• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
ahojky
Bohužel já se do bene nedostanu v týdnu-ale moc si to užijte :sweat_smile:
Mikk-uf to bylo asi drsný,je fakt že pádu bude ješte dost ,ale chápu že dušička byla malá :unamused: :cry: hlavne že se otrkal a je v pořádku,nejaký ten šrám nebo modřinu musí chudáček zvládnout-a nemá cenu si něco vyčítat-to proste nejde .............. :wink:
My jsem místo naušniček včera píchali hexavakcínu,nechtela sem holky víc trápit tak až v dubnu.
S.O.S!!!

Mám dotaz nevíte náhodou ????-------------------byla jsem loni zaměstnaná do září,pak mne končila smlouva na dobu určitou,následovala pn,ted mateřská.Za minulý rok si ted delám danové přiznání sama,když vlasnte už nejsem zaměst.nebo jak to je?To jen kdyby náhodou....v pá jdu na finančák,teda pokud seženu hlídaní. :unamused:

Ted něco na pobavení pro vás a já jsem na infarkt-já mám furt něco
:grinning:
Takže zažádala jsem holkám na slov.ambasáde o slovenské rodní listy a občanství...já debil!!!Dnes mi přišlo vyrozumění že se na tom pracuje atd.blabla a k tomu -jsem povinna holky v 7 letech přihlásit n slovensku Zš ,jen papírově v míste trv.bydlište-jo mám trv.pobyt ješte u našich,a vyfasuju učební osnovy,učebnice ...a nejméně jednou za 4 roky je přivézt na komisionální zkoušky v slovenském jazyce dle osnov. :angry: No chápete to????Je to má povinnost ,aby prý i slováci žijící v cizine zvládali rodní jazyk.To je první Ficovina!
Druhá,i když holky mají trv.pobyt i tady v břežanech dle manžy,tak budou mít i na slov.trv.pobyt s povinností platit za ne popelnice!I když tam nebydlí,jako by nestačilo že to platí naši za mne.
Další -do konce toho měs.jsem povinna podat na sk taky danové přiznání-Osobně-to si vezmu deti na záda a jedem nebo co.To je taky novinka od nového roku pro lidi žijící v zahraničí.Podotýkám že na sk jsem nikdy nepracovala,neplatilA zdrav.ani soc.,nemám tam žádné příjmy,-tak musím podat tzv. nulové danové přiznání pod hrozbou sankciovaní.
Já si myslela jako migrující pracovník eu že po vstupu do EU se všechno zjednodušší,a ono to vypadá na mokrý hadr na hlavu a neurol. :grinning:
Když jsem to četla tak jsem nevědela zda se smát nebo brečet.Ono nestačí problémy s vzp,socíalkou,cizin.policii,hypotékami.....proste všude kam vlezu.
Manža mi řekl že mi koupí provaz.
Takže všem přeju dobrou noc a doufám že jsem vás pobavila.páčko
4. bře 2009 ve 21:21  • Odpověz
afinko no byly v 11 hodin...bylo tam spoustu deti, ale ty byly spis na cvicu co jsem tak videla..

holky ja se vam do srazu montovat nebudu prisla jsem nedavno :confused: navic co tam s Katou vetsinou chodim do Fantazie, kdyz spi jinak by asi v kocarku nechtela byt....vam uz deti behaji a zabavi se :slight_smile:
4. bře 2009 ve 21:22  • Odpověz
omlouvám se za liebebrief ale potřebovalo to ven,díky za pochopení,už jsem sticha :zipper_mouth:
4. bře 2009 ve 21:26  • Odpověz
Ahoj holky,
díky moc za podpůrná slova útěchy - Ondrášek už řádí jako ďáblík, modřina zdárně fialový, naštěstí mu to nebrání v jídlu, dělal HAM už pár minut po pádu :slight_smile: Dneska jsme byli plavat v Měříně, voda byla oproti minulému koupání teplejší, takže si tam docela pěkně hrál v dětském bazénku, dokonce jsme párkrát sjeli berušku (vodní klouzačka) a hrál si tam s holčičkou a klučíkem - ten měl mimochodem také velkou modřinu na hlavě, ale na Onďu neměl :frowning2:

Jinak nám se středa hodí, moc se těším. Akorát vůbec netuším, kde to je - jestli by jste mi to trochu blíž prosím popsaly nebo daly nějaký orientační bod.

