• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Benešov u Prahy a okolí

(Zamčená)
11. července 2011 
no tak to s Aničkou bude asi podobné,jak u vás,ale co pak ve školce když budou muset spát? nevím jestli vydrží jen tak ležet a odpočívat :unamused:
9. bře 2009 ve 14:07  • Odpověz
Toho zatím nějak neřešíme, ale myslím, že tím, že bude ráno dřív vstávat a tak vůbec mezi dětma a učitelky snad dokážou své. Myslím, že když bude muset ležet tak bude a třeba i usne a naučí se zase po obědě spát. Uvidíme v září :slight_smile:
9. bře 2009 ve 14:12  • Odpověz
holky-Kačenka mi taky nechtěla po obědě vůbec spát, ve školce se to pak ale naučila, i když málokdy usnula, ale v klidu ležela, aspoň si odpočinula, no a dodneška spí hrozně málo, je to také pěkný čertík, mámec úmluvu, že musí být ve 20.30v posteli, ale někdy nespí ještě ani ve 21.30, ráno ji budím v 6.15-ale vstává bez problémů-naštěstí, no a o víkendu chodí spát až s velkýma dětma a je vzhůru jako první :angry:
9. bře 2009 v 15:08  • Odpověz
Ahoj holky,
tak my jsme dnes byli v mc - my jsme dnes zdobily květináče, děti si docela vyhráli. Byl tam skoro stejně starý chlapeček jako je Ondrášek, tak byla sranda ty dva pozorovat. Hned vedle je kino, dneska ráno tam měla škola promítání, tak tam musel náš zvědavec nakouknout - tvoříme a najednou odvedle smích - Ondra si otevřel dveře, sice nevím jak, a mával tam na děti a dělal tanyny - asi to bude pěkný šoumen :grinning:

Jinak se středou počítáme a už se moc těšíme!

Afi - Jaroušek vypadal fakt moc hezky v té masce, která je dokonalá a doladěná do všech detailů!

Dnes spí manža na hotelu, tak jdu "nahodit" žehličku ať to mám za s sebou.

Fany - jak je, vše ok?

Pěkný večer
9. bře 2009 v 19:55  • Odpověz
ahojte holky,
fany fakt co je s tebou??my dnes byli ve Vlašimi u babičky a opět v jeskyni.dnes mě ale Aňule usnout nenechala,pořád se na něco ptala :slight_smile: ta tu pusu nezavře nikde! byli jsme tam zase sami a byl tam klídeček,před námi akorát odcházela školka,to byl jinej šrumec :grinning:
dnes měla Anička premiéru,jela jsem s ní poprvé autobusem,málem jsem myslela,že nás řidič nevezme,jak vyváděla že se bojí,ale jak se rozjel,tak se jí to začalo líbyt :dizzy_face:
mikki to už se malej zapojuje takhle krásně do činnosti??
holky zítra pa,pa
10. bře 2009 v 16:10  • Odpověz
Ahojky holky,
my dnes byli u babičky v Příbrami, nejdří na obídku a pak jsme odvezli malého a koukli po krámech, vybrali jsme mu k svátku to malé kolo, ale bohužel manža vezl spousty věcí do hospody tak i náš kombík byl málo a kolo musí počkat :wink:
Pak jsme si u tchýně dali kafíčko a jeli domů, já udělala kulajdu a pak jsem koukla na Ulici, při které jsem málem usnula, hrůza.
Snad dám ještě VKV a pak zalehnu, pere se mi ještě jedna várka prádla tak to bude akorát.

renda - jo jo malý také rád jezdí busíkem, vláčkem jen tím malým, velkého se prý bojí :slight_smile: Ale vždy to říká a pak je v poho jak nastoupíme, tedy jeli jsme asi třikrát, že jsme nechali auto v Heřmaničkách a jeli vláčkem,aby měl zážitek. Ale ty cesty z nádra mě vyčerpávají jak jdeme pomalu a tak, auto je auto :slight_smile:

Tak zítra se na vás těšíme, pa pa.
10. bře 2009 v 19:43  • Odpověz
Ahoj holky,
tak dnes jsme byli u kamarádky v Praze - Onďula cestu tam krásně prospal, po cestě nazpátek mne bolely hlasivky - musela jsem celou cestu zpívat, byl totiž vyspalý. Šli jsme se projít a usnul v půjčených golfkách jak medvíke - déšť nedéšť. Kamarádka má holčičku Adélku, tak to bylo super, Onďa jí sice bral a zkoumal hračky, ale byla sranda jak se "očuchávali" :wink:

Rendo - já jsem byla v jeskyni jednou se švagrovou a to jsem byla těhule, bylo to hrozně fajn, také jsme tam byli sami akorát s její dcerou, která si tam hrála - vytuhla jsem hned po zaznění prvních tonu relaxační muziky :grinning:

Zítra se moc těšíme, ráno jdeme ještě na odběr krve, tak doufám že pak Onďula nebude protivný, ale on se i při očkování na doktorku smál, tak snad to bude v pohodě.

