• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
Holky to jsou úžasný dětičky :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2009 v 09:59  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem okoukla fotečky a opravdu motýlí víla a dalmatinek, moc to mrňouskům slušelo, to jsou ale mamky šikulky :slight_smile:
My dnes byli na vstupní prohlídce tady u doktorky a teď jsme dorazili domů, na obídek zajdeme k manžovi, se mi nechce nic vařit, o víkendu mi to stačilo.
Venku je dnes krásně teplo, ale nějak zamračeno, já přišla celá upocená, už to ani není na zimní bundu.
2. bře 2009 v 11:10  • Odpověz
Ahoj holky,
včerejšek byl fakt super, všichni tři jsme si to užili a moc rádi jsme Vás poznali!!! S ostatníma to musíme určitě brzy napravit. Už aby bylo sluníčko a mohli jsme vyrazit třeba na hromadnou prochajdu :slight_smile:

Reni - my jsme byli z Aničky úplně hotový, manžel nemluvil o něčem jiném než že musíme mít druhé dítko přesně takovou holčičku :wink: Fany holčičky jsou také moc kouzelné! Jsem ráda, že Vám dortík chutnal. My jsme místo pexesa (po tombole máme doma 2ks, takže kdyby měl někdo zájem :sunglasses: sestavovali do 23hod skříň. To je Andulka fakt nezmárek že nespinkala. Onďula hned ulehl, prospal se hodinku, takže jsme pak jakžtakž najeli na ten jeho rytmus.

Mějte všechny hezký týden, já jdu něco ukuchtit.
2. bře 2009 ve 12:55  • Odpověz
ahojda holky,já před chvílí přijela z Bn,courali jsme s kámoškou po krámech a zašli na kafčo do Fantazie( u videopůjčovny),je tam takový pidi koutek,kde si holky pohráli,no spíš tam lítali a honili se :slight_smile:
k obědu jsem vařila rizoto z kuřecího masíka a se zeleninkou.
mikki já zas byla hotová z Ondráška,je to takový malý méďánek na pošušňání.až bude jen o malounko starší,tak uvidíš,že už si s Andulkou krásně budou hrát.teď jsem se ještě bála,aby ho neuhnala jak spolu trsali :grinning:
2. bře 2009 ve 13:16  • Odpověz
Ahoj holky,
já mám dnes spací odpo, kluci šli ven mýt auto a vnitřek auta a já spala a teď jsem vstávala, ostuda :slight_smile: Ale bylo mi dnes už dopo nějak bídně.
To jsem se zrovna chtěla zeptat, zda v té Fantazii je nějaký koutek, kdyby jsme tam chtěli s kamarádkou vzít i prcky. Tak už to vím.
No tak někdy můžeme naplánovat to S-cetrum, co???
2. bře 2009 v 16:51  • Odpověz
afi-ve Fantazii je koutek,pokud se tomu tak dá říct,ale hlavně tam nebývá moc lidí a je tam klid
S-centrum naplánovat můžem,záleží hlavně na vás jak budete moct,mě osobně by to vyhovovalo více dopoledne,jenže tam mají otevřeno až od 11.30h,takže pokud budeme chtít jít tam,tak až se nám dětičky vyspinkají :wink:
2. bře 2009 v 17:08  • Odpověz
No já také přemýšlela o dopoledni spíš kvůli tomu, že všude je méně lidí. Ale jinak mi to je celkem jedno. Leda jít někdy dopo třeba do té Fantazie nebo pak odpo do S-Centra, to jsou problémy :frowning2:
Jára už odpo nespí tak se přizpůsobíme.
2. bře 2009 v 17:18  • Odpověz
afi a všechny ostatní,jak dlouho vám děti po obědě spí?my spíme tak od půl 12 do maximálně 13h,taky záleží na tom v kolik jí uložím,ale déle než 1,5h nespí.Tak bych to viděla někdy kolem třeba 14h??
co ostatní myslíte?
2. bře 2009 v 17:52  • Odpověz
ahoj holky jsem z Benesova obcas nakouknu ale nemam cas docitat, asi uz tu mate kolektiv, tak se nechci plest..a mate vsechny starsi deticky.... :dizzy_face:
2. bře 2009 v 17:54  • Odpověz
lisounek klidně se přidej,vítám i Kateřinku :dizzy_face: je úplně jedno jestli máš nebo nemáš a jak staré děti :wink:
2. bře 2009 v 18:05  • Odpověz
renda diky moc :slight_smile:
2. bře 2009 v 18:05  • Odpověz
lisounek koukala jsem na tvá alba a Kačenka je krásná okatá holčička,ale tebe ani podle vidění neznám :wink:
2. bře 2009 v 18:09  • Odpověz
renda: jj je to pytel blech zrovna dnes jsme byly na 6ti mesicni kontrole a pry mame hypersensitivni dite...no je to mazec :sweat_smile: tak alespon se nenudime...
2. bře 2009 v 18:15  • Odpověz
lis-ke komu chodíte do poradny,my k Navrátilovi
2. bře 2009 v 18:30  • Odpověz
my k Zemankove :wink:
2. bře 2009 v 18:48  • Odpověz
ahojky
lisounek a kačko vítám :wink:
Dnes lítám jak hadr na holi,a opet když už holky spí tak jsem se tešila že bude klídek a přijeli tchánovci-v osm,ted odjeli a to jen proto že jsem řekla že se jdu koupat... :confounded: já fakt jednou udelám scenu že mi to pak bude líto když to nejde po dobrém....a bohužel jsem místo nich seřvala mm. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Zítra jedeme do netvořic do poradny s holkama budeme píchat ouška-auvej,doufám že mi dovolí jít ven,i když jsem švester tak u toho jak mi ubližujou detem i když sama jsem to vymyslela být nemusím :cry: už ted je mi jich líto
Mimochodem je lepší píchnout nebo nastřelit???
Mějte se krásne ,jdu do tý vany.
2. bře 2009 ve 21:18  • Odpověz
Hezký večer všem,
když budete mít chvilku, jukněte do mého alba - je tam přidáno 5fotek z maškarního.