Fany - to snad není možný, ty snad takovéto "problémy" přitahuješ! Je to mazac co píšeš a klidně piš piš piš, člověk to ze sebe trochu setřese. Po pravdě nevím co bych dělala na tvém místě - to zní jak špatný vtip a ne realita. To papírování už fakt nezná hranic - proč to vše dělat jednoduše když to jde složitě. Držím palce ať to jde nějak vyřešit! Pozdravuj manžu a pohlaď za nás holky. Drž se!

Mějte se moc pěkně
4. bře 2009 ve 22:02  • Odpověz
Krásné ráno!
fanys,ty máš teda pech jako by to na těch úředech nestačilo tady v Čr,ty to máš nadvakrát :frowning2: taky ti přeju ať to brzy zvládneš a bez větší újmy na zdraví( myslím tím ten provaz) :wink: je škoda,že se tam za námi nedostaneš,moc rádi by jsme tě viděli i s tvýma beruškama
lis neblbni,proč bys nepřišla vždyť my se taky neznáme jednou jsme se s fanys a mikkískem viděli to je všechno,
natož když jsi přímo z Bn,určitě se přijď aspoň na chvilku na nás podívat i s Kačírkem :dizzy_face: vždyť klíďo může spinkat a ty si dáš s námi kafčo
mikki pokud znáš Benešov,tak Fantazie je hned vedle videopůjčovny nedaleko Italské cukrárny :wink:
takže to platí ve středu v 10h??
5. bře 2009 v 08:25  • Odpověz
Ahojky holky,
fanys - tak to je opravdu historka, na těch úřadech už nevědí jak více by no mohli komplikovat. A vydáš se tedy osobně na Slovensko?
Nám manža včera přinesl papíry na školku a také vtipné, když jsem tam v pondělí volala tak prý nic nepotřebujeme (jako žádné potvrzení a tak) a včera manžovi jeden kamarád donesl papíry, aby jsme si jako došli na obecní úřad a vyžádali si papír, že tu bydlíme - nemáme tu trvalé bydliště a se školkou by to prý byl problém. No tak v pondělí tam půjdu požebrat :slight_smile: Jako jestli malého nevezmou od září do školky a já tu budu s mimčem a s ním tak mi hrábne to je jistota :frowning2:

lisounek - to víš, že určitě přijď na srazík, píšeš si s námi tak je účast povinná :wink:

mikkisek - my chceme na Měřín v sobotu tak snad bude zase teplá voda, Járovi se hrozně líbí divoká řeka a plave si tam s rukávkama jak ďáblík. Pojedeme s mamkou, tatík bude v práci tak bereme babičku, ta tam ještě nebyla.

Ta Fantazie je v centru, víš kde je třeba obchodní dům Hvězda (hrozný název) jak je dole Billa tak kousíček od toho jako směr k Tyršově ulici. Do IP ti písnu kdyžtak mobil, kdyby jsi bloudila, jů?

Já šla včera jako spát přesně jako Jára, ten zaplul to pokojíku a já hned šla taky do ložnice, jak jsme přijeli z plavání tak mi zase bylo blbě, určitě jak jsem tam musela lézt jako kachna a tak, to už je fakt děs, dnes to vypadá nadějně. Taky jsem spala 12hod :slight_smile: hezky od 19,30hod to je pěkné. Dnes už máme vypráno, poklizeno a vaří se nám francouzské brambory,ooo.

Tak tedy platí srazík ve středu v 10hod ve Fantazii.
5. bře 2009 v 10:27  • Odpověz
ahoj holky tak jo pokud nebudeme mit plavco nebo tak neco zkusim zajit...jenze jak vas poznam? no ale to asi neprehlidnu kdyz tam bude tolik mamin a deti? :sweat_smile:
5. bře 2009 v 11:10  • Odpověz
Teda kde jste všechny :unamused:
My dnes byli venku v dešti, potřebovala jsem na poštu, no Jára byl nadšený, že může běhat v pláštěnce a dvakrtá sebou sekl, pač musel jít po obrubníku, ale ani neřval, já plné ruce nákupu no děs.
Teď jsem dožehlila zbytek a mám zase na chvíli klid, uff. Zítra musíme brzy vstávat, já jdu na odběry tak to bude chaoz.

lisounku - to poznáš, kdyžtak budeme mávat a tolik lidí tam zase asi nebude.
5. bře 2009 v 17:36  • Odpověz
afin: taky zehlim :sweat_smile:
5. bře 2009 v 17:38  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsme pro jistotu zašli dnes k doktorce (to jsem rychlá jako střela co?), aby Onďulu prohlédla. Vše v rámci možností ok, dala nám akorát mastičku na promazávání té modřiny. Ondráš se na ní celou dobu smál - byl do růžova vyspalý, spal od 11 do 13:30 a to jsem ho ještě musela budit, abychom to stihli.