Hezký večer
10. bře 2009 v 19:45  • Odpověz
My byli dvakrát v jeskyni v Benešově jak je u té lékárny, byli jsme tam jednou jen já, prcek a naše babička tak to bylo fajn, Jára si hrál a my mohly v klídku relaxovat :slight_smile:

Mikkisek - ty jo tak vy jste výletovali do Prahy, jů? To máte samý výlet, i když my taky a odpo pak ještě plavčo poprvé ve velkém.
10. bře 2009 v 19:51  • Odpověz
Ahojda holky,srazík byl fajn :slight_smile: Anička sice byla dost rozjívená,ale bylo to prima si popovídat.
Ten proud pustili až teďkon,takže jsem Aničku dala spát bez oběda a nají se až se probudí.doufám,že ho do té doby zase nevypnou :frowning2:
11. bře 2009 ve 12:53  • Odpověz
Ahojky,
my jsme také dorazili domů. Ještě jsme nakoupili nějaké jídlo a ještě na parkovišti Onďula vytuhl. V kavárně to bylo opravdu fajn už se moc těšíme na lepší počasí a srazík třeba na Konopišti. Holky, já jsem fakt koza róza, ještě jsem se ráno vracela pro foťák abych nás "zvěčnila" a pak to ani nevytáhnu - jde to se mnou z kopce :angry:

Afi - tak jaké bylo plavčo ve velkém bazénku, co na to Jaroušek?

Jdu něco manželovi ukuchtit - ach jo, zase tápu - a pak konečně začnu plnit novou skříň.

Mějte se moc hezky
Pa
11. bře 2009 ve 13:22  • Odpověz
mikki,tak to seš na tom pořád líp než já,ty jsi ten foťák sebou aspoň vzala,ale já na to myslela že ho musím vzít a nějak se mi to vykouřilo z hlavy :frowning2: asi fakt stárnu !
11. bře 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ahoj holky, to je fain, že se vám to povedlo, tak jen aby Vám to vydrželo....

A byla taky lis a Fany??? Ta se nějak dlouho neozvala :frowning2: snad je vše v pořádku

Já byla dnes ve škole, jsem brzy doma, protože jsme měli krátkou, jen do 14.30, tak jsem ráda, že jsem také jednou doma za světla, ale teď už to bude jen a jen lepší....
11. bře 2009 v 16:46  • Odpověz
Jestli máte chuť, koukněte na album karneval....ze soboty :wink: dala jsem nějaké fotky
11. bře 2009 v 16:59  • Odpověz
ahoj holky...Leni ja nebyla, nejak jsem to nezvladla... :cry:
11. bře 2009 v 17:58  • Odpověz
Ahoj lis a co Kačenka??? Jakpak se vám vede?
11. bře 2009 v 18:00  • Odpověz
Kacenka zlobi potvurka, v noci porad knourala, brecela budila se a no silenyy dnes na ferovku zkusim spaci pytel..jenze vcera hlidal manza (ja u kadernika do 20 hod) a tak pytel nedal...no ale stejne je v tom vztekla, ale snad si zvykne musi!! Posledni dobou uz ji davam v noci i pit...ma proste zizen a prijde mi, ze je to od te doby co ji kase..no tak si rikam, ze jak je to asi dehydratovany vyrobek, tak prece jen asi deti maji vice zizen...no a ted mi tu pleni podlahu :grinning:
11. bře 2009 v 18:03  • Odpověz
jo a byly jsme na 6ti mesicni tak nase prdka ma 6360 gramu a 63 cm... :dizzy_face: ma uz vsechny hexy a ted nas ceka za necely mesic prvni Prevenar..strasneee to leti!! :astonished:
11. bře 2009 v 18:04  • Odpověz
tak s tím spaním to je síla, mě Kačenka naštěstí spala dobře :slight_smile: málokdy se budila, ale poté co začala běhat se z ní stal nespavec, ale to už jsem tu psala....vydrželo jí to dodnes.....jsem vždy úplně vyjevená, když mi maminky stejně starých dětí říkají, že jejich děti chodí spát po večerníčku a za chvíli spinkají, ta naše???? To je hrůza, kolikrát ještě nespí ani ve 22h.
11. bře 2009 v 18:07  • Odpověz
lis,škoda že jsi se tam neukázala :frowning2: přišla tam nějaká maminka s kočárkem,tak jsme si říkali,jestli to náhodou nejsi ty,ale ono né.dlouho jsme se nezdrželi začalo se to tam plnit hladovci,tak jsme po 11h pomalu šli.
nevím s tím spacím pytlem,já jsem malou do něj dávala od narození,ale vím že když na něj nejsou děti zvyklé hned,tak pak se jim v něm nelíbí :wink:
11. bře 2009 v 18:16  • Odpověz
rendo a co Fany??
11. bře 2009 v 18:26  • Odpověz
lenko o fany nic nevíme,má asi starosti s tím vyřizováním na Slovensku :frowning2:
11. bře 2009 v 19:40  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsme také zdárně dojeli domů.