Lisounek - vůbec se nepleteš, ba naopak Tebe i Tvou malou vítáme! Tady jsou fakt samý super budoucí nebo hotový maminy, fakt!

Jinak s tím spaním - také bych uvítala dopo program, Onďa je docela spáč, spí tak od cca od 12 do 14, dneska si dal 3,5hodinky, ale to byl unavený po řádění v MC.

Reni - to jsi napsala fakt vtipně to trsání, bylo to príma, Anička byla, vlastně kromě mě a to se nepočítá, jeho první taneční partnerka :wink:

Fany - viz tchánovci - MAZEC! Nemůžu to pochopit, protože bych to sama nikomu neudělala. Je to těžký, když jim to normálně vysvětlit nepomáhá... Ty musíš být hlavně v pohodě, kvůli holkám, manželovi a ne se ještě stresovat kvůli nim. Za to nestojí. Drž se a držím palce. Jinak Verča s Lubošem se přišli na chvilku na našeho dalmatinka kouknout, ale já trubka jsem jim to zapomněla říct -tak příště určo pozdrav vyřídím. A při píchání náušnic držím palce - neteři to píchali minulý týden a švagrová stála za dveřma a pak jí malou přinesli už píchnutou - ale nevím jak to chodí jinde.

Leni - moc se nám neupracuj a těšíme se až sem zase zavítáš.
2. bře 2009 ve 21:35  • Odpověz
ahojda holky,
mikki-moc pěkné fotky :slight_smile:
fanys-já bych jim nejspíš příště neotevřela,ale to není řečení musí to pochopit oni,že takhle pozdní návštěvy se obvzlášť u tak malých dětí vůbec nehodí,ale já jsem srab do očí bych jim to taky neřekla,to spíš přes manžu,ten by jim to vysvětlil raz,dva :grinning:
holčiny tak jak tak koukám,dopoledne by pro nás bylo nejlepší pokud se chcete sejít teď někdy a nenechat to na teplejší jaro,tak se nějak musíme domluvit.
za chvilku pofrčím do Vlašimi a zajdem s Ańulí do Jeskyně :slight_smile:
všem přejem s Aničkou krásný den :dizzy_face:
3. bře 2009 v 08:54  • Odpověz
Ahojky holky,

vítám lisounka, určitě se přidej, čím víc tím líp :slight_smile:

fanys - tak to si opravdu s tchánovcema užíváš, tak fakt jedině je vždy nenásilně vyhodit, že se jdeš třeba koupat nebo tak něco, fakt síla.