Afi, Reni - díky moc za popis. Billu u kruháče znám, ráda tam parkuju, tak by bylo super jestli bychom se tam mohli sejít v 9:55. Číslo Afi mám uložené, takže kdybychom měli nějaké zásadní zdržení nebo tak, určitě cinknu.

Lisounek - přidávám se k názoru holek, že neřeš jak dlouho/nedlouho jsi na diskuzi a když ti to vyjde a Káťa bude ok, tak určitě doraz.

Žehlení, jojo, taky na mne dnes večer čeká, chjo.

Hezký večer, pa M+O
5. bře 2009 v 18:04  • Odpověz
holky u nás teď proběhla povinná návštěva tchánovců a je zas na 14 dní pokoj :dizzy_face: zabalila jsem jim na cestu domů buchty co jsem kvůli nim pekla,tak aby mi tady nezůstali páč bych je jak se znám sežrala sama.
ta středa tedy platí,
žehlení jsem chtěla spáchat dnes,ale nějak na to nezbyl čas,takže se odkládá na zítra dopoledne.
mikki to je fajn,že se Ondra na doktorku směje,Anička má ze všech doktorů děs
5. bře 2009 v 18:15  • Odpověz
Tak super,
mikkisek my stejně kolem Billy půjdeme od našich, bydlí kousíček tak ani nebudu brát auto. Tak se klíďo můžeme sejít už tam v těch 9,55hod, to si ještě písneme.
Tož to jsem na vás zvědavá :slight_smile:
5. bře 2009 v 18:28  • Odpověz
nazdar holky,kde jste všechny??
já dnes měla uklízecí luxování,vytírání,žehlení,vaření( vzorná manželka) :grinning: takže jsme ani nebyli dopoledne venku
Andulka teď chrupe tak jsem si udělala rychlý kafčo.včera večer jsme se nasmáli-dala jsem malou spát v 19:30,sedli jsme k televizi,vedle klid a ve 21h nějaké rány,tak se tam šel MM podívat a volá na mě,ať se jdu na něco kouknout :rolling_eyes:
Anička si rozsvítila lampičku,slezla z postele a vykramařila VŠECHNO kam jen došáhla,hračky,šuplíky,skříň,plíny,pudr....prostě všechno to bylo na jedný ohromný hromadě a ona seděla mezi tím a jen čekala co bude :grinning:
já měla v první chvíli takový vztek,ale pak jsme se všichni i s Verunkou začali tak chechtat a nečekalo nás nic jiného,než začít generální úklid.
Anička už nejspíš cítí jaro,tak začala s jarním úklidem :grinning:
6. bře 2009 ve 12:59  • Odpověz
rendi: dobra historka, deti jsou stejne k popukani...a nekdy k nastvani, ale stejne staci jeden usmev a clovek zmekne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

holky jako zkusenejsich matek se vas chci zeptat na par veci, pokud vam to nevadi...nepamatujete se na to, zda vase deti cca kolem toho pul roku nemely nejaky zkrat a nechteli bastit? Teda myslim asi u nekojicich..my uz dva mesice temer prikrmujeme a nejdriv ji uplne vse chutnalo az jsem koukala a ted postupne nechce ovoce jako presnidavky..pridavam uz i jogurt dle doporuceni mudry...s jogurtem jeste ale samotne no nic moc..a pak ma hlad a chce samozrejme mlicko..nekdy tak breci dokud nedostane mlicko :frowning2: fakt nevim teda...a dalsi vec uz asi mesic se Kata pretaci na brisko a od te doby je to silenyyy v noci vzdy spala cca i 10-12 hodin v kuse a co se pretaci tak ani nahodou..vzbudi se jen tak napul a prvni co je ze udela hup a je na brisku od te doby cila a klidne i 3 hodiny nespi v noci..podotykam ze je to vzdy ta hodina, kdy clovek nejsilneji spi cca kolem te 1 hodiny :frowning2: ja uz nevim...doufam, ze casem se nauci spat treba na brisku a bude lip...nemate nejake figle? Premyslim o spacim pytli nebo tak, ale obavam se ze to neklapne, bude urcite jeste vice rozcilena a vztekla z toho :unamused: navic ho nemame a tak si chci nejdrive pujcit..to jsou totiz mnohdy investice uplne na prd. to asi znate...holky tak diky za vase podnety a nazory budu rada poucena :dizzy_face: :dizzy_face:
6. bře 2009 v 16:40  • Odpověz
Ahojky holky,
no u nás se dnes brzy vstávalo, já už měla být v 8hod na odběrech krve tak to byla rychlovka. Jára čekal u babičky a odpo jsme vyrazili na poslední plavčo. Příště už ve velkém :wink:
Jára pak v autě usnul, protože odpo si jako lehnout nemohl tak musel po plavču, doma jsem ho hned vzbudila tak uvidíme co bude večer.
renda - no vidíš, ale Andulka byla hodná tak to se vyplatí to ukízení, ne :slight_smile:

lisounek - my jak najeli na jinou stravu než mlíčko tak to bylo v poho, Jára se rád cpal přesnídávkou (mimochodem teď by jí nedal do pusy) a tak nějak všechno měl rád banány, které teď taky nejí. Ráno a večer pak míval mlíčko a to mu vydrželo do 2let. A s tím spaním jak se začal přetáčet tak sebou hrozně házel v postýlce, vždy jsme slyšeli jen ránu o ty šprušliny, ale vždy se nějak přetočil a spal dál tak jsme to nějak neřešili.
Teď to je s tím jídlem horší, sám si řekne, co chce a vybírá si až hrůza. Těžko říct, zda by ten spací pytel na tohle pomohl :frowning2:
6. bře 2009 v 17:44  • Odpověz
lis,většinou to tak je ,že když bylo mimi hodňoučké,tak najednou je to nespavec a naopak dítě které se v noci několikrát budilo v určitém věku spí jak andílek :slight_smile: moje děti byli a Aňule ještě je strašný nespavci.Když byl Dáda malý,tak se budil každou noc a strašně plakal,že ho bolí nožičky,nakonec mi doktor řekl,že jsou to růstové bolesti :frowning2:
a stím jídlem je to zrovna tak,co mají moc rádi,tak najednou nemůžou ani vidět,nepřemýšlej o tom proč to tak je nebo neni,dětičkám se prostě mění chutě,jak poznávají nové papů :dizzy_face: hlavní je,že pije mlíčko,ve kterém má všechny nejdůležitější složky a to jí vydrží ještě pěkně dlouho,tak se neboj,že bude mýt něčeho málo nebo že ti malá neporoste,vezme si tolik kolik potřebuje :dizzy_face:
6. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
Ahojky holky,
tak se dnes hlásím.
Dopo jsme vyrazili do Bene do města, nakoupili jsme v DM a koukli ve městě tak pohodička, byli jsme pak pozvaní k našim na obídek tak to bylo akorát.
Odpo jsme vyrazili na Měřín do bazénu, jen co jsme tam dojeli tak byl výpadek elektřiny, ale ne jen tam, ale v celé oblasti tak jsme asi 30min čekali a hurááá opravili to. Tak jsme byli plavčit, tento týden potřetí, jsme jak vodníci :slight_smile: Ale co taky dělat v tomhle počasí.
Voda všeude teplá jen dětský bazén byl pěkně studený, ale Jára stejně raději divokou řeku a velký tak to ani nevadilo, jen se párkrát sklouzl na té berušce nebo co to je za příšerku.
Pak jsme si zašli na kafíčko a bylo, vyrazili jsme domů, teď tu prší jen se leje.

mikkisek - koukala jsem v Jablonné na domečky tak jsem možná viděla i váš :wink:

Zítra je u manži ten karneval tak razíme odpo tam.