Srazík se nám vydařil, no vidíte a já na foťák ani nevzdechla tak jsem vlastně největší ostuda já - asi stárnu :slight_smile:

rendo - šli jsme ještě přes parkoviště doprovodit Ondráška a Jára povídá, kde je ten druhej? Což myslel asi Aničku, to jsme se docela pobavili
:slight_smile:

No jinak plavčo bylo fajn, já nelezla jako kachna a rozdíl je fakt jen v tom, že voda je studenější. Jára tam skákal a blbnul jako v malém tak to je fajn.
Po plavču jsem Járu předala dědovi, šel s ním někam ven a já jela do Takka - byla tam 30%sleva, ale co myslíte, se mi tam vůbec nic nelíbilo. Hlavně tam bylo marky lidí tak mě to ani moc nebavilo.
Zaběhla jsem ještě do Kauflandu a bylo. Vyzvedla jsem Járu a jeli jsme domů, dorazili jsme akorát nastejno s tatíkem tak jsem udělala véču a bylo. Jára doma stihl rozházet celý pokojík tak jsme uklízeli a pak zalehl. Já už nic nedělám, kouknu na telku a bude. Zítra mě čeká opět žehlení, aj aj.

Tak zatím pa pa
11. bře 2009 ve 20:05  • Odpověz
leni -koukala jsem na fotky a super nápad jít za NOC, to já bych tedy nespíchla :wink:
11. bře 2009 ve 20:07  • Odpověz
Leni - srazík byl fajn, musíme naplánovat něco i na víkend aby jsi mohla přijet s Kačenkou, Fany je taky mobilní jen o víkendu když není manža v práci. Má toho asi fakt chudák dost s tím papírováním. Jinak maska Kačenky je senzační - fakt super a originální nápad!!!

Lis - držím na dnešní noc palce! Taky nemám se spacím pytlem zkušenosti,snad se to malé bude zamlouvat.

Hezký večer
11. bře 2009 ve 20:14  • Odpověz
Afi-nic na tom nebylo, vystřihla jsem ze čtvrtky hvězdy a měsíc, polepila alobalem a našila na dámské triko z košíkáče(nahoře v obchoďáku ty hadry) za 50,-kc, klobouk je kupovaný v Křečovicích v sekáči :wink:

mikk-jojo někdy se určitě domluvíme......vy máte jenom přece o dost menší dětičky, aspoň si rozumí :wink: :sweat_smile:

mějte se všechny moc fain, krásný večer a dobrou noc :dizzy_face:
11. bře 2009 ve 20:58  • Odpověz
Ahojky holky,
tak se dnes hlásím a koukám jako první, vy jste ale ostudy :slight_smile:
My ráno pěkně uklízeli a vařili a do toho jsme si malovali, Járu to pak už neba a já si tu hrála jak dítě. Tatík přijel na obídek, dnes byly zapečené brambory a dobroš.
Po obídku jsme vyrazili do Sedlčan, já šla s kamarádkou a její holčičkou do čajovky a od 16hod jsme šli na cvičení do Sokolovny, ale Jára dnes nechtěl moc spolupracovat, prvních 30min je honění a cvičení podle paní učitelky a dalších 30min je cvičení na nářadí - trampolíny, žebřiny, lavičky, bendy, lávka, kruhy a to Járu baví víc tak si to pak užil.
Teď se u nás chlapci koukají na Krtka a já konečně sedla ke compu.