mikkisek - fotečky jsem prohlédla, krásně jsi dalmatinka i vílu zachytila tak je vidíme v celé parádě. Moc pěkné.

Já včera celé odpo ležela, bylo mi nějak špatně, naštěstí manža vzal prcka ven a čistili auto a pak šel brzy spát. Tak dnes to snad bude se mnou lepší. Odpo chceme jet do mc do Sedlčan na karneval. Teď půjdu něco uvařit a mám tu haldu prádla na žehlení, to asi až večer.
Zítra nahrazujeme plavání tak teď plaveme dvakrát týdně.

No tak ten srazík můžeme někdy dopo, snad by šla ta Fantazie, v pátek tam asi s kamarádkou zajdeme tak to testneme co a jak. Lepší darebný koutek než žádný a když tam chodí dopo málo lidí tak by to nebylo špatné.

fanys - s těma náušničkama jsme se o tom zrovna o víkendu bavili s kamarádkou, že to nastřelení asi méně bolí, ale zase to nedělá doktor. Tak těžko říct, co je lepší. To my s klukama takové starosti nemáme :wink:

No nic jdu něco dělat, zatím pa
3. bře 2009 v 09:00  • Odpověz
ahoj holky...teda fanys obdivuju dvojcatka ja mam nekdy co delat s jednou holcinou...z vlastni zkusenosti ad nausnicky....Kate je pichali, takze se o to mudra postarala...nastrelovani je lepsi, ale zase kdyz pak neco jsem se bala, ze by mela poznamky, ze kdyz jsem si to udelala po svem atd..no takze ja to neresila a sly jsme na pichani, teda brecela hrozne, cemuz se nedivim, ale pry to hur vypada nez boli...no zalezi na kazdem jak se rozhodne.. :wink: ja to s ni vytrpela ale pak se vychrupcila a uz o tom ani nevedela..jen se to pak muselo mazat a protacet a to byl rev vzdycky..ale tak dalo se to :slight_smile:
3. bře 2009 v 15:21  • Odpověz
koukam planujete srazik...Fantazii mam testlou uz velmi dobre obcas zmatena obsluha, ale jinak tam chodim docela rada :slight_smile:
3. bře 2009 v 15:23  • Odpověz
tak jsme doma z výletu,v jeskyni jsem usnula,byla jsem tam jen já s malou jinak nikdo :slight_smile: ta si hrála a koukala na krtka.
probudila mě až když krtek skončil :grinning:
fanys Anička má naušničky taky píchané,byla jsem u toho sice plakala,ale za chvilku už o ničem nevěděla i se jí to krásně hojilo,jen to doktor moc neodhadl,takže má každou dirku jinak :unamused:mm si dělal srandu,že to mám reklamovat :grinning:
lis takže v té Fantazii to taky znáš,že by to tam nebylo nejhorší?
afi tak až to tam omrkneš i ty,tak se domluvíme :wink:
3. bře 2009 v 16:40  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem dopo vykouzlila nakonec bramboračku a palačinky, manža přijel před obědem domů a šel něco dělat ven tak si vzal Járu, no to byl klídek a jak se mi vařilo. Vždy mi asistuje v kuchyni a takhle to ticho a sama :slight_smile:
Odpo jsme vyrazili do Sedlčan na karneval, manža jel s námi tak dobré, dětí jako smetí a ty vtipné masky :wink:
Ještě jsme cestou nakoupili a před chvílí dorazili a manža šel dělat véču, jak byla v sobotu miss tak jsme se vsadili, která vyhraje a kdo znás prohraje tak vaří v týdnu nějakou véču, tož jsem vyhrála já tak manža dnes dělá nějaké špagety se smetanou, ooo už se těším, jak je to bez práce tak to víc chutná :slight_smile:

renda - to máš dobré, že jsi pospala v jeskyni. Já takhle doma pospávám u pohádek v obýváku na sedačce a Jára mě pak vzudí, že je konec, to je jediná chvilka, že mě nechá pospat jinak jak zavřu oči nebo mu řeknu, že si půjdeme odpočinout tak ne ne ne.