Hezký víkend všem, pa pa.
7. bře 2009 v 18:16  • Odpověz
holky moc dekuju za nazory..dnesni noc Kata z niceho nic spala uz na brisku, takze snad kdyz se otoci, nauci se spikat dal...a je to fakt, kdyz nechce jist, dam ji mlicko hlavne ze chce alespon neco... :slight_smile: dobrou nocku...
7. bře 2009 ve 21:47  • Odpověz
ahojky,tak co dnes všechny děláte??já jsem vyhnala mládež s malou ven,abych dodělala oběd a až se Aňule
vyspí,jedem do Prahy do kina.Taťka bude s malou courat po krámech,no docela se toho děsím,ale sám to navrh tak ať si to užije :grinning:
lis Káťa si určitě na bříšku zvykne a bude v noci klidnější
afi Jaroušek ať se pěkně na karnevalu vyřádí :slight_smile:
kde jste ostatní???přeji všem krásnou neděli :wink:
8. bře 2009 v 10:05  • Odpověz
rendi: uzijte si kino...ja to asi zakrikla dnesni noc opet stala za to... :frowning2: holky prosim jeste mam otazku..davali jste detem v noci pit jako caj myslim? Kata dlouho nic nevyzadovala a dr. mi sama rikala at to nezavadim, kdyz spi a nic ji nechybi..jenze tot otazka ted jak se budi tak ja si rikam, ze musi mit treba i zizen, vzdyt ja v noci taky piju...a ze to bude vyzadovat? no vzdyt je stejne vzhuru, tak tim snad nic nezkazim, kdyz ji dam cajik... :cry: dnes v noci jsem ji ho prvne dala a pila, ale jako stejne ji to neuspokojilo a radila dal, brecela a rvala no nevim co ji zase bylo :cry: . Taky vsem hezkou nedeli!! :slight_smile:
8. bře 2009 v 11:03  • Odpověz
lis,já dávám Aničce v noci když se vzbudí taky pít,ona už si i řekne :wink:
8. bře 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahojky holky,
my byli dnes na karnevalu, bylo to celkem fajn, i jsme vyhráli cenu za masku :slight_smile:
Až stáhnu fotky tak vložím.

lisounek - čaj v noci jsem dávala asi od 10měscíe, jak začínalo léto, dřív ne, nechtěla jsem ho na to naučit. Teď už je to jak píše renda, že si o všechno řekne a většinou chce pít k ránu.

renda - a na čem jste byli v kině??? My jedeme v sobotu do Prahy, ale bez malého, toho necháme v Bene u babičky.
8. bře 2009 v 18:26  • Odpověz
afi byli jsme na ,,Líbáš jako Bůh" a mě i mládeži se to moc líbilo :dizzy_face: docela dobře jsem se odreagovala
fotky určitě vlož,rádi se na raubíře podíváme :wink:
8. bře 2009 v 18:46  • Odpověz
To dávají o víkendu v Bene, jsem zrovna říkala, že by jsme mohli jít třeba v pátek tak uvidíme jak se nám bude chtít. V Praze by to bylo pohodlnější, ale v sobotu chceme nakupovat tak to mě kino pak už nějak nebere.Fotečky tam jsou :wink:
8. bře 2009 v 19:21  • Odpověz
AHoj holky,
tak jsme se dnes vrátili z Jihu - naši měli narozky a dnes byla povinná návštěva u tchánovců - cca 5hod a bylo to akorát :wink: Škoda jen, že bylo přes celý víkend blbé počasí - déšť se sněhem - tak jsme byli jen v sobotu na krátké procházce.

Lis - přesně vím, o čem píšeš. Onďula vyloženě neměl rád spací pytel, dodnes spí odkopaný, i když ho několikrát za noc přikrývám. Tak jsem mu dala trochu teplejší deku na matraci a je spokojený. Jak píšeš s čajem - já ho malému dávám, když nepomůže dudlík, tak mu dám trochu cucnout - mám ho vždy připravený u postele, takže mi to moc nevadí. A co se týče spaní - asi tak kolem půl roku, jako je tvoje Káťa - se pravidelně budil v půl třetí ráno a chtěl si hrát cca do 4 až 4:30. Jako čerstvá a nezkušená mamina jsem nevěděla co s ním - abychom nebudili taťku co vstává brzo do práce, tak jsem si s ním zezačátku šla hrát do obýváku až se unavil, to jsme vydrželi 14dní, pak jsem už z nevyspání nemohla, tak když se probudil, přebalila jsem ho, uložila, dala čaj ...no zezačátku bylo pár slziček, ale od té doby je klid, prospí celou noc nebo se jen vzbudí na čaj. A s jídlem - malému hrozně zezačátku chutnali kupované příkrmy - neměl je pravidelně, ale když je měl, tak je vítal :slight_smile: A pak ze dne na den je začal prskat a bojkotovat :angry: Taky to trvalo jen chvilku, Dr. říkala hlavně nepřestávat dávat zeleninu, aby si nezvykl jen na sladké, které on strááášně rád :grinning: Ale jak píšu, to jsou moje zkušenosti a názory.

