechám to na Benešov, poprvé jsem byla spokojená tak se to snad bude opakovat :slight_smile:
Jen doufám, že léto nebude nějak hodně parné, Jára se narodil 8.8.2006 a červenec jsem si opravdu užila, byla hrozná vedra, já oteklé kotníky až hrůza, ale na druhou stranu jsem tomu nějak nepodléhala a ještě týden před porodem jsme stanovali na Živohošti :wink: Malý bude asi turista.
No a teď si to dám znovu a pěkně až do začátku září, ooo to bude paráda.
26. únor 2009 v 17:37  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dnes jsem měla víc štěstí než rozumu - jak dělám tu masku na poslední chvíli, tak jsem vyjela do Neveklova shánět bílý overálek. Představte si, že ho v tom dětském bazárku měli za 75,- Kč a dokonce Onďovu velikost. Pro zajímavost jsem se šla zeptat do té obchůdku na nám. vedle hodinářství a tam ten samý akorát s obrázkem za cenu 235,-. Takže dalmatin bude když to nějak nezvorám.

Ondrášek už spí, stále bez teploty tak doufám že to tak vydrží.

Anget - to je super, že je vše ok, musí to být trochu naprd být stále doma, ale za to mimčo to určitě stojí! Nadělej si nějaký spánek do zásoby :grinning:

Afi - tak to jsi štístko, super že ti to vyšlo na úřadech tak hladce! Do Křečovic jsem měla dnes také namířeno, ale když jsem pořídila na první pokus, tak se mi v tom dešti moc nechtělo, ale určitě se tam chystám to obkouknout.

Pěkný večer
26. únor 2009 v 18:54  • Odpověz
čauky holky
T
ak taky mám za sebou den D.nejdřív noc hrůzy kdy se holky šprajcli a rozhodli se že spát se bude jindy. :pensive:
Pak jsem vařila kuře na paprice v papináku a zapoměla nato.Tak sem udelala kuře na černo,připálila sem to že možná vyhodiím celý papinák.Tohle se mi nestalo nejmín deset let.naštvalo mne to že sem nakonec nevařila vubec. :confounded:
Do třetice jak zítra budeme běhat po doktorech a uřadech jsem po prvý navlíkla ješte z tehu prstýnky.Fakt jsou nejaké erupce na slunci nebo co nevím nebo jsem totálne zblbla ,chtela sem vypadat jak člověk tak dvě jsem pomocí mýdla a indulony sundala,ale snubák ne.Tak je v háji,manža zapracoval kleštama,prst mám nateklý,červený....no děs.Fakt jsem prudce inteligetní. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
rendo-jsme zdraví tuky tuk,jestli se něco nesemele v ne se uvidíme :sweat_smile:
mikisku-hezky Ondráška kurýruj,at se taky uvidíme
Angeth-držím palečky at máš poho tehu a at ti nehrábne jako mne :grinning:
afi-to si zvládla skvěle,mne čekaj podobné radosti zítra s dvoma miminama-snad si sebou vemu kufr,jak se vrátime až večer
Konopište -super nápad,to bude prochajda s naším kamionem-alias kočárem do toho kopečka :grinning:
Mějte se krásne,jdu sebou hodit do postele,manža už hodinu chodí a uspáva Klárku-to je fakt potvora,to si na sebe pleteme bič. :grinning:
26. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz
Ahojky.

Rendo,
rodinku už při té zemědělce snad už zrušili, ale jedna je ještě snad v Černokostelecké. Škola to nebyla nic moc, taková průprava na manželku s maturitou. Taková všehochuť, od chovu slepic a ovcí, přes šití, vaření, matiku, údržbu auta, děják až po podvojné účetnictví a PC. Všeho byly většinou jen základy a dohromady jsme neuměli nic..... :sweat_smile: To je teda můj názor. :slight_smile:

Jinak pevné nervy marodům i těhulím a obdiv Fany s péčí o dvojčata. Mě by hráblo uričtě. :grinning:
27. únor 2009 v 11:41  • Odpověz
Anac,díky tak to asi nebude to pravé ořechové :frowning2:
holky kde jste dnes všechny?já jsem konečně dokončila výrobu té masky na karneval,teda stálo mě to nervů :grinning:
fanys Konopiště je rozsáhlý objekt,neboj do kopce tě nepoženem :grinning: hezky je i v Růžovce,tam jsme dost loni chodili na prochajdu,vaří tam dobrý kafčo,maji tam výbornou zmrzku a je tam i mini dětský koutek pro rošťáky

mikki,s tím overálkem si teda měla štěstí,jé už se těším na dalmatinka :dizzy_face:

angetha,ber to tak,že pořád je lepší být v těhu doma,než ležet v nemocnici :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. únor 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ahojky holky,
tak já dnes byla celé dop u plotny :slight_smile: Dělala jsem ptáčky s omáčkou na zítřek a tvarohovou buchtu, pač zítra nám dorazí návštěva tak abych byla připravená. Za chvíli frčíme plavat a pak se chceme stavit u našich a večer už by se mi nic nechtělo vařit.
Jo jo na Konopiště se také těším, mě se tam moc líbí, loni jsme párkrát byli u těch "Sudů" tam je pískoviště nebo pak u parkoviště byly klouzačky. Jo ale dnes už to vypadá jarně tak snad.

Tak koukejte na karnevalu fotit a pak vložit fotečky.

renda - byly jste v té Hvězdičce???
27. únor 2009 ve 14:16  • Odpověz
afi byli a bylo to moc fajn,malá mě celé dvě hodiny vůbec nepotřebovala :slight_smile:
vůbec se jí odtamtud nechtělo takže příští čtvrtek jdeme určitě zas.
27. únor 2009 ve 14:44  • Odpověz
Jo holky Konopiště máme od domova opravdu kousíček :slight_smile: Jsem ráda, že můžu být v těhu doma, ale taky se nedostanu na nějaké cvičení nebo na masáže, to je to co mi vadí..taky nemůžu jet na návštěvu za babičkou..bydlí daleko..
27. únor 2009 ve 14:56  • Odpověz
anget do srpna to vydržíš a pak budeš jezdit s mimčem kam se ti zachce :grinning: určitě stojí za to být na sebe opatrná,aby se miminko v bříšku cítilo dobře a nenastali nějaké komplikace :wink:
27. únor 2009 v 15:03  • Odpověz
Tak jsme dnes byli plavat, ještě jednou a další kurz už budeme mít ve velkém bazénu, ooo :slight_smile: Pro mě to asi bude lepší, pač tady lezu ve dřepu jak kačena a Jára si alespoň zvykne na více vody.
Pak jsme se stavili u našich a teď už jsme asi hodinu doma, kluci se tu perou, malý do teď zlobil mě, chtěla jsem koukat na Ulici, ale kdepak.

renda - to je dobře, že Hvězdička měla úspěch, my také pravidelně jezdíme do Sedlčan do mc a super, už jsme chodili v Příbrami od malička.

angetha - a odkud jsi???
27. únor 2009 v 19:34  • Odpověz
Afi...4 km od Konopiště, přesné místo do IP pokud chceš :slight_smile:
27. únor 2009 v 19:49  • Odpověz
V pohodě, já myslela, že jsi z Benešova.
27. únor 2009 v 19:59  • Odpověz
Od Benešova to je 6 km :slight_smile: :slight_smile: a jsem pojízdná :wink:
27. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dnešní počasí dopoledne ok, odpo už horší, byli jsme na procházce a stihli jsme to jen tak tak.

Reni - tak to je perfektní, že si to Anička a asi i ty užila. Já se tam chystám na tu pohádku pro nejmenší, ale jsem koza a zase to tento měsíc propásla, ale snad už se dokopu když jsou od tebe dobré reference.

Fany - to znám, když se daří, tak se daří. Doufám, že jste dnešek v pohodě zmákli a už pěkně doma všichni 4 odpočíváte. S tím prstýnkem - aspoň bude mít manža důvod koupit nový :grinning: Jinak s tím chováním - tchýně mi pořád tloukla do hlavy nejhorší případy, jak mamky děti chovaly a pak to vyžadovaly neustále - pustila jsem to jedním uchem ven, je fakt, že když jako prťous plakal tak jsem ho pochovala - nebyloto nic pravidelnýho, ale nebála bych se toho. Ale to musí každý podle svého.
V tu neděli - mám tam přijít teda trochu dříve? A na jaké jméno nebo u koho se ohlásit že máme tu rezervaci? Kdyžtak písni do IP.