Jo jo Fantazii obhlídnu a jsem už teď pro, on někde je koutek a stejně je to na dvě věci tak co tak tam děti budou kdyžtak trochu zlobit :slight_smile:
3. bře 2009 v 18:04  • Odpověz
já dnes kuchtím k večeři řízky s hranolkama páč jsem nic jinýho nevymyslela,raději vařím dopoledne,ale když jsme přijeli až v půl 4 tak co honem :wink:
perem se tady s Verunkou o počítač a Aňule se nám chechtá :grinning:
3. bře 2009 v 18:29  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dnes bych se nejraději neviděla. Začalo to v 8, kdy nám vypli elektřinu - to pro nás znamená hlavně že nemáme vodu. Když jsem v 9volala na zákaznickou linku, tak prý do 15hod. Vymyslela jsem si, že bychom teda mohli s Ondráškem jet do Měřína do bazénu. Tak jsem nám začala připravovat věci v Ondráškovo pokojíčku, Onďa pořád kolem mne, plácal mne přes zadek (to ho učí taťka :astonished: ) a furt mi pod nohama. :astonished: Skládám do tašky a najednou pád. Během chvililinky vylezl na patrovou postel a zřejmě na posledním schodu mu sklouzla noha a žuchnul. Ve mně by se krve nedořezalo, Onďula samozřejmě plakal jak ďas, plnou pusinku krve - kousl se do jazyka (dost). Holky to jsem macecha co? Uronila jsem si slzičku s ním, ale mne to bolelo jen psychicky. Teď má Onďula "akorát" modřinu na bradičce a prokousnutý jazyk. Celej den to přemítám, že kdybych se včas otočila atd. atd.

Afi máš můj obdiv jak jsi zvládla Jarouškovu hlavu, já jsem byla úplně mimo. Jinak díky za pochvalu fotek, vyřídím to manželovi, to je jeho dílo. Jak si užil Jaroušek maškarní - bylo to lepší než minule? A Jak Ti bylo dnes, už lépe? Jak píšeš vaření bez dítka je úplně o něčem jiném. Pro mne je nejhorší vždy něco vymyslet - když se zeptám manži, tak klasická odpověď "já sním všechno" - to je rada co?

Já jsem také pro srazík ve Fantazii - určitě to bude stejně tak fajn jako na maškarním.

Reni - zapomněla jsem napsat, že nejen Anička je kouzelná, ale i Verunka je moc milá holčina!!!

Hezký večer
3. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz
ahojte holky,
mikki-nepřemítej,nikdy nemúžeš malého mýt 100% na očích,takových pádů ještě bude :wink: musím říct,že Anička je na sebe strašně opatrná,neleze po víškách v Mc je velká klouzačka,všechny maminky mají co dělat svá dítka uhlídat,aby tam sami nešli,ale malou by to vůbec nenapadlo,je to poseroutka všeho se bojí i když to tak nevypadá :grinning:
mikki díky za pochvalu holek,Verča je opravdu moc hodná a je strašně na Aničku upnutá,chtěla tam jet mermomocí s nama,ale pak se tam nudila proto jen seděla a sledovala dění.jo a když byli Verunce asi dva roky,tak šla přede mnou po schodech,jenže šlápla nějak blbě a taky si prokousla jazyk,tenkrát jsme s ní jeli do nemocnice na šití,měla dva stehy :cry:
s tím srazíkem pokud budete všechny souhlasit a hlavně jestli se vám to bude hodit ,se můžem domluvit někdy na příští týden :dizzy_face:
4. bře 2009 v 08:11  • Odpověz
ahoj holky teda vy jste toho stihly napsat.... :slight_smile: ja dnes byla na plavcu a zrovna teda se to Kate nelibilo..skoda..no ona je od mala bojacna a trvalo nam 3 mesice, nez si oblibila vodu, takze jsem rada, ze je to vubec tak jak to je :slight_smile: ale dnes si pri potapeni lokla a pak uz byla nastvana..no a zrovna se na nas prisla podivat babicka a bylo to takhle... :grinning: no jo to tak byva...