Jo a pozor zítřek by měl být dost pěkný den pro maminku :wink: Dopo kadeřnice, odpo jdu ven s kamarádkou a Járou do toho S-Centra a pak chceme na s manžou na pizzu a do kina na Líbáš jako bůh, no to bude den jedna báseň :slight_smile: Tak snad to klapne, v sobotu pak frčíme do Prahy na nákupy.

renda - byly jste v Hvězdičce???
12. bře 2009 v 18:15  • Odpověz
Ahojky,
tak jsi dnešní vítěz Afi :wink: Tak dnešek byl první v týdnu, kdy jsme nikam nejeli autem - dopo jsme šli vyhodit pet lahve do kontejneru, teda Onďula se vezl, ale pak jsme ještě chvilku capkali před baráčkem, aby se unavil. Já se pustila do uklízení, dokonce jsem si u toho zpívala :frowning2: Ale ten zpěv mne přejde u žehlení, které na mne už z dálky volá ať si ho všimnu - jojoj. Někdy mám pocit, že je to nekončící koloběh - uvařit, uklidit, zatopit, vyprat, vyžehlit atd atd atd....

Teda Afi - ten zítřek zní fakt lákavě!!! Držím palce ať to vše vyjde, ale určitě jo. A zvládněte sobotní pražské nákupy bez úhony :wink:

My se chystáme v neděli na neveklovské maškarní - musíme využít masku. Jinak se nám sesunula hromada dříví, takže nás čeká přerovnání - snad nebude pršet. Taky mne dnes pěkně vystrašila pračka - už jsem jí dávala sbohem. Před koncem praní to hlásilo chybu, jako že je ucpaný odtok vody nebo tak nějak - zkoukla jsem filtr a představte si, že jsem vyprala 2koruny, které se v tom filtru zapříčily - takže naštěstí závada odstraněna, ufff :slight_smile:
12. bře 2009 v 19:25  • Odpověz
Ahojda,
afi jak já ti závidím :wink: tak si to krásně užij!
mikki tu masku je vážně škoda nevyužít,tak bude Ondrášek zase dělat tanyny?
já dnes měla taky uklízecí,prací,vařící,ale odpoledne jsme byli v té Hvězdičce a tam to bylo prima.vyráběli jsme velikonoční slepičky,teda já jsem vyráběla a Anička pomáhala :grinning: strašně se jí tam líbí tak tam musím chtě nechtě chodit aspoň než bude teploučko a budem moct být na zahradě a užívat si písečku,houpajd a bazénu
afi tak to zítra v S-centru omrkni a pak dej vědět
holky pa,mějte krásnou noc!
12. bře 2009 ve 21:00  • Odpověz
Dobré rano holky :wink:

Tak já včery měla v práci takový prazvláštní den, ale dost zajímavý....měli jsme tu návštěvu z Belgie-studenty speciální pedagogiky, no a já ještě z jednou kolegyní jsme byli vybrány jako coby "hostesky" a chodili jsme s nima po arélu (samozřjmě ještě s p.ředitelem) ještě, že měli překladatelku :stuck_out_tongue_closed_eyes: no takže jsem se vůbec nedostala do kanceláře, natož na PC, po příjezdu domů, sem nypsala s malou úkoly, vytřela a pak jsme s manžou a přáteli vyrazili do kina.

AFI-doporučuji jet nebo vyrazit z restauračky o něco dřív!!!! Včera bylo totálně narvané kino-a to byl čtvrtek, my naštěstí přijeli už v 19h., ale pozdě příchozí-páry museli sedět třeba odděleně, tak kde bylo sem tam místo.....ale jinak super, to jsme se nasmáli...typická komedie od Poledňákové!!!! Tak si ta užij-celý ten romantický večer :wink:

Mikk-vy si uužijte pořádně karneval v Neve, také jsem o něm přemýšlela, ale pak jsem usoudila, že mi to jednou stačilo a vyrazím s malou asi na kobylky, pokud nebude pršet :angry:

Tak se všechny mějte moc hezky a krásný poslední pracovní den v týdnu :grinning: -asi jen pro mě :frowning2:
13. bře 2009 v 07:06  • Odpověz
omlouvám se za překlepy a za chybu-----S jednou kolegyní (já vím s kým čím :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
13. bře 2009 v 07:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.