Afi - tak to bude Jaroušek už velkej frajer ve velkým bazénku :wink: Ondrášek dnes také řádil jako černá ruka, sice měl ráno nudli u nosu, ale to je všechno, takže v neděli určo dorazíme.

Mějte se všichni pěkně, hezký víkend
27. únor 2009 ve 21:43  • Odpověz
Ahoj holky :sweat_smile:
Tak včera jsme to přežili jen tak tak.Na těch kyčlích to byl fofr,ale stejne tam šílene moc detí.Pak t :dizzy_face: a socíalka a žádost o porodné,milá paní mne posílala na slovensko,že jako nechápe proč žádám tady :angry: málem jsem ji přizabila jak byla příjemná,a já jako viktorka na splavu.Finačák horor,,pak praha kde moje kotrola po šestu proběhla tak že jsem kolegyni řekla že jsem ok a jelo se domu.
JInak moc se tešíme na ten srazík,budeme tam v pul jedný-kuli rezervačce.
Rendo-dorazíš??? :confused: zamluveno je 6 míst,prý bude nával.
mikis-psala sem ti do ip,i tel.kdyby něco
Jedem nakoupit do bene do kaufoše tak mizím
Mějte se krásne páčko
28. únor 2009 v 16:08  • Odpověz
Ahojda holky,dnes počásko zase nic moc,ale byli jsme aspoň na krátké prochajdě na Konopišti

fanys dorazíme určitě,jen přesně nevím v kolik,podle toho jak se malá vzbudí,dám ji spát dřív a dyštak ji probudím :wink:

afi-jo ve velkým bazénu to bude fajn,já v tom malom si připadala jak kačena pořád na bobku :grinning:
28. únor 2009 v 16:44  • Odpověz
Ahoj,
tak zítra tam budeme kolem půl jedné, máme červenošedý kočár a strašně hlučný dítko :grinning: Manžel se už těší víc než Ondrášek. Teď jsem dodělala poslední úpravy na "masce" ještě jsem tam přidala obrázek dalmatina, malá nápověda kdyby to náhodou nemohl poznat :wink:

Fany - tel uložen, díky. Úřady, respektive lidi na nich, si člověk bohužel nevybere, všude se dá narazit na lidi co dokáží zpříjemnit den :angry: Ale máš to úspěšně za sebou, to se počítá. A co holky, jak dopadly na kyčlích? My jsme dlouho nosili to Frejovu peřinku, vypadal v tom jak malý parašutista, ale to bylo fuk, hlavně že to pomohlo.

Reni - kdyby jste dorazili později, tak to neva. Budu tam s manželem, zasedne místo a pak může postát :grinning:

Tk zítra Hoj
28. únor 2009 v 17:35  • Odpověz
Ahojky holky,
tak si zítra užijte karneval a čekáme na fotečky :slight_smile:
My tu dnes měli na návštěvě kamarádku s rodinkou, manža s kamarádky manžou šli po obědě lyžovat na Monínec a my šli na procházku s dětma a pak si dali doma kafíčko a buchtu tak pohodový den.
Venku u nás bylo sice teplo, ale tak nějak zataženo.