miki: no ted jsem docetla uff jeste ze se nic horsiho nestalo, ale krev by me taky vydesila :astonished: no hlavne ze to dobre dopadlo...holky ja si tohle zatim jeste neumim predstavit...ty jooo ale bude to brzy, Kata uz ted je na kolinkach a pilne trenuje i po nocich (k nasi smule ovsem, tak nadherne spala a posledni 3 tydny krize porad se otaci a otaci :frowning2: )

holky Fantazie je fakt dobra, maji dobre kafe a mlsoty... :wink: no ale jak rikam obcas zapomenou neco donest nebo tak,ale snazi se ... a pokud primo detsky koutek, tak ten je v tom S-centru, ale to vy asi vetsinou vite - predpokladam, ze treba nekdo chodite na plavco do virivky (ikdyz Vase deti uz jsou vetsi, tak to je spis na bazen)..no jen davam tipa... :dizzy_face:

Mejte se krasne! A at deticky moc nezlobi :slight_smile:)
4. bře 2009 v 16:43  • Odpověz
Ahoj holky :wink:

AHOJ lis-už jsme si na nějaké diskuzi psaly, máme stejná jména holčiček :wink: :slight_smile: jenže já už jí mám ve škole

Jsem moc ráda, že se vám srazík povedl a doufám, že se vám povede i další, jen si tu mateřskou pořádně užívejte, protože až půjdete do pracovního procesu, tak to bude horší....vidím to u sebe, ale já jsem si naštěstí mateřskou užila na 100%

Tak ať jsou vaše dětičky zdravé.....to je totiž to nejdůležitější

mikk- s tím malým to je fakt o chvilce, nejde je sledovat pořád.....když jsi vzpomenu kolikrát jsem byla s malou na pohotovosti, dokonce nás jednou vezla rychlá-fůůůůj to si budu pamatovat do konce žiivota :cry:
4. bře 2009 v 16:53  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme tu, dnes jsme mimořádně plavali, pač jsme nahrazovali lekci, no vidíš lisounku to jsme se tam možná viděli :slight_smile:
Plavali jsme sice s jinou paní, ale v poho. Jára si tu naší instruktorku moc oblíbil a říká, že je to hodná paní.
My od příště plaveme už ve středu odpo tak by se nám srazík nejvíce hodil asi ve středu dopo, když už budeme v Benešově. Ale můžeme přijet i jindy, to nevadí.
A na kolikátou by jste to viděli, 10hod???

mikkisek - to víš první úraz je nejhorší. Jára si v 1,5roce rozkousl pusu a to jsem zmatkovala. Byli jsme v mateřském centru a děti běhali po lavičkách, já ho držela, ale pak už stál na zemi a na něco koukal tak ho pustím a bum, spadl přesně na hranu tak se kousl a krve jak blázen, to jsem panikařila solidně. Jak si teď rozsekl tu hlavu tak jsem se taky lekla jako blázen, hlavně jak člověk vidí tu krev, ale už to bylo lepší. Prostě je to drak a pořád někam leze a skáče a běhá tak co se dá dělat.
Snad to bude mít Ondrášek brzy zahojené a bude zase veselo. Tak jste pak byli doma bez elektřiny a vody, jo?

Se mi nějak už nechce nic dělat, po tom plavču jsem také unavená a to bych měla žehlit, no uvidíme.

Zatím pa
4. bře 2009 v 17:23  • Odpověz
holky mě by se to taky hodilo ve středu dopo,klidně v 10h :wink: co vy ostatní??
4. bře 2009 v 17:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.