Renda - fakt jsi nás pobavila :grinning: Asi bych reagovala stejně, věřím že to musel bý zezačátku šok. Ale na Aničku se snad nejde zlobit. A jak to zvládl manža s Aničkou? Určitě suprově! Mne manžel navrhl, ať si klidně zařídím něco na víkend a budou "kluci" sami doma, tak toho musím využít, aby nezapomněl :wink:

Afi - tak to je paráda, že si to malý užil a ještě výhra, gratulujeme!!! Těšíme se na fotky.

Hezký věčer
8. bře 2009 v 19:22  • Odpověz
mikisek: moc dekuju jsem rada ze to nekdo zna, jak to mame...spaci pytel mi pujci zitra kamaradka, tak uvidim reakci...dnes v noci Kata plakala ... a zalostne nesla uklidnit..asi jsem to zakrikla to spani na brisku...a prvne jsem ji dala ten cajik..a pila a pila...no uvidime co bude dal..uz to trva vcelku mesic... :frowning2: ted uz neni vzhuru teda nekolik hodin jako par dni, ale budi se casto a spi neklidne...jo a hrat si s ni v noci jsem se branila a branim porad...co pak ze? a tatinek bud spi jinde nebo ma proste smulu a musi si to vyzrat se mnou... :sunglasses: holky dobrou noc..a diky za prijeti i rady od vas zkusenych matek, moc si toho vazim :slight_smile:

a kino no to bych brala, ale jsem tomu cili asi hodne daleko v tuto chvili... :frowning2:
8. bře 2009 ve 21:44  • Odpověz
Ahoj holky :wink: tak se také po delší době hlásím, měli jsme dost náročný víkend, v sobotu jsme také byli na karnevalu, celé odpoledne, večer na Šibřinkách a včera na návštěvě u kamarádky v Týnci, která má 4měsíční Zuzanku, je nádherná, tak jsme si parádně užili no a teď zpět do pracovního procesu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Afi-na Líbáš jako Bůh se také s manžou chystáme, v Bene to dávají od středy 11.3. až do pondělí 16.3.

Tak holky mějte se moc fain. Papa
9. bře 2009 v 07:31  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jak se máte a co děláte takhle v pondělí?
My dopo vyrazili na městský úřad, potřebujeme potvrzení kvůli školce a bohužel paní bude až zítra tak si dáme repete.
Pak jsme vařili obídek a do toho malovali a vystřihovali zajíčky a kačenky na velikonoce, bordel po celém stole, ale něco máme tak si můžeme pak udělat výzdobu, ještě trochu doladit a bude.
Manža přijel na obídek tak jsme se společně najedli a navečer jdeme na véču, prý místo slavení mdž :slight_smile: Tady je jedna taková lepší restaurace tak tam, mají tam výbroné těstoviny, už se na ně těším. Hlavně, že tu zase nemusím nic patlat :wink:
Zítra se pojedeme podívat na babičku a dědu do Příbrami, už jsme tam nebyli asi 14dní.

Středa doufám platí, jůů???
9. bře 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ahojda,my byli dnes dopo v Bn obešla jsem si město a zašla s kamarádkou do ( Fantazie) na kafčo :slight_smile:
dnes tam měli docela rušno,tak doufám,že tam bude ve středu klídek.
holky Anička poslední dobou nechce v poledne vůbec spát,to na ní musim někdy i 3x jít a dnes například neusnula vůbec :unamused: ječela,že hají né,do toho přišla ze školy Verča a bylo po spánku.kdyby alespoň spala pořádně v noci,ale to je taky pořád vzhůru.já už nevim,je to nespavec a má strašně energie :grinning:
afi jaroušek byl kouzelnej tygřík :dizzy_face:
9. bře 2009 ve 13:42  • Odpověz
renda- Jára od dvou let odpoledne už nespí, nejdřív jsem ho nutila, ale bylo to o nervy a usnul vždy až tak za hodinu a pak spal zase dlouho odpo a večer vůbec nechtěl usnout. Tak jsme odpolední spánek odbourali a večer tak v 19,30hod zaplouvá a vstává ráno tak v těch 7,30hod.
Když je během dne hodně unavený tak si sám řekne, že si chce jít odpočinout a je to. Den je pro nás takový delší, ale večer je zase klídek, ono si nevybereš :slight_smile:
9. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.