Tak zatím páááááá
28. únor 2009 v 17:46  • Odpověz
my tam taky jedem s taťkou,chce fotit,tak mu to neberu,jo a půjde s náma moje starší Verča,chce vidět Aničku jak se jí tam bude líbit,ale ti klidně postojí.

nám kyčle dopadli naštěstí na výbornou,takže hned po první kontrole jsme tam už nemuseli.byla jsem ráda,protože moje strší děti museli mýt strašně dlouho tři plýny :frowning2:

fanys taky nesnáším lítání po úřadech,tam jsou ještě všichni tak důležitý až to bolí :unamused:
28. únor 2009 v 17:49  • Odpověz
ahojky
kyčle zaplatpánbuh ok,kontrola za 3 měs.ale to tam jdou snad všichni jak jsem tam slyšela :sweat_smile:
ren plus mikis-jedno místo se tam najde-taky jedu s manžou,takže když počítám tak jedno místo chybí to je v poho-nebo se budeme střídat :grinning: moc se teším,Dalmatínka poznám snad bezpečne jen vlastne nevím za co pujde Anička :fearful: jak říkám my budeme jasný-dvě ružové.....
Afi-taky se teším až vylezu s kočárem ven,máme ho zatím na pude zabalený -prochajda by byla fajn :dizzy_face:

Leni???????kampak si se stratila????

Dobrou noc
28. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz
ahoj holky,nevím jestli sem některá teď dopoledne mrknete,ale potřebuju radu :frowning2:
kde je ta hospoda co v ní bude ten karneval?? je to ta u silnice v pravo když přijedu od BN??

fanys Anička půjde za motýlí vílu,snad ji poznáte :grinning: těšíme se na vás!
1. bře 2009 v 08:48  • Odpověz
Ahoj REni,
je to přesně ta hospoda jak píšeš - U Melíšků. Hned první budova za pneuservisem.

Tak za chvilku pa
1. bře 2009 v 11:10  • Odpověz
mikki díky,my už jsme po obědě,dnes jsme si pospíšili a dala jsem aspoň na chvilku Andulku spát,aby tam nebyla mrzutá :wink:
1. bře 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahojky
ren-mik-moc ráda jsem vás poznala,i když moc nebyl prostor k tomu aby sme pokecali,jak byli holky v kuchyni na válu tak jsem z toho nebyla zrovna nadšená a byla jsem z toho poněkud nervozní :sweat_smile: ale snad to napravíme nekde na konopišti nebo jinde-teda doufám :confused:
Dalmatínek a Motýlek byli rozkošní ,fakt zlatíčka-tak nezávislé deti jsem už dlouho nevidela,jo ren verča vypadá na fotkách starší než ve skutečnosti :dizzy_face:
Jak sme odjeli tak sme se s manžou shodli že manžela od Rendy známe,jen nevíme odkad.Tak když tak písni do ip kde pracuje-díky :grinning:
Mik-prosím pozdravuj ode mne Verču a Luboše
Napište jestli jste něco vyhráli v tombole
Hezký večer a zatím páčko
1. bře 2009 v 18:51  • Odpověz
Ahoj holky, nebojte neztratila jsem se, jen jsem byla dost zaneprázdněná

Jsem moc ráda, že se vám to povedlo....dětičky(teda kromě dvojčátek-ty jsou ještě maličké) si to určitě bezvadně užily, také tam od nás bylo spoustu lidí, tak jsem na to slyšela samou chválu :slight_smile:

Hezký zbytek neděle...všem :wink:
1. bře 2009 v 19:03  • Odpověz
fanys a mikki,také jsme vás rádi poznali :slight_smile: až bude přát počásko,tak někdy příště v přírodě ju??
jinak malá si to tam užila na 100%,mysleli jsme že v autě usne,ale je to nezmar.přijeli jsme domu a řádila dál :grinning:

mikki-Ondrášek je k sežrání,asi jako ty dortíky co jsme vyhráli.doma jsme si hned dali kávičku a jeden slupli :wink:
1. bře 2009 v 19:16  • Odpověz
holky kuk do alba :wink:
1. bře 2009 v 19:28  • Odpověz
ren-já ti vlastne ani neukázala holky jsem to já matka,jinak nevím jestli ti to mik říkala my jsme se vrátili od neveklova zpět-zapoměli jsme zaplatit
:wink:
1. bře 2009 ve 20:19  • Odpověz
jo ,jo říkala,že viděla holčičky .taky jsem je chtěla vidět,ale nechtěla jsem tě s tím otravovat :wink:
tak příště,abych si je mohla pochovat.
1. bře 2009 ve 20:24  • Odpověz
ren-Tááák Přisahám! :wink:
1. bře 2009 ve 20:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.